Klasse: D10-12(LETT-N) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mille Gunnerød | Asker | 33:16 | +0:00 | ||||
Klasse: D15-16(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Selma Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 50:01 | +0:00 | ||||
Klasse: D17-34(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Guro Kolberg | Tyrving, IL | 59:05 | +0:00 | ||||
2. | Torunn Hegg | SWECO | 1:45:16 | +46:11 | ||||
3. | Marit Larsen | Statnett BIL | 1:56:24 | +57:19 | ||||
4. | Karen Qvale | SWECO | 1:59:33 | +1:00:28 | ||||
Klasse: D35-44(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kari Bjaaland | Elle BIL | 1:01:40 | +0:00 | ||||
2. | Tone Kvåle | PRIVAT | 1:09:06 | +7:26 | ||||
3. | Rikke GÃ¥sholt | UiO | 1:16:24 | +14:44 | ||||
Klasse: D45-49(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrun Nygård | JERNBANEVERKET | 56:07 | +0:00 | ||||
2. | Hilde Ståhlbrand | KJELSÅS | 1:06:06 | +9:59 | ||||
3. | Mette Grimnes | SWECO NORGE | 1:32:59 | +36:52 | ||||
Klasse: D50-54(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Tone Jahren Herude | Fossum IF | 1:14:39 | 41 42 44 46 47 51 52 53 249 | ||||
Klasse: D55-59(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aud Gran | TYRVING | 35:02 | +0:00 | ||||
2. | Eva Reistad | Alcatel-Lucent | 51:57 | +16:55 | ||||
Klasse: D60-64(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Ursin | Bærum kom. | 37:08 | +0:00 | ||||
2. | Sidsel Graff-Iversen | Fossum IF | 41:13 | +4:05 | ||||
3. | Nina Kolberg | Tyrving, IL | 43:27 | +6:19 | ||||
4. | Marit VÃ¥gsnes | OUS BIL | 43:53 | +6:45 | ||||
5. | Karin Kilset | Tyrving, IL | 1:01:46 | +24:38 | ||||
Klasse: D65-69(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 41:24 | +0:00 | ||||
2. | Brynhild Fanuelsen | Bærum sykehus | 47:53 | +6:29 | ||||
3. | Liv Horntvedt | Lia | 56:02 | +14:38 | ||||
Klasse: D70-74(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 47:11 | +0:00 | ||||
2. | Unni Drage | Aker Solutions | 48:06 | +0:55 | ||||
3. | Anne-Britt Nilsen | HIO | 53:22 | +6:11 | ||||
DSQ | Marit Økern Jensen | Bærum Skiklub | 58:10 | 51 | ||||
Klasse: H17-34(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Horne | Tyrving, IL | 57:36 | +0:00 | ||||
2. | Kjetil Molund | Nordreisa IL | 1:14:49 | +17:13 | ||||
3. | Torjus Kallerud | Oppsal IF | 1:18:13 | +20:37 | ||||
4. | Ole Peder Borgting | Oppsal IF | 2:25:22 | +1:27:46 | ||||
DSQ | Russell Flynn | Reload | 48:10 | 31 32 33 34 39 40 47 49 45 43 53 | ||||
Klasse: H35-44(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magne Omestad | Sykehuspartner BIL | 49:07 | +0:00 | ||||
2. | Christian Vogelsang | NIVA | 51:36 | +2:29 | ||||
3. | Torbjørn Blom-Hagen | Aker Solutions | 52:48 | +3:41 | ||||
4. | Asbjørn Aarvik | Statoil Oslo BIL | 54:47 | +5:40 | ||||
5. | Odd Arve Lien | Fossum IF | 55:09 | +6:02 | ||||
6. | Hallvard Koren | OK Moss | 1:04:30 | +15:23 | ||||
7. | Tommy Jauhojærvi | Emit AS | 1:06:36 | +17:29 | ||||
8. | Martin Veastad | Thales | 1:08:54 | +19:47 | ||||
9. | BÃ¥rd Skogsholm | DDS | 1:10:53 | +21:46 | ||||
10. | Tor Ringstad | Cisco | 1:15:07 | +26:00 | ||||
11. | Svein Kummen | MULTICONSULT BIL | 1:16:33 | +27:26 | ||||
12. | Ketil Risvoll | Telenor BIL | 1:30:34 | +41:27 | ||||
13. | Marius Burmo | PRIVAT | 1:47:25 | +58:18 | ||||
14. | KJETIL Jacobsen | Hamar OK | 1:53:48 | +1:04:41 | ||||
DSQ | Lars Nordin | FoRSVARSBYGG | 58:57 | 45 | ||||
Klasse: H45-49(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 40:35 | +0:00 | ||||
2. | Stein Blomseth | VÃ¥lerengen | 45:04 | +4:29 | ||||
3. | Johan Haavardtun | Schenker | 46:16 | +5:41 | ||||
4. | Gjermunde Gravir | Asker Skiklubb | 47:44 | +7:09 | ||||
5. | Gaute Langaas | Nydalens Skiklub | 48:24 | +7:49 | ||||
6. | Rolv Ander Systad | LYN | 48:52 | +8:17 | ||||
7. | Helge Vatn | Statoil Oslo BIL | 57:54 | +17:19 | ||||
DSQ | Anders Asdøl | Tyrving, IL | 40:29 | 51 | ||||
Klasse: H50-54(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Terje Mathisen | Statoil Oslo BIL | 41:22 | +0:00 | ||||
2. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 54:28 | +13:06 | ||||
3. | Per Kaarby | Overtoppen | 57:17 | +15:55 | ||||
4. | Tore Fagervold | Jernbaneverket BIL Oslo | 1:00:52 | +19:30 | ||||
5. | Morten Kongsberg | Tyrving, IL | 1:02:33 | +21:11 | ||||
6. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 1:03:45 | +22:23 | ||||
7. | Bjørn Are Carlsson | BAC Consulting | 1:08:06 | +26:44 | ||||
8. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 1:22:10 | +40:48 | ||||
DSQ | PÃ¥l Therkelsen | Privat | 54:04 | 51 | ||||
DSQ | Anton Plaian | Asker Skiklubb | 1:03:09 | 53 | ||||
Klasse: H55-59(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tormod Øvergaard | Intero | 39:29 | +0:00 | ||||
2. | Stein Myhre | Oslo Sporveiers BIL | 58:10 | +18:41 | ||||
3. | Reidar Vifstad | Tyrving, IL | 59:30 | +20:01 | ||||
4. | Helge Stenseth | DNK | 1:00:40 | +21:11 | ||||
5. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal IF | 1:10:07 | +30:38 | ||||
DSQ | Jeppe Hansson | Fossum IF | 14:01 | 46 47 49 51 52 53 249 | ||||
Klasse: H60-64(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øiyvind Stene | Asker SKiklubb | 47:02 | +0:00 | ||||
2. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 49:58 | +2:56 | ||||
3. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 50:57 | +3:55 | ||||
4. | Bjørn Spjelkavik | FBI | 53:52 | +6:50 | ||||
5. | Øyvin A. Brøymer | Intertrade Shipping | 56:38 | +9:36 | ||||
6. | Knut G Karlsen | Omega AS | 58:52 | +11:50 | ||||
7. | Reidar Kierulf | RKP | 1:02:57 | +15:55 | ||||
8. | Hasse Bergstrøm | Ski VG Skole | 1:07:18 | +20:16 | ||||
9. | Knut Erik Østengen | Thales BIL | 1:08:54 | +21:52 | ||||
DSQ | Kjell Røkke | Reinertsen | 47:05 | 249 | ||||
DSQ | Arne Vidar Pedersen | Tyrving, IL | 1:00:23 | 44 46 47 49 51 52 53 | ||||
Klasse: H65-69(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Trond Wettergreen | Andvord | 29:06 | +0:00 | ||||
2. | John Thomas Petersen | Nordea Bank Norge | 29:35 | +0:29 | ||||
3. | Torstein Østen | MAESTRO | 41:42 | +12:36 | ||||
4. | Per Haugen | NEDERMAN | 45:02 | +15:56 | ||||
5. | Per Erik Sørensen | Haugerud | 45:43 | +16:37 | ||||
6. | Einar Skåre | Brevpost | 50:34 | +21:28 | ||||
7. | Knut Møgedal | Aker Solutions | 50:35 | +21:29 | ||||
8. | Øystein Frøiland | OSLO LÆRERNE | 1:02:16 | +33:10 | ||||
DSQ | Klaus Engen | Innovasjon Norge | 37:51 | 46 | ||||
Klasse: H70-74(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Einar Hem | lillomarka ol | 33:02 | +0:00 | ||||
2. | Tor Ommundsen | Veritas | 35:45 | +2:43 | ||||
3. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 35:57 | +2:55 | ||||
4. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 36:27 | +3:25 | ||||
5. | Sven Erik Rognes | Universitetet i Oslo | 37:44 | +4:42 | ||||
6. | Tormod Hegdahl | HEMING orientering | 38:17 | +5:15 | ||||
7. | Gunnar Olsen | Lia | 38:35 | +5:33 | ||||
8. | Arne Reistad | Thales BIL | 40:16 | +7:14 | ||||
9. | Jon C. Fougner | FUGRO | 42:20 | +9:18 | ||||
10. | Arne Øfsthus | FUGRO | 48:01 | +14:59 | ||||
11. | Per Eric Ståhlbrand | OUS | 49:35 | +16:33 | ||||
12. | Karl A Langerød | Asker Skiklubb | 53:38 | +20:36 | ||||
13. | Terje Throndsen | PeCon | 58:56 | +25:54 | ||||
14. | Sigfred Fagervik | Thales | 1:00:24 | +27:22 | ||||
15. | Hangeraas, Knut | IL Geoform | 1:04:04 | +31:02 | ||||
16. | Jan Henriksen | NILU | 1:13:55 | +40:53 | ||||
Klasse: H75-79(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Meiland | DNB NOR | 47:29 | +0:00 | ||||
2. | Ronald Inglingstad | NORDEA | 50:56 | +3:27 | ||||
3. | Einar Ersdal | Hydro Oslo | 51:04 | +3:35 | ||||
4. | Tor E. Henriksen | Lillomarka OL | 54:38 | +7:09 | ||||
5. | Ingvald Sevaldson | PERMAKEM | 58:26 | +10:57 | ||||
6. | Per Woxen | SWEDA KJEMI | 1:00:18 | +12:49 | ||||
7. | Aage Øyvann | Hydro Oslo | 1:03:58 | +16:29 | ||||
8. | Kjell H. Eriksen | Norges Bank | 1:04:59 | +17:30 | ||||
9. | Per Gjermo | Asker SK | 1:07:31 | +20:02 | ||||
10. | Svein Forthun | Kolbotn & Skimt OL | 1:19:03 | +31:34 | ||||
DSQ | Tor Drage | Aker Solutions | 47:09 | 50 | ||||
Klasse: H80-(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ole Sannes | Lillomarka OL | 41:37 | +0:00 | ||||
2. | Torstein Bjerke | JIL Grorud | 57:00 | +15:23 | ||||
3. | Bjørn Larsson | Lillomarka O-lag | 1:01:15 | +19:38 | ||||
DSQ | Dagfinn Føllesdal | OSI | 45:39 | 51 | ||||
Klasse: CÃ…(C-NIVÃ…) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Halvor Haug | Fossum | 49:29 | +0:00 | ||||
DSQ | Solveig Elineberg | Tyrving, IL | 1:03:49 | 46 48 | ||||
Klasse: BÃ…(B-NIVÃ…) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nikoline Asdøl | Tyrving, IL | 34:11 | +0:00 | ||||
Klasse: Ã…E(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Bjarne Sætre | Bærum Kommune BIL | 30:48 | +0:00 | ||||
2. | Eva Mathiesen Søvik | Tyrving, IL | 37:16 | +6:28 | ||||
3. | Tore Vaaje | Asker Skiklubb | 41:57 | +11:09 | ||||
4. | Anne Sagberg | Stabæk IF | 42:30 | +11:42 | ||||
5. | Arne Klaveness | Aker Solutions | 44:41 | +13:53 | ||||
6. | Liv Berg | PRIVAT | 47:05 | +16:17 | ||||
7. | Siri Spjelkavik | Meteorologen | 49:05 | +18:17 | ||||
8. | Johannes Haug | PRIVAT | 50:00 | +19:12 | ||||
9. | Heridi Martby | Namsfogden i Oslo | 53:15 | +22:27 | ||||
DSQ | Lars Arnesen | PRIVAT | 40:26 | 50 | ||||
DSQ | Lena Simes | PRIVAT | 1:03:03 | 43 | ||||
Klasse: Ã…K(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 42:50 | +0:00 | ||||
2. | Erik Rosenvold | EBY | 45:39 | +2:49 | ||||
3. | Mattis Ovesen | PRtivat | 46:26 | +3:36 | ||||
4. | Atgeir Takle | GLT | 52:51 | +10:01 | ||||
5. | Per Anders Ifarness | Tyrving, IL | 56:28 | +13:38 | ||||
6. | Nils Løw | Aimit AS | 59:58 | +17:08 | ||||
7. | Hallvard Berg | Tyrving, IL | 1:01:18 | +18:28 | ||||
8. | Torstein Schjelle | Armada | 1:05:08 | +22:18 | ||||
9. | Klaus Horne | Tyrving, IL | 1:05:52 | +23:02 | ||||
10. | Morten Sørlie | Eimit AS | 1:27:20 | +44:30 | ||||
11. | Frank Olsen | NORdisk Energikontroll | 1:43:01 | +1:00:11 | 43 31 32 33 38 40 50 | |||
Klasse: Ã…M(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Guldbrandsen | Asker SK | 46:49 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Erik Gunnerød | Asker Skiklubb | 49:35 | +2:46 | ||||
3. | Markus Knapp Kongsberg | Tyrving, IL | 1:04:47 | +17:58 | ||||
DSQ | Olav Lauvrak | Statoil Oslo Bil | 59:12 | 33 38 40 49 50 51 52 53 249 | ||||
DSQ | Gustav Fiskum | Tyrving, IL | 1:11:56 | 40 | ||||
Klasse: Ã…L(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Martin Lang | Oppsal IF | 1:20:10 | 53 | ||||
Klasse: DM | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kaja Bråten Løvald | Asker SKiklubb | 1:07:47 | +0:00 | ||||
2. | Signe Flood Kjeldsen | Universitetet | 1:15:11 | +7:24 | ||||
3. | Anne Thorine Lundstein | SLF BIL | 1:17:58 | +10:11 | ||||
4. | Maia Flood Kjeldsen | NCC | 1:18:49 | +11:02 |
Sist oppdatert: | 5 september 2012, 13:58:57 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 157 |
Antall startet: | 157 |