Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Nattløp 24. november 2021

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Ekholt Mcadam

PHARMAQ BIL

26:31

+0:00

2.

Finn Rygh

Nydalen

30:11

+3:40

3.

Gunnar Fiskum

Norconsult

30:28

+3:57

4.

Bjørn Mo Østgren

GEOFORM

30:30

+3:59

5.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

31:30

+4:59

6.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

31:44

+5:13

7.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

32:42

+6:11

8.

Eivind Hoff

IL Tyrving

32:45

+6:14

9.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

33:45

+7:14

10.

Torstein Hole

Nydalen Skiklubb

34:31

+8:00

11.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

34:50

+8:19

12.

Øyvind Haugland

PHARMAQ BIL

35:19

+8:48

13.

Per Christian Stenshorne

Nydalen Skiklubb

35:20

+8:49

14.

Stein Blomseth

Vålerenga

35:30

+8:59

15.

Keneth Eik

Raumar OL

35:58

+9:27

16.

Guttorm Egge

GEOFORM

36:11

+9:40

17.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

36:23

+9:52

18.

Håvard Eik

Raumar OL

36:24

+9:53

19.

Kjetil Espedal

Nydalen Skiklubb

36:58

+10:27

20.

Lars Baklid

Konnerud IL

37:01

+10:30

21.

Jan Fredrik Helgaker

Veritas

37:08

+10:37

22.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

37:22

+10:51

23.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

37:36

+11:05

24.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

38:06

+11:35

25.

Jøran Kristensen

HEMING Orientering

38:32

+12:01

26.

Gunnar Rustad

Nittedal OL

38:47

+12:16

27.

Hans Gevalud

Fossum IF

39:15

+12:44

28.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

40:58

+14:27

29.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

41:20

+14:49

30.

Simen Kristoffersen

PHARMAQ BIL

41:51

+15:20

31.

Trude Fixdal

HEMING Orientering

42:33

+16:02

32.

Synnøve Nybø

Konnerud

43:07

+16:36

33.

Håvard Halvorsen

Konnerud

44:37

+18:06

34.

Rune Hultgreen

GEOFORM

45:23

+18:52

35.

Knut Aanders Løken

Fossum IF

49:03

+22:32

36.

Bjørn Brudeset

PHARMAQ BIL

1:13:22

+46:51

37.

Cluyse

PHARMAQ BIL

1:13:24

+46:53

DSQ

Fredrik Larsen

Indre Østfold

15:41

72 73 75 76 126 78 79 109 111 123 113 114 12...

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

20:00

120 122 119 125 77 128 129 130 175 150

DSQ

Jacob Dybwad

Veritas BIL

37:44

116

DSQ

Heidi Tronbøl

FET O-lag

41:43

75

DSQ

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

45:57

72

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:47

+0:00

2.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal IF

27:26

+0:39

3.

Terje Wiig Mathisen

Cognite

28:04

+1:17

4.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

28:47

+2:00

5.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

29:40

+2:53

6.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

30:39

+3:52

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

30:45

+3:58

8.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

30:49

+4:02

9.

Anders Flågen

Heming Orientering

31:42

+4:55

10.

Helge Stubberud

Nydalen

31:49

+5:02

11.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

32:24

+5:37

12.

Kristin Sletner

IL GeoForm

32:25

+5:38

13.

Linn Rognlien

Statkraft

32:33

+5:46

14.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

32:58

+6:11

15.

Svein Jacobsen

Tyrving IL

33:01

+6:14

16.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

33:08

+6:21

17.

Håkon Jendal

Fossum IF

33:33

+6:46

18.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

33:34

+6:47

19.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

33:37

+6:50

20.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

33:56

+7:09

21.

Per Schanche

Asker SK

34:14

+7:27

22.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

35:02

+8:15

23.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

35:17

+8:30

24.

Harald Rikheim

Rådtassene

36:11

+9:24

25.

Pål W. Hanssen

BDO

36:30

+9:43

26.

Brita Sauar

Equinor Oslo BIL

37:22

+10:35

27.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

37:34

+10:47

28.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

37:39

+10:52

29.

Alexander Rødsten

Heming Orientering

38:01

+11:14

30.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

38:05

+11:18

31.

Ellen Goverud

Metier OEC

39:44

+12:57

32.

Trine Justad Raaen

Aker Brygge Orientering

40:04

+13:17

33.

Bjørn Bendiktsen

Modum O-lag

40:23

+13:36

34.

Olav Nipen

Tyrving, IL

41:27

+14:40

35.

Marianne Reusch

Heming Orientering

46:19

+19:32

36.

Kathrine Stokset

Oppsal IF

47:21

+20:34

37.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:20

+23:33

DSQ

Tor Ringstad

Cisco

17:35

126 78 79 109 111 123 113 114 127 116 117 118 17...

DSQ

Jon Lahlum

GEOFORM

18:19

72 73 119 125 122 75 120 76 126

DSQ

Espen Aubert

Daimyo

25:58

118

DSQ

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

35:53

73

DSQ

Are Eriksen

OSI

37:14

117 118 175

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

17:55

+0:00

2.

Jeppe Hansson

Fossum IF

20:31

+2:36

3.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

20:57

+3:02

4.

Bente Landmark

Fossum IF

22:48

+4:53

5.

AAse Mestad

Lillomarka OL

25:35

+7:40

6.

Stein Myhre

BÆRUM Skiklubb

25:43

+7:48

7.

Alf Kristensen

HEMING Orientering

25:56

+8:01

8.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

27:03

+9:08

9.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

27:37

+9:42

150

10.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

28:36

+10:41

150

11.

Toril Eine

Esso Sport

30:47

+12:52

12.

Jon C. Fougner

FUGRO

33:56

+16:01

13.

Kari Lyngbakken

Konnerud

34:36

+16:41

14.

Aud I Spjelkavik

TYRVING

38:02

+20:07

15.

Uno Hanslien

BILPOST

48:53

+30:58

DSQ

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

72 73 119 122 120 76 117 116 127 79 109 175 15...

DSQ

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

25:50

76

DNS

Bjørn Egner

HEMING Orientering

50:54

72 73 119 122 120 76 117 116 127 79 109 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 november 2021, 21:46:32

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

102

Antall startet:

101