Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ås-trippelen 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Åstrippelen #1 6. mars 2013

Klasse: G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås IL

korriger

Tellev Grindflek

Ås IL

korriger

Frida Maurtvedt

Ås IL

korriger

Kristine Lilleby Kvarme

Ås IL

korriger

Torkild Lilleby Kvarme

Ås IL

korriger

Jacob Schytz

Ås IL

korriger

Synne Schei Danevad

Ås IL

korriger

Astrid Bergseng

Ås IL

korriger

Klasse: G 7-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

12:07

korriger

Sondre Lundqvist

Ås IL

11:02

korriger

August Holth-Siegel

Ås IL

7:05

korriger

Vegard Thorshov

Ås IL

8:12

korriger

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås IL

11:25

korriger

Anders Frydenlund

Ås IL

13:37

korriger

Even Furre Martinsen

Ås IL

14:01

korriger

Petter Strandrud

Ås IL

9:53

korriger

Frode Hymer

Ås IL

7:21

korriger

Erlend Tveite

Ås IL

8:17

korriger

Håkon Bergseng

Ås IL

12:45

korriger

DNS

Torje Tungesvik Gilbert

Ås IL

korriger

Klasse: J 7-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

13:20

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

9:37

korriger

Tora Tytlandsvik

Ås IL

15:18

korriger

DNS

Mari Schytz

Ås IL

korriger

Klasse: G 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lavrans Grindflek

Ås IL

9:16

korriger

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

6:36

korriger

Benjamin Grønsten

Ås IL

7:45

korriger

Øyvind Frydenlund

Ås IL

7:13

korriger

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

7:20

korriger

Klasse: J 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eline Skjevdal

Ås IL

6:40

korriger

Tiril Lilleheier

Ås IL

7:10

korriger

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås IL

11:17

korriger

Carina Schytz

Ås IL

8:37

korriger

Emma Furre Martinsen

Ås IL

10:51

korriger

Regina Holth-Siegel

Ås IL

6:26

korriger

Lisa Strandrud

Ås IL

13:08

korriger

Klasse: G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Holth-Siegel

Ås IL

7:35

+0:00

korriger

2.

Vegard Aarstad

Ås IL

7:40

+0:05

korriger

3.

Nils Tveite

Ås IL

8:24

+0:49

korriger

4.

Ole Håkon Sundet

Ås IL

9:11

+1:36

korriger

5.

Øystein Thorshov

Ås IL

9:18

+1:43

korriger

Klasse: J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Hegstad

Ås IL

9:34

+0:00

korriger

2.

Marthe Lundqvist

Ås IL

10:32

+0:58

korriger

3.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås IL

11:13

+1:39

korriger

Klasse: G 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Elias Pettersen Nævdal

Ås IL

korriger

Klasse: J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

11:18

+0:00

korriger

Klasse: J 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

17:36

+0:00

korriger

Klasse: D 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB orientering

16:39

+0:00

korriger

Klasse: H 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Høitomt

Ås IL

13:19

+0:00

korriger

2.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

19:10

+5:51

korriger

3.

Jørgen Torgersen

Ås IL

22:25

+9:06

korriger

Klasse: D 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

14:55

+0:00

korriger

2.

Nina Lundqvist

Ås IL

16:52

+1:57

korriger

3.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

23:18

+8:23

korriger

Klasse: D 40-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB orientering

17:55

+0:00

korriger

Klasse: H 40-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Frydenlund

Ås IL

14:38

+0:00

korriger

2.

Harald Schytz

Ås IL

14:48

+0:10

korriger

3.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

14:56

+0:18

korriger

4.

Even Bergseng

Ås IL

15:03

+0:25

korriger

5.

Andreas Lundqvist

Ås IL

16:16

+1:38

korriger

DNS

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 april 2013, 19:17:34

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

61

Antall startet:

57