Klasse: Gutter 7 år (født 2006) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Birk Lilleheier | 5:09 | korriger | |||||||
Sondre Lundqvist | 5:02 | korriger | |||||||
Petter Strandrud | 5:00 | korriger | |||||||
Klasse: Jenter 7 år (født 2006) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Mari Schytz | 5:52 | korriger | |||||||
Astrid Skjevdal | 5:36 | korriger | |||||||
Camilla Lundquist | 7:23 | korriger | |||||||
Klasse: Gutter 8 år (født 2005) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Frode Hymer | 4:47 | korriger | |||||||
August Holth Siegel | 3:32 | korriger | |||||||
Erlend Tveite | 4:31 | korriger | |||||||
Magnus Kvarme Gangnæs | 7:54 | korriger | |||||||
Klasse: Gutter 9 år (født 2004) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Benjamin Grønsten | 4:07 | korriger | |||||||
Mikkel Vaaje-Kolstad | 4:05 | korriger | |||||||
Henrik Stene Skoglund | 5:55 | korriger | |||||||
Klasse: Jenter 9 år (født 2004) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Emma Kristine Lekang | 6:14 | korriger | |||||||
Carina Schytz | 4:44 | korriger | |||||||
Klasse: Gutter 10år (født 2003) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Ingemar Yri Risberg | 2:07 | korriger | |||||||
Klasse: Jenter 10 år (født 2003) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Regina Holth-Siegel | 2:57 | korriger | |||||||
Eline Skjevdal | 2:43 | korriger | |||||||
Christine Kure | 2:26 | korriger | |||||||
Tiril Lilleheier | 3:41 | korriger | |||||||
Klasse: Gutter 11 år (født 2002) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegard Aarstad | 4:20 | +0:00 | korriger | |||||
2. | Øystein Thorshov | 5:12 | +0:52 | korriger | |||||
3. | Nils Tveite | 5:27 | +1:07 | korriger | |||||
4. | Even Wollebek | 5:41 | +1:21 | korriger | |||||
5. | Ole HÃ¥kon Sundet | 5:48 | +1:28 | korriger | |||||
Klasse: Jenter 11 år (født 2002) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marthe Lundqvist | 6:45 | +0:00 | korriger | |||||
Klasse: Gutter 12 år (født 2001) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Axel Holth-Siegel | 4:23 | +0:00 | korriger | |||||
2. | William Grønsten | 6:10 | +1:47 | korriger | |||||
3. | Jørgen Ellekjær | 6:40 | +2:17 | korriger | |||||
Klasse: Jenter 12 år (født 2001) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hanna Hegstad | 6:22 | +0:00 | korriger | |||||
Klasse: Gutter 13 år (født 2000) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elias Pettersen Nævdal | 7:16 | +0:00 | korriger | |||||
2. | Mathias Skjevdal | 8:05 | +0:49 | korriger | |||||
Klasse: Jenter 13 år (født 2000) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marianne Kure | 7:11 | +0:00 | korriger | |||||
2. | Kjersti Lundqvist | 7:49 | +0:38 | korriger | |||||
3. | Mina Lilleheier | 8:12 | +1:01 | korriger | |||||
4. | Maria Grønflaten | 13:23 | +6:12 | korriger | |||||
Klasse: Jenter 14 år (født 1999) | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingvild Wollebek | 8:42 | +0:00 | korriger | |||||
Klasse: Menn 21-39 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torbjørn Høytomt | 10:41 | +0:00 | korriger | |||||
Klasse: Kvinner 21-39 år | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stine Aarstad | 11:00 | +0:00 | korriger | |||||
Klasse: Menn 40 år- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Karl-Henrik Lilleheier | 11:24 | +0:00 | korriger | |||||
2. | Harald Schytz | 11:39 | +0:15 | korriger | |||||
3. | Tord Thorshov | 11:59 | +0:35 | korriger | |||||
4. | Andreas Lundqvist | 12:35 | +1:11 | korriger | |||||
5. | Bjørn Erik Pedersen | 12:36 | +1:12 | korriger | |||||
6. | Sveinar Skjevdal | 13:01 | +1:37 | korriger |
Sist oppdatert: | 6 mars 2013, 19:56:35 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 45 |
Antall startet: | 45 |