Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Nordmarkskarusellen 2011OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 6 - 11 8. september 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Marie Flågen

Heming/Njård OL

35:21

+0:00

2.

Maria Lane

HEMING/NJÅRD

35:24

+0:03

3.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

35:31

+0:10

4.

Idunn Cecilie Rovlsen

Heming/Njård

39:37

+4:16

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Marøy Baardsen

HeMING/NJÅRD

1:13:40

+0:00

2.

Martine Sogn-Larssen

HeMING/NJÅRD

1:18:00

+4:20

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING/NJÅRD

52:13

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:04:51

+0:00

2.

Astrid Seberg

Heming/NJÅRD

1:06:22

+1:31

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

58:56

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:04:49

+5:53

3.

Lina Undrum Mariussen

Elverum

1:05:04

+6:08

4.

Guro Svane Bratset

OUS

1:19:51

+20:55

4.

Marianne Fyhn

UIO

1:19:51

+20:55

DSQ

Guro Kolberg

TYRVING

14:24

81 82 49 103 129 130 142 145 100 175

DSQ

Kaia Solland

Statnett BIL

1:29:10

129 130 142 145 100 175

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

1:04:19

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:26:11

+21:52

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

59:06

79 80 81 82 49 103 142 145

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Jørgensen

STeria

1:14:37

+0:00

2.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:15:20

+0:43

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Venche Bjerkreim

Fossum IF

1:10:05

+0:00

2.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:14:39

+4:34

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

39:02

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

42:45

+3:43

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

42:58

+3:56

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

43:09

+4:07

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

36:35

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

39:05

+2:30

3.

Marit Vågsnes

OUS

40:51

+4:16

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

48:34

+11:59

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

34:27

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

46:15

+11:48

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

48:51

+14:24

4.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

53:00

+18:33

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

53:31

+19:04

6.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:02:13

+27:46

7.

Liv Solland

VIa Nova

1:28:36

+54:09

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

38:35

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

45:07

+6:32

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

50:11

+11:36

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

25:06

+0:00

2.

Fredrik Sørensen

BJørndal

29:33

+4:27

3.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING/NJÅRD

31:28

+6:22

4.

Henrik Reusch

HEMING/NJÅRD

49:33

+24:27

5.

Elliot Sjølie

KjELSÅS

56:10

+31:04

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming/NJÅRD

35:17

+0:00

2.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

36:37

+1:20

3.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

47:14

+11:57

4.

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

1:20:49

+45:32

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/NJÅRD

27:47

+0:00

2.

Skjarg Kamsvåg

TYRVING

42:39

+14:52

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Martin Rørvik

FBI

1:54:49

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Brenna

DnB NOR

1:03:06

+0:00

2.

Olav Eide

OSI

1:06:33

+3:27

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:10:57

+7:51

4.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

1:14:34

+11:28

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:16:16

+13:10

6.

Christian Grotnes

NRK BIL

1:19:35

+16:29

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:28:35

+25:29

8.

Lars Karelius Noer

NRK

1:28:48

+25:42

9.

Marius Burmo

Privat

2:00:35

+57:29

DSQ

Anstein Mykland

PRIVAT

1:04:56

75 76 77 78 109

DSQ

Øystein Østermann

HEMING/NJÅRD

1:25:34

100

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

59:06

+0:00

2.

Lars Krüger

Gabler Wassum

1:06:56

+7:50

3.

Jon Fixdal

Teknologirådet

1:11:28

+12:22

4.

Einar Forvoll

HeMING/NJÅRD

1:34:41

+35:35

DSQ

Frode Kamsvåg

TYRVING

58:56

83 103 104 105 124 145

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

56:41

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

1:02:48

+6:07

3.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:04:35

+7:54

4.

Lars Hjermstad

Fossum IF

1:05:13

+8:32

5.

Øystein Kildahl

AHS

1:08:04

+11:23

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:10:52

+14:11

7.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

1:11:18

+14:37

8.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:15:58

+19:17

9.

John Hansen

AB PIL

1:18:02

+21:21

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:19:45

+23:04

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:21:54

+25:13

12.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:28:39

+31:58

13.

Richard Blom

FBI

1:42:34

+45:53

14.

Morten Kongsberg

TYRVING

1:52:23

+55:42

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen

44:46

81 82 49 83 103 104 105 124 145 100

DSQ

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

46:59

81 82 49 83 103 104 105 124 145 100

DSQ

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:09:39

124 145 100 175

DSQ

Tore Ringerike

DNB

1:18:35

175

DSQ

Pål Terkelsen

PRIVAT

1:19:39

104 105 175

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Fossum

Asker SK

52:15

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

53:51

+1:36

3.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

59:09

+6:54

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:06:25

+14:10

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:09:47

+17:32

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

52:42

+0:00

2.

Per Fosser

Indre Østfold

54:45

+2:03

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

54:48

+2:06

4.

Olav Hygen

Belisa

57:39

+4:57

5.

Knut Erik Østengen

Thales

59:20

+6:38

6.

Sverre Seeberg

DnB NOR

1:07:23

+14:41

7.

Knut Karlsen

KGK Management

1:13:58

+21:16

8.

Sigfred Fagervik

Thales

1:14:34

+21:52

9.

Helge Bjaaland

Elle BIL

1:16:31

+23:49

10.

Terje Stensholm

TV2

1:17:26

+24:44

11.

Per Øhlckers

1:18:30

+25:48

12.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:20:33

+27:51

13.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

1:26:16

+33:34

14.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:31:43

+39:01

DSQ

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

13:40

81 82 49 103 129 130 142 145 100 175

DSQ

Per Nermo

COWI BIL

59:36

175

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:21:31

130

DSQ

Tom Edvardsen

Aqua team

1:28:54

100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

27:03

+0:00

2.

Ole Kristian Steinbekken

Tine

29:27

+2:24

3.

John Thomas Petersen

Nordea

32:10

+5:07

4.

Ivar Strømstad

Raumar

35:09

+8:06

5.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

39:27

+12:24

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

40:25

+13:22

7.

Hans Petter Jensen

Privat

43:24

+16:21

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

44:20

+17:17

9.

Karl A Langerød

Lovisenberg

45:37

+18:34

10.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:31

+19:28

11.

Tom Ibsen

OUS

47:18

+20:15

12.

Torstein Østen

MAESTRO

48:29

+21:26

13.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

50:53

+23:50

14.

Per Erik Sørensen

Haugerud

51:26

+24:23

15.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:16

+26:13

16.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

56:17

+29:14

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

33:21

+0:00

2.

Sturle Hånes

GEOFORM

35:20

+1:59

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:14

+5:53

4.

Ronald Inglingstad

Nordea

40:10

+6:49

5.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

41:43

+8:22

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

42:01

+8:40

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

42:41

+9:20

8.

Tor Ommundsen

Veritas

42:56

+9:35

9.

Bjørn Berre

UMB

46:45

+13:24

10.

Hangeraas, Knut

Geoform

50:16

+16:55

11.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

52:44

+19:23

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

53:32

+20:11

13.

Kjell Løvold

HEMING/NJÅRD

53:59

+20:38

14.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

58:37

+25:16

15.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

58:49

+25:28

16.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:10:08

+36:47

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:50

112

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

38:39

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

44:40

+6:01

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

45:23

+6:44

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

49:54

+11:15

5.

Magne Grande

FBI

50:02

+11:23

6.

Harald Birkeland

OUS

1:03:35

+24:56

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:04:23

+25:44

8.

Svein Kildal

Telenor BIL

1:06:13

+27:34

9.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:39:28

+1:00:49

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

41:00

100

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

58:45

125 129 130 142 145

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

47:37

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:28:47

+41:10

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Kernstock

OSI Orientering

24:01

+0:00

2.

Erik Lundby

OSI

33:28

+9:27

3.

Erik Steinsby Wassberg

Heming/NJÅRD

44:54

+20:53

4.

Silje Mellquist

Kamp Vestheim

52:42

+28:41

5.

Helen Zalmsdra

OSI

1:03:58

+39:57

DSQ

Anette Jenssen

OSI

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østvold

PRIVAT

36:31

+0:00

2.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

37:36

+1:05

3.

Eirik Hovland

OSI

44:21

+7:50

4.

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

47:58

+11:27

5.

Maren Edvardsen

Aqua Team

51:36

+15:05

6.

Heidi Martby

Namsfogden Oslo

52:12

+15:41

7.

Eileen Vik Edvardsen

Acua Team

1:41:00

+1:04:29

DSQ

Eivind Gjemdal

HEMING/NJÅRD

102 111 134 107 108 132 133 129 145 100 175

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

50:44

106 112 124 125

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

54:20

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

58:32

+4:12

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:00:35

+6:15

4.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:06:08

+11:48

5.

Birgit Korvald

NYDALEN

1:06:49

+12:29

6.

Per-Christian Nielsen

Halden

1:08:53

+14:33

7.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:14:59

+20:39

8.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:18:11

+23:51

9.

Rune Egeland

PRIVAT

1:18:42

+24:22

10.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:24:21

+30:01

11.

Pål Estil

TV2

1:26:41

+32:21

12.

Svein Tryti

AIBEL

1:31:31

+37:11

13.

Per Anders Ifarness

PRIVAT

1:36:46

+42:26

14.

Sven Ringstad

Siemens

1:37:54

+43:34

15.

Johnny Pedersen

RiNGNES

1:43:05

+48:45

16.

John Jacobsen

Ventelo

2:05:25

+1:11:05

DSQ

Dag Langseth

RINGNES

44:18

81 82 49 103 129 130 142 145

DSQ

Kjetil Ramsland

AIMIT

53:32

129 130 142 145 100 175

DSQ

Kari Vold

RingNES

1:15:32

81 82 129 130 142 145

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Steinbekken

PRIVAT

1:09:45

+0:00

2.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

1:13:41

+3:56

3.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:23:03

+13:18

DSQ

Christian Reusch

HEMING/NJÅRD

1:23:02

83 103 104 105 124 145 175

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Urfjell

IL Imås

1:26:01

+0:00


Sist oppdatert:

19 oktober 2011, 07:57:54

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

196

Antall startet:

196