Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 2 Håa 10. april 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Myhr Imsland

Frol IL

15:58

korriger

Erik Myhr Imsland

Frol IL

15:52

korriger

95

Sigrid Berg Skei

Frol IL

16:13

korriger

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

1:00:14

korriger

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

15:19

korriger

June Munkeby

Frol IL

9:55

korriger

95

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

16:11

korriger

Linnea Munkeby

Frol IL

16:08

korriger

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

13:49

korriger

Linnea Sandvik

Frol IL

13:51

korriger

Maria Wold Haanes

Frol IL

13:56

korriger

Oda Marie Hundal

Frol IL

14:18

korriger

Ane Linnea Hundal

Frol IL

15:37

korriger

Johannes Matberg

Frol IL

37:38

korriger

Kristian Matberg

Frol IL

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

korriger

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

korriger

Marita Øyen

Frol IL

korriger

Sander Matberg

Frol IL

korriger

Erik Rossini Vadla

Frol IL

9:40

korriger

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

9:37

korriger

Aleksander Rossini Vadla

Frol IL

9:40

korriger

Ludvik K Elden

Frol IL

17:44

korriger

Eilert Rabe

Frol IL

17:29

korriger

Tobias Eines Andersen

Frol IL

18:59

korriger

Ida Eines Andersen

Frol IL

korriger

Marius Andersen

Frol IL

korriger

Gunn Mary Andersen

Frol IL

korriger

Markus Okkenhaug

Frol IL

19:43

korriger

95

Sigurd Vatn

Frol IL

13:49

korriger

Randi Jensen

Frol IL

14:08

korriger

81

Kristin Østraat

Frol IL

11:00

korriger

Håkon Munkeby

Frol IL

12:22

korriger

Petter Rødal Myhrås

Frol IL

12:24

korriger

Julie Rødal Myhrås

Frol IL

13:09

korriger

Mats Okkenhaug

Frol IL

12:19

korriger

Magne Okkenhaug

Frol IL

korriger

Ivan Breivik

Frol IL

12:57

korriger

Hege Berg

Frol IL

19:11

korriger

Inger Myren

Frol IL

korriger

Martin Liland Lund

Frol IL

20:33

korriger

Aksel Grønneng

Frol IL

21:08

korriger

Aurora Grønneng

Frol IL

korriger

Inger Munkeby

Frol IL

21:08

korriger

Nicoline Munkeby

Frol IL

korriger

Torje Munkeby

Frol IL

korriger

Randi Ulseth

Frol IL

11:40

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Munkeby

Frol IL

11:59

+0:00

korriger

2.

Marius Ressem

Frol IL

12:42

+0:43

korriger

3.

Anders Guddingsmo

Frol IL

12:43

+0:44

korriger

4.

Ane Marte Vatn

Frol IL

13:01

+1:02

korriger

5.

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

15:07

+3:08

korriger

6.

Tore Tofte

Frol IL

15:48

+3:49

korriger

7.

Andrea Tofte

Frol IL

16:04

+4:05

korriger

8.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

18:16

+6:17

korriger

9.

Terje Rennan

Frol IL

18:18

+6:19

korriger

10.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

19:43

+7:44

korriger

11.

Mathilde Munkeby

Frol IL

20:19

+8:20

korriger

12.

Victoria Kulstad

Frol IL

21:42

+9:43

korriger

13.

Edmund Kulstad

Frol IL

22:30

+10:31

korriger

13.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

22:30

+10:31

korriger

15.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

23:31

+11:32

korriger

16.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

23:32

+11:33

korriger

17.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

28:20

+16:21

korriger

18.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

29:19

+17:20

korriger

19.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

31:41

+19:42

korriger

20.

Borghild Brekke

Frol IL

35:20

+23:21

korriger

21.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

35:22

+23:23

korriger

22.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol IL

41:22

+29:23

korriger

23.

Freddy Roger Moen

Frol IL

43:03

+31:04

korriger

24.

Viggo Hundal

Frol IL

43:42

+31:43

korriger

96

25.

Live Hundal

Frol IL

47:46

+35:47

korriger

26.

Hermann Leithe

Frol IL

1:07:42

+55:43

korriger

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Munkeby

Frol IL

korriger

Svenn Erik Guddingsmo

Frol IL

korriger

Veronica Leithe

Frol IL

korriger

Grethe Smestad

Frol IL

korriger

Sondre Leithe

Frol IL

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Østraat Røkke

Frol IL

47:03

+0:00

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

24:29

+0:00

korriger

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

25:13

+0:44

korriger

3.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

26:33

+2:04

korriger

4.

Eirin Svanøe Hafstad

Frol IL

27:14

+2:45

korriger

5.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

28:50

+4:21

korriger

6.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

29:08

+4:39

korriger

7.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

29:17

+4:48

korriger

8.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

31:05

+6:36

korriger

9.

Eva Hernes

Frol IL

31:17

+6:48

korriger

10.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

31:35

+7:06

korriger

11.

Jonny Sundsvik

Frol IL

31:57

+7:28

korriger

12.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

32:09

+7:40

korriger

13.

Magnhild Forseth

Frol IL

32:15

+7:46

korriger

14.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

32:33

+8:04

korriger

15.

Torbjørn Sirum

Frol IL

33:19

+8:50

korriger

16.

Ivar Reinås

Frol IL

33:25

+8:56

korriger

17.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

33:35

+9:06

korriger

18.

Harald Bakken

Frol IL

33:37

+9:08

korriger

19.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

34:09

+9:40

korriger

20.

Jostein Nordvoll

Frol IL

34:45

+10:16

korriger

21.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

43:31

+19:02

korriger

22.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

43:35

+19:06

korriger

23.

Mette Kilskar

Frol IL

43:38

+19:09

korriger

24.

Atle Bakken

Frol IL

48:55

+24:26

korriger

25.

Joar Munkeby

Frol IL

49:20

+24:51

korriger

26.

Else Sirum

Frol IL

51:35

+27:06

korriger

27.

Helga Skavhaug

Frol IL

51:37

+27:08

korriger

28.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

52:30

+28:01

korriger

29.

Vebjørn Hundal

Frol IL

54:14

+29:45

korriger

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Anne Midtbust

Frol IL

korriger

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

30:30

+0:00

korriger

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

35:15

+4:45

korriger

3.

Paul Sirum

Frol IL

35:27

+4:57

korriger

4.

Jonas Ressem

Frol IL

37:43

+7:13

korriger

5.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

43:10

+12:40

korriger

6.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

43:12

+12:42

korriger

7.

Jo Severin Matberg

Frol IL

45:36

+15:06

korriger

8.

Per Anders Røstad

Frol IL

46:59

+16:29

korriger

9.

Vegard Ressem

Frol IL

50:06

+19:36

korriger

10.

Arild Vassenden

Frol IL

52:07

+21:37

korriger

11.

Arne Grevskott

Frol IL

54:21

+23:51

korriger

12.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

55:34

+25:04

korriger

13.

Johannes Okkenhaug

Frol IL

59:35

+29:05

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carl Petter Lyngen

Frol IL

korriger

Robert Ressem

Frol IL

korriger

Berit Ressem

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2013, 18:31:49

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

128

Antall startet:

128