Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2011OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 2 19. mai 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Syrdal Øen

Høvdingen

54:48

+0:00

2.

Rachel Marøy Baardsen

HeMING/NJÅRD

1:12:15

+17:27

DSQ

Martine Sogn-Larssen

HeMING/NJÅRD

1:40:19

45 46 47 48 50

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

53:27

+0:00

2.

Martine Engebretsen

HeMING/NJÅRD

57:14

+3:47

DSQ

Louise Mari Baardsen

Heming/NJÅRD

1:02:41

133

Klasse: D17 Kort(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Bjørhei

LILLOMARKA

27:46

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Vareg

43:45

+0:00

2.

Julie Bøbel

Nydalens Skiklub

44:26

+0:41

3.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

47:42

+3:57

4.

Guro Kolberg

TYRVING

48:09

+4:24

5.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

53:42

+9:57

6.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:18:36

+34:51

DSQ

Astrid Wangensteen

Nydalens Skiklub

59:35

134 130 168 162

DSQ

Mari Westeng

Statnett BIL

1:12:50

52 55 134 49 130 168 162 125

DSQ

Oddrun Hagen

Sweco

1:16:23

169

DSQ

Torun Hegg

Sweco

1:19:55

49 130 168 162

DSQ

Sigrun Mindeberg

NVE BIL

1:53:49

162

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING/NJÅRD

40:25

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

52:56

+12:31

3.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

55:55

+15:30

4.

Trine Kirkhus

Nydalens Skiklub

58:10

+17:45

5.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:11:03

+30:38

6.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:24:04

+43:39

DSQ

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

11:10

52 169 55 134 49 130 168 162 125 100

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

56:58

+0:00

2.

Ragnhild Steensaard

Pareto

58:03

+1:05

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Waaler Kaas

HEMING/NJÅRD

54:42

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

54:48

+0:06

3.

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

57:13

+2:31

4.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

58:31

+3:49

5.

Ellen Turter

NYDALEN

1:04:13

+9:31

6.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:14:38

+19:56

DSQ

Venche Bjerkreim

Fossum IF

44:29

168

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

43:01

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

48:44

+5:43

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

51:24

+8:23

4.

Elle Melbye

Elle BIL

57:16

+14:15

5.

Hege Andersen

UBIL

1:01:23

+18:22

6.

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

1:12:28

+29:27

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

45:10

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

49:56

+4:46

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

50:07

+4:57

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

51:48

+6:38

5.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:09:46

+24:36

DSQ

Torild Riddervold

HEMING/NJÅRD

1:24:54

133

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

38:59

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

52:02

+13:03

3.

Anne Sjønnesen

Nittedal

52:12

+13:13

4.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:01:28

+22:29

5.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:02:01

+23:02

6.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:02:27

+23:28

7.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:03:37

+24:38

8.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:04:24

+25:25

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

44:29

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

47:10

+2:41

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:07:02

+22:33

4.

Unni Drage

Aker Solutions

1:16:09

+31:40

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

23:59

+0:00

2.

Jonas Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

24:12

+0:13

3.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

39:11

+15:12

4.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

48:53

+24:54

5.

Håkon Grundt

HemING/NJÅRD

57:06

+33:07

6.

Bendik Hovet

HemING/NJÅRD

1:00:41

+36:42

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING/NJÅRD

40:54

+0:00

2.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

42:33

+1:39

3.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

43:58

+3:04

4.

Tobias Freming

HemING/NJÅRD

49:01

+8:07

5.

Anders Grundt

HeMING/NJÅRD

59:04

+18:10

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ander Langås

NYDALEN

53:41

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

54:44

+0:00

2.

Harald Arnesen

HEMING/NJÅRD

56:51

+2:07

Klasse: H17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnar Bøthun

NRK BIL

32:22

164 43

Klasse: H17 Kort(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bråten

HEMING/NJÅRD

41:00

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

48:00

+7:00

3.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

1:00:04

+19:04

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Waaler Kaas

NYDALEN

45:54

+0:00

2.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

51:42

+5:48

3.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

52:22

+6:28

4.

Odin Gramstad

OSI Orientering

56:44

+10:50

5.

Siian Overskeid

INdre Østfold

58:32

+12:38

6.

Øystein Botnen

Bø Olag

58:53

+12:59

7.

Arne Eirik Nielsen

NYDALEN

59:02

+13:08

8.

Sigurd Berger

Porsgrunn

1:00:04

+14:10

9.

Sigve Botnen

Bø O-lag

1:08:45

+22:51

10.

Lars Christian Bråten

HEMING/NJÅRD

1:09:09

+23:15

11.

Per Martin Rørvik

FBI

1:16:26

+30:32

12.

Håkon Gimse

HEMING/NJÅRD

1:19:58

+34:04

13.

Øystein Bjerga

Austre Moland

1:23:09

+37:15

14.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:25:44

+39:50

15.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

2:04:15

+1:18:21

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

49:02

+0:00

2.

Ulf Brenna

DnB NOR

51:56

+2:54

3.

Knut Erling Øen

Nordea

54:34

+5:32

4.

Eskil Dahlen

Telenor

54:35

+5:33

5.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

54:41

+5:39

6.

Tor Ringstad

Cisco

56:23

+7:21

7.

Bjørn Hauge

OSI

56:26

+7:24

8.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

57:34

+8:32

9.

Magnar Stav Johanssen

BASEFARM

57:57

+8:55

10.

Rolv Anders Systad

LyN

59:49

+10:47

11.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

59:50

+10:48

12.

Olav Eide

OSI

1:00:04

+11:02

13.

Lars Grande

FBI

1:01:19

+12:17

14.

Nils Petter Fremming

HEMING/NJÅRD

1:02:03

+13:01

15.

Pål Winsensents

PRIVAT

1:03:14

+14:12

16.

Morten Rannem

Vegdirektoratet IF

1:04:24

+15:22

17.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:53

+15:51

18.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:06:33

+17:31

19.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:07:03

+18:01

20.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:07:41

+18:39

21.

Jan Erik Aalberg

Bækelagets SP

1:08:44

+19:42

22.

Frode Lillevold

FFI

1:11:24

+22:22

23.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:12:32

+23:30

24.

Marius Burmo

Privat

1:17:24

+28:22

25.

Lasse Nederhoed

NRK

1:24:27

+35:25

26.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

1:29:41

+40:39

27.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING/NJÅRD

1:36:41

+47:39

28.

Audun Bjerknes

PRIVAT

1:39:47

+50:45

DSQ

Håkon Amundsen

Veritas

11:55

52 169 55 130 132 133 134 137 161 162 163 164 12...

DSQ

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

48:03

52 132 133 163 164 125 100

DSQ

Jon Solsrud

OPtimO

1:19:11

134 137 161 162 163 164

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

43:04

+0:00

2.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

45:36

+2:32

3.

Eivind Hoff

Nordea

46:18

+3:14

4.

Terje Urfjell

IL Imås

48:34

+5:30

5.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

49:15

+6:11

6.

Øystein Østermann

HEMING/NJÅRD

50:15

+7:11

7.

Johan Haavardtun

Schenker

53:52

+10:48

8.

Håvard Christiansen

Forvarsbygg BIL

56:00

+12:56

9.

Magne Knudsen

Privat

1:00:35

+17:31

10.

Trond Westgaard

REC

1:05:19

+22:15

11.

Geir Hanesand

Thales

1:05:31

+22:27

12.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:07:07

+24:03

13.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:10:29

+27:25

14.

Uno Hanslien

Bilpost

1:42:51

+59:47

DSQ

Terje Næss

Terramar

42:22

52 169 55 168 132 133 134 49 162 125

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

40:22

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

41:44

+1:22

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

44:27

+4:05

4.

Øystein Kildahl

AHS

46:07

+5:45

5.

Kjell Markset

KOLL

47:43

+7:21

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:43

+9:21

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:46

+10:24

8.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

51:57

+11:35

9.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

53:15

+12:53

10.

Jeppe Hansson

FOSSUM

54:23

+14:01

11.

Knut Onsager

GEOFORM

54:27

+14:05

12.

Per Kaarby

Overtoppen

55:00

+14:38

13.

Pål Terkelsen

PRIVAT

55:05

+14:43

14.

John Hansen

AB PIL

55:20

+14:58

15.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

56:03

+15:41

16.

Vidar Elvekrok

Kongsberg OL

57:34

+17:12

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:02:04

+21:42

18.

Bjørn Willadssen

HEMING/NJÅRD

1:03:31

+23:09

19.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:07:15

+26:53

20.

Knut Erik Østengen

Thales

1:12:37

+32:15

DSQ

John Jacobsen

Ventelo

1:06:20

132 133 134 49 162 125 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

42:10

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

45:41

+3:31

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

47:45

+5:35

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

48:08

+5:58

5.

Per Magnus

FHI

49:36

+7:26

6.

Tom Andreassen

DNBNOR

52:54

+10:44

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

55:55

+13:45

8.

Børge Mathiesen

GE HealthcareBIL

55:58

+13:48

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

56:15

+14:05

10.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

59:27

+17:17

11.

Mogens Monsen

MySoft as

1:03:48

+21:38

12.

Helge Stenseth

Thales

1:07:45

+25:35

13.

Tron Danielsen

NILU

1:17:48

+35:38

DSQ

Ketil Berge

DNB NOR Bil

49:22

49 130 168 162

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:42

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:10

+13:28

2.

Fridulv Sagberg

FBI

51:10

+13:28

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

51:34

+13:52

5.

Knut Karlsen

KGK Management

52:26

+14:44

6.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

53:41

+15:59

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

54:49

+17:07

8.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

55:59

+18:17

9.

Juul Sverre Stener

OPIL

57:46

+20:04

10.

Reidar Kierulf

RKP

58:34

+20:52

11.

Per Nermo

COWI BIL

1:01:14

+23:32

12.

Tore Ringerike

DNB

1:01:22

+23:40

13.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:01:53

+24:11

14.

Arne Tesli

Koll

1:05:36

+27:54

15.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:05:54

+28:12

16.

Erling Ruge

Hydro Oslo

1:06:43

+29:01

17.

Stein Gjessing

HEMING/NJÅRD

1:08:54

+31:12

18.

Tom Edvardsen

Aqua team

1:09:00

+31:18

19.

Olav Hygen

Belisa

1:09:03

+31:21

20.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:10:04

+32:22

21.

Sigfred Fagervik

Thales

1:12:18

+34:36

DSQ

Sverre Seeberg

HEMING/NJÅRD

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Fosser

Indre Østfold

30:22

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

31:42

+1:20

3.

Einar Hem

LILLOMARKA

33:03

+2:41

4.

Knut Stabell

Statnett BIL

34:17

+3:55

5.

Ivar Strømstad

Raumar

35:39

+5:17

6.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

35:53

+5:31

7.

Einar Skåre

BREVPOST

36:29

+6:07

8.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

40:36

+10:14

9.

Torstein Østen

MAESTRO

42:54

+12:32

10.

Knut Erik Bjørklund

DnB NOR

43:11

+12:49

11.

Tom Ibsen

OUS

43:14

+12:52

12.

Thor Erik Aas

DNB

43:20

+12:58

13.

Per Erik Sørensen

Haugerud

44:07

+13:45

14.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

44:47

+14:25

15.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

46:02

+15:40

16.

Bjørn Grenager

Thales

47:56

+17:34

17.

Trond Wettergreen

Andvord

48:20

+17:58

18.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:46

+19:24

19.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

58:15

+27:53

20.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:08:57

+38:35

21.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:14:35

+44:13

22.

Arvid Ringerike

VIKEN ENERGINETT

1:24:40

+54:18

23.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:38:56

+1:08:34

DSQ

John Thomas Petersen

Nordea

30:24

137

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GEOFORM

34:56

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

37:00

+2:04

3.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

37:29

+2:33

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:31

+2:35

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

38:00

+3:04

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

39:36

+4:40

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

47:02

+12:06

8.

Bjørn Eckstrøm

NVE

47:22

+12:26

9.

Terje Throndsen

PeCon

49:11

+14:15

10.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:16

+16:20

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:08

+17:12

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

54:19

+19:23

13.

Sverre Farstadvoll

Petec

56:29

+21:33

14.

Arne Jordal

SAS

56:30

+21:34

15.

Tor Henriksen

HiO

56:42

+21:46

16.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

58:13

+23:17

17.

Ronald Inglingstad

Nordea

59:43

+24:47

18.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:02:08

+27:12

19.

Annar Brustad

FOBIL

1:02:28

+27:32

20.

Trond Varang

BM NORGROS

1:05:22

+30:26

21.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:06:27

+31:31

22.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:08:23

+33:27

DSQ

Bjørn Berre

UMB

46:04

132

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Arrangør

Leif Bråten

CSC

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

44:52

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

46:33

+1:41

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

48:04

+3:12

4.

Tor Drage

Aker Solutions

48:45

+3:53

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

51:34

+6:42

6.

Magne Grande

FBI

52:04

+7:12

7.

Per Gjermo

Asker SK

57:54

+13:02

8.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

57:58

+13:06

9.

Ole Sannes

Lillomarka OL

59:09

+14:17

10.

Helge Kvaase

HIAK

1:05:23

+20:31

11.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:05:25

+20:33

12.

Per Ongstad

PRIVAT

1:07:29

+22:37

13.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:09:31

+24:39

14.

Harald Birkeland

OUS

1:13:29

+28:37

15.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:15:27

+30:35

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

46:53

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

49:50

+2:57

3.

Bjørn Larsson

Privat

50:49

+3:56

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

51:23

+4:30

5.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:16:03

+29:10

6.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:21:18

+34:25

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Stedje

IFE

56:16

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Seberg

HEMING/NJÅRD

48:49

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

50:00

+1:11

3.

Eli Marøy

HEMING/NJÅRD

56:19

+7:30

4.

Paz Lopez-Doriga

HEMING/NJÅRD

1:20:14

+31:25

DSQ

Tor Simonsen

PRIVAT

1:11:09

49

DSQ

Liv Simonsen

Privat

1:12:24

49

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Schelle

Aimit AS

43:23

+0:00

2.

Sidsel Nordhagen

HELSEDIREKTORATET

46:37

+3:14

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

48:22

+4:59

4.

Margrethe Barstad

PRIVAT

59:36

+16:13

5.

Maren Edvardsen

Aqua Team

1:00:46

+17:23

6.

Anette Ståhlstrøm

INdre Østfold

1:01:51

+18:28

7.

Guro Svane Bratset

OUS

1:10:53

+27:30

8.

Gisle Grønstad

PRIVAT

1:13:12

+29:49

9.

Raynaud,Xavier

UiO

1:13:37

+30:14

10.

Ingvild Austarheim

OSI

1:15:48

+32:25

11.

Christina Engebretsen

HEMING/NJÅRD

1:20:16

+36:53

12.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:20:46

+37:23

13.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:27:07

+43:44

DSQ

Silje Melseter

UiO

1:11:01

125

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

1:17:20

133

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Drange Ruud

SWECO

55:30

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Christian Lygre

AAS-JAKOBSEN

35:47

+0:00

2.

Even Angell-Petersen

NYDALEN

42:17

+6:30

3.

Harald Iwe

IL Geoform

43:54

+8:07

4.

Fredrik Larsen

INdre Østfold

47:08

+11:21

5.

Dag Langseth

RINGNES

49:01

+13:14

6.

Mats Ringerike

Oppsal IF

49:45

+13:58

7.

Harald Rikheim

STATkraft BIL

51:42

+15:55

8.

Lars Benestad

Grane

53:19

+17:32

9.

Rune Egeland

PRIVAT

53:46

+17:59

10.

Pål Tore Svendsen

Team Halaas

57:55

+22:08

11.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

58:09

+22:22

12.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:00:46

+24:59

13.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

1:01:08

+25:21

14.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:08:07

+32:20

DSQ

Charlotte Sanchis

Fugro

1:13:46

52

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

TYRVING

44:56

+0:00

2.

Knut Aalde

Sweco

47:35

+2:39

3.

Marianne Sandberg

Modum

1:04:01

+19:05

4.

Kristian Hovet

HEMING/NJÅRD

1:28:25

+43:29

DSQ

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:21:38

168 132 133 134 49 162 125

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Per Stedje

BASEFARM

45:52

52 169 55 130 132 133 134 137 161 162 163 164 12...


Sist oppdatert:

16 september 2011, 10:47:07

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

308

Antall startet:

308