Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 4. november 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

29:52

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

34:14

Sverre Strand

Lierbygda OL

25:11

Paul Norseng

IF Sturla

46:13

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

41:21

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

36:02

Marie Kvarme

Røyken OL

33:55

Ola Kjølstad

Røyken OL

30:47

Andrea Opsahl

Røyken OL

50:09

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

37:08

Silje Lu Bjørnø

Røyken OL

39:23

Even Skram Trømborg

Kongsberg OL

37:48

Nora Christine Hansen

Røyken OL

33:58

Tomine Gundersveen

Røyken OL

32:24

Linnea Holst

IL Tyrving

30:50

Christoffer Vråle Rønning

Konnerud IL

56:16

Christian Fredrik Borg

IL Koll

48:06

Martin Christoffer Borg

IL Koll

33:20

Oscar Benguigui Andersen

IL Koll

50:54

Mats Johnsen

Røyken O-lag

36:46

Martin Kaiser

IF Sturla

30:28

Signe Holo

Fossum IF

58:39

DNS

Ine Fjær

Røyken OL

DNS

Andreas Daniel Holmboe

IL Tyrving

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

22:15

Iselin Sørensen

IF Sturla

24:19

Stella Holmboe

IL Tyrving

24:41

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Holo

Fossum IF

19:42

+0:00

2.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

21:31

+1:49

3.

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

23:55

+4:13

4.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

25:44

+6:02

5.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

25:54

+6:12

6.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

26:26

+6:44

7.

Mari Kjelle

Røyken OL

27:30

+7:48

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Elise Carlsen

Røyken OL

25:28

+0:00

2.

Justina Grønbekk

Røyken OL

27:44

+2:16

3.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

29:08

+3:40

4.

Olivia Kjølstad

Røyken OL

31:50

+6:22

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

26:44

+0:00

2.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

28:48

+2:04

3.

Solveig Hernandez Vråle

Konnerud IL

32:39

+5:55

4.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

34:42

+7:58

DSQ

Fride Sørensen

IF Sturla

1:16:08

90

DSQ

Synne Strand

Lierbygda OL

DNS

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

DNS

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Agdestein

Røyken OL

22:19

+0:00

2.

Silje Marie Nordvik

Asker Skiklubb

28:12

+5:53

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Torgersen

Halden SK

31:55

+0:00

2.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

37:54

+5:59

3.

Sara Angell Bakke

Lillomarka OL

37:57

+6:02

4.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

39:51

+7:56

5.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

41:51

+9:56

6.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

48:51

+16:56

7.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

50:04

+18:09

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

25:55

+0:00

2.

Jorunn Skram Trømborg

Kongsberg OL

43:22

+17:27

3.

Hanne Brende

Fossum IF

53:26

+27:31

4.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

54:28

+28:33

5.

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

57:54

+31:59

6.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

1:13:00

+47:05

DNS

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

48:43

+0:00

2.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

49:38

+0:55

3.

Linda Fredh

Lillomarka OL

1:07:31

+18:48

4.

Kari Berg

Larvik OK

1:13:53

+25:10

5.

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

1:16:33

+27:50

DNS

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

53:53

+0:00

2.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

59:32

+5:39

DNS

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana B. Stene

Nydalens SK

59:21

+0:00

2.

Ida Hope

Oslostudentenes IK

1:03:38

+4:17

3.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:26:31

+27:10

4.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

1:34:33

+35:12

5.

Mali Steigen Tronshaug

Stokke IL

1:36:50

+37:29

DSQ

Kari Strand

Lierbygda OL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

34:30

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

36:03

+1:33

3.

Hanne Løver Thon

Modum OL

37:26

+2:56

4.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

39:59

+5:29

5.

May Ingela Hope

Modum OL

40:06

+5:36

6.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

40:53

+6:23

7.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

41:27

+6:57

8.

Tove Strand

Måren OK

42:30

+8:00

9.

Anne Danielsen

Lyn Ski

43:00

+8:30

10.

Nora Skauen

IL Tyrving

44:05

+9:35

11.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

44:14

+9:44

12.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

46:47

+12:17

13.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

47:54

+13:24

14.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

48:46

+14:16

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

31:27

+0:00

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

31:56

+0:29

3.

Berit Berge

IL Tyrving

32:05

+0:38

3.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

32:05

+0:38

5.

Berit Danielsen

IL Tyrving

33:22

+1:55

6.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

33:56

+2:29

7.

Unni Rye

Asker Skiklubb

36:27

+5:00

8.

Berit Oppedal Tokheim

Lierbygda OL

36:44

+5:17

9.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

38:59

+7:32

10.

Aud Kjemperud

Eiker OL

44:39

+13:12

11.

Vigdis Løseth

Røyken OL

52:57

+21:30

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

42:49

+0:00

2.

Solveig Billingsø

Eidskog OL

43:35

+0:46

3.

Nora Ursin

Fossum IF

46:58

+4:09

4.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

48:57

+6:08

5.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:01:11

+18:22

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Holmboe

IL Tyrving

35:50

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:10

+0:20

3.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

56:09

+20:19

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:02:33

+26:43

5.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

1:04:48

+28:58

DSQ

Grete Vestby

Varteig OL

1:06:37

82 83 78

DNS

Hjordis Øvreås

Botne SK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

51:02

+0:00

2.

Unni Drage

Haugerud IF

52:28

+1:26

3.

Hjørdis Egner

Heming Orientering

1:04:40

+13:38

4.

Onelma Blomhoff

Heming Orientering

1:14:26

+23:24

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

53:50

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jens Bull Røiseland

Røyken OL

35:01

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

18:36

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

20:48

Brutt

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

20:55

+0:00

2.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

22:46

+1:51

3.

Egil Frydenlund

IF Sturla

34:20

+13:25

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Normann Eidsten

IF Sturla

21:51

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

21:06

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

22:59

+1:53

3.

Tarjei Holo

Fossum IF

25:05

+3:59

4.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

28:33

+7:27

5.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

30:52

+9:46

6.

Olav Westgaard

Bækkelagets SK

44:31

+23:25

7.

Henrik Herø

Eiker OL

57:48

+36:42

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

32:14

+0:00

2.

Dzmitry Karpenka

Asker Skiklubb

34:36

+2:22

3.

Andreas Marcussen

Asker Skiklubb

37:54

+5:40

4.

Iver Sørensen

IF Sturla

43:29

+11:15

DNS

Ola Brende

Fossum IF

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

33:42

+0:00

2.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

33:44

+0:02

3.

Terje Brende

Fossum IF

35:14

+1:32

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

39:34

+5:52

5.

Morten Tangen

Hamar OK

40:14

+6:32

6.

Truls Angell

Lillomarka OL

41:41

+7:59

7.

Jann Fernand

Asker Skiklubb

52:06

+18:24

8.

Petter Fure

Oppsal Orientering

53:43

+20:01

9.

Magnus Barth Gustavsen

Oslostudentenes IK

1:00:24

+26:42

DNS

Yngve Mobråthen

Botne SK

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

33:22

+0:00

2.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

51:00

+17:38

3.

Hans Herman Herø

Eiker OL

51:32

+18:10

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

54:29

+0:00

2.

Erlend Isachsen

Asker Skiklubb

1:02:58

+8:29

3.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:09:51

+15:22

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

42:07

+0:00

2.

Jørn Sundby

Larvik OK

44:09

+2:02

3.

David Løver

Modum OL

45:35

+3:28

75

4.

Joakim Prestmo

Bækkelagets SK

48:14

+6:07

5.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

49:59

+7:52

6.

Lars Eid Nielsen

Nydalens SK

51:34

+9:27

7.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

56:15

+14:08

8.

Pål Winsents

Brandval/Kongsvinger OK

57:34

+15:27

9.

Erlend Bjerkestrand

Årvoll IL

57:36

+15:29

10.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

1:01:20

+19:13

11.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:01:29

+19:22

12.

Mathias Nipen

IL Tyrving

1:02:25

+20:18

13.

Tord Erik Skyrud

Fossum IF

1:10:30

+28:23

14.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

1:26:30

+44:23

DNS

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

39:06

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

41:23

+2:17

3.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

43:04

+3:58

4.

Christian Holmboe

IL Tyrving

47:06

+8:00

5.

Vidar Strand

Lierbygda OL

47:24

+8:18

6.

Øystein Holo

Fossum IF

48:20

+9:14

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

50:18

+11:12

8.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

54:07

+15:01

9.

Lars Ivar Aarseth

FBI

58:16

+19:10

10.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:01:13

+22:07

11.

Gunnar Hope

Modum OL

1:01:59

+22:53

12.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:07:28

+28:22

13.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:11:51

+32:45

14.

Ole Myklemyr

Eiker OL

1:16:00

+36:54

15.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:19:07

+40:01

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

44:58

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

45:26

+0:28

3.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

45:46

+0:48

4.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

47:49

+2:51

5.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

49:07

+4:09

6.

Martin Granly

Lillomarka OL

50:25

+5:27

7.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

50:36

+5:38

8.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

52:44

+7:46

9.

Per Schanche

Asker Skiklubb

54:44

+9:46

10.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

55:41

+10:43

11.

Lars Hjermstad

Fossum IF

56:07

+11:09

12.

Per Osen

Vestre Akers SK

59:35

+14:37

13.

Hallvard Berg

IL Tyrving

59:49

+14:51

14.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:00:55

+15:57

15.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:02:02

+17:04

16.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

1:02:42

+17:44

17.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:04:12

+19:14

18.

Roy Gjerding

OK Moss

1:05:51

+20:53

19.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:10:45

+25:47

20.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

1:24:21

+39:23

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

30:49

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

33:54

+3:05

3.

Per Øhlckers

IL Tyrving

35:36

+4:47

4.

Øystein Andersen

Konnerud IL

49:49

+19:00

5.

Rune Halke

Vestre Aker

51:13

+20:24

DNS

Rolf Lunde

Eiker OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

35:08

+0:00

2.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

39:03

+3:55

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

39:07

+3:59

4.

Leif Billingsø

Eidskog OL

40:50

+5:42

5.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

41:38

+6:30

6.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

42:43

+7:35

7.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

45:04

+9:56

8.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

45:09

+10:01

9.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

45:33

+10:25

10.

Klaus Engen

Eidskog OL

45:43

+10:35

11.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

45:56

+10:48

12.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

48:26

+13:18

13.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

49:05

+13:57

14.

György Horvati

IL Tyrving

50:18

+15:10

15.

Lars Evan-Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

50:56

+15:48

16.

Knut Løver

Modum OL

51:30

+16:22

17.

Lasse Vråle

IF Sturla

53:20

+18:12

18.

Per Kruke

Eiker OL

53:54

+18:46

19.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:04:57

+29:49

DNS

Kjell Røkke

IL Tyrving

DNS

John Thomas Petersen

Nittedal OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

33:49

+0:00

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

39:03

+5:14

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

42:13

+8:24

4.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

44:04

+10:15

5.

Magnar Øvreås

Botne SK

48:00

+14:11

6.

Knut Hangeraas

IL GeoForm

49:18

+15:29

7.

Eyvind Aas

IL GeoForm

49:22

+15:33

8.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

51:58

+18:09

9.

Steinar Ruud

Konnerud IL

52:43

+18:54

10.

Sturle Hånes

IL GeoForm

57:33

+23:44

11.

Knut Jacobsen

Sandefjord TIF

59:58

+26:09

12.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:09:48

+35:59

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høimyr

IF Sturla

43:14

+0:00

2.

Jappe Blomhoff

Heming Orientering

43:33

+0:19

3.

Tor Drage

Haugerud IF

43:45

+0:31

4.

Ingvald Sevaldson

IL GeoForm

46:49

+3:35

5.

Helge Halvorsen

Larvik OK

50:50

+7:36

6.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

54:19

+11:05

7.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

54:30

+11:16

8.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

54:36

+11:22

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

56:34

+13:20

10.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

1:02:19

+19:05

11.

Finn Vestby

Varteig OL

1:08:31

+25:17

12.

Tor Henriksen

Årvoll IL

1:14:43

+31:29

13.

Ronald Inglingstad

Oppsal Orientering

1:16:15

+33:01

14.

Svein M. Forthun

Kolbotn og Skimt OL

1:23:07

+39:53

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

43:53

+0:00

2.

Birger Garberg

Ringerike OL

1:06:03

+22:10

DSQ

Thor Engell

Modum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 november 2012, 16:47:19

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

261

Antall startet:

247