Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

GRANKVISTLØPET (66. utgave) 28. oktober 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Syver Debald

Østmarka OK

17:46

65 175 107 60 109 39 111

Svea Haavaldsen

Østmarka OK

17:33

Mina Høibraaten Hole

Østmarka OK

17:34

Henrik Jahnsen

Østmarka OK

17:31

Sander Håkon Blomdal

Østmarka OK

17:53

Felix Luke Kolstad

Østmarka OK

21:52

Martin Eie

Østmarka OK

25:49

Stina Jenseth

Klubbløs

42:03

DNS

Lucia Panadero Dolatowski

Østmarka OK

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Berg

Fossum IF

1:16:36

+0:00

17:01

2.

Linnea Green

Østmarka OK

1:21:41

+5:05

18:09

3.

Line Debald

Østmarka OK

1:22:44

+6:08

18:23

176 175

4.

Sondre Taraldlien

Fet OL

1:32:08

+15:32

20:28

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Iben Svensvik

Østmarka OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

1:20:25

+0:00

9:08

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Skårberg Weydahl

Østmarka OK

23:30

+0:00

11:45

DNS

Edvard Drechsler

Østmarka OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

1:38:27

+0:00

11:11

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:04:48

+0:00

12:27

2.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:08:58

+4:10

13:15

3.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

1:18:36

+13:48

15:06

4.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:45:11

+40:23

20:13

5.

Katalin Juhasz

Østmarka OK

2:00:06

+55:18

23:05

6.

Katrine Holen

Østmarka OK

2:44:27

+1:39:39

31:37

7.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

2:59:48

+1:55:00

34:34

Brutt

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

DNS

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

1:30:40

+0:00

10:18

2.

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

1:37:59

+7:19

11:08

3.

Randi Høilund

Fet OL

1:42:55

+12:15

11:41

4.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:47:53

+17:13

12:15

5.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:53:31

+22:51

12:53

6.

Silje Taraldlien

Fet OL

1:53:50

+23:10

12:56

7.

Solveig Eline Berg

Tyrving IL

1:56:43

+26:03

13:15

DNS

Linda Fredh

OK Moss

DNS

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

DNS

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

Ubekreftet tid

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:00:34

+0:00

11:38

2.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:00:56

+0:22

11:43

3.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:01:30

+0:56

11:49

111

4.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:04:40

+4:06

12:26

5.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:07:36

+7:02

13:00

6.

Torleif Weydahl

Østmarka OK

1:12:59

+12:25

14:02

7.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:19:15

+18:41

15:14

8.

Stepan Skvirsky

Oppsal Orientering

1:20:00

+19:26

15:23

9.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:20:15

+19:41

15:25

10.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:20:58

+20:24

15:34

11.

Ingar Solberg

Olderskog IL

1:23:44

+23:10

16:06

12.

Sverre Sandernes

Østmarka OK

1:29:24

+28:50

17:11

13.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

1:29:39

+29:05

17:14

14.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:38:09

+37:35

18:52

15.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

1:38:14

+37:40

18:53

16.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

1:39:35

+39:01

19:09

114

17.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

2:37:02

+1:36:28

30:11

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

1:20:28

+0:00

9:08

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

1:34:20

+13:52

10:43

3.

Lorant Farkas

Østmarka OK

1:42:56

+22:28

11:41

4.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:43:11

+22:43

11:43

5.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:53:04

+32:36

12:50

6.

Leif S. Thingsrud

Østmarka OK

1:54:17

+33:49

12:59

7.

Mats Olav Berg

Lillomarka OL

1:54:38

+34:10

13:01

8.

Hallvard Berg

Tyrving IL

2:01:41

+41:13

13:49

9.

Inge Ramberg

Østmarka OK

2:11:24

+50:56

14:55

10.

Morten Ødegaard

Lillomarka OL

2:11:54

+51:26

14:59

11.

Geir Ove Hjemsæter

Østmarka OK

2:15:47

+55:19

15:25

12.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

2:20:49

+1:00:21

16:00

Brutt

Bjørn Christensen

Østmarka OK

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker skiklubb

1:43:39

+0:00

7:44

2.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

2:06:34

+22:55

9:26

3.

Tom Bergan

Fet OL

2:06:45

+23:06

9:27

4.

Dagfinn Aas

Fet OL

2:10:31

+26:52

9:44

5.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

2:23:12

+39:33

10:41

6.

Hans Kristian Hygen

Østmarka OK

2:31:16

+47:37

11:17

7.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

2:44:22

+1:00:43

12:15

8.

Olav Hjemsæter

Østmarka OK

2:47:29

+1:03:50

12:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2023, 15:30:38

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

76

Antall startet:

69