Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2011OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 1 12. mai 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Syrdal Øen

Høvdingen

28:08

+0:00

2.

Julie Bureid Onstad

Nydalens Skiklub

44:18

+16:10

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

58:14

+0:00

2.

Louise Mari Baardsen

Heming/NJÅRD

1:02:21

+4:07

3.

Ingvild Høymork

Heming/NJÅRD

1:06:37

+8:23

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Vareg

43:28

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

46:35

+3:07

3.

Siri Selvig

NYDALEN

47:54

+4:26

4.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

47:55

+4:27

5.

Guro Kolberg

TYRVING

47:56

+4:28

6.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

48:32

+5:04

7.

Hanne Wigemyr

Oddersjå

51:31

+8:03

8.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

57:58

+14:30

9.

Ingvild Emberland Lien

OUS

1:09:04

+25:36

10.

Stine Møller

Flytoget

1:15:23

+31:55

11.

Marit Larsen

Statnett BIL

1:17:18

+33:50

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

52:33

+0:00

2.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:12:58

+20:25

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

44:41

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

47:01

+2:20

3.

Marie Arneberg

Kjelsås

51:12

+6:31

4.

Unni Stenhammer

PRIVAT

52:36

+7:55

5.

Anne Arnsen

PER arntsen trading

58:13

+13:32

6.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:01:29

+16:48

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

50:14

+0:00

2.

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

55:29

+5:15

3.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:02:03

+11:49

4.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:10:11

+19:57

DSQ

Aina Grymyr

IBM-klubben

1:56:48

35

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

47:53

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

57:32

+9:39

3.

Hege Andersen

UBIL

1:03:24

+15:31

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

49:25

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

54:22

+4:57

3.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:06:14

+16:49

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:07:33

+18:08

5.

Inger Finstad

ISS

1:08:09

+18:44

6.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:12:35

+23:10

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

Nittedal

59:03

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:03:48

+4:45

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:04:41

+5:38

4.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:19:53

+20:50

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:45:08

+46:05

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

50:12

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:34

+9:22

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:40:12

+50:00

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIO

Arrangør

Lilla Madsen

FBI

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

21:13

+0:00

2.

Simen Fritzner

Nittedal

35:27

+14:14

3.

Viktor Edvardsen

Aqua team

44:48

+23:35

4.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

54:09

+32:56

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

35:17

+0:00

2.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

41:51

+6:34

3.

Stian Eilertsen

KJELSÅS

46:07

+10:50

DSQ

Tobias Eilertsen

KJELSÅS

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ander Langås

NYDALEN

42:50

+0:00

DSQ

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

41:58

33 47 102

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

53:07

+0:00

2.

Kristian Gjemdal

HEMING/NJÅRD

1:17:06

+23:59

Klasse: H17 Kort(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Donatas Kontautas

OK TELŠIAI

45:34

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kaarby

Nydalens Skiklub

49:10

+0:00

2.

Stig Dalsøren

KRIstiansand OK

52:07

+2:57

3.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

53:51

+4:41

4.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

54:15

+5:05

5.

Odin Gramstad

OSI Orientering

55:52

+6:42

6.

Lars Christian Bråten

HEMING/NJÅRD

57:23

+8:13

7.

Siian Overskeid

INdre Østfold

58:43

+9:33

8.

Jostein Thorsteinsen

IFE Bedriftsidrettslag

1:02:58

+13:48

9.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:03:52

+14:42

10.

Håkon Gimse

HEMING/NJÅRD

1:04:11

+15:01

11.

Per Martin Rørvik

FBI

1:05:23

+16:13

12.

Johan Sæbø

KjELSÅS

1:09:16

+20:06

13.

Petter Leinaas

Storebrand

1:21:08

+31:58

14.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:25:09

+35:59

15.

Ole Kristian Lied

Geovita AS

1:33:02

+43:52

16.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

1:40:26

+51:16

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erling Øen

Nordea

47:29

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

49:12

+1:43

3.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

51:17

+3:48

4.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

52:43

+5:14

5.

Bjørn Hauge

OSI

55:59

+8:30

6.

Lars Karelius Noer

NRK

58:46

+11:17

7.

Eskil Dahlen

Telenor

58:49

+11:20

8.

Magnar Stav Johanssen

BASEFARM

59:13

+11:44

9.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:00:20

+12:51

10.

Tor Ringstad

Cisco

1:02:22

+14:53

11.

Jon Sletvold

Thales

1:03:15

+15:46

12.

Lars Onstad

OSI

1:05:00

+17:31

13.

Pål Winsensents

PRIVAT

1:06:03

+18:34

14.

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:46

+21:17

15.

Lars Grande

FBI

1:09:03

+21:34

16.

Håkon Amundsen

Veritas

1:09:12

+21:43

17.

Anstein Mykland

PRIVAT

1:10:14

+22:45

18.

Frode Lillevold

FFI

1:19:59

+32:30

19.

Audun Bjerknes

PRIVAT

1:48:11

+1:00:42

DSQ

Knut Landstad

Fugro

48:01

91 92 93

DSQ

Øystein Håland

Kristiansand OK

50:45

36 50 101

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

52:05

91

DSQ

Magne Knudsen

Privat

1:07:31

42

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

43:00

+0:00

2.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

44:52

+1:52

3.

Eivind Hoff

Nordea

47:30

+4:30

4.

Johan Haavardtun

Schenker

51:57

+8:57

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

53:00

+10:00

6.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

58:58

+15:58

7.

Trond Westgaard

REC

59:16

+16:16

8.

Nils Ihlen

Holte consulting

1:00:10

+17:10

9.

Per Stedje

BASEFARM

1:01:44

+18:44

10.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

1:12:01

+29:01

11.

Geir Hanesand

Thales

1:12:49

+29:49

12.

Uno Hanslien

Bilpost

1:15:52

+32:52

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

42:22

+0:00

2.

Einar Jensen

STATENS KARTVERK

45:06

+2:44

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

45:33

+3:11

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:47

+4:25

5.

Tore Sannes

Geocap

49:06

+6:44

6.

Øystein Kildahl

AHS

49:47

+7:25

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:09

+8:47

8.

Bjørn Willadssen

HEMING/NJÅRD

51:21

+8:59

9.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

52:02

+9:40

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

53:01

+10:39

11.

Tom Saga

SkIen orientering

55:21

+12:59

12.

Knut Onsager

GEOFORM

57:10

+14:48

13.

Andreas Erichsen

COWI BIL

59:07

+16:45

14.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

59:10

+16:48

15.

Tore Ringerike

DNB

1:00:11

+17:49

16.

Jeppe Hansson

FOSSUM

1:00:20

+17:58

17.

Knut Erik Østengen

Thales

1:04:41

+22:19

18.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:05:40

+23:18

19.

Morten Kongsberg

TYRVING

1:06:07

+23:45

20.

Richard Blom

FBI

1:12:17

+29:55

21.

Bernt Lund

HEMING/NJÅRD

1:21:43

+39:21

DSQ

Morten Hoffmann

NORDeca

59:03

105

DSQ

John Jacobsen

Ventelo

2:10:53

104

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

37:15

+0:00

2.

Geir Fløymo

Kanfa

42:39

+5:24

3.

Per Magnus

FHI

47:30

+10:15

4.

Tom Andreassen

DNBNOR

49:26

+12:11

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

51:36

+14:21

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

52:26

+15:11

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:00:33

+23:18

8.

Stein Gjessing

HEMING/NJÅRD

1:01:47

+24:32

9.

Bjørn Rossow

Thales

1:07:56

+30:41

10.

Mogens Monsen

MySoft as

1:08:13

+30:58

11.

Tron Danielsen

NILU

1:36:31

+59:16

DSQ

Christian Dons

KLIF-BIL

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

36:57

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

38:27

+1:30

3.

Olav Hygen

Belisa

40:46

+3:49

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

43:47

+6:50

5.

Juul Sverre Stener

OPIL

45:02

+8:05

6.

Tor Lea

UMB

47:48

+10:51

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

48:48

+11:51

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:10

+12:13

9.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

49:28

+12:31

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

49:29

+12:32

11.

Fridulv Sagberg

FBI

51:36

+14:39

12.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

53:48

+16:51

13.

Sigfred Fagervik

Thales

55:18

+18:21

14.

Sverre Seeberg

DnB NOR

55:20

+18:23

15.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

56:05

+19:08

16.

Magne Osmundsen

NiLU

57:35

+20:38

17.

Johan Storsveen

OPIL

58:46

+21:49

48 107

18.

Reidar Kierulf

RKP

59:14

+22:17

19.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:01:10

+24:13

20.

Harald Wibye

WDS

1:02:06

+25:09

21.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

1:02:09

+25:12

22.

Tom Edvardsen

Aqua team

1:03:05

+26:08

23.

Knut Johansen

Storebrand Forsikring

1:03:17

+26:20

24.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:12:04

+35:07

25.

Arne Tesli

Koll

1:15:51

+38:54

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Fossum

Indre Østfold

37:11

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

37:56

+0:45

3.

Trond Wettergreen

Andvord

38:36

+1:25

4.

Einar Hem

LILLOMARKA

39:04

+1:53

5.

Ivar Strømstad

Raumar

42:18

+5:07

6.

Jon Færden

Kredinor

42:41

+5:30

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

47:17

+10:06

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:48

+10:37

9.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

47:51

+10:40

10.

Thor Erik Aas

DNB

49:29

+12:18

11.

Torstein Østen

MAESTRO

50:25

+13:14

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

51:01

+13:50

13.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

54:34

+17:23

14.

Bjørn Grenager

Thales

55:18

+18:07

15.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:04:35

+27:24

16.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

1:06:24

+29:13

17.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:06:55

+29:44

18.

Terje Voll

Sweco

1:10:45

+33:34

19.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:13:22

+36:11

20.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:42:02

+1:04:51

21.

Arvid Ringerike

VIKEN ENERGINETT

1:54:19

+1:17:08

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

43:55

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

Petec

46:38

+2:43

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:14

+3:19

4.

Annar Brustad

FOBIL

47:18

+3:23

5.

Ronald Inglingstad

Nordea

49:11

+5:16

6.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

49:38

+5:43

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

50:16

+6:21

8.

Arne Jordal

SAS

51:07

+7:12

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

54:31

+10:36

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

56:28

+12:33

11.

Leif Bråten

CSC

56:33

+12:38

12.

Hangeraas, Knut

Geoform

58:52

+14:57

13.

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:01:03

+17:08

14.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:05:43

+21:48

15.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:06:05

+22:10

16.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:11:02

+27:07

17.

Tor Henriksen

HiO

1:20:46

+36:51

DSQ

Bjørn Berre

UMB

59:45

48

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:32:54

31 105

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Arrangør

Øystein Madsen

GE Healthcare

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

48:46

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

49:37

+0:51

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

51:33

+2:47

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

51:48

+3:02

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

54:17

+5:31

6.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

55:32

+6:46

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

56:01

+7:15

8.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

57:00

+8:14

9.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

58:11

+9:25

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

58:35

+9:49

11.

Per Gjermo

Asker SK

59:45

+10:59

12.

Magne Grande

FBI

1:04:11

+15:25

13.

Harald Birkeland

OUS

1:04:43

+15:57

14.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:18:27

+29:41

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

55:13

49 50 107 31 105 35

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

58:14

+0:00

2.

Kjell Teigland

PRIVAT

58:42

+0:28

3.

Bjørn Larsson

Privat

1:03:59

+5:45

4.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:22:05

+23:51

5.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:40:54

+42:40

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Andre Iversen

Forsvaret

17:49

+0:00

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Stedje

IFE

45:17

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Barstad

PRIVAT

29:18

+0:00

2.

Mari Westeng

Statnett BIL

32:09

+2:51

3.

Marte Edvardsen

Koll

38:26

+9:08

4.

Paz Lopez-Doriga

HEMING/NJÅRD

39:59

+10:41

5.

Nina Seeberg

HEMING/NJÅRD

41:07

+11:49

6.

Birgit Øverland

ISS

42:22

+13:04

7.

Christine Hafskjold

Teknologirådet

43:23

+14:05

8.

Jon Tolgensbakk

GEOFORM

44:10

+14:52

9.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

44:23

+15:05

10.

Tor Simonsen

PRIVAT

50:57

+21:39

11.

Liv Simonsen

Privat

54:53

+25:35

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bråten

HEMING/NJÅRD

35:52

+0:00

2.

Torstein Schelle

Aimit AS

44:34

+8:42

3.

Astrid Seeberg

Heming/NJÅRD

45:14

+9:22

4.

Sidsel Nordhagen

HELSEDIREKTORATET

52:09

+16:17

5.

Morten Sørlie

AimIT AS

53:29

+17:37

6.

Gisela Sundelin

PRIVAT

55:11

+19:19

7.

Anne-Line Evenstad Dahlen

Asker

1:08:35

+32:43

8.

Hilde Magnø

Asker SK

1:08:46

+32:54

9.

Gisle Grønstad

PRIVAT

1:19:09

+43:17

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

Rådtassene

49:31

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Egeland

PRIVAT

41:44

+0:00

2.

Torben Wendler

HEMING/NJÅRD

42:22

+0:38

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

42:42

+0:58

4.

Lars Benestad

Grane

42:57

+1:13

5.

Einar Markhus

Norconsult

43:39

+1:55

6.

Rune Egeland

PRIVAT

46:52

+5:08

7.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

47:38

+5:54

8.

Per Ongstad

PRIVAT

54:06

+12:22

9.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

57:12

+15:28

10.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

58:24

+16:40

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

49:25

+0:00

2.

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

50:33

+1:08

3.

Odd Arne Lian

Veidekke

52:48

+3:23

4.

Atgeir Takle

GLT

57:20

+7:55

5.

Lasse Nederhoed

NRK

1:06:14

+16:49

6.

Thomas Pettersen

KRIgsskolen

1:12:07

+22:42

7.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:53:41

+1:04:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2011, 22:31:35

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

275

Antall startet:

275