Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 2010 2. september 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Sogn-Larssen

HeMING/NJÅRD

48:10

+0:00

DSQ

Signe Ulleberg

Try IL

1:28:51

134 124

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Mari Baardsen

Heming/NJÅRD

1:01:43

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Høymork

Heming/NJÅRD

1:40:04

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

55:55

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

56:14

+0:19

3.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:07:17

+11:22

4.

Linn Rognlien

StatKRAFT

1:08:44

+12:49

5.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:13:05

+17:10

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

44:17

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

54:38

+10:21

3.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

56:07

+11:50

4.

Karine Ulleberg

Try IL

58:18

+14:01

5.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:02

+20:45

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:08:32

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:09:38

+1:06

3.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:14:33

+6:01

DSQ

Anne Danielsen

LYN

52:20

104

DSQ

Evy Stabell

HEMING/NJÅRD

56:41

129 136 104 126 130 106 140 132

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

53:05

+0:00

2.

Ellen Turter

NYDALEN

1:04:08

+11:03

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:22

+0:00

2.

Elle Melbye

HEMING/NJÅRD

51:26

+8:04

3.

Hege Andersen

UBIL

51:30

+8:08

4.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

55:33

+12:11

5.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

56:08

+12:46

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

41:45

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

50:17

+8:32

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

51:22

+9:37

4.

Kjersti Tho

Stabæk IF

51:33

+9:48

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:02:55

+21:10

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:09:08

+27:23

7.

Unni Sandbekk

Nordea

1:14:41

+32:56

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

52:48

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

56:49

+4:01

3.

Turid Bratland

Fossum

57:06

+4:18

4.

Sidsel Sandelien

Statens Vegvesen

1:01:16

+8:28

5.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:02:37

+9:49

6.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:06:49

+14:01

7.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:11:54

+19:06

8.

Liv Horntvedt

LIa

1:13:48

+21:00

9.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:14:09

+21:21

10.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:15:38

+22:50

11.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:37:51

+45:03

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

52:08

+0:00

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:14:14

126

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:14:15

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Halden

Nydalens Skiklub

31:08

+0:00

2.

Tobias Freming

HemING/NJÅRD

38:13

+7:05

3.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING/NJÅRD

45:00

+13:52

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Georg Balke Fjellang

Nydalens Skiklub

40:21

+0:00

2.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens Skiklub

50:02

+9:41

3.

Mille Lund

HEMING/NJÅRD

1:01:46

+21:25

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

38:53

+0:00

2.

Kristian Gjemdal

HEMING/NJÅRD

55:48

+16:55

DSQ

Gjermund Halden

NYDALEN

39:56

124

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

1:00:28

+0:00

2.

Håkon Gimse

HEMING/NJÅRD

1:07:51

+7:23

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Overskeid

INdre Østfold

1:04:19

+0:00

2.

Simen Eivindson Haugberg

Nydalens Skiklub

1:05:47

+1:28

3.

Per Martin Rørvik

SiNTEF BIL

1:28:03

+23:44

DSQ

Ole Vegard Lundestad

Statnett BIL

1:07:52

107

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

50:45

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

52:37

+1:52

3.

Bjørn Hauge

OSI

57:19

+6:34

4.

Marius Fiskevoll

FOSSUM IF

1:02:10

+11:25

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:05:28

+14:43

6.

Tor Ringstad

Tandberg

1:08:43

+17:58

7.

Lars Grande

FBI

1:10:35

+19:50

8.

Vegard Samuelsen

Try IL

1:20:21

+29:36

9.

Sven Ringstad

Siemens

1:45:04

+54:19

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

45:46

+0:00

2.

Guttorm Egge

OSI

52:13

+6:27

3.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

53:15

+7:29

4.

Per Morten Lefdal

Heming

54:34

+8:48

5.

Bjørn Solhjem

AMESTO

57:31

+11:45

6.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

1:05:40

+19:54

7.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:08:22

+22:36

8.

Torgeir Våge

SAnto SOlve

1:10:06

+24:20

DSQ

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

1:06:59

141

Startet

Nils Petter Fremming

Heming/Njård

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Iversen

GLAAMENE

53:51

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

54:05

+0:14

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

57:22

+3:31

4.

Jeppe Hansson

FOSSUM

58:17

+4:26

5.

Kjell Markset

KOLL

1:02:10

+8:19

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:03:54

+10:03

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:04:21

+10:30

8.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:04:50

+10:59

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:07:44

+13:53

10.

Richard Blom

FBI

1:14:59

+21:08

11.

Knut Erik Østengen

Thales

1:16:03

+22:12

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:17:01

+23:10

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

54:35

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

56:05

+1:30

3.

Kim Wedum

Nydalens Skiklub

57:16

+2:41

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:00:39

+6:04

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:01:58

+7:23

6.

Harald AAs

PRIVAT

1:03:16

+8:41

7.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

1:06:08

+11:33

8.

Terje Stensholm

TV2

1:11:04

+16:29

9.

Per Nermo

COWI BIL

1:13:20

+18:45

10.

Bjørn Rossow

Thales

1:16:28

+21:53

11.

Tom Gyran

OSLO Kommune BIL

1:20:53

+26:18

12.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:30:42

+36:07

Startet

Tom Edvardsen

Aqua team

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

43:31

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

47:54

+4:23

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

51:21

+7:50

4.

HELGE Bjaaland

Elle BIL

55:17

+11:46

5.

Ivar Strømstad

Raumar

59:07

+15:36

6.

Olav Hygen

Belisa

1:00:05

+16:34

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:00:55

+17:24

8.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:01:25

+17:54

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:04:14

+20:43

10.

Knut Karlsen

KGK Management

1:04:15

+20:44

11.

Sigfred Fagervik

Thales

1:04:54

+21:23

12.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:45:58

+1:02:27

DSQ

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:01:28

104

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

39:28

+0:00

2.

Gunnar Olsen

LIa

41:23

+1:55

3.

Tor Ommundsen

Veritas

43:46

+4:18

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:51

+6:23

5.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

46:02

+6:34

6.

Eivind Aas

GeoFORM

48:17

+8:49

7.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

49:03

+9:35

8.

Tom Ibsen

OUS

50:59

+11:31

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

51:07

+11:39

10.

Torstein Østen

MAESTRO

52:47

+13:19

11.

Sverre Farstadvoll

Petec

52:52

+13:24

12.

Sigurd Haugerud

GeoForm

54:35

+15:07

13.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

56:53

+17:25

14.

Hans Petter Jensen

Privat

58:57

+19:29

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:10:38

+31:10

16.

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

1:17:08

+37:40

17.

Svein Bratlie

Avinor

1:22:41

+43:13

18.

Per Erik Sørensen

Nordea

1:24:00

+44:32

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

44:04

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

44:21

+0:17

3.

Arne Jordal

SAS

47:43

+3:39

4.

Ronald Inglingstad

Nordea

48:47

+4:43

5.

Svein Kvalheim

BT

49:52

+5:48

6.

Annar Brustad

FOBIL

54:28

+10:24

7.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:02:31

+18:27

8.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:03:26

+19:22

9.

Harald Birkeland

OUS

1:18:30

+34:26

10.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:22:56

+38:52

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

1:11:25

126

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:16:45

141 127 128 129 126

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

43:22

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

44:13

+0:51

3.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

48:15

+4:53

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

49:25

+6:03

5.

Dagfinn Føllesdal

OSI

50:23

+7:01

6.

Erling Bakken

Asker SK

50:44

+7:22

7.

Ole Sannes

Lillomarka OL

51:15

+7:53

8.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

51:41

+8:19

9.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

54:19

+10:57

10.

Helge Kvaase

HIAK

56:04

+12:42

11.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:00:07

+16:45

12.

Magne Grande

FBI

1:02:27

+19:05

13.

Svein Forthun

HIO

1:13:41

+30:19

14.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:29:17

+45:55

DSQ

Sigurd Melsom

Kjelsås

50:33

126 130 106 140 132

DSQ

Svein Kildal

TELENOR

1:20:58

130 106 140 132

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

59:29

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:15:32

+16:03

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:25:53

+26:24

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Christine Hafskjold

Teknologirådet

Startet

Hilde Lamvik

Teknologirådet

Startet

Mikkel Pedersen

NUPI

Startet

Kari Laumann

Teknologirådet

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annette Jahr

AkeR SOLUTIONS

38:50

+0:00

2.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

44:20

+5:30

3.

Jan Ilseth

Gazellen AS

48:38

+9:48

4.

Line Monsbakken

Statnett BIL

1:00:12

+21:22

DSQ

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

1:08:41

124

Startet

Lars Holen

TFL

Startet

Britt Lundquist

TFL

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Rømoen

NGI

53:03

+0:00

2.

Geir Hanesand

Thales

59:42

+6:39

3.

Thomas Næstad

Handelsbanken

1:14:44

+21:41

4.

Tonje Fredrikson

UiO

1:25:01

+31:58

5.

Hans Anton Eklund

Lillomarka OL

1:31:34

+38:31

DSQ

Heidi Kjær

Nydalens Skiklub

39:28

133 130 106 140 124 100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Kolberg

TYRVING

55:44

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:00:25

+4:41

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:01:02

+5:18

4.

Rikke Gåsholt

UIO

1:10:06

+14:22

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Henrik Jendal

STATNETT

50:18

+0:00

2.

Ola Nakken

AHUS BIL

50:47

+0:29

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes

51:08

+0:50

4.

Kjetil Østvold

PWC

52:02

+1:44

5.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

52:30

+2:12

6.

Sigve Nakken

RIKSHOSPITALET

52:34

+2:16

7.

Nicolai Nordstrand

PWC

55:29

+5:11

8.

Dag Langseth

RINGNES

58:54

+8:36

9.

Tomas Holmestad

Borea

59:05

+8:47

10.

Martin Lillealtern

RIKSHOSPITALET

1:00:19

+10:01

11.

Svein Tryti

AIBEL

1:00:52

+10:34

12.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:01:03

+10:45

13.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:03:08

+12:50

14.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:07:37

+17:19

15.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:12:51

+22:33

16.

Uno Hanslien

Bilpost

1:18:24

+28:06

17.

Nils Løw

Aimit AS

1:19:57

+29:39

DSQ

Håvard Lillealtern

Freidig

46:42

127 129 136 104 126 130 106 140 132

DSQ

Eivind Gjemdal

HEMING/NJÅRD

54:48

140

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

NGI

53:48

+0:00

2.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:10:44

+16:56

3.

Anders Løland

FBI

1:49:22

+55:34

4.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:58:59

+1:05:11

DSQ

Magnus Grøneng

PRIVAT

1:15:20

104


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2010, 08:24:46

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

213

Antall startet:

213