Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #2 25. mai 2011

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thea Berg Martinsen

Hauketo IF

19:30

Noor Dirro

Måren OK

19:45

138

Mari Andersen Lunde

Kolbotn & Skimt OL

46:01

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

19:00

+0:00

2.

Siril Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

1:05:48

+46:48

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

23:10

+0:00

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

35:04

+0:00

2.

Beate Strand

Måren OK

36:28

+1:24

3.

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

55:43

+20:39

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

27:22

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

28:24

+1:02

3.

Mona Strand

Måren OK

28:32

+1:10

4.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

40:52

+13:30

DSQ

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn & Skimt OL

35:09

159 132 140 170 137

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berntsen

Måren OK

38:11

+0:00

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kaasa

Driv IL

34:59

+0:00

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

35:04

+0:05

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

41:20

+6:21

4.

Ingeborg Bakken

Måren OK

45:25

+10:26

5.

Inger Halck

Måren OK

48:20

+13:21

DSQ

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt

57:49

138

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

26:38

+0:00

138

2.

Synnøve Amundsen

Kolbotn & Skimt OL

46:45

+20:07

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

19:31

Trygve Lillehammer

Ås-UMB Orientering

31:38

Jon W. Schultz

Ås-UMB Orientering

16:37

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

16:38

Vegard Andersen

Kolbotn & Skimt OL

45:33

Thomas Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

43:07

Klasse: H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Killerud

Driv IL

20:16

+0:00

133

2.

Erling Husøy

Driv IL

22:33

+2:17

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Torgersen

Oppsal IF

22:06

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

19:02

+0:00

2.

Sigurd Fløistad

Ås-UMB Orientering

28:51

+9:49

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

29:27

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

34:35

+5:08

3.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

39:57

+10:30

4.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

46:26

+16:59

DSQ

Andreas Gøbel

Bækkelagets SK

1:20:12

160 155 152 151 147 133 138

DSQ

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

1:22:03

160 155 152 151 147 133

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

48:55

+0:00

2.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

51:40

+2:45

3.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

55:01

+6:06

4.

Anbjørn Grindheim

Måren OK

1:12:31

+23:36

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

36:15

+0:00

2.

Geir Hokholt

Kolbotn& Skimt OL

43:18

+7:03

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

51:11

+14:56

4.

Erling Fløistad

Ås-UMB Orientering

57:31

+21:16

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

48:20

151

DSQ

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

1:14:08

160 155 152 151 147 133 138

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

28:58

+0:00

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

31:00

+2:02

3.

Morten Karlsen

Måren OK

32:55

+3:57

4.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

34:09

+5:11

5.

Per Stefferud

Torridalen IL

34:47

+5:49

6.

Stein Turtumøygard

Måren OK

36:19

+7:21

7.

Nils Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

37:26

+8:28

8.

Cato Berger

Hauketo IF

40:42

+11:44

9.

Erik Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

44:54

+15:56

10.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

1:00:06

+31:08

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Erik Østli

Driv IL

25:14

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

28:22

+3:08

3.

Geir Trøan

Kolbotn& Skimt OL

29:25

+4:11

4.

Lasse Pettersson

Kolbotn & Skimt OL

36:46

+11:32

5.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

37:11

+11:57

6.

Harald Wibye

OK Moss

43:07

+17:53

7.

Gunnar Harstad

Kolbotn & Skimt OL

48:43

+23:29

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

1:21

158 143 132 140 134 139 135 136 146 147 138

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

49:23

147

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

29:12

+0:00

2.

Sigurd Hals

Ås-UMB Orientering

34:15

+5:03

138

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gina Marie Nilsen

Bækkelagets SK

24:53

131


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2011, 21:44:43

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73