Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 2. mai 2012

Klasse: G/J 0-6 år (500 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Bergseng

Håkon Bergseng

Emma Berndsson Holth

Alva Bredal-Andersen

Astrid Bredal-Knutsen

Trym Bunæs

Davina Compaore

Guro Høsteland Sundby

Andrea Kure

Birk Lilleheier

Magnus Kleven Moe

Kristoffer Nessa Brean

Tiril Platzack

Astrid Skjevdal

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

Johanne Walker Ørka

Oscar Wist

Margit Norun T. Brønmo

Sara Stein Gulholm

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

Eivind Eikemo

Ås IL

Vilja Steine

Ås IL

Tellev Grindflek

Ås IL

Jacob Schytz

Ås IL

Mari Schytz

Ås IL

Klasse: Jenter 7-8 år (500 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eunice Compaore

1:58

Aurora H. Solbu

2:31

Helene Nessa Brean

2:32

Tiril Elise Petterson

2:24

Mia Tveite

Ås IL

2:11

Hedda Steine Gulholm

2:33

Emma-Kristine Lekang

Ås IL

2:25

Carina Schytz

Ås IL

2:28

Klasse: Gutter 7-8 år (500 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anders Bredal-Andersen

2:09

August Holth - Siegel

2:08

Ola Høsteland Sundby

2:27

Magnus Kvarme - Gangnæs

2:19

Tobias Petterson

1:57

Vegard Thorshov

Ås IL

2:01

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

2:05

Torbjørn Walker Ørka

2:13

Erlend Tveite

Ås IL

1:59

Oskar Almås

Ås IL

2:18

Eirik Eikemo

Ås IL

2:34

Håkon Høyvik

Ås IL

2:10

Simon Gray

Ås IL

1:54

Lavrans Moen Grindflek

Ås IL

2:14

Klasse: Jenter 9-10 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Grane

Skimt

2:30

Regina Holth - Siegel

3:36

Christine Kure

3:10

Karoline Kvarme - Gangnæs

3:42

Tiril Lilleheier

3:09

Eline Skjevdal

3:01

Juni Wolf - Skjelbred

Ås IL

2:43

Klasse: Gutter 9-10 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Jakob H. Solbu

2:47

Thomas Pedersen

Ås IL

2:23

Øystein Thorshov

Ås IL

2:47

Even Wollebek

2:48

Oskar Platzack

Ås IL

2:27

Emil Bakkebø Fjellstad

Ås IL

3:16

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

2:43

Samuel Gray

Ås IL

2:33

Dennis Lie

Oppegård IL

2:41

Nils Tveite

Ås IL

2:33

Vegard Aarstad

Ås IL

2:40

Tianyi Wu

Ås IL

2:50

Klasse: Jenter 11-12 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Kure

2:29

+0:00

2.

Hanna Hegstad

Ås IL

2:36

+0:07

3.

Julie Kvarme - Gangnæs

2:48

+0:19

Klasse: Gutter 11-12 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Utaker

2:21

+0:00

2.

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

2:24

+0:03

3.

Mathias Skjevdal

2:25

+0:04

4.

Axel Holth - Siegel

2:38

+0:17

Klasse: Jenter 13-14 år (1300 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Pedersen

Ås IL

4:43

+0:00

2.

Ingvild Wollebek

4:52

+0:09

Klasse: Gutter 13-14 år (1300 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

4:40

+0:00

Klasse: Gutter 15-16 år (1300 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Marius Hofgaard

Ås IL

4:14

+0:00

2.

Pilip Langdalen

Ås IL

4:28

+0:14

3.

Henrik Eijsink

Ås IL

4:28

+0:14

4.

Bjørn Øvstedal

Ås IL

4:36

+0:22

DNS

Olai Stensland Lillevold

Klasse: Kvinner 17-20 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Høibø

7:28

+0:00

2.

Henrikke Kongsten Tømt

Ås IL

8:11

+0:43

Klasse: Menn 17-20 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Frost Bø

Ullensaker Kisa IL

6:05

+0:00

2.

Edvard Kamperud Nygaard

Ås IL

6:10

+0:05

Klasse: Kvinner 21-39 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Kongsten

Ås IL

7:04

+0:00

2.

Mari Haugen

Modum FIK

7:12

+0:08

3.

Marit Vala

NTNUI

7:16

+0:12

4.

Ine Hovi

7:31

+0:27

5.

Nicoline Kongsten Tømt

Ås IL

7:59

+0:55

Klasse: Menn 21-39 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås IL

6:11

+0:00

2.

Stian Stensland

Ås IL

6:25

+0:14

3.

Lasse Bredal-Knutsen

6:58

+0:47

4.

Even Bergseng

7:34

+1:23

5.

Asle Benoni

Ås IL

7:56

+1:45

6.

Hans Ole Ørka

Ås IL

9:40

+3:29

Klasse: Kvinner 40-59 (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås IL

8:36

+0:00

Klasse: Menn 40-59 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

6:54

+0:00

2.

Per Henning Bjerva

Ås IL

6:55

+0:01

3.

Ola Øvstedal

Ås IL

7:23

+0:29

4.

Bo Platzack

7:47

+0:53

5.

Harald Schytz

Ås IL

8:31

+1:37

6.

Trond Haraldsen

Ås IL

10:08

+3:14

7.

Stig Aasen

Ås IL

11:43

+4:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2012, 22:40:02

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

104

Antall startet:

103