Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusell #3 13. juni 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

28:41

+0:00

2.

Carmen Dirro

Måren OK

31:35

+2:54

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

36:37

+7:56

4.

Ida Hetland

Kolbotn og Skimt OL

1:51:50

+1:23:09

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

26:24

+0:00

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

24:34

+0:00

2.

Oda Marie Hegstad

Ås-UMB Orientering

42:32

+17:58

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

43:23

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

45:50

+2:27

3.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

49:07

+5:44

4.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

52:14

+8:51

5.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

1:04:51

+21:28

6.

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

1:19:12

+35:49

7.

Irene Bakken

Måren OK

1:27:53

+44:30

DSQ

Marte Fallbakken Berge

Løten OL

1:00:06

151 40 39

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

52:01

+0:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Strand

Måren OK

49:25

+0:00

2.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

51:54

+2:29

3.

Grete Berntsen

Måren OK

1:14:08

+24:43

4.

Bodil Klakegg

Kolbotn og Skimt OL

1:22:52

+33:27

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

58:20

+0:00

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

1:09:28

+11:08

3.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:13:23

+15:03

DSQ

Inger Halck

Måren OK

55:58

33 34 35 38 152 163 154

DSQ

Jessica Kathle

Måren OK

1:48:21

154

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

50:40

+0:00

2.

Aud Kirkhorn

Måren OK

1:23:22

+32:42

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

42:16

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

58:42

+0:00

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigvard Helsingen

Måren OK

51:07

+0:00

2.

Vemund Langvatn

Måren OK

52:10

+1:03

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

38:59

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

43:39

+4:40

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

58:28

+0:00

2.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

58:35

+0:07

3.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

1:04:03

+5:35

4.

Halvor Steinsholt

NTNUI

1:27:15

+28:47

5.

Einar Helle

Ås-UMB Orientering

1:44:18

+45:50

DSQ

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

32:40

36 37 38 39 40 151 154 176

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

42:07

+0:00

2.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

49:47

+7:40

3.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

52:43

+10:36

4.

Idar Brekke

Ås-UMB Orientering

53:30

+11:23

5.

Anders Færden

Kolbotn & Skimt OL

58:12

+16:05

6.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

59:13

+17:06

7.

Bjørn Aasestad

Ås-UMB Orientering

1:10:23

+28:16

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:12:44

+30:37

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

44:00

+0:00

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

46:04

+2:04

3.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

48:18

+4:18

DSQ

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

1:06:46

151 40 39 38

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Turtumøygard

Måren OK

40:38

+0:00

2.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

41:15

+0:37

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

42:04

+1:26

4.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

47:54

+7:16

5.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

48:02

+7:24

6.

Petter Næss

Aalborg OK

50:07

+9:29

7.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:09:42

+29:04

8.

Rune Halke

Vestre Akers SK

1:12:35

+31:57

9.

Rolf Hagman

Kolbotn & Skimt OL

1:15:54

+35:16

9.

Kaare Solhjell

Privat

1:15:54

+35:16

DSQ

Trond Wettergreen

Driv IL

34:53

31 32 34 35 38 152 163 154 175 176

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

52:14

+0:00

2.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

54:13

+1:59

3.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk If

59:36

+7:22

4.

Svein Kvalheim

Kolbotn & Skimt OL

59:59

+7:45

5.

Johs Johannesen

Måren OK

1:04:50

+12:36

6.

Tor Kaurin

Måren OK

1:12:13

+19:59

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

15:22

38 153 163 154 175 176 164

DSQ

Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK

57:43

156 31 38 153 154

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:46:48

154

Klasse: H-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Alten

Ås-UMB Orientering

41:56

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

15:03

Jon Schoultz

Ås-UMB Orientering

15:07

Endre Olsby

Måren OK

16:11

Thomas Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

25:48

Klasse: D-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

22:24

Tuva Magnussen

Kolbotn & Skimt OL

42:05

Isabel Handstanger

Kolbotn & Skimt OL

52:59

Sanne Olsby

Måren OK

29:16

Christine Kure

Ås-UMB Orientering

26:02

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

17:40

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

17:29

Hanna Hegstad

Ås-UMB Orientering

16:52

Sigrid Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

30:24

Andrea Sævareid

Kolbotn & Skimt OL

16:44

Andrea Treider Frøystad

Ås-UMB Orientering

28:35

Selma Færden

Kolbotn & Skimt OL

32:15

DSQ

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

51:31

159 160

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

29:43

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

32:17

+2:34

3.

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

36:48

+7:05

4.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

37:06

+7:23

5.

Bjørn Erik Pedersen

Ås-UMB Orientering

41:47

+12:04

6.

Jonas Messel Larsen

Bækkelagets SK

49:32

+19:49

7.

Andreas Gøbel

Bækkelagets SK

51:03

+21:20

8.

Anne Nilsen

Ås-UMB Orientering

53:51

+24:08

9.

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:02:02

+32:19

DSQ

Jon Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

1:03:30

31

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Cecilie Garnes

Bækkelagets SK

37:04

+0:00

DSQ

Fanny Odden

Måren OK

1:29:21

161 158 160

DSQ

Tessa Odden

Måren OK

1:29:22

161 158 160


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2012, 01:10:52

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102