Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM - mellomdistanse 19. august 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Skjæret Maroni

Byåsen IL

Ailo Elvsveen

Malvik IL

Einar Wold Aalde

Freidig

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

Hedda Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Siri Fossum Malmring

Freidig

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

Tilde Noddeland

Wing OK

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Chris Leon Elvsveen

Malvik IL

22:57

Eira Forsbak Asplem

Freidig

36:08

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

34:50

+0:00

2.

Sonja Elisabeth Hansen

35:36

+0:46

3.

Kristin Sølberg

IL Leik

42:54

+8:04

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Børnar Lynum

Freidig

27:28

+0:00

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

30:59

+3:31

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

32:37

+5:09

4.

Jon Vindal

Wing OK

40:26

+12:58

5.

Magnus Nord

Byåsen IL

41:59

+14:31

6.

Ingrid Wold Aalde

Freidig

44:38

+17:10

7.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

47:12

+19:44

8.

Sinne Hadrup

Freidig

51:28

+24:00

9.

Sigurd Rønning

Melhus IL

56:25

+28:57

10.

Judit Sandquist

OL Trollelg

1:30:39

+1:03:11

DSQ

Sine Hadrup

Freidig

DNS

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

39:56

+0:00

2.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

56:19

+16:23

3.

Børge Noddeland

Wing OK

57:31

+17:35

4.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:01:29

+21:33

5.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:15:55

+35:59

6.

Gregoire Bonnemaire

Freidig

1:26:11

+46:15

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stine Lærum Hagen

Tynset IF

18:14

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

36:31

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Sandquist

OL Trollelg

23:26

+0:00

2.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

23:49

+0:23

3.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

26:41

+3:15

4.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

27:28

+4:02

5.

Vilde Haaland

Wing OK

31:19

+7:53

6.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

31:40

+8:14

7.

Una Nomeland

Byåsen IL

34:06

+10:40

8.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

49:56

+26:30

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

23:45

+0:00

2.

Maia Ruano Strand

Wing OK

27:18

+3:33

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

29:25

+5:40

4.

Annika Lund Eikrem

Freidig

30:55

+7:10

5.

Emma Imsland

Wing OK

32:01

+8:16

6.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

34:33

+10:48

7.

Guro Haaland

Wing OK

34:57

+11:12

8.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

36:17

+12:32

9.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

39:13

+15:28

DSQ

Ella Hadrup

Freidig

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

27:14

+0:00

2.

Seline Sannwald

OLG Stäfa

27:23

+0:09

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

28:56

+1:42

4.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:09

+1:55

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

30:51

+3:37

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

35:29

+8:15

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alix Villar

NTNUI

36:09

+0:00

Avlest

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

38:08

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anu Tuomisto

NTNUI

32:22

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

32:48

+0:26

3.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

34:11

+1:49

4.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

35:10

+2:48

5.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

35:20

+2:58

6.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

36:19

+3:57

7.

Emilia Ståhlberg

NTNUI

41:01

+8:39

8.

Marit Schmid

OL Trollelg

42:12

+9:50

9.

Emma Stenbacka

NTNUI

42:40

+10:18

10.

Myrra Carlsson

NTNUI

43:04

+10:42

38 42 43 57 46

11.

Karoline Brevig Aune

NTNUI

46:09

+13:47

12.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

47:00

+14:38

13.

Sonja Mellberg

NTNUI

49:24

+17:02

14.

Kaja Samuelsen Skiri

NTNUI

50:30

+18:08

15.

Tora Indregard

NTNUI

55:13

+22:51

DNS

Fanni Jauhojärvi Markussen

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

29:37

+0:00

2.

Sunniva Morgan

Malvik IL

30:20

+0:43

3.

Ida Hjorth

Byåsen IL

31:50

+2:13

4.

Camilla Öhman

Freidig

38:08

+8:31

5.

Ida Noddeland

Wing OK

44:42

+15:05

DSQ

Marit Albinson

Freidig

24:37

37 60 61 43 57 160 63 55 56

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

34:55

+0:00

2.

Randi Wærnes

Orkanger IF

36:48

+1:53

3.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

42:11

+7:16

4.

Ingrid Denstad Iversen

Wing OK

43:29

+8:34

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

26:50

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

33:24

+6:34

3.

Trude Forsbak

Freidig

54:14

+27:24

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

42:40

+0:00

149

2.

Mai Iren Almås

IL Leik

45:28

+2:48

149

3.

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

55:39

+12:59

149

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:29

64 155 149

DSQ

Mona Høiås Sæther

Freidig

42:00

63 149

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

36:49

+0:00

2.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

41:18

+4:29

3.

Kristin Lerli

Melhus IL

50:58

+14:09

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

33:06

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

37:23

+0:00

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

48:54

+11:31

3.

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

56:15

+18:52

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

39:02

Anton Nomeland

Byåsen IL

12:21

Emil Noddeland

Wing OK

21:21

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

18:43

+0:00

2.

Torstein Wold Aalde

Freidig

27:55

+9:12

3.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

40:43

+22:00

DNS

Sverre Bøhle

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

18:24

+0:00

2.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

21:16

+2:52

3.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

25:46

+7:22

4.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

28:52

+10:28

5.

Trygve Bøhle

Freidig

29:46

+11:22

DNS

Tim Aursand

Malvik IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

5.

Sivert Folgerø

Freidig

29:46

+0:00

2.

Marius Lærum Hagen

Tynset IF

31:49

+2:03

3.

Johannes Lerli

Melhus IL

34:44

+4:58

4.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

35:18

+5:32

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

27:11

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

32:40

+5:29

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

36:25

+9:14

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Frost

Alta OL

30:07

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

31:01

+0:54

3.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

32:06

+1:59

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

32:43

+2:36

5.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

32:59

+2:52

6.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

35:00

+4:53

7.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

36:54

+6:47

8.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

38:10

+8:03

9.

Carl Gustav Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

40:15

+10:08

10.

Mathias Pedersen Holmskau

NTNUI

46:06

+15:59

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

32:50

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

32:59

+0:09

3.

Anders Vestøl

NTNUI

33:53

+1:03

4.

Isak Jonsson

NTNUI

34:37

+1:47

5.

Anton Sjökvist

Fredrikstad SK

35:32

+2:42

6.

Alastair Thomas

NTNUI

35:56

+3:06

7.

Anders Haugskott

Ås-NMBU Orientering

36:58

+4:08

8.

Olof Ljunggren

NTNUI

38:40

+5:50

9.

Ola Keiserås

IL Leik

39:02

+6:12

10.

Sondre Ytterbø

NTNUI

40:25

+7:35

11.

Franti?ek Kolovský

Freidig

40:31

+7:41

12.

Mathias Bjugan

Wing OK

40:48

+7:58

13.

Are Wigaard

NTNUI

40:58

+8:08

14.

Jan Schmid

OL Trollelg

41:29

+8:39

15.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

42:07

+9:17

16.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

42:27

+9:37

17.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

42:41

+9:51

18.

Tuve Möller

NTNUI

43:09

+10:19

19.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

44:18

+11:28

20.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

44:31

+11:41

21.

Jonas Grønli

Freidig

45:10

+12:20

31 38 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 5...

22.

Jakob Hjelseth

NTNUI

45:13

+12:23

23.

Eivind Berner Myhre

NTNUI

46:52

+14:02

24.

Marius Bakke

Fossum IF

46:58

+14:08

25.

Halvard Kornmo

NTNUI

47:01

+14:11

26.

Bjørn Lundanes

Freidig

47:02

+14:12

27.

Nils Tveite

NTNUI

47:24

+14:34

28.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

49:16

+16:26

29.

Jørgen Fiskum

Freidig

51:06

+18:16

30.

Even Kjøsen Unsgård

IL Leik

51:34

+18:44

31.

Thorstein Wang

NTNUI

56:00

+23:10

31 38 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 5...

32.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

56:58

+24:08

33.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

58:13

+25:23

34.

Anders Horvei

Raumar Orientering

1:04:24

+31:34

35.

Arne Berg

Meldal IL

1:04:57

+32:07

36.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

1:07:14

+34:24

DSQ

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

39:04

53

DSQ

Marius Aurebekk

NTNUI

44:58

52 51 53

DNS

Alastair Thomas

NTNUI

DNS

Marius Staff

NTNUI

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Vetle Mathisen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

29:52

+0:00

2.

Andreas Haaland

Wing OK

31:07

+1:15

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

31:15

+1:23

4.

Frank Aasgård

Wing OK

31:56

+2:04

5.

Fredrik Persson

Wing OK

39:08

+9:16

6.

Børge Leiren

Byåsen IL

39:55

+10:03

7.

Tommy Schmid

OL Trollelg

46:27

+16:35

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

27:41

+0:00

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

27:42

+0:01

3.

Vegard Hansen

Byåsen IL

36:29

+8:48

4.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

43:16

+15:35

5.

Frode Engtrø

Freidig

54:23

+26:42

DNS

Morten Aursand

Malvik IL

DNS

Simon Lund Eikrem

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

26:23

+0:00

2.

Hans Arild Skjevdal

Røros IL

28:25

+2:02

3.

Erik Aalde

Freidig

28:41

+2:18

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

28:51

+2:28

5.

Vegard Grønli

Freidig

30:52

+4:29

6.

Stefan Preisig

Melhus IL

31:00

+4:37

7.

Torgeir Aune

Byåsen IL

31:15

+4:52

8.

Olle Malmring

Freidig

37:25

+11:02

9.

Lars Imsland

Wing OK

1:11:47

+45:24

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

28:18

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

29:46

+1:28

3.

Agnar Renolen

Wing OK

31:39

+3:21

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

32:26

+4:08

5.

Arild H Clausen

Freidig

33:04

+4:46

6.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

34:17

+5:59

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

36:13

+7:55

8.

Jon Inge Breen

Ålen IL

39:10

+10:52

9.

Arild Heggeset

Freidig

42:53

+14:35

10.

Geir Paulsen

OL Trollelg

46:45

+18:27

11.

Geir Willumsen

Freidig

57:11

+28:53

DSQ

Stig Magnar Løvås

Freidig

30:21

156

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

27:39

+0:00

2.

Terje Schjølberg

Røros IL

30:44

+3:05

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

35:34

+7:55

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Kanstad

Wing OK

31:09

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig

31:59

+0:50

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

41:48

+10:39

DSQ

Helge Sundberg

Røros IL

29:02

64 155

DNS

Kjell Maroni

Byåsen IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

31:29

+0:00

2.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

40:00

+8:31

3.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

54:59

+23:30

4.

Trond Friden

OL Trollelg

57:38

+26:09

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

32:54

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

34:55

+2:01

3.

Egil Repvik

OL Trollelg

38:52

+5:58

4.

Svein Hove

Byåsen IL

51:10

+18:16

DNS

Svein Endre Hove

Byåsen IL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

29:30

+0:00

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

38:53

+9:23

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

41:32

+12:02

4.

Eigil Sørli

Malvik IL

55:54

+26:24

5.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:00:40

+31:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 august 2023, 15:17:38

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

229

Antall startet:

217