Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellomdistanse - Jonsokløpet 9. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Endre Fey-Spjelkavik

Tyrving IL

Ulrik Rakkestad Gangsø

Eiker OL

142

Anuuk Marleen Hagge

Fossekallen IL

Daniel Føldesi

Tyrving IL

Nora Føldesi

Tyrving IL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan August Norstrøm

Fossekallen IL

Harald Fredriksen

Ringerike OL

166

Håkon Fredriksen

Ringerike OL

Einar Graff Storrønning

Ringerike OL

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Siroush Nouri

Fossekallen IL

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arthur Bergsrud

Fossekallen IL

31:01

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Bergsrud

Fossekallen IL

32:12

+0:00

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:33:51

+1:01:39

DNS

Helge Giil

Rond OL

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jorunn Christine Granli

Fossekallen IL

34:59

Emma Eline Elvekrok

Eiker OL

44:41

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan-Henning Gangsø

Eiker OL

20:57

+0:00

2.

Ragnhild Revhaug Haugerud

Ringerike OL

31:55

+10:58

3.

Hans Martin Hovde

Ringerike OL

32:09

+11:12

4.

Maren Wiger

Modum OL

32:16

+11:19

5.

Hanne Rakkestad Gangsø

Eiker OL

32:33

+11:36

6.

Grete Thorsby

Eiker OL

32:47

+11:50

7.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

42:43

+21:46

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Reiten

Kongsberg OL

30:15

+0:00

2.

Guttorm Strande Syrrist

Ringerike OL

33:37

+3:22

138 150

3.

Stina Bondehagen

Fossekallen IL

36:47

+6:32

4.

Marianne Teigen

Sturla, IF

37:45

+7:30

5.

Oskar Hope

Modum OL

38:48

+8:33

6.

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

40:52

+10:37

7.

Sascha Bucko

Fossekallen IL

41:15

+11:00

8.

Turid Giil

Rond OL

59:06

+28:51

DSQ

Miriam Hagge

Fossekallen IL

13:09

159 138 164 144 145 160 162 150 149 156

DSQ

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

34:16

145 150 149

DSQ

Tale Strand

NTNUI

DNS

Leiv Inge Kjemperud

Fossekallen IL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Konnerud IL

33:17

+0:00

2.

Harald Hovi

Skien OK

39:28

+6:11

3.

Magnus Hope Barth

Ringerike OL

50:24

+17:07

4.

Morten Vogt

Konnerud IL

52:51

+19:34

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Kjemperud Eggen

Fossekallen IL

36:03

Janne Runa Hagge

Fossekallen IL

28:32

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Rakkestad Gangsø

Eiker OL

20:23

+0:00

2.

Marina Sandvold

Eiker OL

22:32

+2:09

144

3.

Vilje Hilleren

Eiker OL

24:09

+3:46

4.

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

24:40

+4:17

5.

Anastasiya Mironava

Modum OL

28:02

+7:39

165

DNS

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nila Hilleren

Eiker OL

25:59

+0:00

2.

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

28:31

+2:32

3.

Sofie Skare

Konnerud IL

33:07

+7:08

4.

Berit Granli

Fossekallen IL

35:28

+9:29

DSQ

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

29:37

160 156

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

29:28

+0:00

2.

Nora Nathalie Elvekrok

Eiker OL

34:17

+4:49

3.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

34:30

+5:02

4.

Oda Opseth

Ringerike OL

37:53

+8:25

5.

Betlehem Hebteab

Modum OL

1:00:39

+31:11

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

35:26

+0:00

2.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

37:46

+2:20

3.

Anita Hilleren

Eiker OL

37:53

+2:27

4.

Ida Hope Barth

Ringerike OL

41:57

+6:31

5.

Ellen Pernille Olsen

Sturla, IF

45:00

+9:34

143 144 145 158 156 152 155 151 162 150 149 146

DSQ

Ylva Klausen

Sturla, IF

39:37

149

DNS

Elise Renard

Kongsberg OL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

Tyrving IL

36:35

+0:00

2.

Kari Strand

Kongsberg OL

39:02

+2:27

3.

Monica Berglund

Ringerike OL

40:36

+4:01

4.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

48:52

+12:17

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Opseth

Ringerike OL

30:14

+0:00

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

31:18

+1:04

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

32:47

+2:33

4.

Torunn Økern Jensen

Tyrving IL

33:06

+2:52

5.

Stine Kaiser

Sturla, IF

40:55

+10:41

6.

Larysa Mironava

Modum OL

41:53

+11:39

7.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

44:03

+13:49

8.

May Ingela Hope

Modum OL

50:43

+20:29

DNS

Nina Birkeland

Fossekallen IL

DNS

Hanne Løver Thon

Modum OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sirpa Lilja

Modum OL

21:19

+0:00

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

21:31

+0:12

3.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

22:02

+0:43

4.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

22:06

+0:47

5.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

27:13

+5:54

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Ringerike OL

21:19

+0:00

2.

Linda Verde

Sturla, IF

21:22

+0:03

3.

Kari Strande

Ringerike OL

25:33

+4:14

4.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

27:49

+6:30

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

29:39

+8:20

6.

Berit Grosvold

Eiker OL

52:12

+30:53

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

59:05

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

19:24

DNS

Fillip Brumoen Kjemperud

Fossekallen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sjur Skare

Konnerud IL

25:22

+0:00

2.

Jack Boström

Konnerud IL

28:45

+3:23

3.

Edvard Bergsrud

Fossekallen IL

31:36

+6:14

4.

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

1:02:25

+37:03

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

20:34

+0:00

2.

Ted Boström

Konnerud IL

20:50

+0:16

3.

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

30:33

+9:59

4.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

35:21

+14:47

5.

Erik Bergan

Kongsberg OL

38:21

+17:47

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Strand

Kongsberg OL

26:49

+0:00

2.

Aksel Klausen

Sturla, IF

29:21

+2:32

3.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

29:24

+2:35

4.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

29:32

+2:43

5.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

38:03

+11:14

6.

Jørgen Wiger

Modum OL

40:36

+13:47

DSQ

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

25:52

151

DNS

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

32:12

+0:00

2.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

37:20

+5:08

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

37:23

+5:11

4.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

38:07

+5:55

5.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

40:38

+8:26

6.

Lars Grønhovd

Modum OL

41:51

+9:39

149 150

7.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

42:45

+10:33

8.

Charles Halaas

Fossum IF

43:07

+10:55

9.

Lukas Klausen

Sturla, IF

50:11

+17:59

10.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

55:52

+23:40

DNS

August Hellerud Sire

Konnerud IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Spjelkavik

Tyrving IL

34:40

+0:00

2.

Ole A. Wiger

Modum OL

36:09

+1:29

3.

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

39:18

+4:38

4.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

43:24

+8:44

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Løver

Modum OL

27:40

+0:00

2.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

29:57

+2:17

3.

Espen Røste

Kongsberg OL

30:27

+2:47

4.

Odd Strand

Kongsberg OL

30:36

+2:56

5.

Lars Berglund

Ringerike OL

32:51

+5:11

6.

Kristian Kihle

Ringerike OL

33:26

+5:46

7.

Thomas Kaiser

Sturla, IF

41:47

+14:07

8.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

46:47

+19:07

DSQ

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

32:47

149

DNS

Tommy Bjerke

Fossekallen IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

15:51

+0:00

2.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

16:56

+1:05

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

18:12

+2:21

4.

Dag Bjørnerød

Eiker OL

19:02

+3:11

5.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

19:17

+3:26

6.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

20:26

+4:35

7.

Roar Bye

Modum OL

21:36

+5:45

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

20:58

157

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

24:13

+0:00

2.

Morten Johannessen

Røyken OL

24:22

+0:09

3.

Kjell Grønhovd

Modum OL

26:21

+2:08

4.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

28:37

+4:24

5.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

38:10

+13:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2024, 13:45:49

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

147

Antall startet:

136