Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #5 28. august 2013

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

21:35

+0:00

10:47

2.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

29:27

+7:52

14:43

3.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

29:30

+7:55

14:45

Klasse: D-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

22:22

14:54

Tiril Lilleheier

Ås-UMB Orientering

39:50

26:33

Noor Dirro

Måren OK

24:26

16:17

Hermine Dirro

Måren OK

45:48

30:32

Sanne Aurora Ulvestad

Måren OK

27:45

18:30

Christine Kure

Ås-UMB Orientering

39:44

26:29

Linnea Edvardsen

Måren OK

24:38

16:25

Terje Sollie m flere

Klubbløs

28:15

18:50

Tuva Helwig Ophus

Måren OK

38:31

25:40

Selma Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

39:11

26:07

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

25:24

+0:00

10:09

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

35:50

+10:26

14:20

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Margrethe Ulvestad

Måren OK

40:01

+0:00

20:00

2.

Guro Skullerud

Kolbotn & Skimt OL

47:23

+7:22

23:41

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

46:46

+0:00

11:41

2.

Malin Eijsink

OK Linné

47:47

+1:01

11:56

3.

Line Nybakken

Ås-UMB Orientering

58:12

+11:26

14:33

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:23:59

+37:13

20:59

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

32:18

+0:00

10:46

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

36:59

+4:41

12:19

DSQ

Ingrid Tenge

Ås-UMB Orientering

32:15

127

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

29:07

+0:00

9:42

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

32:04

+2:57

10:41

3.

Grete Berntsen

Måren OK

41:40

+12:33

13:53

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

44:29

+15:22

14:49

5.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

46:31

+17:24

15:30

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

44:43

+0:00

14:54

2.

Anne Marit Færden

Kolbotn og Skimt OL

50:03

+5:20

16:41

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

22:59

+0:00

9:11

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

19:25

+0:00

9:42

2.

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

36:07

+16:42

18:03

3.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

36:26

+17:01

18:13

4.

Mathias Alten

Ås-UMB Orientering

40:09

+20:44

20:04

DSQ

Mikal B Eik

Måren OK

18:11

110 127 105 106 111 249

DSQ

Jon W. Schultz

Ås-UMB Orientering

34:20

111

Klasse: H-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

26:35

17:43

Sondre Lundqvist

Ås-UMB Orientering

23:51

15:54

Birk Lilleheier

Ås-UMB Orientering

29:25

19:36

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

45:27

30:18

Erik Normann

Måren OK

34:08

22:45

Simon Braaten

Måren OK

34:37

23:04

Konrad Dag Ulvestad

Måren OK

38:26

25:37

DSQ

Frode Hymer

Ås-UMB Orientering

36:58

106 111

DSQ

August Holth-Siegel

Ås-UMB Orientering

39:16

106 111

DSQ

Erlend Tveite

Ås-UMB Orientering

36:59

106 111

DSQ

Andreas Kure

Ås-UMB Orientering

26:52

105

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matis Brøndbo

Ås-UMB Orientering

38:20

+0:00

15:20

2.

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

54:20

+16:00

21:44

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Røsholm

Bækkelagets SK

26:54

+0:00

13:27

2.

Morten Bergane

Siggerud IL

27:25

+0:31

13:42

249

3.

Markus Moen

Måren OK

28:13

+1:19

14:06

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

1:04:13

+0:00

16:03

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

51:28

+0:00

8:34

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

53:48

+2:20

8:58

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:14:05

+22:37

12:20

4.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:14:51

+23:23

12:28

5.

Robin Bergane Jansson

Siggerud IL

2:11:28

+1:20:00

21:54

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

41:17

+0:00

10:19

2.

Pål Winsents

Måren OK

50:55

+9:38

12:43

3.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

1:30:12

+48:55

22:33

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

39:55

+0:00

9:58

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

44:42

+4:47

11:10

3.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

45:47

+5:52

11:26

4.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

46:16

+6:21

11:34

5.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

47:33

+7:38

11:53

6.

Morten Karlsen

Måren OK

52:44

+12:49

13:11

7.

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

1:05:01

+25:06

16:15

8.

Tore Lund

Hadeland OL

1:22:01

+42:06

20:30

DSQ

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

32:18

114 115 119 120 121 122

DSQ

Per Hermann Krøger

Måren OK

1:02:35

119 120

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Turtumøygard

Måren OK

25:17

+0:00

8:25

2.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

27:18

+2:01

9:06

3.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

29:09

+3:52

9:43

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

29:31

+4:14

9:50

5.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

29:32

+4:15

9:50

6.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

30:37

+5:20

10:12

7.

Thor Palmgren

Halden SK

36:17

+11:00

12:05

8.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

39:48

+14:31

13:16

9.

Kaare Solhjell

Klubbløs

45:01

+19:44

15:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

39:08

+0:00

13:02

2.

Åsmund Jahr

Driv IL

40:56

+1:48

13:38

3.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

45:54

+6:46

15:18

4.

Erik Sørensen

Haugerud IF

51:29

+12:21

17:09

5.

Svein Kvalheim

Kolbotn & Skimt OL

51:46

+12:38

17:15

6.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

59:06

+19:58

19:42

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:07:57

33:58

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

26:57

10:46

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

45:25

18:10

Marie Lillehammer

Ås-UMB Orientering

39:06

15:38

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

20:02

8:00

Anne Nilsen

Ås-UMB Orientering

34:36

13:50

Andreas Lundqvist

Ås-UMB Orientering

21:39

8:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2013, 22:34:59

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95