Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Julie Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 30:28 | +0:00 | 17:55 | korriger | |||
2. | Marie Nyvoll | Fossum IF | 38:03 | +7:35 | 22:22 | korriger | |||
3. | Noor Dirro | MÃ¥ren OK | 38:10 | +7:42 | 22:27 | korriger | |||
4. | Carmen Dirro | MÃ¥ren OK | 38:23 | +7:55 | 22:34 | korriger | |||
5. | Marthe Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 42:42 | +12:14 | 25:07 | korriger | |||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 38:52 | +0:00 | 16:53 | korriger | |||
2. | Linda Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 1:13:10 | +34:18 | 31:48 | korriger | |||
3. | Naja Nordahl | Kolbotn og Skimt OL | 1:37:38 | +58:46 | 42:26 | korriger | |||
4. | Synne GÃ¥seidnes Thorsen | Kolbotn & Skimt OL | 1:37:44 | +58:52 | 42:29 | korriger | |||
Klasse: D 13-16N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ida Margrethe Ulvestad | MÃ¥ren OK | 46:08 | +0:00 | 27:08 | korriger | |||
2. | Guro Skullerud | Kolbotn & Skimt OL | 50:36 | +4:28 | 29:45 | korriger | |||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rannveig W.Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 47:19 | +0:00 | 15:46 | korriger | |||
DSQ | Marie Treekrem | Ã…s-UMB Orientering | 1:15:55 | korriger | 176 158 | ||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Silje Uhlen Maurset | NTNUI | 50:40 | +0:00 | 11:46 | korriger | |||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-UMB Orientering | 52:27 | +1:47 | 12:11 | korriger | |||
3. | Malin Eijsink | OK Linné | 59:41 | +9:01 | 13:52 | korriger | |||
DSQ | Andrea Vild Jødal | Kristiansand OK | 1:49:18 | korriger | 191 154 | ||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 39:03 | +0:00 | 13:01 | korriger | |||
2. | Kjersti Holt Hanssen | MÃ¥ren OK | 45:00 | +5:57 | 15:00 | korriger | |||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sille Winsnes | Ã…s-UMB Orientering | 57:56 | +0:00 | 19:18 | korriger | |||
2. | May Bente Brurberg | Ã…s-UMB Orientering | 58:17 | +0:21 | 19:25 | korriger | |||
3. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 1:06:52 | +8:56 | 22:17 | korriger | |||
4. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 1:15:54 | +17:58 | 25:18 | korriger | |||
DSQ | Ellen-Christine Koren | Ã…s-UMB Orientering | 1:00:43 | korriger | 151 187 176 158 154 155 165 | ||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Lome-Hagman | Kolbotn og Skimt OL | 1:03:42 | +0:00 | 21:14 | korriger | |||
2. | Anne Kaasa | Driv IL | 1:11:05 | +7:23 | 23:41 | korriger | |||
3. | Sissel Olaisen | Kolbotn & Skimt OL | 1:22:39 | +18:57 | 27:33 | korriger | 165 | ||
4. | Inger Halck | MÃ¥ren OK | 1:28:21 | +24:39 | 29:27 | korriger | |||
Klasse: D 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Unni Bøhlerengen | Måren OK | 52:44 | +0:00 | 22:55 | korriger | |||
2. | Ã…ste Eggen | MÃ¥ren OK | 1:25:46 | +33:02 | 37:17 | korriger | |||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 22:38 | +0:00 | 13:18 | korriger | |||
2. | Terjei Lillehammer | Ã…s-UMB Orientering | 31:59 | +9:21 | 18:48 | korriger | |||
3. | Mikal B Eik | MÃ¥ren OK | 36:06 | +13:28 | 21:14 | korriger | 40 31 175 165 | ||
4. | Vegard Aarstad | Ã…s-UMB Orientering | 38:25 | +15:47 | 22:35 | korriger | |||
DSQ | Jon Schoultz | Ã…s-UMB Orientering | 27:41 | korriger | 40 | ||||
DSQ | Alrik Aasestad | Ã…s-UMB Orientering | 48:52 | korriger | 31 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Linus Olhans | Ã…s-UMB Orientering | 35:51 | +0:00 | 15:35 | korriger | |||
2. | Matis Brøndbo | Ås-UMB Orientering | 1:01:36 | +25:45 | 26:46 | korriger | |||
3. | Jakob Grann | MÃ¥ren OK | 1:14:08 | +38:17 | 32:13 | korriger | |||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Stiansen Nygaard | Ã…s-UMB Orientering | 1:09:39 | +0:00 | 16:11 | korriger | |||
2. | Sindre Bergane Jansson | Siggerud IL | 1:31:45 | +22:06 | 21:20 | korriger | |||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian F Schive | OK Moss | 1:08:13 | +0:00 | 11:58 | korriger | |||
2. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:25:54 | +17:41 | 15:04 | korriger | |||
3. | Anders Treekrem | Ã…s-UMB Orientering | 1:27:41 | +19:28 | 15:22 | korriger | |||
4. | Robin Bergane Jansson | Siggerud IL | 1:41:25 | +33:12 | 17:47 | korriger | |||
DSQ | Lars Treekrem | Heming Orientering | 1:02:50 | korriger | 164 172 153 191 177 155 195 38 31 175 | ||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Eik | Kristiansand OK | 1:01:24 | +0:00 | 14:16 | korriger | |||
2. | Jørn Thorsen | Kolbotn & Skimt OL | 1:16:15 | +14:51 | 17:43 | korriger | |||
3. | Bjørn Aasestad | Ås-UMB Orientering | 1:17:55 | +16:31 | 18:07 | korriger | |||
4. | Kai Fredrik Langebeck | Kolbotn og Skimt OL | 1:42:14 | +40:50 | 23:46 | korriger | 165 | ||
DSQ | Trond Sigvald Hetland | Kolbotn og Skimt OL | 39:34 | korriger | 36 174 196 164 172 153 191 154 175 165 | ||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 55:20 | +0:00 | 12:52 | korriger | |||
2. | Christopher Schive | OK Moss | 1:00:29 | +5:09 | 14:03 | korriger | |||
3. | Per Arne Andresen | Kolbotn & Skimt OL | 1:05:04 | +9:44 | 15:07 | korriger | |||
4. | Ove Kristian Jødal | Bækkelagets SK | 1:06:44 | +11:24 | 15:31 | korriger | |||
5. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 1:06:56 | +11:36 | 15:33 | korriger | |||
6. | Vincent Eijsink | Ã…s-UMB Orientering | 2:04:33 | +1:09:13 | 28:57 | korriger | |||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Geir Trøan | Kolbotn og Skimt OL | 49:28 | +0:00 | 16:29 | korriger | |||
2. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 50:53 | +1:25 | 16:57 | korriger | |||
3. | Jon Færden | Kolbotn og Skimt OL | 51:13 | +1:45 | 17:04 | korriger | |||
4. | Per Erik Østli | Driv IL | 54:02 | +4:34 | 18:00 | korriger | |||
5. | Jon Fredriksen | Hauketo IF | 1:06:22 | +16:54 | 22:07 | korriger | |||
6. | Gunnar Harstad | Kolbotn og Skimt OL | 1:29:47 | +40:19 | 29:55 | korriger | |||
DSQ | Tore Aaberg | Indre Østfold OK | 1:03:47 | korriger | 174 | ||||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ã…smund Jahr | Driv IL | 1:16:16 | +0:00 | 25:25 | korriger | |||
2. | Erik Sørensen | Haugerud IF | 1:23:33 | +7:17 | 27:51 | korriger | |||
3. | Carl-Fred. Kolderup | Stabæk IF | 1:34:51 | +18:35 | 31:37 | korriger | |||
DSQ | Magnar Nilsen | Kolbotn og Skimt OL | 55:48 | korriger | 174 176 158 163 164 173 154 40 155 | ||||
DSQ | Tor Kaurin | MÃ¥ren OK | 1:24:09 | korriger | 163 164 173 154 40 155 165 | ||||
DSQ | Bjarne Smaadahl | Kolbotn & Skimt OL | 1:30:37 | korriger | 174 176 158 163 164 173 154 40 155 | ||||
Klasse: H -12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Magnus Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 26:45 | 16:43 | korriger | |||||
Frode Hymer | Ã…s-UMB Orientering | 21:15 | 13:16 | korriger | |||||
Erlend Tveite | Ã…s-UMB Orientering | 33:49 | 21:08 | korriger | |||||
Axel Holt-Siegel | Ã…s-UMB Orientering | 17:46 | 11:06 | korriger | |||||
August Holth-Siegel | Ã…s-UMB Orientering | 41:25 | 25:53 | korriger | |||||
Even Wollebek | Ã…s-UMB Orientering | 23:29 | 14:40 | korriger | |||||
Sander Frantzen | Kolbotn og Skimt OL | 34:28 | 21:32 | korriger | |||||
Sondre Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 31:19 | 19:34 | korriger | |||||
Konrad Ulvestad | MÃ¥ren OK | 53:08 | 33:12 | korriger | |||||
Klasse: D -12N | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Ellen Fredriksson | MÃ¥ren OK | 51:45 | 32:20 | korriger | |||||
Karoline Kvarme Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 37:15 | 23:16 | korriger | |||||
Tiril Lilleheier | Ã…s-UMB Orientering | 37:20 | 23:20 | korriger | |||||
Maria Bertelsen | Kolbotn & Skimt OL | 27:07 | 16:56 | korriger | |||||
Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-UMB Orientering | 42:38 | 26:38 | korriger | |||||
Linnea Edvardsen | MÃ¥ren OK | 57:25 | 35:53 | korriger | |||||
Andrea Emanuelsen | MÃ¥ren OK | 57:21 | 35:50 | korriger | |||||
Sanne Aurora Ulvestad | MÃ¥ren OK | 52:57 | 33:05 | korriger | |||||
Klasse: B-Ã…pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Per Olaf Klemsdal | Varteig OL | 45:50 | 19:55 | korriger | |||||
Nina Lundqvist | Ã…s-UMB Orientering | 43:59 | 19:07 | korriger | |||||
Stine Aarstad | Ã…s-UMB Orientering | 1:09:22 | 30:09 | korriger | |||||
Andrine Langebeck | Kolbotn & Skimt OL | 1:01:21 | 26:40 | korriger | |||||
Tim Langø Berg | Kristiansand OK | 48:29 | 21:04 | korriger | |||||
DSQ | Birgit Sisjord | Fossum IF | 1:14:44 | korriger | 153 35 154 40 31 175 165 | ||||
Klasse: C-Ã…pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Thor Ivar Gangnæs | Ås-UMB Orientering | 21:12 | 12:28 | korriger | |||||
Heidi Hæhre | Ås-UMB Orientering | 38:32 | 22:40 | korriger | |||||
Anne Nilsen | Ã…s-UMB Orientering | 38:36 | 22:42 | korriger | |||||
Inger Langebeck | Kolbotn & Skimt OL | 1:09:56 | 41:08 | korriger |
Sist oppdatert: | 13 juni 2013, 08:29:18 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 97 |
Antall startet: | 97 |