Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 3 3. juni 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Barøy Baardsen

HeMING/NJÅRD

29:27

+0:00

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Engebretsen

HeMING/NJÅRD

47:47

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Høymork

Heming/NJÅRD

55:41

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

43:31

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

43:37

+0:06

3.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:04:26

+20:55

4.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:11:24

+27:53

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

40:57

+0:00

2.

Stine Skinnes

Geodata

46:41

+5:44

3.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

46:56

+5:59

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:21

+16:24

5.

Ida Westgaard

Trøsken

1:05:50

+24:53

DSQ

Ragnhild Amlie

Entra Eiendom

1:18:18

41 161 61

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

49:27

+0:00

2.

Marie Arneberg

Kjelsås

51:15

+1:48

3.

Nina Didriksen

NRK

1:03:44

+14:17

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

43:56

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

44:32

+0:36

3.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:08:33

+24:37

4.

AnneMathisen

PSI

1:44:58

+1:01:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:43

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

51:45

+10:02

3.

Hege Andersen

UBIL

1:00:58

+19:15

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

42:17

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

43:54

+1:37

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:49

+8:32

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

51:02

+8:45

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

54:25

+12:08

6.

Atie D Saugerud

Veritas

59:53

+17:36

7.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:09:09

+26:52

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:40

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

47:41

+4:01

3.

Turid Bratland

Fossum

49:16

+5:36

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker

54:45

+11:05

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

55:15

+11:35

6.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

56:51

+13:11

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:00:15

+16:35

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:07:50

+24:10

9.

Hjørdis Egner

OslO ARKITEKTENE

1:42:05

+58:25

DSQ

Ellen Grande

VETBIL

1:01:08

137 49 61

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

43:15

+0:00

2.

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

50:56

+7:41

3.

Lilla Madsen

FBI

56:00

+12:45

DSQ

Unni Drage

Aker Solutions

41:47

49

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:00:17

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Grundt

HeMING/NJÅRD

18:38

+0:00

2.

Håkon Grundt

HemING/NJÅRD

32:25

+13:47

3.

Bendik Hovet

HemING/NJÅRD

51:47

+33:09

3.

Tobias Freming

HemING/NJÅRD

51:47

+33:09

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

58:52

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

32:51

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Gjerull Rygh

HEMING/NJÅRD

48:45

+0:00

2.

Sverre Waaler Kaas

NYDALEN

49:09

+0:24

3.

Arne Eirik Nielsen

NYDALEN

54:01

+5:16

4.

Per-Ivar Nikolaisen

FOrum

54:34

+5:49

5.

Jostein Thorsteinsen

IFE Bedriftsidrettslag

55:50

+7:05

6.

Øyvind Glendrange

Årvoll

59:02

+10:17

7.

Ola Nakken

AHUS BIL

1:00:18

+11:33

8.

Odin Gramstad

OSI

1:05:37

+16:52

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Sigve

39:04

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

45:24

+6:20

3.

Ulf Brenna

DnB NOR

46:31

+7:27

4.

Magne Omestad

BLOM

47:44

+8:40

5.

Nils Petter Fremming

Heming/Njård

48:03

+8:59

6.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

49:04

+10:00

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

49:27

+10:23

8.

Bjørn Hauge

OSI

50:18

+11:14

9.

Rolv Anders Systad

SYSTAD

50:59

+11:55

10.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

52:05

+13:01

11.

Petter Halvorsen

Gelmuyden Kiese

54:12

+15:08

12.

Frode Strisland

FBI

54:21

+15:17

13.

Lars Grande

FBI

55:57

+16:53

14.

Øystein Håland

Kristiansand OK

58:09

+19:05

15.

Hallvard Koren

OK Moss

58:10

+19:06

16.

Olav Kjemhus

Webstep

59:13

+20:09

17.

Tor Ringstad

Tandberg

1:02:12

+23:08

18.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:03:05

+24:01

19.

Geir Tomas Knutheim

Horten, OK

1:03:13

+24:09

20.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:08:50

+29:46

21.

Allain Ferber

FBI

1:18:57

+39:53

22.

Christian Reusch

HEMING/NJÅRD

1:38:39

+59:35

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

14:35

42 41 53 133 162 169 164 46 137 168 163 49 6...

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

40:21

+0:00

2.

Johan Lunde

OUS

42:29

+2:08

3.

Lars Kryger

NORDEA

43:00

+2:39

4.

Guttorm Egge

OSI

43:23

+3:02

5.

Lars Lystad

Nydalens Skiklub

49:38

+9:17

6.

Trond Westgaard

REC

52:24

+12:03

7.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

1:00:39

+20:18

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:39

+0:00

2.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

46:47

+4:08

3.

Per Kaarby

Bellit

47:16

+4:37

4.

Kjell Markset

KOLL

52:20

+9:41

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

52:25

+9:46

6.

Tormod Øvergaard

Intero

52:36

+9:57

7.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

54:56

+12:17

8.

Knut Anders Løken

Fossum IF

55:23

+12:44

9.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:11

+13:32

10.

Pål Terkelsen

PRIVAT

57:19

+14:40

11.

Paal W Hanssen

BDO

57:46

+15:07

12.

Richard Blom

FBI

1:00:31

+17:52

13.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:19:41

+37:02

DSQ

Jeppe Hansson

FOSSUM

12:33

42 43 168 164 169 137 134 61 100

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales

54:57

134 61 100

DSQ

John Hansen

AB PIL

55:03

163

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Vollen

OSI

37:59

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet

40:56

+2:57

3.

Geir Fløymo

Kanfa

42:09

+4:10

4.

Tom Andreassen

DNBNOR

45:54

+7:55

5.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

47:07

+9:08

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

47:55

+9:56

7.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

50:40

+12:41

8.

Per Nermo

COWI BIL

50:55

+12:56

9.

Christian Dons

SFT

52:09

+14:10

10.

Jon Fredriksen

FOBIL

53:10

+15:11

11.

Reidar Vifstad

TYRVING

53:21

+15:22

12.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

55:46

+17:47

13.

Arne Tesli

Koll

56:08

+18:09

14.

Mogens Monsen

Mysoft

59:53

+21:54

15.

Tom Larsen

Revisorforeningen

1:02:17

+24:18

16.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:03:56

+25:57

17.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:19

+26:20

18.

Bjørn Rossow

Thales

1:04:38

+26:39

19.

Helge Stenseth

Thales

1:05:37

+27:38

DSQ

Terje Stensholm

TV2

1:13:11

41 161 61

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

36:01

+0:00

2.

Kjell Hobøl

AFK

44:02

+8:01

3.

John Thomas Petersen

Nordea

44:43

+8:42

4.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

45:42

+9:41

5.

Geir Trøan

Telenor

46:25

+10:24

6.

Einar Skåre

BREVPOST

46:36

+10:35

7.

Ivar Strømstad

Raumar

46:43

+10:42

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

46:53

+10:52

9.

Kjell Røkke

REINERTSEN

47:49

+11:48

10.

Knut Stabell

Statnett BIL

48:52

+12:51

11.

Bjørn Spjelkavik

FBI

49:22

+13:21

12.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

50:13

+14:12

13.

Knut Krosby

Kolbotn & Skimt OL

51:03

+15:02

14.

Trond Ingebretsen

Vålerenga Ski

54:32

+18:31

15.

Erik Kinsten

Schenker

56:07

+20:06

16.

Olav Hygen

Belisa

57:35

+21:34

17.

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

1:15:06

+39:05

18.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:17:30

+41:29

19.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:20:36

+44:35

20.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:22:40

+46:39

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

48:40

134 41 168 46 164 169 162 161

DSQ

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

1:14:50

161

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

35:38

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

36:20

+0:42

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

39:18

+3:40

4.

Tor Ommundsen

Veritas

40:31

+4:53

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

40:55

+5:17

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:13

+6:35

7.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

42:35

+6:57

8.

Per Erik Sørensen

Nordea

43:11

+7:33

9.

Bjørn Grenager

Thales

43:28

+7:50

10.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

43:46

+8:08

11.

Sverre Farstadvoll

Petec

43:55

+8:17

12.

Eivind Aas

GeoFORM

44:16

+8:38

13.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

47:03

+11:25

14.

Odd Tore Saugerud

Veritas

48:17

+12:39

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

49:31

+13:53

16.

Hans Petter Jensen

Privat

53:56

+18:18

17.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

54:42

+19:04

18.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:02:36

+26:58

19.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:04:38

+29:00

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

33:21

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

35:52

+2:31

3.

Svein Kvalheim

BT

40:11

+6:50

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

40:46

+7:25

5.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

43:55

+10:34

6.

Arne Jordal

SAS

44:01

+10:40

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

44:20

+10:59

8.

Ronald Inglingstad

Nordea

45:27

+12:06

9.

Harald Birkeland

OUS

46:40

+13:19

10.

Knut Hangeraas

GeoForm

49:18

+15:57

11.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

50:58

+17:37

12.

Georg Gullaksen

Esso Sport

51:30

+18:09

13.

Ola Kjeldsen

NVE

51:40

+18:19

14.

Arne Øfsthus

Fugro

57:15

+23:54

15.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:00:47

+27:26

16.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:27

+32:06

17.

Olaf Opland

OLAV THON BIL

1:08:13

+34:52

18.

Tor Henriksen

HiO

1:09:25

+36:04

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

50:23

49 61

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

42:11

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

43:34

+1:23

3.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

43:58

+1:47

4.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

46:27

+4:16

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

50:12

+8:01

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:00

+9:49

7.

Per Gjermo

Asker SK

54:36

+12:25

8.

Thor Olsen

Gabrielsen Olsen

54:38

+12:27

9.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

55:23

+13:12

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

56:24

+14:13

11.

Ingvald Sevaldson

Permakem

57:25

+15:14

12.

Svein Forthun

HIO

58:03

+15:52

13.

Ole Sannes

Lillomarka OL

58:59

+16:48

14.

Hans Larsen

PRIVAT

1:01:50

+19:39

15.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:04:57

+22:46

16.

Svein Kildal

TELENOR

1:06:58

+24:47

DSQ

Sigurd Melsom

Kjelsås

38:48

46

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

47:59

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

48:31

+0:32

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:31:42

+43:43

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

53:49

168 46 169 137 49 61

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

27:53

+0:00

2.

Silje Vie Solhjell

PRIVAT

43:23

+15:30

3.

Kaare Solhjell

Privat

43:28

+15:35

4.

Fredrik Helverschou

PRIVAT

44:43

+16:50

5.

Ingrid Aarthun

Aker Solutions

45:44

+17:51

6.

Tor Simonsen

Privat

57:04

+29:11

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Grevskott

Fossum IF

34:08

+0:00

2.

Kristoffer Haug

Geelmuyden-Kiese

39:02

+4:54

3.

Viktor Grennberg

Aker SOLUTIONS

1:02:11

+28:03

DSQ

Håkon Høgetveit

Geelmuyden-Kiese

38:12

61

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Bernhard Nilsen

Fossum IF

26:36

+0:00

2.

Kristine Holene

HALDEN

31:01

+4:25

3.

Mila Zaharinova

Opsal

33:43

+7:07

4.

Vigdis Thingelstad

ASKER

33:52

+7:16

5.

Hans Christian Vollan

ORKH

36:46

+10:10

6.

Kristin Berg

Fossum IF

42:08

+15:32

7.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

43:30

+16:54

8.

Jarle Birkeland

Årvoll

45:41

+19:05

9.

Anne Margrethe Røren

PRIVAT

48:11

+21:35

10.

Sigrid Vie

Fossum IF

49:11

+22:35

11.

Charlotte Sanchis

Fugro

53:44

+27:08

12.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

59:42

+33:06

13.

Stine Møller

Flytoget

59:59

+33:23

13.

Eyvind Fredriksen

PRIVAT

59:59

+33:23

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes

38:11

+0:00

2.

Nils Henrik Jendal

STATNETT

41:28

+3:17

3.

Dag Langseth

RINGNES

48:37

+10:26

4.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:00:42

+22:31

5.

Svein Tryti

AIBEL

1:00:53

+22:42

6.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:07:39

+29:28

7.

Nils Løw

Aimit AS

1:10:14

+32:03

8.

Alena Dulova

Cowi

1:42:06

+1:03:55

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

13:16

49 134 168 46 162 161 61

DSQ

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:15:28

161 61

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Bråten

Heming/Njård

47:06

+0:00

2.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:00:12

+13:06

3.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

1:01:25

+14:19

4.

Birgit Korvald

NYDALEN

1:08:14

+21:08

5.

Ola Nordviste

Heming/NJÅRD

1:18:25

+31:19

6.

Jens Strandberg

Aker SOLUTIONS

1:30:10

+43:04

7.

Håkon Iversen

Cowi

1:40:15

+53:09

DSQ

Julie Berteig

Fossum IF

1:00:42

161

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Sudemann

Nilu

1:16:19

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:20:08

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

249

Antall startet:

249