Klasse: Kort (2.7km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eivind Ruth | Veritas | 26:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Oda Sikkeland | Tyrving, IL | 27:30 | +0:33 | korriger | ||||
3. | Anikenn Helland-Hansen | Tyrving, IL | 27:31 | +0:34 | korriger | ||||
4. | Hege Ynn Jødal | Bækkelagets SK | 30:59 | +4:02 | korriger | ||||
5. | Morten Sørlie | AimIT AS | 33:53 | +6:56 | korriger | ||||
6. | Torstein Schjelle | Aimit AS | 37:05 | +10:08 | korriger | ||||
7. | Toril Eine | Esso Sport | 38:24 | +11:27 | korriger | ||||
8. | Siri Spjelkavik | Tyrving, IL | 42:41 | +15:44 | korriger | ||||
9. | Sidsel Sandelien | STATENS VEGVESEN | 46:27 | +19:30 | korriger | ||||
10. | Aud Spjelkavik | TYRVING | 48:26 | +21:29 | korriger | ||||
DSQ | Anne Mette Andersen | DNV | 49:12 | korriger | 87 130 128 129 127 | ||||
Klasse: Mellom (4.0km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro | 35:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Torgeir Strandhagen | Røyken O-lag | 38:49 | +2:59 | korriger | ||||
3. | John Hansen | AB PIL | 41:10 | +5:20 | korriger | ||||
4. | Ole K Steinbekken | TINE | 49:22 | +13:32 | korriger | ||||
5. | Bjørn Nordvik | Kolbotn & Skimt OL | 51:18 | +15:28 | korriger | ||||
6. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 51:51 | +16:01 | korriger | ||||
7. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 51:53 | +16:03 | korriger | ||||
8. | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 52:46 | +16:56 | korriger | ||||
9. | Knut Møgedal | Aker Solutions | 54:50 | +19:00 | korriger | ||||
10. | Nina Sjue | Esso Sport | 55:24 | +19:34 | korriger | ||||
11. | Uno Hanslien | BILPOST | 1:00:26 | +24:36 | korriger | ||||
12. | Don Skantze | Tyrving, IL | 1:00:36 | +24:46 | korriger | ||||
13. | Bjørn Sandelien | Vegdirektoratet IF | 1:02:40 | +26:50 | korriger | ||||
14. | Lenny Enstrøm | OSI | 1:10:18 | +34:28 | korriger | ||||
15. | HÃ¥kon Helge | Veritas | 1:12:39 | +36:49 | korriger | ||||
DSQ | Knut Hangeraas | GeoForm | 1:13:19 | korriger | 121 | ||||
Klasse: Lang (5.1km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thor Mella | Østmarka OK | 39:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Trond Lund | Tyrving, IL | 41:05 | +1:13 | korriger | ||||
3. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 42:25 | +2:33 | korriger | ||||
4. | Eivind Hoff | Tyrving, IL | 42:52 | +3:00 | korriger | ||||
5. | Truls Kvaase | Bækkelaget SK | 44:41 | +4:49 | korriger | ||||
6. | Kim Farnes Hansen | Lierbygda O-lag | 46:43 | +6:51 | korriger | ||||
7. | Svein Jacobsen | Tyrving, IL | 48:39 | +8:47 | korriger | ||||
8. | Øyvind Steinbekken | ODALEN | 49:12 | +9:20 | korriger | ||||
9. | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | 50:28 | +10:36 | korriger | ||||
10. | Thomas Gundersen | Team Pay | 54:11 | +14:19 | korriger | ||||
11. | Tormod Øvergaard | INTERO AS | 54:44 | +14:52 | korriger | ||||
12. | Jonny Roaldsøy | DNV | 55:27 | +15:35 | korriger | ||||
13. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 58:19 | +18:27 | korriger | ||||
14. | Tormod Bøe | Veritas | 59:25 | +19:33 | korriger | ||||
15. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:01:13 | +21:21 | korriger | ||||
16. | HÃ¥kon Bugge | No team | 1:01:46 | +21:54 | korriger | ||||
17. | Per J. Karlsbakk | DNV | 1:02:10 | +22:18 | korriger | ||||
18. | Øyvind Grandum | GEOFORM | 1:02:59 | +23:07 | korriger | ||||
19. | Hallvard Bjørgum | DNV | 1:07:16 | +27:24 | korriger | ||||
20. | Ove Kristian Jødal | Bækkelagets SK | 1:14:05 | +34:13 | korriger | ||||
21. | Lars Christensen | Esso | 1:15:37 | +35:45 | korriger | ||||
DSQ | Egil Eide | Tyrving, IL | 22:00 | korriger | 115 118 119 121 124 125 126 127 128 129 130 79 17... | ||||
Klasse: Asker D-12 (1.7km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Tandberg Ryan | Asker Skiklubb | 13:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ina Martini | Asker Skiklubb | 27:00 | +13:26 | korriger | ||||
2. | Ida Kristine Nordvik | Asker Skiklubb | 27:00 | +13:26 | korriger | ||||
Klasse: Asker H-12 (1.7km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Clemet Wisløff | Asker Skiklubb | 9:03 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jonas Myhr | Asker Skiklubb | 11:47 | +2:44 | korriger | ||||
3. | Trygve Myhr | Asker Skiklubb | 12:11 | +3:08 | korriger | ||||
4. | Adrian Lauterer | Asker Skiklubb | 39:24 | +30:21 | korriger | ||||
Startet | Ole Henrik Woxholth | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: Asker D-14 (2.7km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nora woxholth | Asker Skiklubb | 23:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Fanni Markussen | Asker Skiklubb | 24:45 | +1:26 | korriger | ||||
DSQ | Tilla Farnes Hennum | Asker Skiklubb | 19:45 | korriger | 130 128 129 | ||||
DSQ | Margrethe wisløff | Asker Skiklubb | 28:54 | korriger | 125 | ||||
DSQ | Lotte Markussen | Asker Skiklubb | 31:05 | korriger | 175 | ||||
Klasse: Asker H-14 (2.7km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegard Guldbrandsen | Asker SK | 18:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eivind Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 23:29 | +4:43 | korriger | ||||
3. | Vegard Løvli | Asker Skiklubb | 28:14 | +9:28 | korriger | ||||
Klasse: Asker D50 (2.7km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunhild Myhr | Asker Skiklubb | 34:12 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Enikø Bertalan | Asker Skiklubb | 43:16 | +9:04 | korriger | ||||
Klasse: Asker D-16 (4.0km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingvild Christensen | Asker Skiklubb | 1:06:55 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: Asker D17 (4.0km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Gulbrandsen | Asker SK | 36:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Margrete Engzelius | Asker SK | 53:28 | +17:04 | korriger | ||||
Klasse: Asker H50 (4.0km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Schanche | Asker SK | 40:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kristian Kalager | Asker SK | 42:28 | +1:32 | korriger | ||||
3. | Terje Henriksen | Asker Skiklubb | 43:09 | +2:13 | korriger | ||||
4. | Plaian Anton | Asker Skiklubb | 48:48 | +7:52 | korriger | ||||
5. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 53:26 | +12:30 | korriger | ||||
Klasse: Asker H17 (5.1km) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 35:16 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 36:31 | +1:15 | korriger | ||||
3. | Rolf Mauritz Pedersen | Asker Skiklubb | 39:13 | +3:57 | korriger | ||||
4. | Svein Granerud | Asker Skiklubb | 41:45 | +6:29 | korriger | ||||
5. | Trond Rønneberg | Asker Skiklubb | 42:20 | +7:04 | korriger | ||||
6. | Sindre Engzelius Gylver | Asker SK | 51:38 | +16:22 | korriger | ||||
DSQ | Jostein Tellnes | ASKER Skiklubb | 41:25 | korriger | 114 |
Sist oppdatert: | 14 november 2012, 19:13:08 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 82 |
Antall startet: | 82 |