Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG-karusellen 2012Lagkonkurranse OG-karusell 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OG karusellen 4 15. august 2012

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

38:26

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

46:18

+7:52

3.

Geir Inge Keiserås

Leik

49:46

+11:20

4.

Martin Uglem

Melhus IL

50:41

+12:15

5.

Runar Krognes

Leik

51:05

+12:39

6.

Arild Wærnes

Orkanger IF

51:42

+13:16

7.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

53:26

+15:00

7.

Ola Keiserås

Leik

53:26

+15:00

9.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

54:45

+16:19

10.

Anders Solstad

Orkanger IF

55:32

+17:06

11.

Brage Keiserås

Leik

56:35

+18:09

12.

Eivind Opedal

Melhus IL

1:00:10

+21:44

13.

Erik Foss

Leik

1:03:42

+25:16

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Leik

38:58

+0:00

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

42:28

+3:30

3.

Ola Hjulstad

Melhus

43:07

+4:09

4.

Ådne K. Berg

Leik

43:28

+4:30

5.

Svein Unsgård

Leik IL

43:29

+4:31

6.

Tor Hammer

Melhus IL

43:37

+4:39

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

48:10

+9:12

8.

Ole Hjulstad

Melhus IL

51:56

+12:58

9.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

55:04

+16:06

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

30:50

+0:00

2.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

35:03

+4:13

3.

Tone Almås

Leik

35:14

+4:24

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

35:23

+4:33

5.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

35:36

+4:46

6.

Øyvind Østeggen

Orkanger IF

38:49

+7:59

7.

Mette Moa

Orkanger IF

39:08

+8:18

8.

Mona Windseth

Melhus IL

41:58

+11:08

9.

Kåre Onsøyen

Melhus

44:24

+13:34

10.

Kristin Sølberg

Leik

56:19

+25:29

11.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

56:36

+25:46

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Leik

18:45

+0:00

2.

Jonas Unsgård

Leik

20:57

+2:12

3.

Kjell Sølberg

Leik IL

25:27

+6:42

4.

Ola Neraune

Orkanger IF

27:20

+8:35

5.

Ola Grendal

Orkanger IF

27:27

+8:42

6.

Martin Melhuus

Melhus

27:56

+9:11

7.

Heidi Flå

Orkanger IF

29:05

+10:20

8.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

29:46

+11:01

9.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

31:47

+13:02

10.

Åse Høgsteggen

Leik IL

35:33

+16:48

11.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

36:44

+17:59

12.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

37:12

+18:27

13.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

39:01

+20:16

14.

Ingrid Opedal

Melhus IL

39:34

+20:49

15.

Arne Grønset

Orkanger IF

44:30

+25:45

16.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

55:36

+36:51

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Hugdal

Melhus IL

20:07

+0:00

2.

Jostein Glesåen

Gaula OK

28:28

+8:21

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

37:34

+17:27

DSQ

Ivar Løberg

Gaula OL

43:27

122

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik W. Bakk

Melhus IL

22:41

+0:00

2.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

35:44

+13:03

3.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

36:05

+13:24

Klasse: Rød Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Leik

43:10

+0:00

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

43:36

+0:00

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Hoseth

Melhus IL

36:48

+0:00

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Melhus IL

32:08

+0:00

2.

Dag Atle Lund

Børsa IL

48:01

+15:53

Klasse: NY Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

23:26

+0:00

2.

Knut Flå

Gaula OL

48:06

+24:40

Klasse: Grønn gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Trollelg OL

43:08

+0:00

2.

Harald Lauglo

Trollelg OL

46:43

+3:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2012, 21:34:00

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65