Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 2010 9. september 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Sogn-Larssen

HeMING/NJÅRD

1:20:50

+0:00

DSQ

Rakel Baardsen

HeMING/NJÅRD

1:08:18

73

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Mari Baardsen

Heming/NJÅRD

52:34

+0:00

2.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

1:17:11

+24:37

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

50:29

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

54:57

+4:28

3.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:02:10

+11:41

4.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:24:57

+34:28

5.

Ragnhild Børke

MIljøverndepartementet

1:31:22

+40:53

6.

Karen Qvale

Sweco

1:42:38

+52:09

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie Wiklund

NYDALEN

48:06

+0:00

2.

Marit Riktor

Nydalens Skiklub

58:22

+10:16

DSQ

Kari Schølberg Henriksen

Nydalens Skiklub

1:35:51

105 118 113

DSQ

Mariann Hauge

FFI

1:49:35

113 114 115 72 81 100

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Arneberg

Kjelsås

59:48

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:01:46

+1:58

3.

Nina Didriksen

NRK

1:09:21

+9:33

4.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:15:14

+15:26

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

52:26

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

54:30

+2:04

3.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:11:53

+19:27

DSQ

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:37:41

72 81 100

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:39

+0:00

2.

Inger Finstad

ISS

54:14

+12:35

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

57:36

+15:57

4.

Hege Andersen

UBIL

1:06:29

+24:50

5.

Birgit Øverland

ISS

1:20:54

+39:15

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

48:43

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

48:48

+0:05

2.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

48:48

+0:05

4.

Liv Haugli

Dynal

53:36

+4:53

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:01:48

+13:05

6.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:04:59

+16:16

7.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:17:49

+29:06

DSQ

Unni Sandbekk

Nordea

1:01:33

100

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Bratland

Fossum

54:12

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

57:28

+3:16

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

58:44

+4:32

4.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:01:05

+6:53

5.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

1:01:46

+7:34

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:03:34

+9:22

7.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:03:38

+9:26

8.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:20:37

+26:25

9.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:27:49

+33:37

DSQ

Astrid Kvamme

Heming/Njård

19:47

119 114 115 72 81 100 101

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:07:41

103 104 114 115 72 81 100

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

48:18

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

57:30

+9:12

3.

Lilla Madsen

FBI

59:53

+11:35

4.

Unni Drage

Aker Solutions

1:04:54

+16:36

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Halden

Nydalens Skiklub

34:33

+0:00

2.

Audun M Systad

LYN

37:52

+3:19

3.

Stian Eilertsen

KJELSÅS

54:32

+19:59

4.

Tobias Freming

HemING/NJÅRD

1:17:16

+42:43

5.

Bendik Hovet

HemING/NJÅRD

1:20:57

+46:24

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gjermund Halden

NYDALEN

34:33

119 121 125 57 73

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

1:01:07

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Berger

Porsgrunn

56:15

+0:00

2.

Dag Aalvik

NYDALEN

59:15

+3:00

3.

Per-Ivar Nikolaisen

Forum-BIL

1:03:36

+7:21

4.

Per Øyvind Steffensen

OK Moss

1:06:59

+10:44

5.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

1:23:45

+27:30

6.

Per Martin Rørvik

SiNTEF BIL

1:25:09

+28:54

DSQ

Oscar Armand

Nykøpings OK

1:17:59

114 115 72 81 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

59:51

+0:00

2.

Marius Fiskevoll

FOSSUM IF

1:03:16

+3:25

3.

Bjørn Hauge

OSI

1:06:12

+6:21

4.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

1:08:41

+8:50

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:09:53

+10:02

6.

Rolv Anders Systad

SYSTAD

1:10:44

+10:53

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:13:57

+14:06

8.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:17:17

+17:26

9.

Lasse Nederhoed

NRK

1:21:28

+21:37

10.

Kjetil Molund

Nordreisen

1:26:38

+26:47

11.

Marius Burmo

Privat

1:31:23

+31:32

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

26:08

106 107 108 109 110 117 118 113 114 115 72 81 10...

DSQ

Jan Roar Stange

Sandefjord OK

44:13

107 108 110 117 118 113 114

DSQ

Petter Halvorsen

Gelmuyden Kiese

51:51

107 108 110

DSQ

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

52:09

118 113 114 115 72 81 100

DSQ

Håkon Amundsen

Veritas

58:43

118 113 114 115 72 81 100

DSQ

Jon Sletvold

Thales

1:03:03

117 118 113 114 115 72 81 100

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

50:07

+0:00

2.

Guttorm Egge

OSI

56:29

+6:22

3.

Per Morten Lefdal

Heming

58:46

+8:39

4.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

58:56

+8:49

5.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:33:50

+43:43

6.

Torgeir Våge

SAnto SOlve

1:38:31

+48:24

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

52:50

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:22

+2:32

3.

Egil Iversen

GLAAMENE

55:36

+2:46

4.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

55:57

+3:07

5.

Kjell Markset

KOLL

56:41

+3:51

6.

John Hansen

AB PIL

1:00:59

+8:09

7.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:04:44

+11:54

8.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:06:19

+13:29

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:08:02

+15:12

10.

Pål Terkelsen

PRIVAT

1:08:15

+15:25

11.

Richard Blom

FBI

1:09:44

+16:54

12.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:12:23

+19:33

13.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:17:07

+24:17

14.

Paal W Hanssen

BDO

1:19:58

+27:08

15.

Knut Erik Østengen

Thales

1:53:20

+1:00:30

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen IL

1:06:26

100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

50:36

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

52:18

+1:42

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

52:42

+2:06

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

55:09

+4:33

5.

Tom Andreassen

DNBNOR

56:25

+5:49

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:07:27

+16:51

7.

Bjørn Rossow

Thales

1:10:35

+19:59

8.

Tom Gyran

OSLO Kommune BIL

1:12:57

+22:21

9.

Terje Stensholm

TV2

1:21:56

+31:20

10.

Helge Stenseth

Thales

1:25:12

+34:36

11.

Kjell Liset

Thales

1:31:06

+40:30

12.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:32:10

+41:34

DSQ

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

55:02

72 81 100 101

DSQ

Tom Edvardsen

Aqua team

1:11:56

103 113 114 115 72 81 100

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

42:01

+0:00

2.

HELGE Bjaaland

Elle BIL

52:02

+10:01

3.

Einar Skåre

BREVPOST

55:14

+13:13

4.

Olav Hygen

Belisa

56:18

+14:17

5.

Sigfred Fagervik

Thales

57:26

+15:25

6.

Ivar Strømstad

Raumar

59:17

+17:16

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:00:10

+18:09

8.

John Thomas Petersen

Nordea

1:00:33

+18:32

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:05:12

+23:11

10.

Trond Wettergreen

Andvord

1:12:37

+30:36

11.

Kai Gustavsen

PRIVAT

1:14:27

+32:26

12.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:25:06

+43:05

13.

Peter Blom

SiNTEF BIL

1:42:11

+1:00:10

14.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

2:09:43

+1:27:42

DSQ

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

58:51

115 72 81 100

DSQ

Erling Ruge

Hydro Oslo

1:06:21

100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:16

+0:00

2.

Roar Gudding

VETBIL

43:12

+5:56

3.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:26

+11:10

4.

Tom Ibsen

OUS

49:00

+11:44

5.

Tor Ommundsen

Veritas

49:21

+12:05

6.

Eivind Aas

GeoFORM

53:29

+16:13

7.

Sigurd Haugerud

GeoForm

54:40

+17:24

101

8.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

55:11

+17:55

9.

Karl A Langerød

Lovisenberg

56:09

+18:53

10.

Svein Bratlie

Avinor

57:52

+20:36

11.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

58:08

+20:52

12.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:06:58

+29:42

13.

Torstein Østen

MAESTRO

1:07:53

+30:37

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

13:29

119 114 115 72 81 100 101

DSQ

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:04

100

DSQ

Per Erik Sørensen

Nordea

52:39

115

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

41:46

+0:00

2.

Svein Kvalheim

BT

43:00

+1:14

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:13

+2:27

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:55

+4:09

5.

Arne Jordal

SAS

51:57

+10:11

6.

Leif Bråten

CSC

56:50

+15:04

7.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

57:09

+15:23

8.

Georg Gullaksen

Esso Sport

58:52

+17:06

9.

Harald Birkeland

OUS

1:01:59

+20:13

10.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:04:58

+23:12

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:07:32

+25:46

12.

Trond Varang

BM NORGROS

1:10:02

+28:16

13.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:15:58

+34:12

14.

Magne Fjeld

ELKEM

1:16:42

+34:56

15.

Tor Henriksen

HiO

1:26:25

+44:39

16.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:29:43

+47:57

DSQ

Kjell Saastad

Gjensidige

42:16

104 119 114 115 72 81

DSQ

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:10:37

100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

43:27

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

44:16

+0:49

3.

Helge Kvaase

HIAK

48:39

+5:12

4.

Per Gjermo

Asker SK

50:07

+6:40

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

51:09

+7:42

6.

Ole Sannes

Lillomarka OL

51:44

+8:17

7.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

52:02

+8:35

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

53:31

+10:04

9.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

54:27

+11:00

10.

Magne Grande

FBI

55:34

+12:07

11.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

55:46

+12:19

12.

Ingvald Sevaldson

Permakem

56:18

+12:51

13.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

57:27

+14:00

14.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:03:21

+19:54

101

15.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:06:47

+23:20

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

29:56

119 114

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

47:38

115

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:28:25

115 72 81 100

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

53:39

+0:00

2.

Arnfinn Haugland

OPEL CLUB

54:54

+1:15

DSQ

Bjørn Larsson

Privat

1:05:31

115 81 100

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:29:29

72

DSQ

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:53:20

114 115 72 81 100

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Kari Haugeto

Teknologirådet

52:09

+0:00

2.

Christine Hafskjold

Teknologirådet

52:21

+0:12

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Yttreeide

HEMING/NJÅRD

42:37

+0:00

2.

Silje Mellquist

Kamp Vestheim

1:30:12

+47:35

DSQ

Eldbjørg Moksnes

OSI

3:27

54 55 56 125 57 73 100 101

DSQ

Line Blom Salvesen

FBI jr

55:47

55 56 125

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:11:54

55 56 125 57 73 100

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

53:20

+0:00

2.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

1:10:57

+17:37

3.

Tor Simonsen

Privat

1:20:36

+27:16

DSQ

Margrethe Barstad

PRIVAT

56:46

119

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Rystad

HEMING/NJÅRD

1:23:19

+0:00

2.

Anne-Line Evenstad Dahlen

Asker

1:34:37

+11:18

3.

Tonje Fredrikson

Universitetet Oslo

1:50:50

+27:31

4.

Magne Eimot

PRIVAT

1:50:56

+27:37

5.

Annette Jahr

AkeR SOLUTIONS

1:51:53

+28:34

DSQ

Filip Chedeville

HEMING/NJÅRD

34:46

122 123 124 119 113 114 115 72 81 100

DSQ

Ingun Ramsnes

OUS

1:49:58

124

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mathisen

PSI

1:34:01

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Henrik Jendal

Statnett BIL

48:25

+0:00

2.

Fredrik Larsen

INdre Østfold

53:07

+4:42

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:28

+5:03

4.

Nicolai Nordstrand

PWC

59:10

+10:45

5.

Svein Tryti

AIBEL

1:00:13

+11:48

6.

Dag Langseth

RINGNES

1:03:15

+14:50

7.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

1:09:39

+21:14

8.

Harald Rikheim

STATkraft BIL

1:11:26

+23:01

9.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:17:34

+29:09

10.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:20:52

+32:27

DSQ

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

17:44

105 118 113 114 115 72 81 100 101

DSQ

Even Angell-Petersen

NYDALEN

38:33

103 104 105 118

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

NGI

1:02:52

+0:00

2.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:11:03

+8:11

3.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:30:12

+1:27:20

DSQ

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:12

103 106 109 117 118 113 114 115 72 81 100

DSQ

Øystein Kostøl

Stabil

1:12:24

114 115 72 81 100

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

1:42:15

117 118 113 114 115 72 81 100

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

1:45:06

118 113 114 115 72 81 100

DSQ

Nils Løw

Aimit AS

1:56:46

114 115 72 81 100

DSQ

Dag Yngve Dahle

Teknisk Ukeblad


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2011, 22:43:29

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

230

Antall startet:

230