Klasse: H 19 A, 8.0km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigve VÃ¥gsnes | Nydalens Skiklubb | 57:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 58:56 | +1:51 | korriger | ||||
3. | Anders Tiltnes | IL Tyrving | 59:13 | +2:08 | korriger | ||||
4. | Torbjørn Sagberg | IL Tyrving | 1:00:20 | +3:15 | korriger | ||||
5. | Hans Trøan | Nydalens Skiklubb | 1:00:23 | +3:18 | korriger | ||||
6. | Lars-Inge Arnevik | Ringerike O-lag | 1:03:24 | +6:19 | korriger | ||||
7. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 1:05:09 | +8:04 | korriger | ||||
8. | Sjur Borge Hovi | Skien OK | 1:06:37 | +9:32 | korriger | ||||
9. | Anders Beyer Brattli | Ringerike O-lag | 1:15:29 | +18:24 | korriger | ||||
10. | Einar Tommelstad | Nydalens Skiklubb | 1:16:15 | +19:10 | korriger | ||||
11. | Lars Berglund | Ringerike O-lag | 1:24:31 | +27:26 | korriger | ||||
DSQ | Espen Hultgreen Weltzien | Järla-Sweden | 1:13:56 | korriger | 70 78 82 83 71 80 | ||||
DSQ | Håkon Njåstein | IL Tyrving | 1:37:24 | korriger | 82 83 71 80 | ||||
Klasse: H 19 AK, 4.9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Jakob Fjeldstad | Ringerike O-lag | korriger | ||||||
Klasse: H 40, 4.9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Juha Pekka Viena | Ringerike OL | 42:36 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Erik Saugerud | Konnerud IL | 43:58 | +1:22 | korriger | ||||
3. | Guttorm L Egge | OSI | 45:13 | +2:37 | korriger | ||||
4. | Njål Svingheim | Konnerud IL | 49:51 | +7:15 | korriger | ||||
5. | Gaute Langaas | Nydalens Skiklubb | 51:03 | +8:27 | korriger | ||||
6. | Tibor Vari | IF Sturla | 53:17 | +10:41 | korriger | ||||
7. | Lars Fjeldstad | Ringerike O-lag | 1:00:05 | +17:29 | korriger | ||||
8. | Are Njåstein | IL Tyrving | 1:02:04 | +19:28 | korriger | ||||
9. | Jon Erik Kvarme | Røyken O-lag | 1:03:12 | +20:36 | korriger | ||||
Klasse: H 50, 4.9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Njål Nore | Asker Skiklubb | 44:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Lars Fremstad | Larvik OK | 45:55 | +0:59 | korriger | ||||
3. | Trond Rønneberg | Asker Skiklubb | 46:49 | +1:53 | korriger | ||||
4. | Morten DÃ¥snes | Ringerike O-lag | 47:37 | +2:41 | korriger | ||||
5. | Lars Hjermstad | Fossum IF | 49:02 | +4:06 | korriger | ||||
6. | Rune Teigland | Østmarka O-lag | 52:16 | +7:20 | korriger | ||||
7. | Geir Holm Gundersen | IF Sturla | 53:23 | +8:27 | korriger | ||||
8. | Morten Berglia | Eiker O-lag | 54:47 | +9:51 | korriger | ||||
9. | Per Kaarby | Fossum IF | 56:03 | +11:07 | korriger | ||||
10. | Per Schanche | Asker Skiklubb | 56:19 | +11:23 | korriger | ||||
11. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal IF | 57:49 | +12:53 | korriger | ||||
12. | Øivind Myhre | Kongsberg OL | 1:00:30 | +15:34 | korriger | ||||
13. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 1:06:22 | +21:26 | korriger | ||||
14. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:10:18 | +25:22 | korriger | ||||
15. | Knut Edvard Helland | Ringerike O-lag | 1:12:39 | +27:43 | korriger | ||||
DNS | Bjørn Bakkevig | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 60, 4.1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingar HÃ¥konsen | Kongsberg OL | 52:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ragnar Hillestad | Lardal O-lag | 54:09 | +1:14 | korriger | ||||
3. | Ove Gunnar Jacobsen | Stokke IL | 56:47 | +3:52 | korriger | ||||
4. | John Ivar Kjellevold | Modum O-lag | 58:13 | +5:18 | korriger | ||||
5. | BÃ¥rd Stang | Modum O-lag | 58:53 | +5:58 | korriger | ||||
6. | Svein Grønhovd | Modum OL | 1:01:32 | +8:37 | korriger | ||||
7. | Eystein Weltzien | IL Tyrving | 1:04:47 | +11:52 | korriger | ||||
8. | Kjell Grønhovd | Modum O-lag | 1:05:42 | +12:47 | korriger | ||||
9. | Øystein Andersen | Konnerud IL | 1:26:47 | +33:52 | korriger | ||||
DNS | Svein S. Jacobsen | IL Tyrving | korriger | ||||||
Klasse: H 70, 3.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thorkild Thorkildsen | Modum O-lag | 50:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Asbjørn Bræck | Kongsberg O-lag | 52:04 | +2:03 | korriger | ||||
3. | Ivar L. Berg | IF Sturla | 55:35 | +5:34 | korriger | ||||
DSQ | Ole Einar Dalen | Ringerike O-lag | 1:20:31 | korriger | 34 37 38 | ||||
Klasse: D 19 A, 5.4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingunn Egeberg Vari | IF Sturla | 59:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingjerd Myhre | Kongsberg OL | 1:02:01 | +2:32 | korriger | ||||
3. | Monica Berglund | Ringerike O-lag | 1:03:59 | +4:30 | korriger | ||||
4. | Audrun Utskarpen | OSI | 1:07:14 | +7:45 | korriger | ||||
5. | Mila Zaharinova | Oppsal IF | 1:10:53 | +11:24 | korriger | ||||
DSQ | Ida Marie Borge Hovi | Kristiansand OK | 52:55 | korriger | 75 35 71 40 70 | ||||
DNS | Rikke Skyttersæter Iversen | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 19 AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Monica Eggen | Nydalens Skiklubb | 1:15:25 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 40, 4.4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Hov | Fossum IF | 48:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anne-Kristin Kvamme | Ringerike O-lag | 48:31 | +0:22 | korriger | ||||
3. | Helle Egeberg Vari | IF Sturla | 50:46 | +2:37 | korriger | ||||
4. | Tove Heimdal | Konnerud IL | 58:05 | +9:56 | korriger | ||||
5. | Marianne Njåstein | IL Tyrving | 1:02:33 | +14:24 | korriger | ||||
6. | Line Arnevik | Ringerike O-lag | 1:11:21 | +23:12 | korriger | ||||
7. | Hege Heiberg | Hadeland O-lag | 1:12:44 | +24:35 | korriger | ||||
8. | Ina Cecilie Landro | Konnerud IL | 1:15:46 | +27:37 | korriger | ||||
DSQ | Sissel Skovly | Ringerike OL | 26:43 | korriger | 42 41 78 44 33 34 35 | ||||
Klasse: D 50, 4.1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Wenche Hultgreen | IL Tyrving | 48:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Runa Skyttersæter | Heming Orientering | 50:16 | +1:22 | korriger | ||||
3. | Ragnhild Hultgreen | Ringerike O-lag | 52:27 | +3:33 | korriger | ||||
4. | Hilde Storløkken | Kongsberg OL | 56:34 | +7:40 | korriger | ||||
Klasse: D 60, 3.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Strande | Skien OK | 44:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marta Stang | Modum O-lag | 59:59 | +15:45 | korriger | ||||
3. | Hanne Bræck | Kongsberg O-lag | 1:04:07 | +19:53 | korriger | ||||
Klasse: D 70, 2.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marit Aas | OL Toten Troll | 44:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marit Økern Jensen | Bærum Skiklubb | 58:54 | +14:20 | korriger | ||||
DSQ | Rannveig Sommerhein | Horten OK | 1:39:02 | korriger | 40 | ||||
Klasse: N Ã…pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Marie Kvarme | Røyken O-lag | 31:11 | korriger | ||||||
Jo Randar Holmøy | Hadeland O-lag | 39:31 | korriger | ||||||
Alexander B. Nyhagen | Fossekallen IL | 31:50 | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12, 2.5.km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oskar Arnevik | Ringerike O-lag | 23:44 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 30:44 | +7:00 | korriger | ||||
Klasse: H 13-14, 2.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 25:17 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sander Arnevik | Ringerike OL | 26:30 | +1:13 | korriger | ||||
3. | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 27:12 | +1:55 | korriger | ||||
4. | HÃ¥vard Landro Svingheim | Konnerud IL | 28:02 | +2:45 | korriger | ||||
DSQ | HÃ¥vard Hjermstad | Fossum IF | 42:20 | korriger | 36 | ||||
Klasse: H 15-16, 4.4 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Heimdal | Konnerud IL | 35:22 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Andreas Marcussen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12, 2.1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mari Landro Svingheim | Konnerud IL | 18:17 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 22:09 | +3:52 | korriger | ||||
3. | Ingeborg Kvarme | Røyken O-lag | 24:40 | +6:23 | korriger | ||||
4. | Ã…shild Egeberg Vari | IF Sturla | 26:39 | +8:22 | korriger | ||||
Klasse: D 15-16, 3.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ragnhild Hjermstad | Fossum IF | 38:30 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Nora Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | korriger | ||||||
Klasse: D 13-14, 2.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stine Njåstein | IL Tyrving | 37:04 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 17-18, 4.9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Runa Fremstad | Konnerud IL | 44:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kristine Berglia | Eiker O-lag | 49:11 | +5:10 | korriger | ||||
3. | Kristine Grønlund | Ringerike O-lag | 1:00:34 | +16:33 | korriger | ||||
4. | Tonje Kvamme Dahl | Ringerike O-lag | 1:01:52 | +17:51 | korriger | ||||
5. | Pia Skyttersæter Iversen | Heming Orientering | 1:02:33 | +18:32 | korriger | ||||
Klasse: D 17C, 2.1 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marianne Hjermstad | Fossum IF | 21:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marianne Andersen | Konnerud IL | 25:39 | +4:15 | korriger | ||||
Klasse: H 17C, 2.5 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torbjørn Barikmo | Kongsberg O-lag | 49:07 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 17-18, 4.9 km | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oyvind Strande | Ringerike O-lag | 1:07:01 | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 1 juli 2012, 17:10:32 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 108 |
Antall startet: | 102 |