Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusell #4 22. august 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

18:04

+0:00

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

23:41

+5:37

3.

Carmen Dirro

Måren OK

27:09

+9:05

4.

Ida Karine Hetland

Kolbotn & Skimt OL

36:29

+18:25

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

24:58

+0:00

Brutt

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Marie Hegstad

Ås-UMB Orientering

21:30

+0:00

2.

Synne Gåseidnes Thorsen

Kolbotn & Skimt OL

42:32

+21:02

3.

Naja Nordahl

Kolbotn & Skimt OL

42:48

+21:18

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

41:36

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

42:05

+0:29

3.

Marie Hammer Håversen

Kolbotn & Skimt OL

46:16

+4:40

4.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

46:30

+4:54

5.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

48:05

+6:29

6.

Kristin Roskifte

Kolbotn & Skimt OL

58:28

+16:52

DSQ

Grete Westgaard

Indre Østfold OK

23:56

116 117 118 119 120 156 157 130 155 139 249

DSQ

Ingvild Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

50:47

112 114 115 116 117 118 119 120 156 157

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

44:00

+0:00

2.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

50:05

+6:05

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Strand

Måren OK

45:31

+0:00

2.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

49:32

+4:01

3.

Grete Berntsen

Måren OK

54:29

+8:58

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

47:59

+0:00

2.

Inger Halck

Måren OK

1:04:01

+16:02

3.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:21:27

+33:28

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

1:04:25

+0:00

2.

Aud Kirkhorn

Måren OK

1:10:27

+6:02

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matis Brøndbo

Ås-UMB Orientering

57:39

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

1:03:48

115

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

33:55

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

38:01

+4:06

3.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

45:22

+11:27

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Røberg

Nittedal OL

57:57

+0:00

2.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

1:04:14

+6:17

3.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

1:13:48

+15:51

DSQ

Pål Winsents

Brandval/Kongsvinger OK

1:12:07

123

DSQ

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

1:23:21

128 130 155 139

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

41:36

+0:00

2.

Idar Brekke

Ås-UMB Orientering

46:28

+4:52

3.

Jørn Thorsen

Kolbotn & Skimt OL

51:50

+10:14

4.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

53:46

+12:10

5.

Anbjørn Grindheim

Måren OK

58:07

+16:31

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

58:44

+17:08

7.

Sigbjørn Odden

Måren OK

59:06

+17:30

8.

Harald Østgård Lund

Måren OK

1:00:49

+19:13

9.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

1:02:15

+20:39

10.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

1:18:42

+37:06

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

38:41

+0:00

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

39:45

+1:04

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

40:10

+1:29

4.

Bård Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

41:24

+2:43

5.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

41:30

+2:49

6.

Roar Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

41:32

+2:51

7.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

44:24

+5:43

8.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

45:12

+6:31

9.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

45:50

+7:09

10.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

49:48

+11:07

11.

Morten Karlsen

Måren OK

55:12

+16:31

12.

Erik Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

1:02:05

+23:24

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

35:49

+0:00

2.

Stein Turtumøygard

Måren OK

37:16

+1:27

3.

Rune Halke

Vestre Aker Skiklubb

55:44

+19:55

4.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:01:15

+25:26

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

37:03

+0:00

2.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk If

41:47

+4:44

3.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

1:01:19

+24:16

4.

Tor Kaurin

Måren OK

1:03:42

+26:39

Klasse: D-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Hegstad

Ås-UMB Orientering

23:07

Isabel Handstanger

Kolbotn & Skimt OL

56:22

Andrea Sævareid

Kolbotn & Skimt OL

16:10

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

19:03

Andrea Treider Frøystad

Ås-UMB Orientering

19:11

Noor Dirro

Måren OK

25:17

Andrea Emanuelsen

Måren OK

18:59

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

26:12

Ida Margrethe Ulvestad

Måren OK

23:56

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

30:49

Christine Kure

Ås-UMB Orientering

31:16

Tuva Sundt Magnussen

Kolbotn & Skimt OL

20:01

Margrete

Måren OK

23:33

Klasse: H-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

25:37

Jon Schoultz

Ås-UMB Orientering

19:40

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

19:11

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

24:37

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trond Møretrø

Kolbotn & Skimt OL

36:24

Jon Strøm

Hauketo IF

33:43

Andreas Lundqvist

Ås-UMB Orientering

31:38

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

31:42

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

35:17

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

41:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2012, 21:39:29

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

90

Antall startet:

90