Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Karoline Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 30:55 | korriger | ||||||
Sondre Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 29:09 | korriger | ||||||
Christine Kure | Ã…s-UMB Orientering | 49:36 | korriger | ||||||
Klasse: H/D 10-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 16:38 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 17:12 | +0:34 | korriger | ||||
3. | Marthe Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 25:48 | +9:10 | korriger | ||||
4. | Terjei Lillehammer | Ã…s-UMB Orientering | 27:44 | +11:06 | korriger | ||||
5. | Alrik Aasestad | Ã…s-UMB Orientering | 31:36 | +14:58 | korriger | ||||
Klasse: D 13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rannveig Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 32:02 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 43:26 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Line Nybakken | Ã…s-UMB Orientering | 49:39 | +6:13 | korriger | ||||
3. | May Bente Brurberg | Ã…s-UMB Orientering | 55:47 | +12:21 | korriger | ||||
4. | Wendy Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 56:32 | +13:06 | korriger | ||||
5. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 1:01:22 | +17:56 | korriger | ||||
DSQ | Ingunn Berget | Ã…s-UMB Orientering | 1:16:07 | korriger | 191 192 181 182 160 175 | ||||
Klasse: H 13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Stiansen Nygaard | Ã…s-UMB Orientering | 55:10 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thomas Schive | Bækkelagets SK | 50:17 | +0:00 | korriger | ||||
2. | HÃ¥vard Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 50:52 | +0:35 | korriger | ||||
3. | Sigurd Hynne | Ã…s-UMB Orientering | 54:45 | +4:28 | korriger | ||||
4. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-UMB Orientering | 56:16 | +5:59 | korriger | ||||
5. | Magnus Ombustvedt | Ã…s-UMB Orientering | 58:21 | +8:04 | korriger | ||||
6. | Henrik Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 59:01 | +8:44 | korriger | ||||
7. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-UMB Orientering | 1:02:26 | +12:09 | korriger | ||||
8. | Thibaut Derenne | Ã…s-UMB Orientering | 1:07:24 | +17:07 | korriger | ||||
9. | Olaf Hesselberg Indby | Ã…s-UMB Orientering | 1:07:59 | +17:42 | korriger | ||||
10. | Halvor Steinsholt | Ã…s-UMB Orientering | 1:11:22 | +21:05 | korriger | ||||
11. | Robert Banfi | Ã…s-UMB Orientering | 1:26:15 | +35:58 | korriger | ||||
DSQ | Eirik Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 39:30 | korriger | 185 187 179 194 195 196 197 178 180 182 176 174 17... | ||||
Klasse: B Ã…pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christopher Schive | OK Moss | 38:21 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Nina Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 1:00:34 | +22:13 | korriger | ||||
DSQ | Eivind Larsen | Ã…s-UMB Orientering | 1:32:38 | korriger | 185 160 |
Sist oppdatert: | 21 oktober 2012, 11:29:07 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 31 |
Antall startet: | 31 |