Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #4 31. august 2011

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thea Berg Martinsen

Hauketo IF

31:11

Andrea Frøistad

Ås-UMB Orientering

30:33

Klasse: D13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Bøen

Kolbotn & Skimt OL

1:07:09

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

58:42

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

23:27

+0:00

2.

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

40:30

+17:03

3.

Marie Treekrem

Ås-UMB Orientering

1:01:49

+38:22

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

24:12

+0:00

2.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

42:13

+18:01

DSQ

Anne Marte Schei

Kolbotn & Skimt

28:55

142

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Ås-UMB Orientering

30:54

+0:00

2.

Anne Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

46:01

+15:07

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

30:45

+0:00

2.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

38:45

+8:00

3.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

46:42

+15:57

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

Kolbotn & Skimt OL

1:15:21

+0:00

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

54:03

+0:00

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

57:06

+3:03

DSQ

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt

1:12:39

144

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mattis Brøndbo

Ås-UMB Orientering

30:19

John Wilhelm Shoulz

Ås-UMB Orientering

22:55

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

22:54

DSQ

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

44:22

151 153 154

Klasse: H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Møretø

Kolbotn & Skimt OL

41:48

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Torgersen

Oppsal IF

38:39

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

27:47

+0:00

2.

Erlend Killerud

Driv IL

54:53

+27:06

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

28:13

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

34:49

+6:36

3.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

52:13

+24:00

4.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

55:03

+26:50

5.

Andreas Gøbel

Bækkelagets SK

55:30

+27:17

6.

Jonas Messel Larsen

Bækkelagets SK

56:23

+28:10

DSQ

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

35:01

125

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Pedersen

Ås-UMB Orientering

37:50

+0:00

2.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

43:53

+6:03

3.

Thomas Schie

OK Moss

45:31

+7:41

4.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

47:21

+9:31

5.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

49:16

+11:26

6.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

54:39

+16:49

7.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

1:30:27

+52:37

DSQ

Christian Schive

Halden SK

44:12

120 121

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

30:02

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

52:41

+22:39

3.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

52:55

+22:53

4.

Vincent Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:01:24

+31:22

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

31:53

+0:00

2.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

31:56

+0:03

3.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

34:42

+2:49

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

36:29

+4:36

5.

OLAV Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

37:07

+5:14

6.

Nils Bøen

Kolbotn & Skimt OL

37:35

+5:42

7.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

38:50

+6:57

8.

Christopher Schive

OK Moss

39:49

+7:56

9.

Clas Svanteson

Kolbotn & Skimt OL

40:02

+8:09

10.

Bård Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

40:39

+8:46

11.

Harald Bauger

OK Moss

44:11

+12:18

12.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

44:48

+12:55

DSQ

Arne Olsen

Kolbotn & Skimt OL

35:41

118 122 123

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

29:33

+0:00

2.

Geir Trøan

Kolbotn& Skimt OL

32:52

+3:19

3.

Knut Johansen

Måren OK

35:15

+5:42

4.

Trond Wettergen

Driv IL

36:02

+6:29

5.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

56:58

+27:25

6.

Harald Wibye

OK Moss

1:02:52

+33:19

DSQ

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

31:18

124

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred Kolderup

Stabæk IF

36:26

+0:00

2.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

1:00:20

+23:54

DSQ

Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK

1:00:22

140

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

38:55

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2011, 20:14:49

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70