Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG-karusellen 2012Lagkonkurranse OG-karusell 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 2 13. juni 2012

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

48:02

+0:00

korriger

2.

Geir Inge Keiserås

Leik

58:09

+10:07

korriger

3.

Runar Krognes

Leik

58:25

+10:23

korriger

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:00:56

+12:54

korriger

5.

Martin Uglem

Melhus IL

1:01:54

+13:52

korriger

6.

Ola Keiserås

Leik

1:03:24

+15:22

korriger

7.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

1:05:45

+17:43

korriger

8.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:11:47

+23:45

korriger

9.

Martin Bartnes

Orkanger IF

1:17:25

+29:23

korriger

10.

Anders Estenstad

Leik

1:30:37

+42:35

korriger

11.

Erik Foss

Leik

1:38:53

+50:51

korriger

DSQ

Kristian Fossmo

Leik

korriger

DSQ

Brage Keiserås

Leik

1:20:28

korriger

40 169

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreasa Sølberg

OL Trollelg

51:04

+0:00

korriger

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

37:24

+0:00

korriger

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

40:28

+3:04

korriger

3.

Ådne K. Berg

Leik

46:46

+9:22

korriger

4.

Ingebrigt Eid

Leik

49:28

+12:04

korriger

5.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

50:14

+12:50

korriger

6.

Svein Olav Åmot

Leik

51:54

+14:30

korriger

7.

Torleif Syrstad

Leik

52:14

+14:50

korriger

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

57:15

+19:51

korriger

9.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

1:05:04

+27:40

korriger

10.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:08:48

+31:24

korriger

11.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:13:04

+35:40

korriger

DSQ

Ola Hjulstad

Melhus

1:07:40

korriger

153 154 158 159 40 169

Klasse: Rød trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Leik

57:42

+0:00

korriger

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

28:35

+0:00

korriger

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

32:33

+3:58

korriger

3.

Tone Almås

Leik

34:35

+6:00

korriger

4.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

34:53

+6:18

korriger

5.

Øyvind Østeggen

Orkanger IF

35:31

+6:56

korriger

6.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

36:58

+8:23

korriger

7.

Mette Moa

Orkanger IF

37:10

+8:35

korriger

8.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

37:28

+8:53

korriger

9.

Kåre Onsøyen

Melhus

42:20

+13:45

korriger

10.

Elfrid By

Orkanger IF

47:24

+18:49

korriger

11.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:11:14

+42:39

korriger

DSQ

Kristin Sølberg

Leik

51:00

korriger

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

Leik

36:54

+0:00

korriger

2.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

43:47

+6:53

korriger

3.

Morten Blekkan

Børsa IL

47:27

+10:33

korriger

4.

Sigmund Fredriksen

Leik

55:54

+19:00

korriger

5.

Ole Jonny Eid

Leik IL

55:59

+19:05

korriger

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik

20:01

+0:00

korriger

2.

Kjell Sølberg

Leik IL

27:01

+7:00

korriger

3.

Martin Melhuus

Melhus

28:45

+8:44

korriger

4.

Line Sølberg

Leik

29:36

+9:35

korriger

5.

Heidi Flå

Orkanger IF

32:11

+12:10

korriger

6.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

33:16

+13:15

korriger

7.

Ingrid Opedal

Melhus IL

33:49

+13:48

korriger

8.

Arne Grønset

Orkanger IF

43:41

+23:40

korriger

9.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

44:51

+24:50

korriger

10.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

54:14

+34:13

korriger

11.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

57:00

+36:59

korriger

12.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:19:09

+59:08

korriger

13.

Kristin Antonsen

Leik

1:21:20

+1:01:19

korriger

DSQ

Åse Høgsteggen

Leik IL

1:07:47

korriger

40 249

DSQ

Torill Rehaug

Orkanger IF

1:21:32

korriger

159 40

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:19:12

+0:00

korriger

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Hugdal

Melhus IL

19:09

+0:00

korriger

2.

Jostein Glesåen

Gaula OK

29:45

+10:36

korriger

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

32:23

+13:14

korriger

4.

John Åmot

Leik

48:13

+29:04

korriger

DSQ

Henny Helbæk

Orkanger IF

korriger

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Melhus IL

34:42

+0:00

korriger

2.

Dag Atle Lund

Børsa IL

39:08

+4:26

korriger

3.

Sissel Ingdal

Børsa IL

53:03

+18:21

korriger

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole K. Lien

Leik IL

40:08

korriger

Erik W. Bakk

Melhus IL

42:07

korriger

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

49:22

korriger

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

49:17

korriger

Rina Marie Ruud

Orkanger IF

33:08

korriger

Marte Regina Ruud

Orkanger IF

39:19

korriger

Elsa Wachjenfdeldt

Orkanger IF

52:09

korriger

Tinde Wachenfeldt

Orkanger IF

51:14

korriger

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Siv Ruud Hansen

Orkanger IF

39:22

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 juni 2012, 23:42:43

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

77

Antall startet:

77