Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2011OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 3 26. mai 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde F. Norling

Nydalens Skiklub

24:59

+0:00

2.

Karen Jomaas

Fossum IF

27:58

+2:59

3.

Anna Eriksen

Nydalens Skiklub

33:53

+8:54

DSQ

Hanna Syrdal Øen

Høvdingen

26:34

153

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Røstadsand

Nydalens Skiklub

37:56

+0:00

Klasse: D 13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Næss

Fossum

1:08:18

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

34:57

+0:00

2.

Mille Lund

HEMING/NJÅRD

35:59

+1:02

3.

Ingvild Høymork

Heming/NJÅRD

50:39

+15:42

DSQ

Hanna Haavardsholm

Nydalens Skiklub

36:41

105 130 152

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Seberg

Heming/NJÅRD

58:15

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

TYRVING

40:26

+0:00

2.

Siri Selvig

NYDALEN

46:20

+5:54

3.

Ragnhild Aas

Raumar OL

47:03

+6:37

4.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

48:42

+8:16

5.

Tone Sundtjønn

Vareg

50:55

+10:29

6.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

56:20

+15:54

7.

Guro Wyller

Ås UMB

1:02:03

+21:37

DSQ

Marte Ulvestad

HEMING/NJÅRD

45:08

93 96

DSQ

Lisa Jansson

Nydalens Skiklub

1:03:26

93 96

DSQ

Ingeborg Seberg

HEMING/NJÅRD

1:04:11

93

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Borgen Sture

Nydalens Skiklub

39:04

+0:00

2.

Marit Haavardsholm

Nydalens Skiklub

42:54

+3:50

3.

Hanne Høien

OUS

53:41

+14:37

4.

Berit Herstad

Bækkelagets Spkl.

1:01:14

+22:10

5.

Trine Kirkhus

Nydalens Skiklub

1:04:30

+25:26

6.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:04:55

+25:51

7.

Ann Elin Flågen

SKD

1:07:18

+28:14

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

40:21

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

44:54

+4:33

3.

Kristin Dale Selvig

NYDALEN

46:46

+6:25

4.

Nina Elise Jørgensen

Steria

52:09

+11:48

5.

Marie Arneberg

Kjelsås

52:40

+12:19

6.

Camila Lømo

Nydalens Skiklub

1:03:40

+23:19

DSQ

Trude Eriksen

Fossum IF

48:54

93

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

52:29

93 143 151 152 172 249

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Waaler Kaas

HEMING/NJÅRD

45:21

+0:00

2.

Gunhild Sunntjønn

SParbank 1

47:29

+2:08

3.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

47:42

+2:21

4.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

54:55

+9:34

5.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

57:41

+12:20

6.

Ingjerd Sollie

Stabæk If

1:00:16

+14:55

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:53

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

43:16

+6:23

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

45:06

+8:13

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

46:10

+9:17

5.

Elle Melbye

Elle BIL

46:42

+9:49

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

46:33

+0:00

2.

Liv Haugli

Dyre Vaa

58:30

+11:57

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:13:35

+27:02

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

47:54

172

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

52:05

+0:00

2.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

55:46

+3:41

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

56:24

+4:19

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

57:56

+5:51

5.

Anne Sjønnesen

Nittedal

59:03

+6:58

6.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:17:55

+25:50

7.

Ellen M. Grande

Privat

1:20:49

+28:44

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:28

152 172

DSQ

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:13:31

152

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

53:47

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:02

+5:15

3.

Lilla Madsen

FBI

1:04:49

+11:02

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:07:55

+14:08

DSQ

Marit Tunaal

HEMING/NJÅRD

36:57

88 135 144 151 152 172

DSQ

Unni Drage

Aker Solutions

45:30

152

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

26:05

+0:00

2.

Jakob Ramstad

Østmarka OK

30:43

+4:38

3.

Jørgen Kildal

Østmarka OK

30:44

+4:39

4.

Magnus Hovet

HEMING/NJÅRD

37:03

+10:58

5.

Simen Fritzner

Nittedal

1:24:58

+58:53

DSQ

Bendik Hovet

HemING/NJÅRD

48:57

78 79 109 119 142 153 100

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

28:01

+0:00

2.

Johan Langaas

Nydalens Skiklub

35:07

+7:06

3.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

35:25

+7:24

4.

Tobias Lømo

Nydalens Skiklub

35:30

+7:29

5.

Nils August Ihlen

Nydalens Skiklub

37:51

+9:50

6.

Tobias Freming

HemING/NJÅRD

48:59

+20:58

Klasse: H 13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Ness Rørvik

HEMING/NJÅRD

37:30

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ander Langås

NYDALEN

55:47

105 152

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Arnesen

HEMING/NJÅRD

38:41

+0:00

2.

Tarjei Vollset

Heming/NJÅRD

39:01

+0:20

3.

Torben Wendler

HEMING/NJÅRD

39:13

+0:32

4.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

47:47

+9:06

DSQ

Erik Barlinn Korvald

HEMING/NJÅRD

39:53

95 97 135 137 138 139 143

Klasse: H17 Kort(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

47:03

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kaarby

Nydalens Skiklub

48:30

+0:00

2.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

50:43

+2:13

3.

Lars Christian Bråten

HEMING/NJÅRD

55:10

+6:40

4.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

56:55

+8:25

5.

Sigurd Berger

Porsgrunn

57:01

+8:31

6.

Daniel Rees

TNS Gallup

58:28

+9:58

7.

Ole Kristian Lied

Geovita AS

59:00

+10:30

8.

Stian Overskeid

INdre Østfold

59:14

+10:44

9.

Odin Gramstad

OSI Orientering

1:01:56

+13:26

10.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:02:30

+14:00

DSQ

Einar Often

Raumar OL

20:58

96 97 121 141 135 137 138 139 143 151 152 172 24...

DSQ

Harald AAs

Raumar OL

33:34

135 137 138 139

DSQ

Per Often

TYnset

1:01:37

143 151 152 172

DSQ

Russell Flynn

Reload

1:28:56

137 139 143 151 152 172

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

45:01

+0:00

2.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

47:21

+2:20

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

48:58

+3:57

4.

Knut Erling Øen

Nordea

49:36

+4:35

5.

Nils Petter Fremming

HEMING/NJÅRD

50:30

+5:29

6.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets Spkl.

51:13

+6:12

7.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

51:20

+6:19

8.

Eskil Dahlen

Telenor

51:36

+6:35

9.

Bjørn Hauge

OSI

52:02

+7:01

10.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

52:12

+7:11

11.

Henning Rødberg

NITTEDAL

52:19

+7:18

12.

Kjetil Steen

Fossum IF

53:00

+7:59

13.

Tor Ringstad

Cisco

54:53

+9:52

14.

Magnar Stav Johanssen

BASEFARM

57:04

+12:03

15.

Christian Jomaas

FOSSUM

58:29

+13:28

16.

Pål Winsents

PRIVAT

59:01

+14:00

17.

Ole Kjell Langmyren

LILLOMARKA OL

1:00:21

+15:20

18.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:50

+15:49

19.

Martin Veastad

Thales

1:06:02

+21:01

20.

Jan Erik Aalberg

Bækelagets SP

1:09:20

+24:19

21.

Anders Bråten

HEMING/NJÅRD

1:10:11

+25:10

22.

Terje Heggelund

Cowi

1:15:36

+30:35

23.

Allain Ferber

FBI

1:19:43

+34:42

DSQ

Peter Näsholm

Nydalens Skiklub

32:58

135 137 138 139 143 151 152 172 249

DSQ

Olav Eide

OSI

39:29

96 97 121 141 135 137 138 139 143 151 152 172

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

1:15:04

172

DSQ

Håkon Amundsen

Veritas

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

37:14

+0:00

2.

Øystein Østermann

HEMING/NJÅRD

40:59

+3:45

3.

Eivind Hoff

Nordea

41:03

+3:49

4.

Johan Haavardtun

Schenker

46:23

+9:09

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

47:32

+10:18

6.

Terje Næss

Terramar

49:38

+12:24

7.

Trond Westgaard

REC

50:31

+13:17

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

50:40

+13:26

9.

Stein Mella

Veritas

52:03

+14:49

10.

Magne Knudsen

Privat

56:15

+19:01

11.

Paul Finsch

MIC

57:42

+20:28

12.

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

1:10:27

+33:13

13.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:11:51

+34:37

14.

Jon Kåre Kjernes

Thales

1:21:26

+44:12

15.

Uno Hanslien

Bilpost

1:22:31

+45:17

DSQ

Nils Ihlen

Holte consulting

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

35:37

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

42:14

+6:37

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:57

+9:20

4.

Per Schanche

Asker SK

45:38

+10:01

5.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

45:46

+10:09

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

46:09

+10:32

7.

Jeppe Hansson

FOSSUM

46:21

+10:44

8.

Bjørn Willadssen

HEMING/NJÅRD

48:59

+13:22

9.

Tore Sannes

Geocap

49:56

+14:19

10.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

50:24

+14:47

11.

Vidar Elvekrok

Kongsberg OL

51:31

+15:54

12.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

53:04

+17:27

13.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

53:18

+17:41

14.

Pål Terkelsen

PRIVAT

55:13

+19:36

15.

Knut Onsager

GEOFORM

56:00

+20:23

16.

Bjørn Solhjem

AMESTO

56:43

+21:06

17.

Øystein Kildahl

AHS

58:36

+22:59

18.

Knut Erik Østengen

Thales

1:02:23

+26:46

DSQ

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:01

152

DSQ

Bjørn Grinde

Folkehelsa

42:17

151

DSQ

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:09:01

152

DSQ

Bernt Lund

HEMING/NJÅRD

1:24:35

143 151 152 172

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

STATENS KARTVERK

32:30

+0:00

2.

Geir Fløymo

Kanfa

38:10

+5:40

3.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

41:16

+8:46

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:33

+12:03

5.

Magne Vollen

OSI

45:41

+13:11

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

50:28

+17:58

7.

Børge Mathiesen

GE HealthcareBIL

50:33

+18:03

8.

Per Magnus

FHI

52:18

+19:48

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

52:57

+20:27

10.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

55:39

+23:09

11.

Tom Andreassen

DNBNOR

56:54

+24:24

12.

Mogens Monsen

MySoft as

1:01:10

+28:40

13.

Arnfinn Løvli

KJELSÅS

1:04:06

+31:36

14.

Helge Stenseth

Thales

1:10:42

+38:12

DSQ

Jon Fredriksen

FOBIL

39:32

97

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

48:05

249

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:36

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

37:33

+2:57

3.

Olav Hygen

Belisa

40:24

+5:48

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

40:59

+6:23

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:12

+9:36

6.

Terje Stensholm

TV2

46:56

+12:20

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

47:57

+13:21

8.

Fridulv Sagberg

FBI

48:05

+13:29

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

49:26

+14:50

10.

Johan Storsveen

OPIL

52:11

+17:35

11.

Stein Gjessing

HEMING/NJÅRD

52:45

+18:09

12.

Reidar Kierulf

RKP

53:49

+19:13

13.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

54:04

+19:28

14.

Helge Bjaaland

Elle BIL

55:02

+20:26

15.

Erling Ruge

Hydro Oslo

55:41

+21:05

16.

Knut Karlsen

KGK Management

58:01

+23:25

17.

Per Nermo

COWI BIL

1:00:59

+26:23

18.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:03:08

+28:32

19.

Sverre Seberg

HEMING/NJÅRD

1:07:34

+32:58

20.

Tom Gyran

PRIVAT

1:09:22

+34:46

21.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:11:36

+37:00

DSQ

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

47:22

172

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

54:04

172

DSQ

Tom Edvardsen

Aqua team

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

28:43

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

31:24

+2:41

3.

Einar Hem

LILLOMARKA

36:44

+8:01

4.

Knut Erik Bjørklund

DnB NOR

36:47

+8:04

5.

Trond Wettergreen

Andvord

37:23

+8:40

6.

Ivar Strømstad

Raumar

38:02

+9:19

7.

Einar Skåre

BREVPOST

40:20

+11:37

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

41:33

+12:50

9.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

42:33

+13:50

10.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

44:31

+15:48

11.

Torstein Østen

MAESTRO

44:32

+15:49

12.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

45:15

+16:32

13.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

48:16

+19:33

14.

Knut Tore Solheim

FUGRO

49:25

+20:42

15.

Tom Ibsen

OUS

51:22

+22:39

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

51:22

+22:39

17.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

51:45

+23:02

18.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

57:34

+28:51

19.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

1:05:57

+37:14

20.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:06:47

+38:04

21.

Sigmund Hoel

PRIVAT

1:23:06

+54:23

DSQ

Bjørn Grenager

Thales

46:15

172

DSQ

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

57:08

152

DSQ

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:05:31

172

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:18

+0:00

2.

Sturle Hånes

GEOFORM

35:08

+1:50

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

36:19

+3:01

4.

Tor Ommundsen

Veritas

39:10

+5:52

5.

Svein Lie

UiO

40:20

+7:02

6.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

44:19

+11:01

7.

Sverre Farstadvoll

Petec

45:04

+11:46

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:53

+12:35

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

47:49

+14:31

10.

Leif Bråten

CSC

48:21

+15:03

11.

Ronald Inglingstad

Nordea

51:07

+17:49

12.

Hangeraas, Knut

Geoform

53:46

+20:28

13.

Bjørn Berre

UMB

54:39

+21:21

14.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

56:34

+23:16

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:23

+25:05

16.

Per Meiland

DNB NOR

1:14:26

+41:08

17.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:17:37

+44:19

18.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:30:54

+57:36

DSQ

Eyvind Aas

GEOFORM

45:21

172

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

53:46

121 135 144 143 151 152 172

DSQ

Tor Henriksen

HiO

1:02:39

152

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

45:36

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

45:43

+0:07

3.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

45:44

+0:08

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

46:00

+0:24

5.

Helge Kvaase

HIAK

47:42

+2:06

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

48:45

+3:09

7.

Hans Larsen

PRIVAT

49:27

+3:51

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

50:07

+4:31

9.

Thor Benjaminsen

FHI

51:26

+5:50

10.

Per Gjermo

Asker SK

55:04

+9:28

11.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

58:35

+12:59

12.

Harald Birkeland

OUS

1:02:26

+16:50

13.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:11:44

+26:08

14.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:15:00

+29:24

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

43:07

135 144 151 152 172

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

48:34

151

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

54:38

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:21:31

+26:53

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

25:08

+0:00

2.

Pernille Yttreeide

HEMING/NJÅRD

41:21

+16:13

DSQ

Eivind Stedje

IFE

1:17:32

78 79 109 119 142 145 153 100

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paz Lopez-Doriga

HEMING/NJÅRD

32:46

+0:00

2.

Christine Hafskjold

Teknologirådet

35:43

+2:57

3.

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

42:48

+10:02

4.

Tor Simonsen

PRIVAT

50:52

+18:06

5.

Liv Simonsen

Privat

51:10

+18:24

6.

Kari Laumann

Teknologirådet

1:05:16

+32:30

6.

Ingrid Nagell

Teknologirådet

1:05:16

+32:30

DSQ

Kirsti Falch

NRK

48:15

80 91 107 121 141 143 145 152 172

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Nordhagen

HELSEDIREKTORATET

33:41

+0:00

2.

Alfhild Birkeland

Koll IL

34:48

+1:07

3.

Margrethe Barstad

PRIVAT

38:49

+5:08

4.

Maren Edvardsen

Aqua Team

41:08

+7:27

5.

Eileen Vik Edvardsen

Acua Team

41:20

+7:39

6.

Marte Edvardsen

Acua Team

41:31

+7:50

7.

Gisela Sundelin

PRIVAT

42:39

+8:58

8.

Magnus Rømoen

NGI

50:10

+16:29

9.

Anette Ståhlstrøm

INdre Østfold

59:01

+25:20

10.

Torunn Hegg

Sweco

59:37

+25:56

11.

Sine Asdad

OSI

1:00:03

+26:22

DSQ

Solveig Rykheim

PRIVAT

40:52

152

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

Fugro

44:25

+0:00

2.

Vigdis Thingelstad

ASKER

52:53

+8:28

3.

Siri Kolberg

TYRVING

55:36

+11:11

4.

Jarle Birkeland

Årvoll

1:05:15

+20:50

DSQ

Svein Erik Wiig

Skiinfo

31:11

90 88 121 135 144 151

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Nes

NYDALEN

36:38

+0:00

2.

Ola Nakken

AHUS BIL

39:52

+3:14

3.

Fredrik Larsen

INdre Østfold

40:00

+3:22

4.

Lars Benestad

Grane

44:06

+7:28

5.

Dag Langseth

RINGNES

46:13

+9:35

6.

Nicolai Nordstrand

SParbank 1

46:43

+10:05

7.

Harald Rikheim

STATkraft BIL

48:34

+11:56

8.

Magnus Grøneng

PRIVAT

53:27

+16:49

9.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

54:19

+17:41

10.

Kristian Hovet

HEMING/NJÅRD

55:15

+18:37

11.

Astrid Wangensteen

Nydalens Skiklub

58:29

+21:51

12.

Thomas Berge

Nydalens Skiklub

1:02:26

+25:48

13.

Reidar Olsen

KrIngsjå Regnskap

1:04:28

+27:50

14.

Rune Egeland

PRIVAT

1:06:19

+29:41

DSQ

Eskil Åsmul

Software Innovation

34:40

95 96 97 130 151 152 172

DSQ

Pål Tore Svendsen

Team Halaas

43:21

172

DSQ

Eirik Tengelsdal

Bø O-lag

46:47

97 152

DSQ

Fredrik Mathisen

PRIVAT

56:36

95

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

56:41

+0:00

2.

Birgit Korvald

NYDALEN

1:02:28

+5:47

3.

Tomas Holmestad

Borea

1:03:55

+7:14

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

55:55

+0:00

2.

Per Stedje

BASEFARM

1:24:52

+28:57


Sist oppdatert:

19 oktober 2011, 07:58:44

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

319

Antall startet:

319