Klasse: Kort - 1.9km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andrea Vild Jødal | Bekkelaget | 16:22 | +0:00 | ||||
2. | Skjalg Hundseid Kamsvåg | Tyrving IL | 16:33 | +0:11 | ||||
3. | Audun Jørgensen | Østmarka OK | 17:08 | +0:46 | ||||
4. | Håvard Ommundsen | Østmarka OK | 17:12 | +0:50 | ||||
5. | Aleksander Skarnes | Østmarka OK | 17:19 | +0:57 | ||||
6. | Sebastian Heltberg | BSK | 17:30 | +1:08 | ||||
7. | Tor E Henriksen | PRIVAT | 22:50 | +6:28 | ||||
8. | Hege Ynn Jødal | Bsk | 28:52 | +12:30 | ||||
DSQ | Ullern speidergruppe | NSF | 57:42 | 75 119 | ||||
Klasse: Mellom - 4.1km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Holmboe | Tyrving, IL | 40:42 | +0:00 | ||||
2. | Ove Kristian Jødal | Bækkelagets Spkl. | 43:30 | +2:48 | ||||
3. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 44:43 | +4:01 | ||||
4. | Magne Jutulstad | BSK | 44:57 | +4:15 | ||||
5. | Halvor Jutulstad | BSK | 45:00 | +4:18 | ||||
6. | Egil Huseth | Blom | 45:46 | +5:04 | ||||
7. | Per Schanche | Asker SK | 47:11 | +6:29 | ||||
8. | Knut Møgedal | Kværner | 49:28 | +8:46 | ||||
9. | PÃ¥l Benjaminsen | Forsvarsbygg | 49:53 | +9:11 | ||||
10. | Jon Foss | Friskis og Svettis | 50:33 | +9:51 | ||||
11. | Hallvard Bjørgum | DNV | 50:40 | +9:58 | ||||
12. | Sturle HÃ¥nes | GeoForm | 52:31 | +11:49 | ||||
13. | Poul Tranborg | DNV | 53:03 | +12:21 | ||||
14. | Odd Tore Saugerud | DnV | 56:02 | +15:20 | ||||
15. | Frøy Grøndahl | Lillomarka OL | 56:45 | +16:03 | ||||
16. | Olav Mo | DNV | 1:01:26 | +20:44 | ||||
17. | Tor Drage | Kværner Oslo | 1:13:42 | +33:00 | ||||
18. | Atie Saugerud | DnV | 1:19:39 | +38:57 | ||||
19. | Anne Mette Andersen | DNV | 1:30:07 | +49:25 | ||||
DSQ | Elias Ruud | LOL | 29:56 | 78 78 | ||||
DSQ | Jonas Madslien Bakken | Nydalen | 30:48 | 78 | ||||
DSQ | Rudi B Olsen | Lillomarka | 32:37 | 78 78 | ||||
DSQ | Siri Holmboe | SAB | 35:00 | 78 78 126 150 | ||||
DSQ | Petter Christensen | Esso | 41:50 | 78 78 | ||||
DSQ | Ingrid Granly | Lillomarka OL | 47:10 | 78 78 | ||||
DSQ | Stein Mella | DNV | 48:22 | 96 | ||||
DSQ | Aud I Spjelkavik | FBI | 1:01:14 | 78 78 | ||||
Klasse: Lang - 6.7km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Hoff | Nordea Bank Norge | 53:21 | +0:00 | ||||
2. | Tor Ringstad | Tandberg | 59:43 | +6:22 | ||||
3. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka | 1:02:46 | +9:25 | ||||
4. | Tore Sannes | Cfloor | 1:07:42 | +14:21 | ||||
5. | Martin Granly | Lillomarka | 1:08:47 | +15:26 | ||||
6. | Claus Frimann Clasen | Lyberg&Partnere | 1:12:54 | +19:33 | ||||
7. | Sven Ringstad | Siemens | 1:22:10 | +28:49 | ||||
8. | Audrun Utskarpen | OSI | 1:25:17 | +31:56 | ||||
9. | Per Dehli | Østmarka | 1:31:35 | +38:14 | ||||
10. | Morten Hjelm | DNV | 1:35:39 | +42:18 | ||||
Klasse: Nattkøppen - 4.1km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 34:02 | +0:00 | ||||
2. | Rune Teigland | Østmarka OK | 39:50 | +5:48 | ||||
3. | Ã…sa Frantzen | Nydalen | 43:57 | +9:55 | ||||
4. | Johan Mattsson | Lillomarka OL | 44:31 | +10:29 | ||||
Klasse: Nattkøppen - 6.7km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torbjørn Sagberg | Tyrving IL | 46:09 | +0:00 | ||||
2. | Jonas Juveli | Lillomarka | 46:16 | +0:07 | ||||
3. | Thor Mella | SKD BIL | 51:13 | +5:04 | ||||
4. | Håkon Håversen | Østmarka OK | 54:58 | +8:49 | ||||
5. | Mathias Benjaminsen | Lillomarka OL | 57:52 | +11:43 | ||||
6. | Jan Tore Henriksen | Henriksen Consulting | 58:20 | +12:11 | ||||
7. | Tormod Øvergaard | Intero | 1:07:02 | +20:53 | ||||
8. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:07:47 | +21:38 | ||||
9. | Martin Veastad | Thales | 1:16:03 | +29:54 |
Sist oppdatert: | 12 november 2008, 18:54:34 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 59 |
Antall startet: | 59 |