Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 3. november 2012

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Helgeland

Sande Sportsklubb

2:25:37

+0:00

korriger

2.

Even Andreassen

bos

3:12:00

+46:23

korriger

3.

Christian H. Melling

Glassverket IF

3:13:33

+47:56

korriger

4.

Jonas O Berg

Svelvik Sykleklubb

3:44:59

+1:19:22

korriger

5.

Fredrik Steen

Svelvik SK

3:45:48

+1:20:11

korriger

6.

Vebjørn Rønning

Svelvik Sykleklubb

4:40:36

+2:14:59

korriger

7.

Joar Gjerdahl

BOS

5:23:36

+2:57:59

korriger

60

8.

Steffen Vedal

Svelvik Sykleklubb

5:43:51

+3:18:14

korriger

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

3:12:00

+0:00

korriger

Brutt

Oda Gjerdahl

BOS

korriger

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Stormo

Team Oslo Sportslager

2:11:33

+0:00

korriger

2.

Bjørnar Nygårdseter

Vegårshei IL

2:17:01

+5:28

korriger

3.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

2:23:14

+11:41

korriger

4.

Jon Anders Iversen

Sande sportsklubb

2:25:27

+13:54

korriger

5.

Martin Nymoen

Svelvik Sykleklubb

2:25:29

+13:56

korriger

6.

Espen Kristiansen

Skipptertak IL

2:25:40

+14:07

korriger

7.

Lars Erik Halvorsen

BOS

2:26:06

+14:33

korriger

8.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

2:26:08

+14:35

korriger

9.

Tommy Borgen

Svelvik Sykleklubb

2:26:11

+14:38

korriger

9.

Fredrik Stenestø Lille

Team Montebello Sport

2:26:11

+14:38

korriger

11.

Christian Bøhmer

BOS

2:34:27

+22:54

korriger

12.

Victor Hellum

Mjøndalen

2:35:12

+23:39

korriger

13.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

2:41:36

+30:03

korriger

14.

Stian Kristiansen

2:41:48

+30:15

korriger

15.

Ole Kr Haraldsrud

2:42:28

+30:55

korriger

16.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:42:30

+30:57

korriger

17.

Erik Haare

Rambøll BIL

2:46:36

+35:03

korriger

18.

Sondre Kittelsen

Drammen CK

2:59:38

+48:05

korriger

18.

Hermann Slinger

BOS

2:59:38

+48:05

korriger

20.

Gjermund Bolstad

3:04:33

+53:00

korriger

21.

Kristoffer Hagen

Sande Sportsklubb

3:04:35

+53:02

korriger

22.

Vebjørn H. Kristiansen

3:04:36

+53:03

korriger

23.

Helge Høvik

Team Jensen

3:04:41

+53:08

korriger

24.

Even Myhre

Team Lassen

3:05:26

+53:53

korriger

25.

Sigurd Kittelsen

Drammen ck

3:05:36

+54:03

korriger

26.

Oskar Næss

Sande Sportsklubb

3:19:52

+1:08:19

korriger

27.

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

3:20:17

+1:08:44

korriger

28.

Roman Potapenko

Team Moscow

3:20:54

+1:09:21

korriger

43

29.

Daniil Babiychuk

Team Moscow

3:21:52

+1:10:19

korriger

43

30.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

3:23:29

+1:11:56

korriger

31.

Ole Martin Foss

Fossser frem

3:31:58

+1:20:25

korriger

49

32.

Anders Johnsen

Skippertak il

3:32:14

+1:20:41

korriger

33.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

3:32:15

+1:20:42

korriger

34.

Erik Engløk

Skippertak IL

3:44:19

+1:32:46

korriger

35.

Arild Blikom

BOS

3:44:52

+1:33:19

korriger

36.

Simen Jensen

JensenMøblerSkippertak

3:45:45

+1:34:12

korriger

36.

Ebbe Ebbestad

3:45:45

+1:34:12

korriger

38.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

3:45:59

+1:34:26

korriger

45

39.

Harald Godø Gjerdahl

KRIK Villmark

7:19:26

+5:07:53

korriger

40.

Auguste Montchovet

Pommes&terre

8:13:00

+6:01:27

korriger

41.

Anders Rulnes

8:18:49

+6:07:16

korriger

60 62

DSQ

Ole Johan Morken

Skippertak IL

3:54:02

korriger

61 62 64 65 69 103 108 104 100

DSQ

Torleif Bøhmer

3:56:46

korriger

61 62 64 65 69 103 108 104 100

Brutt

Alexander Kochetkov

Team Moscow

korriger

Brutt

Georgy Levin

Team Moscow

korriger

Brutt

Gleb Levin

Team Moscow

korriger

Brutt

Kjartan Aukland

Team Aukland-Olsen

korriger

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

3:45:34

+0:00

korriger

2.

Hege Næss

Svelvik Sykleklubb

3:47:34

+2:00

korriger

3.

Merethe Pettersen

5:46:15

+2:00:41

korriger

4.

Irina Neveynitsyna

Team Moscow

6:12:36

+2:27:02

korriger

5.

Alla Suschevich

Team Moscow

6:12:37

+2:27:03

korriger

6.

Kjersti Nelson-Levina

Team Moscow

6:13:10

+2:27:36

korriger

Brutt

Anette Olsen

Team Aukland-Olsen

korriger

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Ekroll

team Zoot Nakamura

2:11:30

+0:00

korriger

2.

Egil Furua

BOS

2:25:41

+14:11

korriger

3.

Rune Scheele

Nydalen SK

2:26:17

+14:47

korriger

4.

Terje W. Pettersen

BOS

2:26:23

+14:53

korriger

5.

Otto Galleberg

Sande sk

2:26:25

+14:55

korriger

6.

Torbjørn Blom-Hagen

Team Halaas

2:34:24

+22:54

korriger

7.

Rune Fleischer

Eiker O-lag

2:41:31

+30:01

korriger

8.

Stig Melling

Ringerike o-lag

2:42:28

+30:58

korriger

9.

Arve Lyngstad

CK Oslofjord

2:46:47

+35:17

korriger

10.

Charles Halaas

Team Halaas

2:50:37

+39:07

korriger

11.

Asbjørn Aarvik

Statoil OSLO BIL

3:00:35

+49:05

korriger

12.

Pål Elvegård

bos

3:04:34

+53:04

korriger

12.

Sondre Vedal

Svelvik Sykleklubb

3:04:34

+53:04

korriger

14.

Magne Pedersen

Svelvik Sykleklubb

3:05:25

+53:55

korriger

15.

Anders Liang

Avelvik Skli og Skalle

3:05:31

+54:01

korriger

16.

Arve Melling

BOS

3:13:50

+1:02:20

korriger

17.

Roy Arne Hansen

BOS

3:20:51

+1:09:21

korriger

43

18.

Anton Bø

3:20:52

+1:09:22

korriger

43

19.

Karl Peder Nymoen

BOS

3:20:53

+1:09:23

korriger

20.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

3:23:39

+1:12:09

korriger

45

21.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:32:11

+1:20:41

korriger

22.

Bjørn Melling

BOS

3:44:37

+1:33:07

korriger

23.

Trond Kjeldås

3:45:26

+1:33:56

korriger

24.

Kjetil Jordanger

Sande Sportsklubb

3:45:28

+1:33:58

korriger

25.

Eivind Hellum

3:45:30

+1:34:00

korriger

26.

Jan Cato Agard

Sande Sportsklubb Turn

3:45:49

+1:34:19

korriger

27.

Christopher Knudsen

3:45:53

+1:34:23

korriger

28.

Jon-Einar Hovland

DHK

3:46:10

+1:34:40

korriger

45

29.

Håvard W. Pettersen

BOS

3:51:07

+1:39:37

korriger

30.

Sindre Rønning

Svelvik Sykleklubb

4:40:38

+2:29:08

korriger

31.

Hans Petter Pettersen

Team Jensen

5:45:25

+3:33:55

korriger

32.

Tormod Borgen

Svelviksykleklubb

6:12:59

+4:01:29

korriger

33.

Tom Ivar Borgen

6:13:12

+4:01:42

korriger

34.

Halvor Rulnes

8:19:01

+6:07:31

korriger

60 62

DSQ

Aage K. Østern

Arsenal

3:54:07

korriger

61 62 64 65 69 103 108 104 100

DSQ

Rune Nebell

Arsenal

3:55:22

korriger

61 62 64 65 69 103 108 104 100

Brutt

Runar Berg

Svelvik Sykleklubb

korriger

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Knudsen

Team Zoot Nakamura

2:46:48

+0:00

korriger

2.

Heidi Morken

Svelvik

3:04:39

+17:51

korriger

3.

Margrethe Havre

sande sportsklubb

3:23:27

+36:39

korriger

4.

Ingun Jahren Horvli

Drammens Midtpunkt

3:48:21

+1:01:33

korriger

5.

Lene Lothe

Drammens Midtpunkt

3:48:24

+1:01:36

korriger

6.

Brynhild Børtnes

Drammens Midtpunkt

3:48:25

+1:01:37

korriger

7.

Anne Peggy Halaas

5:45:04

+2:58:16

korriger

8.

Vigdis Krohn-Hansen

Team Jensen

5:45:18

+2:58:30

korriger

9.

Liv Jebsen

Team Jensen

5:45:34

+2:58:46

korriger

104

10.

Maria Mørkassel

Strømm

5:45:36

+2:58:48

korriger

11.

Marianne Borgen

Svelvik Sykleklubbb

6:12:54

+3:26:06

korriger

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Bjørnstad

BOS

3:05:21

+0:00

korriger

2.

Trygve Bryhn

røyken o-lag

3:05:23

+0:02

korriger

3.

Egil Andreassen

bos

3:12:26

+7:05

korriger

4.

Knut Pettersen

BOS

3:13:34

+8:13

korriger

5.

Geir Førlie

Rambøll BIL

3:20:07

+14:46

korriger

6.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

3:20:16

+14:55

korriger

7.

Even Knutsen

3:20:20

+14:59

korriger

8.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:20:42

+15:21

korriger

9.

Sven Gran Myhre

Team Lassen

3:32:11

+26:50

korriger

45

10.

Tor Engløk

SIF

3:44:33

+39:12

korriger

11.

Stein Helset Nordal

Entusiastane

4:04:51

+59:30

korriger

DSQ

Eirik Bjørlo

SIF

2:56:12

korriger

61 62 64 65 69 103 108 104 100 249

Brutt

Bjørn Sundland

Krampa IF

korriger

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Kjersti Engløk

SIF

korriger

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

2:35:20

+0:00

korriger

2.

Kjell Halvorsen

BOS

3:45:44

+1:10:24

korriger

3.

Rolf Christensen

BOS

4:04:50

+1:29:30

korriger

4.

Hans Lyder Haare

Konnerud I.L

4:15:45

+1:40:25

korriger

5.

Knut Erik Østengen

Omega

4:19:19

+1:43:59

korriger

DSQ

Hans Petter Gulbrandsen

Berger IL

2:49:50

korriger

60 61 62 64 65 69 103 108 104 100

Brutt

Per Kjus

Røyken O-lag

korriger

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete F. Haare

Konnerud I.L

4:15:24

+0:00

korriger

2.

Gunvor Nelson

BOS

8:12:50

+3:57:26

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2012, 14:04:26

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

135

Antall startet:

135