Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2011OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp nr 4 -11 25. august 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Lane

HEMING/NJÅRD

1:01:57

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

1:05:13

+0:00

DSQ

Maiken Sandberg

Nydalens Skiklub

49:25

49 55 78

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanni Sohlberg

HEMING/NJÅRD

1:11:57

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dorothea Schulze

NILU

55:02

+0:00

2.

Guro Kolberg

TYRVING

57:01

+1:59

3.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:00:37

+5:35

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

54:40

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:08:06

+13:26

3.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:39:00

+44:20

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

1:04:29

+0:00

2.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:26:17

+21:48

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:36:17

+31:48

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

53:40

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

1:01:20

+7:40

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

2:09:51

63 69 79

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

44:07

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:22:11

+38:04

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

43:54

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:28

+21:34

3.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:26:43

+42:49

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:18

+0:00

2.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:10:20

+21:02

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:14:38

+25:20

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:19:29

+30:11

5.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:29:13

+39:55

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

56:31

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:00:31

+4:00

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:06:56

+10:25

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:27:43

+31:12

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING/NJÅRD

38:22

+0:00

2.

Kristian Østermann

HEMING/NJÅRD

38:26

+0:04

3.

Ferdinand Fremming

HEMING/NJÅRD

38:29

+0:07

4.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING/NJÅRD

42:57

+4:35

5.

Per Henrik Harlem Fosser

HEMING/NJÅRD

54:17

+15:55

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

45:12

+0:00

2.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

45:20

+0:08

3.

Sølve N. Rovlsen

Heming/Njård

46:51

+1:39

Brutt

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

Brutt

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ander Langås

NYDALEN

58:08

+0:00

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

1:05:11

+0:00

2.

Kristian Gjemdal

HEMING/NJÅRD

1:33:36

+28:25

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

STatnett BIL

51:31

+0:00

2.

Jarl Magnus Berge

Lost BIL

52:01

+0:30

3.

Ivar Haugen

KrIstiansand OK

53:42

+2:11

4.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

58:47

+7:16

5.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:03:47

+12:16

6.

Anders Huntervold Hammer

HEMING/NJÅRD

1:05:35

+14:04

7.

Odin Gramstad

OSI Orientering

1:10:07

+18:36

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Brenna

DnB NOR

50:52

+0:00

2.

Magne Omestad

BLOM

52:13

+1:21

3.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

54:54

+4:02

4.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

54:55

+4:03

5.

Knut Erling Øen

Nordea

56:37

+5:45

6.

Marius Fiskevoll

FOSSUM IF

59:39

+8:47

7.

Nils Petter Fremming

HEMING/NJÅRD

1:00:22

+9:30

8.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:03

+12:11

9.

Øystein Østermann

HEMING/NJÅRD

1:03:42

+12:50

10.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:04:10

+13:18

11.

Tor Ringstad

Cisco

1:11:07

+20:15

12.

Lasse Nederhoed

NRK

1:11:54

+21:02

13.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:14:25

+23:33

14.

Frode Lillevold

FFI

1:19:17

+28:25

DSQ

Simen Sogn Larsen

HEMING/NJÅRD

1:39:30

48 72 75 73 63 64 65 67 69 79

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

57:20

+0:00

2.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

1:01:45

+4:25

3.

Per Morten Lefdal

Heming

1:07:42

+10:22

4.

Trond Westgaard

REC

1:11:21

+14:01

5.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

1:13:08

+15:48

6.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:14:47

+17:27

7.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:15:02

+17:42

8.

Uno Hanslien

Bilpost

1:23:22

+26:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

49:38

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

54:50

+5:12

3.

Kjell Markset

KOLL

55:07

+5:29

4.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

55:09

+5:31

5.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

1:02:39

+13:01

6.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:04:24

+14:46

7.

Bjørn Willadssen

HEMING/NJÅRD

1:05:03

+15:25

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:05:36

+15:58

9.

Knut Onsager

GEOFORM

1:07:25

+17:47

10.

Richard Blom

FBI

1:09:53

+20:15

11.

Tore Ringerike

DNB

1:11:07

+21:29

12.

Per Kaarby

Overtoppen

1:13:28

+23:50

13.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:24:28

+34:50

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

Heming/Njård OL

50:02

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

55:07

+5:05

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

58:46

+8:44

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:01:07

+11:05

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:04:57

+14:55

6.

Roger Mostua

OPpsal IF

1:07:43

+17:41

7.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

1:15:38

+25:36

8.

Per Magnus

FHI

1:24:57

+34:55

9.

Helge Stenseth

Thales

1:47:11

+57:09

10.

Tron Danielsen

NILU

1:48:23

+58:21

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

50:21

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

51:48

+1:27

3.

Jørn Bue Olsen

JBO-Prosjektledelse

54:49

+4:28

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

56:46

+6:25

5.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

1:00:04

+9:43

6.

Fridulv Sagberg

FBI

1:01:42

+11:21

7.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:01:57

+11:36

8.

Knut G Karlsen

KGK Management

1:05:09

+14:48

9.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

1:05:25

+15:04

10.

Helge Bjaaland

Elle BIL

1:05:49

+15:28

11.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:08:08

+17:47

12.

Per Nermo

COWI BIL

1:08:42

+18:21

13.

Sverre Seeberg

DnB NOR

1:14:05

+23:44

14.

Magne Osmundsen

NiLU

1:14:13

+23:52

15.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

1:15:03

+24:42

16.

Reidar Kierulf

RKP

1:16:29

+26:08

17.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:16:49

+26:28

18.

Sigfred Fagervik

Thales

1:21:06

+30:45

DSQ

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

21:55

49 54 55 78 48 47 51 63 64 69 79 100

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:01:11

78

DSQ

Tom Gyran

PRIVAT

1:05:57

48 47 51 63 64 69 79

DSQ

Arne Tesli

Koll

1:29:00

51 63 64 69 79

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

33:57

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

34:03

+0:06

3.

Ivar Strømstad

Raumar

40:32

+6:35

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

46:22

+12:25

5.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

49:31

+15:34

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:50

+16:53

7.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

54:27

+20:30

8.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

56:10

+22:13

9.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

56:48

+22:51

10.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

56:54

+22:57

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

59:06

+25:09

12.

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:22

+30:25

13.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:06:33

+32:36

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:09:31

+35:34

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:25:18

+51:21

DSQ

Per Haugen

NEDERMAN

45 51 47 77 63 64 65 67 69 79 100

DSQ

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

1:12:40

77 63 64 65 67 69 79

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

48:49

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

51:30

+2:41

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:32

+3:43

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

52:58

+4:09

5.

Tor Ommundsen

Veritas

53:14

+4:25

6.

Sverre Farstadvoll

Petec

57:39

+8:50

7.

Leif Bråten

CSC

57:58

+9:09

8.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:03:37

+14:48

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:05:54

+17:05

10.

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

1:08:10

+19:21

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:11:03

+22:14

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:22:21

+33:32

13.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:22:29

+33:40

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:13:18

45

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

44:54

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:02:29

+17:35

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:03:00

+18:06

4.

Erling Bakken

Asker SK

1:06:19

+21:25

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:08:21

+23:27

6.

Helge Kvaase

HIAK

1:09:13

+24:19

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:14:40

+29:46

8.

Harald Birkeland

OUS

1:18:27

+33:33

9.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:18:43

+33:49

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:30:32

+45:38

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

39:12

51 47 77 63 64 65 67 69 79

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

57:35

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

1:00:05

+0:00

2.

Emil Ness Rørvik

HEMING/NJÅRD

1:06:05

+6:00

3.

Marianne Aasen

PRIVAT

1:10:52

+10:47

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

59:08

+0:00

2.

Karen Qvale

Sweco

1:33:19

+34:11

DSQ

Christine Hafskjold

Teknologirådet

9:20

49 55 78 47 77 65 67 79 100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Rolvsen

HEMING/NJÅRD

59:30

+0:00

2.

Tom Edvardsen

Aqua team

1:01:58

+2:28

DSQ

Eileen Vik Edvardsen

Acua Team

18:40

77 63 64 65 67 69 79 100

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Stav Johanssen

BASEFARM

52:32

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

58:07

+5:35

3.

Anders Hole

NYDALEN

59:44

+7:12

4.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:02:52

+10:20

5.

Per Sandberg

Nydalens Skiklub

1:05:20

+12:48

6.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

1:05:38

+13:06

7.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

1:10:02

+17:30

8.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:21:03

+28:31

9.

John Jacobsen

Ventelo

1:26:12

+33:40

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:19:16

+0:00

2.

Anders Løland

FBI

1:40:06

+20:50

DSQ

Pia Iversen

HEMING/NJÅRD

1:05:11

47 73 63 69 79

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Urfjell

IL Imås

1:05:02

+0:00

2.

Øivind Due Trier

FBI

1:21:27

+16:25

3.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

1:24:51

+19:49


Sist oppdatert:

19 oktober 2011, 07:58:13

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

185

Antall startet:

185