Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ås by Night & Fog Cup 2011/12Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1/Oslo Night Cup #9 23. november 2011

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Vaajakosken Terä

59:25

+0:00

2.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

1:04:32

+5:07

3.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:06:50

+7:25

4.

Ola Marius Pedersen

Oppsal IF Orientering

1:16:46

+17:21

5.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:18:41

+19:16

6.

Christian Holmboe

IL Tyrving

1:20:03

+20:38

7.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:25:11

+25:46

8.

Magnus Skauge Oliversen

Trøsken IL

1:28:00

+28:35

9.

Thomas Ruud

Ås-UMB Orientering

1:31:00

+31:35

10.

Sindre Godager

Gjø-Vard OL

1:32:06

+32:41

11.

Geir Hoff

IL Tyrving

1:34:08

+34:43

12.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

1:45:11

+45:46

DSQ

Øyvind Løken

OK Moss

1:07:51

184 185 188 190 175

DSQ

Christian F Schive

Halden SK

1:16:20

179 180 181 182 183 184 185 188 190

DSQ

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

1:22:07

180 181

DNS

Kjetil Dahl

Oslostudentenes IK

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Konnerud IL

42:23

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:06:51

+24:28

3.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

1:16:11

+33:48

4.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:21:58

+39:35

5.

Line Drange Ruud

Asker Skiklubb

1:25:23

+43:00

6.

Siri Sjødin Drange

Askøy OL

1:28:26

+46:03

DSQ

Wendy Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:30:32

188 190 175

Klasse: H17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

50:40

+0:00

2.

Thomas Schive

OK Moss

53:51

+3:11

3.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

54:22

+3:42

4.

Jan Bjerketvedt

OK Moss

54:54

+4:14

5.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

58:33

+7:53

6.

Olav Eide

Oslostudentenes IK

58:59

+8:19

7.

Eirik Sandbæk

OK Moss

59:40

+9:00

8.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:01:44

+11:04

9.

Idar Brekke

Bækkelagets SK

1:02:14

+11:34

10.

Jon Ivar Juvik

Vålerengens IF

1:03:14

+12:34

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:09:21

+18:41

12.

Arve Opheim

Måren OK

1:12:50

+22:10

13.

Trond Lund

Asker Skiklubb

1:15:14

+24:34

13.

Trond Lund

Vålerengens IF

1:15:14

+24:34

15.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:21:09

+30:29

16.

Christopher Schive

OK Moss

1:21:37

+30:57

17.

Tibor Vári

IF Sturla

1:22:14

+31:34

18.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:30:02

+39:22

19.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:30:35

+39:55

20.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

1:32:16

+41:36

DSQ

Stein Blomseth

Vålerengens IF

1:05:59

178

Brutt

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

Klasse: 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

42:36

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

46:09

+3:33

3.

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

56:22

+13:46

4.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

56:26

+13:50

5.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

59:08

+16:32

DSQ

Vegard Bendiktsen

Konnerud IL

1:05:43

196 188 197 198

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

56:28

+0:00

2.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:04:48

+8:20

DNS

Per Fosser

Indre Østfold OK

DNS

Andreas Bendiktsen

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 mars 2012, 22:48:25

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

52