Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Normarkskarusellen 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 4 2010 26. august 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Barøy Baardsen

HeMING/NJÅRD

23:11

+0:00

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

31:57

+0:00

2.

Louise Mari Baardsen

Heming/NJÅRD

32:23

+0:26

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Fjellheim

Konnerud

42:15

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

46:15

+4:00

3.

Ingvild Austarheim

OSI

52:22

+10:07

4.

Christine Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

55:04

+12:49

5.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:00:35

+18:20

6.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:22:04

+39:49

DSQ

Siri Selvig

NYDALEN

53:33

91 93 44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

37:32

+0:00

2.

Monica Halden

Nydalens Skiklub

43:37

+6:05

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

54:05

+16:33

4.

Marit Riktor

Nydalens Skiklub

56:37

+19:05

5.

Susannah Malm

STATNETT

1:15:08

+37:36

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Melkild

HEMING/NJÅRD

46:50

+0:00

2.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

49:35

+2:45

3.

Anne Danielsen

LYN

52:58

+6:08

4.

Nina Elise Jørgensen

Steria

59:01

+12:11

5.

Nina Didriksen

NRK

59:43

+12:53

6.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:02:40

+15:50

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

56:21

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:37:16

+40:55

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

38:58

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

58:03

+19:05

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:00:05

+21:07

4.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:16:52

+37:54

5.

Unni Sandbekk

Nordea

1:22:35

+43:37

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker

51:18

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

57:17

+5:59

3.

Turid Bratland

Fossum

1:06:48

+15:30

4.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:07:50

+16:32

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIO

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

56:20

+0:00

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

53:35

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Hovet

HemING/NJÅRD

33:20

+0:00

2.

August Syrdal Øen

Høvdingen

33:34

+0:14

DSQ

Halvor Halden

Nydalens Skiklub

14:41

33 102 108 44

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Halden

NYDALEN

26:24

+0:00

2.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens Skiklub

26:50

+0:26

3.

Georg Balke Fjellang

Nydalens Skiklub

37:45

+11:21

4.

Mille Lund

HEMING/NJÅRD

40:10

+13:46

5.

Tobias Eilertsen

KJELSÅS

49:18

+22:54

DSQ

Stian Eilertsen

KJELSÅS

1:02:15

92

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

31:42

+0:00

2.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

33:11

+1:29

3.

Torjus Vollset

Heming/NJÅRD

33:15

+1:33

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Solbjørg

Nydalens Skiklub

55:49

+0:00

2.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

58:22

+2:33

3.

Trygve Markset

Koll

1:00:15

+4:26

4.

Karl Arne KJølberg

LIerbygda

1:16:38

+20:49

5.

Øyvind Glendrange

Årvoll

1:21:17

+25:28

6.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:33:24

+37:35

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

49:24

+0:00

2.

Bjørn Hauge

OSI

54:51

+5:27

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

56:55

+7:31

4.

Petter Halvorsen

Gelmuyden Kiese

58:10

+8:46

5.

Eskil Dahlen

Telenor

58:23

+8:59

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

59:27

+10:03

7.

Lars Grande

FBI

1:03:30

+14:06

8.

Geir Tomas Knutheim

Horten, OK

1:09:44

+20:20

9.

Pål Winsensents

PRIVAT

1:10:04

+20:40

10.

Lars Onstad

OSI

1:12:30

+23:06

11.

Tor Ringstad

Tandberg

1:13:13

+23:49

DSQ

Knut Erling Øen

Nordea

49:52

45 46 39 36 91 50 93 44

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm Egge

OSI

46:22

+0:00

2.

Roger Birkeland

TELENOR

49:06

+2:44

3.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

49:43

+3:21

4.

Trond Westgaard

REC

56:52

+10:30

5.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

59:03

+12:41

DSQ

Per Morten Lefdal

Heming

49:23

45

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

41:47

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

42:04

+0:17

3.

Egil Iversen

GLAAMENE

42:59

+1:12

4.

Hallvard Fjær

IFE

45:23

+3:36

5.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:11

+4:24

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:49

+8:02

7.

Per Kaarby

Bellit

51:46

+9:59

8.

Kjell Markset

KOLL

54:44

+12:57

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:03:45

+21:58

10.

Knut Erik Østengen

Thales

1:11:23

+29:36

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:13:10

+31:23

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:22:12

+40:25

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Vollen

OSI

40:01

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet

45:15

+5:14

3.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

46:52

+6:51

4.

Per Nermo

COWI BIL

49:44

+9:43

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:35

+14:34

6.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

56:47

+16:46

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:00:44

+20:43

8.

Bjørn Rossow

Thales

1:09:52

+29:51

9.

Helge Stenseth

Thales

1:25:08

+45:07

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

39:30

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

44:58

+5:28

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

45:06

+5:36

4.

Einar Skåre

BREVPOST

48:25

+8:55

5.

Ivar Strømstad

Raumar

52:04

+12:34

6.

Sigfred Fagervik

Thales

56:26

+16:56

7.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:02:11

+22:41

8.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:02:21

+22:51

9.

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

1:15:27

+35:57

10.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:19:45

+40:15

11.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:26:32

+47:02

DSQ

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

50:59

106 101 90 41

DSQ

Trond Ingebretsen

Vålerenga Ski

1:30:03

91 44

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

36:37

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:19

+2:42

3.

Einar Hem

Ahus BIL

40:10

+3:33

4.

Tor Ommundsen

Veritas

40:53

+4:16

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

41:21

+4:44

6.

Roar Gudding

VETBIL

41:52

+5:15

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

42:35

+5:58

8.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

43:20

+6:43

9.

Bjørn Grenager

Thales

43:51

+7:14

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

44:15

+7:38

11.

Eirik Angel Olsen

Nordea

46:01

+9:24

12.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

50:23

+13:46

13.

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:22

+27:45

14.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:05:52

+29:15

DSQ

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

1:23:09

93 44

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

38:47

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

39:10

+0:23

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:12

+0:25

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

39:42

+0:55

5.

Sturle Hånes

GEOFORM

40:39

+1:52

6.

Arne Jordal

SAS

41:06

+2:19

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

50:59

+12:12

8.

Arne Øfsthus

Fugro

53:49

+15:02

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:57

+20:10

10.

Harald Birkeland

OUS

1:25:50

+47:03

11.

Tor Henriksen

HiO

1:27:20

+48:33

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

36:58

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

40:39

+3:41

3.

Tor Drage

Aker Solutions

42:44

+5:46

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

42:51

+5:53

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

44:11

+7:13

6.

Helge Kvaase

HIAK

45:11

+8:13

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

49:15

+12:17

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

51:52

+14:54

9.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:00:00

+23:02

10.

Magne Grande

FBI

1:01:22

+24:24

11.

Svein Forthun

HIO

1:21:45

+44:47

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

44:37

91

DSQ

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

47:28

91 50 93 44

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:09:38

50

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

1:18:43

91 50 93 44

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

52:27

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:18:43

+26:16

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Småvik Ytreeide

HEMING/NJÅRD

22:13

+0:00

2.

Tore Andre Iversen

Forsvaret

48:26

+26:13

100

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

38:32

+0:00

2.

Annette Jahr

AkeR SOLUTIONS

46:03

+7:31

3.

Tor Simonsen

Privat

52:55

+14:23

4.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

58:49

+20:17

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Vilberg

LILLOMARKA

42:25

+0:00

2.

Anne-Line Evenstad Dahlen

Asker

52:12

+9:47

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

56:59

+0:00

2.

Ane Elgesem

Statnett BIL

1:18:08

+21:09

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

51:29

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

28:22

+0:00

2.

Nils Henrik Jendal

STATNETT

42:35

+14:13

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes

43:16

+14:54

4.

Odin Gramstad

OSI

51:53

+23:31

5.

Svein Tryti

AIBEL

55:16

+26:54

6.

Dag Langseth

RINGNES

57:38

+29:16

7.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:13:04

+44:42

8.

Morten Mo

RINGNES

1:30:25

+1:02:03

DSQ

Arne Vilberg

LILLOMARKA

38:40

100

DSQ

Tor Henrik Gram Johannessen

RINGNES

1:11:43

91 93

DSQ

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:16:11

91

DSQ

Evald Nergaard

RINGNES

1:18:07

101

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

46:16

+0:00

2.

Pia Iversen

HEMING/NJÅRD

53:59

+7:43

3.

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

1:02:59

+16:43

4.

Geir Skari

Nittedal

1:13:42

+27:26

5.

Magnus Grøneng

PRIVAT

1:18:04

+31:48

6.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:02:24

+1:16:08

DSQ

Tomas Holmestad

Borea

29:27

45 46 39 36 93 44 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:19:57

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178