Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #2 6. juni 2018

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

47:04

31:22

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

35:45

23:50

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

50:03

33:22

Lotte Hansen Haugane

Kolbotn og Skimt OL

44:25

29:36

Pernille Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

35:42

23:48

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

39:59

26:39

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

25:50

17:13

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

24:09

+0:00

12:04

2.

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Måren OK

32:05

+7:56

16:02

3.

Malin Gjetanger

Måren OK

33:38

+9:29

16:49

4.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

45:29

+21:20

22:44

5.

Thea Kvarme

Ås-NMBU Orientering

56:45

+32:36

28:22

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Kjær Jørgensen

Måren OK

32:08

+0:00

16:04

2.

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

52:54

+20:46

26:27

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

48:53

+0:00

16:17

2.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

58:33

+9:40

19:31

3.

Luciana Maria Svads

Måren OK

1:00:10

+11:17

20:03

4.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:09:06

+20:13

23:02

5.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

1:18:54

+30:01

26:18

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

38:10

+0:00

9:18

2.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-NMBU Orientering

42:27

+4:17

10:21

3.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

43:20

+5:10

10:34

4.

Kine Dirro

Måren OK

43:23

+5:13

10:34

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

47:46

+9:36

11:39

6.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

49:47

+11:37

12:08

7.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:06:08

+27:58

16:07

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

48:21

+0:00

16:07

2.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

52:16

+3:55

17:25

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

35:28

+0:00

11:49

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

36:58

+1:30

12:19

3.

Berit Danielsen

IL Tyrving

40:33

+5:05

13:31

4.

Ingrid Tenge

Ås-NMBU Orientering

43:12

+7:44

14:24

5.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

49:57

+14:29

16:39

6.

Ellen Kristine Koren

Ås-NMBU Orientering

51:49

+16:21

17:16

7.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

54:43

+19:15

18:14

8.

Mona Strand

Måren OK

1:03:35

+28:07

21:11

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

57:02

+0:00

19:00

2.

Anne Kaasa

Driv IL

1:01:34

+4:32

20:31

3.

Bodil Klakegg

Kolbotn og Skimt OL

1:02:43

+5:41

20:54

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

53:17

+0:00

20:29

2.

Anne Marit Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:12:49

+19:32

28:00

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

50:07

33:24

Tobias Hansen Haugane

Kolbotn og Skimt OL

44:26

29:37

Benjamin Buhler

Måren OK

22:02

14:41

Martin Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

49:18

32:52

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

40:59

27:19

Mathias Rønning-Johansen

Måren OK

20:41

13:47

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

32:12

21:28

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

32:14

21:29

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

24:04

+0:00

12:02

2.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

25:19

+1:15

12:39

3.

Fredrik Brandt-Kjelsen

Måren OK

33:18

+9:14

16:39

4.

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

45:29

+21:25

22:44

Brutt

Rafael Ortega-Berg

Måren OK

55:43

123 134 150

DNS

Håvard Endresen

Måren OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olausen

Oppsal Orientering

29:55

+0:00

11:30

2.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

39:42

+9:47

15:16

3.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

41:06

+11:11

15:48

4.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

44:28

+14:33

17:06

5.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

1:12:27

+42:32

27:51

6.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:32:43

+1:02:48

35:39

Brutt

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

16:51

149 146 147 150 249

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

30:42

+0:00

7:29

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

40:02

+9:20

9:45

3.

Andreas Gjetanger

Måren OK

55:59

+25:17

13:39

Brutt

Magnus Endresen

Måren OK

126 127 130 140 139 141 144 147 150 249

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

55:14

+0:00

9:12

2.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

56:05

+0:51

9:20

3.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

56:50

+1:36

9:28

4.

Morten Tangen

OK Moss

59:36

+4:22

9:56

5.

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

1:02:08

+6:54

10:21

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

35:30

+0:00

8:39

2.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

55:35

+20:05

13:33

3.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:03:46

+28:16

15:33

4.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:12:40

+37:10

17:43

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

34:10

+0:00

8:20

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

36:16

+2:06

8:50

3.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

37:32

+3:22

9:09

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

38:10

+4:00

9:18

5.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

38:16

+4:06

9:20

6.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

39:16

+5:06

9:34

7.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:28

+7:18

10:06

8.

Lars Petter Endresen

Måren OK

46:10

+12:00

11:15

9.

Trond Holter

Måren OK

51:01

+16:51

12:26

10.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

54:41

+20:31

13:20

11.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

58:20

+24:10

14:13

12.

Arne Olausen

Oppsal Orientering

1:04:05

+29:55

15:37

13.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:08:41

+34:31

16:45

14.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:10:57

+36:47

17:18

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

28:05

+0:00

9:21

2.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

30:19

+2:14

10:06

3.

Per-Erik Østlie

Driv IL

33:25

+5:20

11:08

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

38:42

+10:37

12:54

5.

Bård Natvig

Nittedal OL

42:09

+14:04

14:03

6.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

44:00

+15:55

14:40

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

41:17

+0:00

13:45

2.

Rolf Hagman

Kolbotn og Skimt OL

50:43

+9:26

16:54

3.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

1:08:31

+27:14

22:50

4.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:18:22

+37:05

26:07

5.

Svein Kvalheim

Kolbotn og Skimt OL

1:26:33

+45:16

28:51

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

50:29

+0:00

12:01

2.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

59:04

+8:35

14:03

3.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:14:40

+24:11

17:46

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Ole Ørka

Ås-NMBU Orientering

31:21

+0:00

12:03

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

34:34

+3:13

13:17

3.

Jens Kjær Jørgensen

Måren OK

43:47

+12:26

16:50

4.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

44:18

+12:57

17:02

5.

Judith Banfi

Ås-NMBU Orientering

57:18

+25:57

22:02

6.

Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

1:04:03

+32:42

24:38

7.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:25:16

+53:55

32:47

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

20:05

+0:00

10:02

2.

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

23:28

+3:23

11:44

3.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

26:25

+6:20

13:12

4.

Leonora Flåtting

Måren OK

39:42

+19:37

19:51

5.

Tuva Tarhalsen

Måren OK

39:43

+19:38

19:51

6.

Camilla Aksdal

Klubbløs

43:08

+23:03

21:34

7.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

44:53

+24:48

22:26

8.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

44:58

+24:53

22:29

9.

Kristoffer Rafaelsen

Ås-NMBU Orientering

45:02

+24:57

22:31

10.

Ida Bondevik

Ås-NMBU Orientering

45:06

+25:01

22:33

11.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

56:44

+36:39

28:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2018, 21:45:38

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

121

Antall startet:

120