Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Follorennet dag 2 28. januar 2024

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Brustad

Gui Sportsklubb

54:31

+0:00

2:43

2.

Simen Lundem

Trøsken IL

58:32

+4:01

2:55

3.

Ole Anders Ek Lundby

Drøbak-Frogn Idrettslag

1:00:54

+6:23

3:02

4.

Simen Aleksander Andersen

Drøbak-Frogn Idrettslag

1:01:59

+7:28

3:05

5.

Arnstein Tofte Jørgensen

Fossum Idrettsforening

1:04:33

+10:02

3:13

DNS

John Birk Johnsen

Skiforeningen

DNS

Sondre Bjørkeng Pedersen

Nes Ski

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal Idrettslag

52:07

+0:00

2:36

2.

Magnus Kavli

Asker Skiklubb

54:16

+2:09

2:42

3.

Mads Koritov

Skedsmo Skiklubb

54:17

+2:10

2:42

4.

Emil Andreassen Skaftnes

Ullensaker Skiklubb

54:32

+2:25

2:43

5.

Oliver Finstad Nytrøen

Eidsvold Værks Skiklub

54:39

+2:32

2:43

6.

Peter Munch-Finne

Asker Skiklubb

54:42

+2:35

2:44

7.

Tobias Finstad Mandt

Nittedal Idrettslag

54:44

+2:37

2:44

8.

Syver Brustad

Gui Sportsklubb

56:45

+4:38

2:50

9.

August Marendor Hauger

Åsen Idrettslag

56:46

+4:39

2:50

10.

Henrik Haug Solbrekke

Holmen Idrettsforening

57:33

+5:26

2:52

11.

Henrik Stenersen Øksby

Asker Skiklubb

58:17

+6:10

2:54

12.

Sondre With Holm Slettedal

Asker Skiklubb

58:25

+6:18

2:55

13.

Kristoffer Stensland

Fet Skiklubb

58:26

+6:19

2:55

14.

Sverre Murud Bratfos

Ullensaker Skiklubb

1:02:40

+10:33

3:08

Brutt

Frode Hymer

Ås Idrettslag

Brutt

Aleksander Hana Kristoffersen

Bærum Skiklub

DNS

Eskil Skarstein Rød

Oppegård Idrettslag

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Nilssen

Gjelleråsen Idrettsforening

36:26

+0:00

2:25

2.

Mats Daviknes-Andreassen

Nittedal Idrettslag

36:30

+0:04

2:26

3.

Mathias Heuer Thorstensen

Nittedal Idrettslag

36:35

+0:09

2:26

4.

Markus Buraas Pedersen

Fet Skiklubb

36:42

+0:16

2:26

5.

Mats Mørch Myhre

Gjelleråsen Idrettsforening

37:32

+1:06

2:30

6.

Truls Tollersrud von der Lippe

Nittedal Idrettslag

37:36

+1:10

2:30

7.

Sondre Elias Skjolden

Nes Ski

38:08

+1:42

2:32

8.

Theodor Dilling Gomo

Oppegård Idrettslag

39:17

+2:51

2:37

9.

Marius Vestli

Fet Skiklubb

39:49

+3:23

2:39

10.

Benjamin Røssum Jensen

Nittedal Idrettslag

40:02

+3:36

2:40

Brutt

Kristian Bråthen Børve

Gui Sportsklubb

DNS

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

DNS

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Magnus Blåfjell

Skedsmo Skiklubb

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Strandli

Holmen Idrettsforening

37:19

+0:00

2:29

2.

Albert Juvik Tveitnes

Fossum Idrettsforening

38:09

+0:50

2:32

3.

Henrik Jørgensen

Fossum Idrettsforening

38:12

+0:53

2:32

4.

Peder Wettre Andreassen

Asker Skiklubb

38:42

+1:23

2:34

Målfoto

5.

Henrik Vea Johnsen

Eidsvold Værks Skiklub

38:43

+1:24

2:34

Målfoto

6.

Henrik Svindseth

Holmen Idrettsforening

39:03

+1:44

2:36

7.

Tobias Hansen Skovseth

Nordre Eidsvoll Idrettslag

39:38

+2:19

2:38

8.

Per Sunde Rønning

Nittedal Idrettslag

39:41

+2:22

2:38

9.

Jonas Torp

Eidsvold Værks Skiklub

40:46

+3:27

2:43

10.

Even Nygård Thorseng

Fossum Idrettsforening

41:07

+3:48

2:44

11.

Erik Clark Thronsen

Fossum Idrettsforening

41:24

+4:05

2:45

12.

Mathias Nakling

Eidsvold Værks Skiklub

41:56

+4:37

2:47

13.

Mathias Hauger

Rælingen Skiklubb

42:33

+5:14

2:50

14.

Thomas Venbakken

Fossum Idrettsforening

42:35

+5:16

2:50

15.

Sander Botness Greni

Nes Ski

45:17

+7:58

3:01

16.

Johannes Giertsen Myhre

Skedsmo Skiklubb

46:10

+8:51

3:04

17.

Gunnar Bjerva

Ås IL

52:21

+15:02

3:29

Brutt

Elmer Olaf Lommerud

Lørenskog Skiklubb

DNS

Vetle Haugnes

Oppegård Idrettslag

DNS

Elias Hetle Hagen

Lørenskog Skiklubb

DNS

Isak Holm Endreson

Rælingen Skiklubb

DNS

Marius Årdal

Eidsvold Værks Skiklub

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Lindbergsengen Nesheim

Bærum Skiklub

31:32

+0:00

3:09

2.

Aurora Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn Idrettslag

31:37

+0:05

3:09

3.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

32:35

+1:03

3:15

4.

Marie Svendby Sveen

Fet Skiklubb

34:44

+3:12

3:28

DNS

Lisa Kristine Jorde

Asker Skiklubb

Klasse: Kvinner senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Haug

Bjerke Idrettslag Ski

31:06

+0:00

3:06

2.

Emma Kristine Skjerstad

Nittedal Idrettslag

32:51

+1:45

3:17

3.

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub

33:30

+2:24

3:21

DNS

Julie Sofie Franksdatter Aas

Idrettslaget Jutul

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Weydahl Andersen

Nittedal Idrettslag

29:14

+0:00

2:55

2.

Nora Heuer Thorstensen

Nittedal Idrettslag

31:28

+2:14

3:08

3.

Tuva Grasbekk Pedersen

Gjelleråsen Idrettsforening

31:33

+2:19

3:09

4.

Iselin Steensen

Oppegård Idrettslag

31:39

+2:25

3:09

5.

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens Idrettslag

31:59

+2:45

3:11

6.

Marie Linnea Ruud Gulbrandsen

Nes Ski

34:01

+4:47

3:24

7.

Malin Høntorp

Oppegård Idrettslag

35:15

+6:01

3:31

8.

Mille Haneberg

Haslum Idrettslag

35:32

+6:18

3:33

Brutt

Tara Nicoline Marcussen

Nesodden IF

DNS

Sara Bergsholm Hoven

Gjerdrum Idrettslag

DNS

Liva Lynghammar

Hakadal Idrettslag

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skaar

Nittedal Idrettslag

30:54

+0:00

3:05

2.

Maria Wergeland

Fossum Idrettsforening

30:55

+0:01

3:05

3.

Julie Sole Hernes

Haslum Idrettslag

32:54

+2:00

3:17

4.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

34:07

+3:13

3:24

5.

Ida Karoline Mikkonen

Nittedal Idrettslag

34:37

+3:43

3:27

6.

Lotte Kruge Brakestad

Skedsmo Skiklubb

34:52

+3:58

3:29

7.

Ingeborg Gimnes Raastad

Holmen Idrettsforening

36:03

+5:09

3:36

8.

Vilma Lødøen

Bærums Skiklub

37:03

+6:09

3:42

9.

Solveig Michaelsen Allum

Bærums Skiklub

37:30

+6:36

3:45

10.

Hermine Hylderås Opdan

Nes Ski

40:34

+9:40

4:03

Brutt

Mina Jacobsen-Sjue

Nittedal Idrettslag

Brutt

Thelma Ørbeck-Nilssen

Holmen Idrettsforening

Brutt

Ida Emilia Kavli

Idrettslaget Jutul

DNS

June Isell Sjaaeng

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Ea Bergersen

Rælingen Skiklubb

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Storvik Grønvold

Hakadal Idrettslag

29:24

+0:00

2:56

2.

Magnus Wøllo

Gjerdrum Idrettslag

29:37

+0:13

2:57

3.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

29:39

+0:15

2:57

4.

Morten Weber Eriksen

Lommedalens Idrettslag

29:41

+0:17

2:58

5.

Eik Viljar Nertun Jøsendal

Gjelleråsen Idrettsforening

29:51

+0:27

2:59

6.

Tobias Øwre-Johnsen

Lørenskog Skiklubb

29:53

+0:29

2:59

7.

Håvard Torsgard Ihler

Øvrevoll Hosle IL

29:59

+0:35

2:59

8.

Emil Tenold

Skedsmo Skiklubb

30:44

+1:20

3:04

9.

Cody Nikolai Casey Øiseth

Asker Skiklubb

30:46

+1:22

3:04

10.

Lars Hermund Haug

Moss Skiklubb

30:47

+1:23

3:04

11.

Martin Sølvberg Tjelle

Nittedal Idrettslag

31:27

+2:03

3:08

12.

Mattis Hansen

Eidsvold Værks Skiklub

31:32

+2:08

3:09

13.

Kilian Syver Köhler-Olsen

Gjelleråsen Idrettsforening

31:43

+2:19

3:10

Målfoto

14.

Birk Bakke Sundnes

Gjelleråsen Idrettsforening

31:44

+2:20

3:10

Målfoto

15.

Kornelius Brendjord Løkken

Lørenskog Skiklubb

32:18

+2:54

3:13

16.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum Idrettsforening

32:29

+3:05

3:14

17.

Oliver Dahl Olsen

Ullensaker Skiklubb

32:39

+3:15

3:15

18.

Lars Teigland Støre

Idrettslaget Jutul

32:45

+3:21

3:16

19.

Andreas Ljåstad

Hakadal Idrettslag

32:50

+3:26

3:17

20.

Lauritz Øvland Wiig

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

32:51

+3:27

3:17

21.

Emil Alexander Steinbru Saugen

Eidsvold Værks Skiklub

32:55

+3:31

3:17

22.

Elias Lande Olsen

Idrettslaget Jutul

33:36

+4:12

3:21

23.

Christoffer Hermansen

Eidsvold Værks Skiklub

34:09

+4:45

3:24

24.

Nikolai Røsåsen

Eidsvold Værks Skiklub

34:38

+5:14

3:27

25.

Natanael Arn Østvig Lunde

Ullensaker Skiklubb

34:51

+5:27

3:29

26.

Even Sæten Fjeldbo

Skedsmo Skiklubb

35:02

+5:38

3:30

27.

Eskil Bandlien

Ullensaker Skiklubb

35:26

+6:02

3:32

28.

Sebastian Wettergreen

Fossum Idrettsforening

36:39

+7:15

3:39

29.

Oskar Jørgensen Brenna

Nes Ski

36:52

+7:28

3:41

Brutt

Kristoffer Vilberg Ljønes

Gjerdrum Idrettslag

DNS

Ludvik Blichfeldt Rød

Asker Skiklubb

DNS

Sigurd Nordheim Skjønsberg

Ås IL

DNS

Håkon Falck-Øien

Fossum Idrettsforening

DNS

Håkon Tornås Hagbø

Oppegård Idrettslag

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordbø

Asker Skiklubb

31:08

+0:00

3:06

2.

Eric Haugen Grønvold

Nittedal Idrettslag

31:11

+0:03

3:07

3.

Ask Fjøsne-Hexeberg

Nittedal Idrettslag

31:12

+0:04

3:07

4.

Iven Bergersen

Rælingen Skiklubb

31:24

+0:16

3:08

5.

Thorvald Lødøen

Idrettslaget Jardar

31:53

+0:45

3:11

6.

Martin Munch-Finne

Asker Skiklubb

31:56

+0:48

3:11

7.

Thomas Peter Ennals

Asker Skiklubb

31:57

+0:49

3:11

8.

Jonas Haugmo Kaspersen

Gjelleråsen Idrettsforening

31:58

+0:50

3:11

9.

Embrik Nordset

Nittedal Idrettslag

32:41

+1:33

3:16

10.

Iver Løvgaard Faksvåg

Åsen Idrettslag

32:44

+1:36

3:16

11.

Aksel Dalbye

Moss Skiklubb

32:57

+1:49

3:17

12.

Ludvik Roland

Bjerke Idrettslag Ski

33:25

+2:17

3:20

13.

Olav Naadland Hauger

Fossum Idrettsforening

33:38

+2:30

3:21

14.

Fredrik Røkke

Lommedalens Idrettslag

33:48

+2:40

3:22

Målfoto

15.

Felix Nygård Jacobsen

Skedsmo Skiklubb

33:49

+2:41

3:22

Målfoto

16.

Marius Børsheim Lefdahl

Lommedalens Idrettslag

34:42

+3:34

3:28

17.

Jonas Andresen Kay

Oppegård Idrettslag

35:19

+4:11

3:31

18.

Alfred Sæther Riise

Nittedal Idrettslag

35:26

+4:18

3:32

19.

Liam Hylderås Opdan

Nes Ski

35:47

+4:39

3:34

20.

Edvard Lunde

Gui Sportsklubb

35:59

+4:51

3:35

21.

Karl Markus Lien

Gui Sportsklubb

36:22

+5:14

3:38

22.

Philip Edvard Undheim Høydahl

Rælingen Skiklubb

36:55

+5:47

3:41

23.

Oliver Johansen Cortsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

37:01

+5:53

3:42

24.

August Bakken

Rælingen Skiklubb

37:07

+5:59

3:42

25.

Felix Wold

Bjerke Idrettslag Ski

37:49

+6:41

3:46

26.

Thomas Kaggerud Helland

Fossum Idrettsforening

37:55

+6:47

3:47

Brutt

Edvard Pålssønn Strømsæther

Nesodden IF

Brutt

Eskil Johannessen Bru

Gjelleråsen Idrettsforening

DNS

Storm Omsland Oftedal

Rælingen Skiklubb

DNS

Jørgen Heggelund Dahl

Gjelleråsen Idrettsforening

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Torp Lofterød

Fossum Idrettsforening

21:28

+0:00

2:51

2.

Emma Elise Meinert Rød

Oppegård Idrettslag

22:19

+0:51

2:58

3.

Linea Steensen

Oppegård Idrettslag

22:20

+0:52

2:58

4.

Pernille Dønnum Posaasen

Nordre Eidsvoll Idrettslag

22:41

+1:13

3:01

5.

Maria Schei Alsgaard

Åsen Idrettslag

22:47

+1:19

3:02

6.

Maren Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn Idrettslag

23:12

+1:44

3:05

7.

Mia Minge Johannesen

Nesodden IF

23:44

+2:16

3:09

8.

Hedda Uta Wagner

Nittedal Idrettslag

23:57

+2:29

3:11

9.

Aase Strøm

Nesodden IF

24:00

+2:32

3:12

Målfoto

10.

Kaja Nordhus Thuv

Nesodden IF

24:01

+2:33

3:12

Målfoto

11.

Ella Mathea Bogerud Schomacker

Haslum Idrettslag

24:53

+3:25

3:19

12.

Mille Sophie Sveinhaug Årnes

Nordre Eidsvoll Idrettslag

25:18

+3:50

3:22

13.

Andrine Låge Sivertsen

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

26:10

+4:42

3:29

14.

Kajsa Marie Ellevold

Bjerke Idrettslag Ski

26:20

+4:52

3:30

15.

Elle Bekkedal

Hakadal Idrettslag

26:35

+5:07

3:32

16.

Aurora Nathalie Langstedalen

Nes Ski

27:19

+5:51

3:38

17.

Henrikke Oline Bertnes

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

28:33

+7:05

3:48

DNS

Ingrid Tøien

Haslum Idrettslag

DNS

Selma Grimsmo

Fossum Idrettsforening

DNS

Mina Daasvand Solli

Asker Skiklubb

DNS

Anja Møgedal Skjellestad

Gui Sportsklubb

DNS

Ingrid Himle-Hopland

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

DNS

Mathilde Fagervoll Olden

Haslum Idrettslag

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erle Haukåen Stødle

Nittedal Idrettslag

21:34

+0:00

2:52

2.

Kaja Marie Lilledal-Fritzvold

Idrettslaget Jutul

21:56

+0:22

2:55

3.

Sanna Hallingstad

Rælingen Skiklubb

22:49

+1:15

3:02

4.

Selma Svege

Idrettslaget Jutul

23:36

+2:02

3:08

5.

Maria Rutle

Nittedal Idrettslag

23:47

+2:13

3:10

6.

Karoline Lutnæs Aigner

Nittedal Idrettslag

24:03

+2:29

3:12

7.

Siri Skjolden

Nes Ski

24:31

+2:57

3:16

8.

Lina Berge Buseth

Driv Idrettslag

24:57

+3:23

3:19

9.

Erle Kristiane Wiede Jean-Hansen

Fossum Idrettsforening

25:36

+4:02

3:24

10.

Tilde Gustavsen Kallåk

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

26:17

+4:43

3:30

11.

Maja Sørsdal-Myrlid

Oppegård Idrettslag

26:55

+5:21

3:35

12.

Sigrid Colbjørnsen

Rælingen Skiklubb

27:49

+6:15

3:42

13.

Ebba Olava Arvidsson

Oppegård Idrettslag

28:40

+7:06

3:49

DNS

Selma Bergsholm Hoven

Gjerdrum Idrettslag

DNS

Alise Haugen Seiersten

Ås Idrettslag

DNS

Kornelia Østlie

Driv Idrettslag

DNS

Ingrid Skaar

Nittedal Idrettslag

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Bryhn Bergstrøm

Holmen Idrettsforening

15:56

+0:00

3:11

2.

Sondre Torsgard Ihler

Øvrevoll Hosle IL

15:58

+0:02

3:11

3.

Jens Midling-Hansen

Nes Ski

16:03

+0:07

3:12

4.

Ola Johannes Pfister

Gjelleråsen Idrettsforening

16:30

+0:34

3:18

5.

Kristian Bache Stranden

Haslum Idrettslag

16:57

+1:01

3:23

6.

Theodor Aleksander Sanders

Haslum Idrettslag

17:10

+1:14

3:26

7.

Emil Kalfoss Eilertsen

Nittedal Idrettslag

17:15

+1:19

3:27

8.

Vemund Fosse Holseter

Fossum Idrettsforening

17:20

+1:24

3:28

Målfoto

9.

Nikolai Johnsrud Thøgersen

Haslum Idrettslag

17:21

+1:25

3:28

Målfoto

10.

Halvor Stedje Lier

Asker Skiklubb

17:22

+1:26

3:28

Målfoto

11.

Herman Torgersen Petersen

Oppegård Idrettslag

17:33

+1:37

3:30

12.

Oliver Hjertum Jarsve

Gjelleråsen Idrettsforening

17:37

+1:41

3:31

13.

Henrik Nordby

Skedsmo Skiklubb

17:46

+1:50

3:33

14.

Herman Svindseth

Holmen Idrettsforening

17:56

+2:00

3:35

15.

Emil Johnsgaard Holmsen

Gjelleråsen Idrettsforening

18:10

+2:14

3:38

16.

Emil Hesselius

Gui Sportsklubb

18:12

+2:16

3:38

17.

Peder Isachsen

Haslum Idrettslag

18:16

+2:20

3:39

18.

Ole Jakob Trøan

Nittedal Idrettslag

18:20

+2:24

3:40

19.

Andreas Teigen

Idrettslaget Jardar

18:21

+2:25

3:40

20.

Leif Martin Syversrud

Nes Ski

19:22

+3:26

3:52

21.

Mathias Nøst-Hegge

Gui Sportsklubb

19:29

+3:33

3:53

22.

Lucas August Sole-Warbo

Holmen Idrettsforening

20:23

+4:27

4:04

23.

Olai Strømsholm

Gui Sportsklubb

20:35

+4:39

4:07

24.

Marco Ly Myhr

Gjelleråsen Idrettsforening

20:50

+4:54

4:10

Brutt

Sigurd Botness Greni

Nes Ski

DNS

Nikolai Fosser Erikstein

Driv Idrettslag

DNS

Magnus Vea Johnsen

Eidsvold Værks Skiklub

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tøger Emiil Haug

Moss Skiklubb

16:19

+0:00

3:15

2.

Mads Stavang Braaten

Haslum Idrettslag

17:19

+1:00

3:27

3.

Mats Svege

Idrettslaget Jutul

17:20

+1:01

3:28

4.

Eskil Svanes Elgesem

Haslum Idrettslag

17:29

+1:10

3:29

5.

Brede Stundal Stadheim

Gjerdrum Idrettslag

17:49

+1:30

3:33

6.

Oscar Befring Mathisen

Asker Skiklubb

17:53

+1:34

3:34

Målfoto

7.

Adrian Weidemann Tjensvold

Asker Skiklubb

17:54

+1:35

3:34

Målfoto

8.

Tinius Lødøen

Bærums Skiklub

18:28

+2:09

3:41

9.

Felix Grindstad

Nittedal Idrettslag

18:31

+2:12

3:42

10.

Ådne Haugnes

Oppegård Idrettslag

18:32

+2:13

3:42

Målfoto

11.

Nathaniel Løwø Nordmark

Asker Skiklubb

18:33

+2:14

3:42

Målfoto

12.

Gustav Lier-Hansen

Nes Ski

18:46

+2:27

3:45

13.

Storm Windju Christiansen

Asker Skiklubb

18:47

+2:28

3:45

Målfoto

14.

Sondre Mauroy Knudsen

Asker Skiklubb

18:48

+2:29

3:45

Målfoto

15.

Ailo Trosten James

Rælingen Skiklubb

19:03

+2:44

3:48

16.

Ola Sæten Fjeldbo

Skedsmo Skiklubb

19:07

+2:48

3:49

17.

Noah Frøland

Drøbak-Frogn Idrettslag

19:14

+2:55

3:50

18.

Sondre Hjorthaug

Skedsmo Skiklubb

19:28

+3:09

3:53

19.

Marius Falkenberg-Jensen

Holmen Idrettsforening

19:40

+3:21

3:56

20.

Haakon Thoresen

Haslum Idrettslag

20:04

+3:45

4:00

21.

Alvin Utsigt-Karlsen

Rælingen Skiklubb

20:51

+4:32

4:10

22.

Sigurd Bakkebø Fjellstad

Ås Idrettslag

23:31

+7:12

4:42

23.

Henrik Heli-Haugestøl

Haslum Idrettslag

23:55

+7:36

4:47

24.

Martin Jean Årtun

Drøbak-Frogn Idrettslag

24:34

+8:15

4:54

25.

Casper Endresen-Graneng

Nesodden IF

26:45

+10:26

5:21

26.

Gael Gonzalez-Varela

Ås Idrettslag

29:59

+13:40

5:59

DNS

Oscar Løfshus Skaug

Drøbak-Frogn Idrettslag

DNS

Isak Sæther Riise

Nittedal Idrettslag

DNS

William Widing Heiberg

Fossum Idrettsforening

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Weber Eriksen

Lommedalens Idrettslag

16:50

+0:00

3:22

2.

Vilja Schjølberg Hegdahl

Nesodden IF

17:08

+0:18

3:25

3.

Julie Gråberg

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

18:21

+1:31

3:40

4.

Anna Sølvberg Tjelle

Nittedal Idrettslag

18:32

+1:42

3:42

5.

Liv Borchgrevink Reinemo

Fossum Idrettsforening

18:47

+1:57

3:45

6.

Ellen Alexandra Ervasti

Haslum Idrettslag

18:53

+2:03

3:46

7.

Eline Falck Hallingstad

Haslum Idrettslag

19:34

+2:44

3:54

8.

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

19:36

+2:46

3:55

9.

Josefine Waal Rogstad

Gjelleråsen Idrettsforening

19:38

+2:48

3:55

10.

Mille Sofie Henriksen

Rælingen Skiklubb

19:46

+2:56

3:57

11.

Nora Dahlsrud

Idrettslaget Jutul

19:53

+3:03

3:58

12.

Eline Øvergård

Åsen Idrettslag

20:08

+3:18

4:01

13.

Emilie Pernille Espegren

Haslum Idrettslag

20:12

+3:22

4:02

14.

Julia Hesselius

Gui Sportsklubb

20:19

+3:29

4:03

15.

Frida Øien

Haslum Idrettslag

21:09

+4:19

4:13

16.

Helene Refsdal-Karlsen

Gjelleråsen Idrettsforening

21:15

+4:25

4:15

17.

Cecilia Andresen Møller-Rokstad

Oppegård Idrettslag

22:25

+5:35

4:29

18.

Selma Varsi Rossvoll

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

22:28

+5:38

4:29

19.

Olea Wold-Gustavsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

22:36

+5:46

4:31

20.

Synne Moksness-Skaug

Oppegård Idrettslag

23:26

+6:36

4:41

Brutt

Minea Sjaaeng

Eidsvold Værks Skiklub

Brutt

Nora Emilie Bergsmark van Albada

Gui Sportsklubb

DNS

Elina Marie Mikkonen

Nittedal Idrettslag

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Strand Bolstad

Asker Skiklubb

18:50

+0:00

3:46

2.

Emma Minge Johannesen

Nesodden IF

19:06

+0:16

3:49

3.

Eira Jacobsen-Sjue

Nittedal Idrettslag

19:19

+0:29

3:51

4.

Nora Marie Brunvoll Mork

Lørenskog Skiklubb

19:25

+0:35

3:53

5.

Emma Gustavsen Bjørgum

Bjerke Idrettslag Ski

19:27

+0:37

3:53

6.

Julie Fevang Smidt

Nittedal Idrettslag

19:36

+0:46

3:55

7.

Solveig Drege Grøthe

Gjelleråsen Idrettsforening

19:54

+1:04

3:58

8.

Victoria Austad Røang

Nordre Eidsvoll Idrettslag

20:03

+1:13

4:00

9.

Anne Olivia Landsværk

Nesodden IF

20:04

+1:14

4:00

10.

Nikoline Bjørnenak

Gjelleråsen Idrettsforening

20:16

+1:26

4:03

11.

Julie Lyche Svindland

Idrettslaget Jardar

20:36

+1:46

4:07

12.

Ida Waage-Nielsen

Dikemark Idrettsforening

20:37

+1:47

4:07

13.

Alva Hagberg Sporstøl

Gjelleråsen Idrettsforening

20:51

+2:01

4:10

14.

Vilde Øwre-Johnsen

Lørenskog Skiklubb

21:47

+2:57

4:21

15.

Elise Ingeborg Thronsen

Fossum Idrettsforening

21:51

+3:01

4:22

15.

Johanne Lund Wøien

Asker Skiklubb

21:51

+3:01

4:22

17.

Anna Antonia Sbertoli Berge

Oppegård Idrettslag

24:50

+6:00

4:58

DNS

Milla Minge Johannesen

Nesodden IF

DNS

Pernille Gamst Strandberg

Nittedal Idrettslag

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Noer

Rælingen Skiklubb

6:25

+0:00

3:12

2.

Eskil Syver Haukåen Stødle

Nittedal Idrettslag

6:59

+0:34

3:29

3.

Halvor Teigen

Idrettslaget Jardar

7:06

+0:41

3:33

4.

Emil Olsen Orskaug

Nittedal Idrettslag

7:19

+0:54

3:39

5.

Håkon Gervin Solum

Fossum Idrettsforening

7:29

+1:04

3:44

6.

Fredrik Nøstvedt Hellerud

Ås Idrettslag

7:59

+1:34

3:59

7.

Jacob Nicolai Kindle-Skau

Oppegård Idrettslag

8:13

+1:48

4:06

8.

Sigurd Winsnes Skarbø

Oppegård Idrettslag

8:48

+2:23

4:24

9.

Åsmund Winsnes Skarbø

Oppegård Idrettslag

9:33

+3:08

4:46

10.

Jørgen Bjerva

Ås Idrettslag

9:36

+3:11

4:48

11.

Vebjørn Stene Skoglund

Ås Idrettslag

10:06

+3:41

5:03

DNS

Hans Tollersrud von der Lippe

Nittedal Idrettslag

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maximilian Vårvik

Rælingen Skiklubb

6:28

+0:00

3:14

2.

Christian Hammersmark Nitteberg

Nesodden IF

6:48

+0:20

3:24

3.

Sander Hallingstad

Rælingen Skiklubb

7:22

+0:54

3:41

4.

Oscar Henrik Undheim Høydahl

Rælingen Skiklubb

7:45

+1:17

3:52

5.

Herman Bjerknes Sætha

Rælingen Skiklubb

8:06

+1:38

4:03

6.

Niklas Isachsen

Haslum Idrettslag

8:15

+1:47

4:07

7.

Elias Thorsby-Bjerknes

Nesodden IF

8:22

+1:54

4:11

8.

Herman Hov

Drøbak-Frogn Idrettslag

8:34

+2:06

4:17

9.

Oliver Magelie Lunde

Drøbak-Frogn Idrettslag

8:52

+2:24

4:26

10.

Kristian Telle

Gjelleråsen Idrettsforening

9:00

+2:32

4:30

11.

Oscar Casillas Nordby

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:40

+3:12

4:50

12.

Sverre Omtvedt Aslakrud

Nesodden IF

9:42

+3:14

4:51

13.

Erling Omtvedt Aslakrud

Nesodden IF

10:56

+4:28

5:28

DNS

Markus Gamst Strandberg

Nittedal Idrettslag

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Ingeborg Bjørseth

Rælingen Skiklubb

6:41

+0:00

3:20

2.

Nora Borchgrevink Reinemo

Fossum Idrettsforening

6:49

+0:08

3:24

3.

Hannah Olava Undheim Høydahl

Rælingen Skiklubb

6:55

+0:14

3:27

4.

Elise Granskogen Ekeberg

Idrettslaget Jutul

7:18

+0:37

3:39

5.

Hedvig Krogh Stensby

Rælingen Skiklubb

7:22

+0:41

3:41

6.

Hedda Bache Stranden

Haslum Idrettslag

7:23

+0:42

3:41

7.

Lykke Sofie Svendsrud

Rælingen Skiklubb

7:25

+0:44

3:42

8.

Eira Kristin Wagner

Nittedal Idrettslag

7:30

+0:49

3:45

9.

Oline Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn Idrettslag

7:34

+0:53

3:47

10.

Ella Karfjell

Dikemark Idrettsforening

7:53

+1:12

3:56

11.

Ingrid Brustad Sæterbø

Nesodden IF

8:59

+2:18

4:29

12.

Marte Sibbern Johnsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:16

+2:35

4:38

13.

Indine Kristine Berntsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:48

+3:07

4:54

14.

Karen Sibbern Johnsen

Ås IL

10:20

+3:39

5:10

DNS

Linea Welle-Smidt

Asker Skiklubb

DNS

Astrid Midling-Hansen

Nes Ski

DNS

Vilde Winsnes Skarbø

Oppegård Idrettslag

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gamst Strandberg

Nittedal Idrettslag

7:43

+0:00

3:51

2.

Eva Klæboe Nytvedt

Holmen Idrettsforening

8:06

+0:23

4:03

3.

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

8:48

+1:05

4:24

4.

Andrine Nesse Bøyum

Asker Skiklubb

8:51

+1:08

4:25

5.

Siren Svanes Elgesem

Haslum Idrettslag

8:54

+1:11

4:27

6.

Sofie Noomi Skjolden

Nes Ski

9:01

+1:18

4:30

7.

Mille Amilia Johansen Cortsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

10:52

+3:09

5:26

8.

Ingvild Colbjørnsen

Rælingen Skiklubb

11:03

+3:20

5:31

9.

Julie Eilertsen

Sjåstad/ Vestre Lier Il

11:19

+3:36

5:39

10.

Fanny Wold-Gustavsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

11:40

+3:57

5:50

11.

Eva Juve Dreyer

Drøbak-Frogn Idrettslag

12:04

+4:21

6:02

DNS

Eline Haugen Seiersten

Ås Idrettslag

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ola Sundsdal

Oppegård Idrettslag

5:40

Leon Utsigt-Karlsen

Rælingen Skiklubb

5:12

Eric Gustav Årtun

Drøbak-Frogn Idrettslag

7:27

Sander Waage-Nielsen

Dikemark Idrettsforening

5:15

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Bye Moe

Drøbak-Frogn Idrettslag

5:09

Sigve Stillingen

Oppegård Idrettslag

5:17

Adrian Hesselius

Gui Sportsklubb

7:59

Henrik Elton-Dehli

Oppegård Idrettslag

6:16

DNS

Einar Seegaard Wold

Rælingen Skiklubb

DNS

Amund Seegaard Wold

Rælingen Skiklubb

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Schjølberg Hegdahl

Nesodden IF

5:20

Hermine Brunvoll Mork

Lørenskog Skiklubb

4:56

Mina Egeberg Andresen

Skimt

5:18

Johanne Endsjø

Skimt

7:14

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bianca Løwø Nordmark

Asker Skiklubb

5:15

Lisa Telle

Gjelleråsen Idrettsforening

6:05

Oline Brustad Sæterbø

Nesodden IF

7:30

Mathilde Nesse Bøyum

Asker Skiklubb

5:17

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Bjerknes Sætha

Rælingen Skiklubb

5:46

Markus Eilertsen

Sjåstad/ Vestre Lier Il

7:04

Felix Svendsrud

Rælingen Skiklubb

6:38

Brutt

Jonas Isachsen

Haslum Idrettslag

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Agnes Sofie Hov

Drøbak-Frogn Idrettslag

7:52

Kaja Sæten Fjeldbo

Skedsmo Skiklubb

5:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 januar 2024, 14:43:23

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

376

Antall startet:

328