Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap fristil 14. februar 2012

Klasse: G 7år (født 2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

August Holth Siegel

19:26

korriger

Andreas Kure

21:14

korriger

Birk Lilleheier

26:26

korriger

Sondre Lundqvist

26:46

korriger

Klasse: J 7år (født 2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Skjevdal

16:25

korriger

Klasse: G 8år (født 2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torbjørn Walker Ørka

16:20

korriger

Benjamin Grønsten

20:51

korriger

Klasse: J 8år (født 2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Bjerke Denstadlie

16:15

korriger

Carina Schytz

19:54

korriger

Odin Skog

18:54

korriger

Klasse: G 9år (født 2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Øyvind Frydenlund

17:39

korriger

Ingemar Y Risberg

17:04

korriger

Klasse: J 9år (født 2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Regina Holth-Siegel

17:31

korriger

Karoline Kvarme Gangnæs

19:44

korriger

Eline Skjevdal

17:20

korriger

Christine Kure

17:16

korriger

Helene Evjen Johnsen

25:41

korriger

Kristiane Larsen Strømheim

20:12

korriger

Tiril Lilleheier

18:58

korriger

Klasse: G 10år (født 2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Øystein Thorshov

16:44

korriger

Vegar Aarstad

16:08

korriger

Klasse: J 10år (født 2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthe Lundqvist

17:31

korriger

Klasse: G 11år (født 2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Holth-Siegel

18:31

+0:00

korriger

2.

Magnus Aalde

20:17

+1:46

korriger

3.

Jørgen Ellekjær

20:32

+2:01

korriger

4.

William Grønsten

20:49

+2:18

korriger

Klasse: J 11år (født 2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Hegstad

20:13

+0:00

korriger

2.

Julie Kvarme Gangnæs

22:08

+1:55

korriger

3.

Ann-Kristin Nystøyl Nicolaisen

23:15

+3:02

korriger

Klasse: G 12år (født 2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Skjevdal

18:26

+0:00

korriger

2.

Elias Pettersen Nævdal

18:43

+0:17

korriger

3.

Eirik André Dannemark

21:00

+2:34

korriger

4.

Mads Nicolai Rugaas Skaland

21:22

+2:56

korriger

5.

Sebastian Larsen Strømheim

22:17

+3:51

korriger

Klasse: J 12år (født 2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

19:11

+0:00

korriger

Klasse: J 13år (født 1999)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

20:06

+0:00

korriger

Klasse: G 14år (født 1998)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Andreas Andersen

20:49

+0:00

korriger

2.

Hallvard Futterer-Wannebo

22:40

+1:51

korriger

Klasse: G 15år (født 1997)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Langdalen

20:17

+0:00

korriger

2.

Bjørn Øvstedal

20:33

+0:16

korriger

Klasse: M 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Treekrem

23:14

+0:00

korriger

2.

Anders Treekrem

23:36

+0:22

korriger

3.

Håkon Moldestad

25:23

+2:09

korriger

Klasse: K 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

25:26

+0:00

korriger

Klasse: M 40 år-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Schytz

25:19

+0:00

korriger

2.

Thord Torshov

25:41

+0:22

korriger

3.

Håvard Steinsholt

26:34

+1:15

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 februar 2012, 00:20:56

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47