Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG-karusellen 2012Lagkonkurranse OG-karusell 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OGK løp 5 29. august 2012

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Gaula OL

47:35

+0:00

2.

Audun Bakk

Melhus IL

49:52

+2:17

3.

Ola Keiserås

Leik

53:15

+5:40

4.

Brage Keiserås

Leik

53:22

+5:47

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

54:11

+6:36

6.

Arild Wærnes

Orkanger IF

56:04

+8:29

7.

Runar Krognes

Leik

59:13

+11:38

8.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:02:06

+14:31

9.

Martin Uglem

Melhus IL

1:03:52

+16:17

10.

Erik Foss

Leik

1:04:29

+16:54

11.

Geir Inge Keiserås

Leik

1:05:43

+18:08

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Eid

Leik IL

37:12

+0:00

2.

Svein Unsgård

Leik IL

37:50

+0:38

3.

Svein Olav Åmot

Leik

39:41

+2:29

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

40:14

+3:02

5.

John Henry Hammer

Børsa IL

42:40

+5:28

6.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

43:43

+6:31

7.

Ådne K. Berg

Leik

47:56

+10:44

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

54:55

+17:43

9.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

59:22

+22:10

10.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:02:17

+25:05

11.

Tor Hammer

Melhus IL

1:05:07

+27:55

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

31:13

+0:00

2.

Tone Almås

Leik

36:17

+5:04

3.

Kåre Onsøyen

Melhus

41:27

+10:14

4.

Anne Kari Stubsjøen

Leik IL

44:35

+13:22

5.

Øyvind Østeggen

Orkanger IF

46:20

+15:07

6.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

52:02

+20:49

7.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

52:11

+20:58

8.

Elfrid By

Orkanger IF

1:01:56

+30:43

9.

Kristin Sølberg

Leik

1:09:17

+38:04

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

26:12

+0:00

2.

Ingrid Opedal

Melhus IL

27:09

+0:57

3.

Martin Melhuus

Melhus

28:34

+2:22

4.

Kjell Sølberg

Leik IL

29:54

+3:42

5.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

30:07

+3:55

6.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

35:12

+9:00

7.

Reidar Solem

Gaula OL

35:26

+9:14

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

39:57

+13:45

9.

Arne Grønset

Orkanger IF

44:39

+18:27

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Hugdal

Melhus IL

22:23

+0:00

2.

Oddveig Lien

Orkanger IF

45:06

+22:43

3.

Inger Flå

Gaula OL

1:01:15

+38:52

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles James Ferraren Flå

Gaula OL

22:07

+0:00

2.

Sander Sandmo

Gaula OL

30:28

+8:21

3.

Natalie Bellingmo

Gaula OL

30:33

+8:26

4.

Erik W. Bakk

Melhus IL

37:07

+15:00

5.

Anneli Bellingmo

Gaula OL

51:30

+29:23

6.

Anna Bellingmo

Gaula OL

52:18

+30:11

Klasse: Rød Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Leik

50:30

+0:00

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Flå

Gaula OL

50:29

+0:00

2.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

1:08:31

+18:02

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Hoseth

Melhus IL

31:12

+0:00

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

58:24

+0:00

Klasse: NY Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

31:42

+0:00

2.

Mona Windseth

Melhus IL

37:11

+5:29

3.

Knut Flå

Gaula OL

42:46

+11:04

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Trollelg

44:16

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2012, 00:13:04

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58