Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
ABIK Romerike Ranking 2012OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P4 Rygga 10. mai 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

52:11

+0:00

2.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

1:22:56

+30:45

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

43:55

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:02:03

+18:08

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:22:38

+38:43

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:21:08

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

48:35

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

1:05:04

+16:29

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

44:53

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:46:16

+1:01:23

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

57:50

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:28:44

+30:54

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

47:08

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:25

+5:17

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:29:24

+42:16

DSQ

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

13:27

78 109 96 41 45 43 249

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

53:44

+0:00

2.

Olav Eide

SKBO

54:23

+0:39

3.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

54:48

+1:04

4.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

59:04

+5:20

5.

Audun Bjerknes

PrivaT

1:06:10

+12:26

6.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:11:27

+17:43

7.

Bård Skogsholm

DDS

1:16:46

+23:02

8.

Tor Ringstad

Cisco

1:17:59

+24:15

9.

Frode Lillevold

FFI

1:23:09

+29:25

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Arrang

Martin Veastad

Thales BIL

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

41:00

+0:00

2.

Øyvind Grandum

FFI

1:19:05

+38:05

3.

Uno Hanslien

Bilpost

1:24:42

+43:42

4.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:31:38

+50:38

DSQ

Geir Fehn-Birkeland

Kåre Hagen AS

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

44:55

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

46:14

+1:19

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:03

+10:08

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

55:09

+10:14

5.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

55:34

+10:39

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:01:16

+16:21

7.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:02:43

+17:48

8.

Øystein Kildahl

AHS

1:03:05

+18:10

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:11:22

+26:27

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:14:52

+29:57

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

44:07

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

47:19

+3:12

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

49:17

+5:10

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

50:20

+6:13

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

50:44

+6:37

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:23

+0:00

2.

Kjell Hobøl

SKBIL

51:53

+10:30

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

54:40

+13:17

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

54:47

+13:24

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

55:11

+13:48

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:00:32

+19:09

Arrang

Arne Reistad

Thales BIL

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

35:32

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

46:21

+10:49

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

50:41

+15:09

4.

Bjørn Larsen

OSLO LÆRERNE

54:51

+19:19

5.

Torstein Østen

MAESTRO

1:18:26

+42:54

DSQ

Einar Skåre

Brevpost

55:55

41

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

42:49

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

46:32

+3:43

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:57

+4:08

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

48:54

+6:05

5.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

52:49

+10:00

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

54:00

+11:11

7.

Sigfred Fagervik

Thales

59:26

+16:37

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:00:12

+17:23

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

45:12

+0:00

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

47:16

+2:04

3.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

47:34

+2:22

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:01

+2:49

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

49:25

+4:13

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

49:46

+4:34

7.

Einar Hoff

NORCONSULT

56:42

+11:30

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

59:31

+14:19

9.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:06:37

+21:25

10.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:15:09

+29:57

DSQ

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:30

79 32 78 109 96 41 45 43 249

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:33:22

78 109 45 43

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

52:56

+0:00

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

54:44

+1:48

3.

Magne Grande

FBI

1:08:37

+15:41

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:28:04

+35:08

DSQ

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

13:49

78 109 96 41 45 43 249

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sondre og Ukaleq Slettemark

Nittedal

33:29

94

DSQ

Eirik Nergård

Nittedal

34:34

94

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rogne

Nittedal

32:56

+0:00

2.

Anne Grethe Gustavsen

Nittedal

33:06

+0:10

3.

Martin Granum

Nittedal

33:22

+0:26

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

37:40

+0:00

2.

Ingvild Fleisje

Nittedal

44:41

+7:01

3.

Ingrid Bredalen

Nittedal

54:36

+16:56

4.

Hedda Vonen

Nittedal

1:18:42

+41:02

DSQ

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

53:11

46

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oda E Paulsen

Nittedal

48:01

78 109

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rosenvold

EBY

46:23

+0:00

2.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

53:31

+7:08

3.

Lars Bredalen

Nittedal

56:41

+10:18

4.

Ingrid Nergård

Nittedal

59:39

+13:16

5.

Ivar Strømstad

Raumar

59:58

+13:35

6.

Rune Nergård

Nittedal

1:12:34

+26:11

7.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:16:59

+30:36

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal

56:54

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:18:10

33 34 35 36 37 59


Sist oppdatert:

22 juni 2012, 09:50:56

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

106

Antall startet:

106