Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Tour de Trondheim 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungsomsløp 9 22. september 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ada Bredeveien Loe

Freidig

29:30

korriger

Nikolai Renolen

Wing OK

22:03

korriger

128

Solveig Louise Nissen

Freidig

25:04

korriger

Silje Marie Nissen

Freidig

24:57

korriger

Iver Dalsaune Thun

Freidig

38:16

korriger

Kari Linnea Mediaas

Wing OK

31:18

korriger

Ane Malene Kolstad

Freidig

21:08

korriger

Ella Sandstad

Freidig

31:43

korriger

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:56

korriger

Una Kittilsen

Freidig

36:54

korriger

Tora Kittilsen

Freidig

36:48

korriger

Eskil Ellefsen

Freidig

34:56

korriger

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

22:48

korriger

Ella Fiskum Ness

Freidig

29:32

korriger

Sverre Hellevik

Freidig

33:38

korriger

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

57:53

korriger

Hallvord Hellevik

Freidig

29:25

korriger

Oskar Krondrud

Malvik IL

22:37

korriger

Vebjørn Bekken

Malvik IL

39:28

korriger

Emil Grønli

SPK Freidig

32:26

korriger

Gaute Wolf Hansen

Wing OK

58:03

korriger

Vetle G Eikra

SPK Freidig

37:37

korriger

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

21:00

korriger

141

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

korriger

DNS

Emma Dalsaune Thun

Freidig

15:16

korriger

DNS

Erik Williams Strømsnes

Malvik IL

korriger

DNS

Elise Ye Lunde

Malvik IL

korriger

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

20:04

+0:00

korriger

2.

Maren Viken

Byåsen IL

22:50

+2:46

korriger

3.

Mari Eidsmo

Freidig

27:09

+7:05

korriger

4.

Ingrid Longva

Byåsen IL

34:06

+14:02

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Munkeby

Frol IL

21:58

+0:00

korriger

2.

Mari Andrea K Grevskott

Frol IL

22:16

+0:18

korriger

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

22:53

+0:55

korriger

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:03

+2:05

korriger

5.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

24:37

+2:39

korriger

6.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

26:58

+5:00

korriger

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

27:06

+5:08

korriger

8.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

27:57

+5:59

korriger

9.

Anna Renolen

Wing OK

28:03

+6:05

korriger

10.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

28:55

+6:57

korriger

11.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

33:40

+11:42

korriger

12.

Synne Viken

Byåsen IL

35:32

+13:34

korriger

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

25:21

+0:00

korriger

2.

Hedda Viken

Byåsen IL

27:26

+2:05

korriger

3.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

27:45

+2:24

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:11

+0:00

korriger

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

33:39

+4:28

korriger

3.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

34:10

+4:59

korriger

4.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

35:55

+6:44

korriger

5.

Vera Melkild

Freidig

36:47

+7:36

korriger

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:04

+8:53

korriger

7.

Oda Q Fossum

Freidig

39:28

+10:17

korriger

8.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

40:05

+10:54

korriger

9.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

41:42

+12:31

korriger

10.

Line Sølberg

IL Leik

42:08

+12:57

korriger

11.

Helga Stenvik

Byåsen IL

42:45

+13:34

korriger

12.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

46:38

+17:27

korriger

13.

Malin Sandstad

Freidig

46:42

+17:31

korriger

14.

Andrine Viken

Byåsen IL

47:24

+18:13

korriger

15.

Malin Opøien

OL Trollelg

48:00

+18:49

korriger

16.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

48:37

+19:26

korriger

17.

Jorunn Leithe

Selbu OK

52:08

+22:57

korriger

18.

Marie Longva

Byåsen IL

1:00:22

+31:11

korriger

19.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

1:06:00

+36:49

korriger

20.

Hege Lien

Selbu OK

1:21:05

+51:54

korriger

DNS

Pernille Opheim

Freidig

korriger

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

26:57

+0:00

korriger

2.

Nora Skjæveland Utseth

Wing OK

27:41

+0:44

korriger

3.

Martine Klock Fleten

Wing OK

30:57

+4:00

korriger

4.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

32:25

+5:28

korriger

5.

Kristin Hagen

OL Trollelg

33:42

+6:45

korriger

6.

Kristin Åsen

OL Trollelg

41:55

+14:58

korriger

7.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

48:52

+21:55

korriger

DSQ

Ane Haanæs

Byåsen IL

43:12

korriger

139

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Granstedt

Halden SK

32:22

+0:00

korriger

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

33:43

+1:21

korriger

3.

Frida Sæther

Freidig

33:46

+1:24

korriger

4.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

33:47

+1:25

korriger

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

34:15

+1:53

korriger

6.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

34:41

+2:19

korriger

7.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

34:43

+2:21

korriger

8.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

39:03

+6:41

korriger

9.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

39:16

+6:54

korriger

10.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

39:26

+7:04

korriger

11.

Gina Mølnvik

Freidig

39:37

+7:15

korriger

12.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

39:49

+7:27

korriger

13.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

44:33

+12:11

korriger

14.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

45:41

+13:19

korriger

15.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

50:31

+18:09

korriger

16.

Maren Grande

Verdal OK

53:06

+20:44

korriger

17.

Pia Blake

Byåsen IL

58:59

+26:37

korriger

18.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

59:26

+27:04

korriger

19.

Frida Opheim

Freidig

1:23:00

+50:38

korriger

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

50:40

korriger

121 124 125 127

DSQ

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

58:06

korriger

34 35 36 39 40 108 121 124 125 127

DNS

Kaja Bø Timestad

Freidig

korriger

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:02:09

+0:00

korriger

DSQ

Eldbjørg Narum

Valset/stange

39:39

korriger

112 113 115 119 121 124 125 127 123

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

48:31

+0:00

korriger

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

48:47

+0:16

korriger

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

51:51

+3:20

korriger

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

59:39

+11:08

korriger

5.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:58

+19:27

korriger

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:10:03

+21:32

korriger

7.

Andrea Vindal

Wing OK

1:24:15

+35:44

korriger

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

38:40

+0:00

korriger

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig

40:24

+1:44

korriger

3.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

41:55

+3:15

korriger

4.

Marianne Lykke

Emblem IL

42:01

+3:21

korriger

5.

Kari Ulseth

Freidig

43:27

+4:47

korriger

6.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

48:55

+10:15

korriger

7.

Elisabeth Sæthre

SPK Freidig

49:35

+10:55

korriger

8.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

54:26

+15:46

korriger

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

56:37

+17:57

korriger

10.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:00:32

+21:52

korriger

11.

Ellen Nielsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:45

+25:05

korriger

12.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

1:24:09

+45:29

korriger

DSQ

Sigrid Melkild

Freidig

47:07

korriger

115

DNS

Mona J. Mølnvik

Freidig

korriger

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

44:27

+0:00

korriger

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

50:52

+6:25

korriger

3.

Astrid Johansen

Stjørdals-Blink Orientering

1:19:57

+35:30

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Røe

Rudsbygd IL

58:01

+0:00

korriger

2.

Marie-Louice Karlsson

Nybro OK

1:07:03

+9:02

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:00:53

+0:00

korriger

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Husby

Malvik IL

28:08

+0:00

korriger

2.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

31:31

+3:23

korriger

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

18:59

korriger

136

DNS

Mikkel Holt

Freidig

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Svendgård

OK Skøynar

19:44

+0:00

korriger

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

20:16

+0:32

korriger

3.

Mats Eidsmo

Freidig

20:33

+0:49

korriger

4.

Lars Sandstad

Freidig

21:00

+1:16

korriger

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

21:32

+1:48

korriger

6.

Jonas Grønli

Freidig

21:38

+1:54

korriger

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:06

+2:22

korriger

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:08

+2:24

korriger

9.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

26:17

+6:33

korriger

10.

Matias Nissen

Freidig

26:25

+6:41

korriger

11.

Martin Selmer

Freidig

27:18

+7:34

korriger

12.

Are Lodgaard

Byåsen IL

32:12

+12:28

korriger

13.

Jonas Vindal

Wing OK

32:19

+12:35

korriger

14.

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

39:27

+19:43

korriger

15.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

41:18

+21:34

korriger

16.

Sverre Johansen

Freidig

44:05

+24:21

korriger

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

SPK Freidig

25:58

+0:00

korriger

2.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

27:12

+1:14

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrian Opheim

Freidig

27:14

+0:00

korriger

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

28:51

+1:37

korriger

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

28:55

+1:41

korriger

4.

Leif Blake

Byåsen IL

32:49

+5:35

korriger

5.

Mathias Vindal

Wing OK

34:56

+7:42

korriger

6.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

41:38

+14:24

korriger

7.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

42:58

+15:44

korriger

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

45:14

+18:00

korriger

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

46:53

+19:39

korriger

10.

Are Helle Mårdalen

Freidig

56:38

+29:24

korriger

11.

Odin Løvås

Freidig

1:23:53

+56:39

korriger

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

korriger

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

30:48

+0:00

korriger

2.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

44:51

+14:03

korriger

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

20:30

+0:00

korriger

2.

Marius Bones

Freidig

21:37

+1:07

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

36:42

+0:00

korriger

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

37:27

+0:45

korriger

3.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

38:23

+1:41

korriger

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

38:53

+2:11

korriger

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK

39:35

+2:53

korriger

6.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

40:22

+3:40

korriger

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

41:59

+5:17

korriger

8.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

42:19

+5:37

korriger

9.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

43:57

+7:15

korriger

10.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

44:01

+7:19

korriger

11.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

46:23

+9:41

korriger

12.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

48:30

+11:48

korriger

13.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

50:29

+13:47

korriger

14.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

51:20

+14:38

korriger

15.

Preben Antonsen

Byåsen IL

53:52

+17:10

korriger

16.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:02:14

+25:32

korriger

17.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

1:03:22

+26:40

korriger

18.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

1:22:12

+45:30

korriger

DSQ

Johannes Midtbø

Wing OK

55:54

korriger

116

DSQ

Brynjar Forseth

OL Trollelg

1:01:46

korriger

113

DSQ

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:10:34

korriger

72 40 106 111 113 116 119 120 121 125 126

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

korriger

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

korriger

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

43:40

+0:00

korriger

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

44:44

+1:04

korriger

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

45:36

+1:56

korriger

4.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

48:19

+4:39

korriger

5.

Jonas Ressem

Frol IL

48:24

+4:44

korriger

6.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

50:45

+7:05

korriger

7.

Mattis Holt

Freidig

53:14

+9:34

korriger

8.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

53:39

+9:59

korriger

9.

Vegard Ressem

Frol IL

53:47

+10:07

korriger

10.

Brage Sæther

Freidig

55:30

+11:50

korriger

11.

Ola Keiserås

IL Leik

55:49

+12:09

korriger

12.

Håkon Selmer

Freidig

56:45

+13:05

korriger

13.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

56:53

+13:13

korriger

14.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:07:26

+23:46

korriger

15.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:58:53

+1:15:13

korriger

DSQ

Paul Sirum

Frol IL

49:04

korriger

34 123

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

35:13

+0:00

korriger

2.

Pål Kittilsen

Freidig

35:54

+0:41

korriger

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

36:02

+0:49

korriger

4.

Jens Even Storhov

Freidig

38:15

+3:02

korriger

5.

Vegard Grønli

Freidig

39:09

+3:56

korriger

6.

Bjørnar Lynum

Freidig

39:25

+4:12

korriger

7.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

39:27

+4:14

korriger

8.

Stig Magnar Løvås

Freidig

40:01

+4:48

korriger

9.

Andreas Sylte

Freidig

40:29

+5:16

korriger

10.

Jon Røstum

OL Gaula

41:02

+5:49

korriger

11.

Geir Paulsen

OL Trollelg

41:15

+6:02

korriger

12.

Svein Terje Kolstad

Freidig

42:04

+6:51

korriger

13.

Edvard Haanæs

Byåsen IL

42:15

+7:02

korriger

14.

Knut Hagen

Byåsen IL

43:51

+8:38

korriger

15.

Arne Grevskott

Frol IL

47:03

+11:50

korriger

16.

Olle Malmring

Freidig

47:58

+12:45

korriger

17.

Otto Eide

Byåsen IL

48:08

+12:55

korriger

18.

Brage Keiserås

IL Leik

48:12

+12:59

korriger

18.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

48:12

+12:59

korriger

20.

Agnar Renolen

Wing OK

50:09

+14:56

korriger

21.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

51:29

+16:16

korriger

22.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

52:35

+17:22

korriger

23.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

53:40

+18:27

korriger

24.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

55:59

+20:46

korriger

25.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

57:13

+22:00

korriger

26.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:00:42

+25:29

korriger

27.

Vidar Gjelsvik

Freidig

1:03:52

+28:39

korriger

28.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:30:19

+55:06

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

39:49

+0:00

korriger

2.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

43:46

+3:57

korriger

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

47:55

+8:06

korriger

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

51:48

+11:59

korriger

5.

Helge Rustad

Freidig

1:01:49

+22:00

korriger

6.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:43

+27:54

korriger

7.

Tor Lunde

Malvik IL

1:09:15

+29:26

korriger

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:10:02

+30:13

korriger

DSQ

Geir Aune

Bjugn IL

1:21:54

korriger

127

DNS

Sturla Sæther

Freidig

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

35:32

+0:00

korriger

2.

Roar Forbord

Malvik IL

35:49

+0:17

korriger

3.

Anders Buhré

Nybro OK

45:18

+9:46

korriger

4.

Jan-Ulf Karlsson

Målilla OK

49:30

+13:58

korriger

5.

Magnus Landstad

Freidig

51:17

+15:45

korriger

6.

Geir Nilsen

Emblem IL

56:41

+21:09

korriger

7.

Rune M Holt

Freidig

1:07:26

+31:54

korriger

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

42:58

korriger

127

DSQ

Kenneth Karlsson

Nybro OK

1:14:09

korriger

124 127

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

48:57

+0:00

korriger

2.

Erik Engebråten

Rudsbygd IL

59:58

+11:01

korriger

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

41:53

+0:00

korriger

2.

Jan Schmid

OL Trollelg

42:30

+0:37

korriger

3.

Dag Lofthus

Hamar OK

44:38

+2:45

korriger

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

46:16

+4:23

korriger

5.

Øystein Haug

Frol IL

46:57

+5:04

korriger

6.

Anton Bjartnes

Verdal OK

47:01

+5:08

korriger

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

47:49

+5:56

korriger

8.

Jørgen Fiskum

Frol IL

47:54

+6:01

korriger

9.

Martin Hoset

NTNUI

48:03

+6:10

korriger

10.

Marius Øie

Løten OL

48:38

+6:45

korriger

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

49:37

+7:44

korriger

12.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

49:53

+8:00

korriger

13.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

50:35

+8:42

korriger

14.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

50:52

+8:59

korriger

15.

Magnus Beyer Brattli

Mo OK

52:33

+10:40

korriger

16.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

55:00

+13:07

korriger

17.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

55:44

+13:51

korriger

18.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

1:02:14

+20:21

korriger

19.

Lars Owren

Freidig

1:03:57

+22:04

korriger

20.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

1:05:23

+23:30

korriger

21.

Eirik Ristesund

Konnerud IL

1:07:28

+25:35

korriger

22.

Ola Doksrød Strande

Skien OK

1:26:20

+44:27

korriger

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

55:21

korriger

101

DSQ

Aleksander Njøs

NTNUI

1:41:05

korriger

101

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

korriger

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

Lillomarka OL

korriger

DNS

Gisle Holberg

OK Skøynar

korriger

DNS

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

korriger

DNS

Anders Bjergaard

Nydalens SK

korriger

DNS

Alex Pedersen

OL Trollelg

korriger

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

39:06

+0:00

korriger

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

44:24

+5:18

korriger

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

45:16

+6:10

korriger

4.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

46:27

+7:21

korriger

5.

Guro Vassend

Porsgrunn OL

46:35

+7:29

korriger

6.

Maja Berger

Kristiansand OK

47:56

+8:50

korriger

7.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

49:09

+10:03

korriger

8.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

50:12

+11:06

korriger

9.

Randi Lillealtern

Freidig

50:53

+11:47

korriger

10.

Sunniva Morgan

Malvik IL

52:10

+13:04

korriger

11.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

52:12

+13:06

korriger

12.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

53:47

+14:41

korriger

13.

Julie Størmer

Fossum IF

55:40

+16:34

korriger

14.

Kristine Fjeldbo

Sandefjord OK

56:22

+17:16

korriger

15.

Maja Fjellstad Knutsen

Porsgrunn OL

56:41

+17:35

korriger

16.

Marie Styrvold

Porsgrunn OL

1:02:04

+22:58

korriger

17.

Åsta Venås Flægstad

Steinkjer OK

1:02:25

+23:19

korriger

18.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

1:09:38

+30:32

korriger

19.

Melanie Simpson

Mountain Devils

1:27:14

+48:08

korriger

DNS

Sølvi Fossøy

NTNUI

korriger

Klasse: C åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandra Nilssen

Mo OK

31:40

+0:00

korriger

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

33:28

+0:00

korriger

2.

Roar Svengård

OK Skøynar

38:59

+5:31

korriger

3.

Elise Spets

Frol IL

39:25

+5:57

korriger

4.

Stein Erik Fleten

Wing OK

42:24

+8:56

korriger

5.

Jakob Kroksrud

Malvik IL

43:26

+9:58

korriger

6.

Leif Rune Hellevik

Freidig

45:32

+12:04

korriger

7.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

47:24

+13:56

korriger

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:26:27

+52:59

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2012, 20:20:25

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

314

Antall startet:

292