Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 1 13 23. mai 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

25:53

+0:00

2.

Ingrid Skard

KjELSÅS

32:22

+6:29

3.

Lea Wisløff

KjELSÅS

32:50

+6:57

4.

Live Østvold

HEMING Orientering

38:51

+12:58

5.

Caroline Langrin Kvavik

KJELSÅS

39:29

+13:36

6.

Hanne Wærp Hauge

KjELSÅS

39:32

+13:39

7.

Guro Linnebo

Try IL

39:39

+13:46

8.

Karen Skauge

HEMING Orientering

39:45

+13:52

9.

Stine Østmoe

KjELSÅS

45:42

+19:49

10.

Hanna Syrdal Øen

HEMING Orientering

49:22

+23:29

DSQ

Johanne Wærhaug

PRIVAT

49:26

103

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Jomaas

Fossum IF

31:11

+0:00

2.

Oda Scheele

Nydalens Skiklub

37:30

+6:19

3.

Lin Marte Andorsen

HEMING/NJÅRD

38:40

+7:29

4.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

1:00:22

+29:11

5.

Emilie Flø

LILLOMARKA

1:25:35

+54:24

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

44:10

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

57:34

+0:00

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paz Lopez-Doriga

PRIVAT

36:04

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Wang

LILLOMARKA

38:09

+0:00

2.

Anne Flø

LILLOMARKA

40:05

+1:56

3.

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

40:59

+2:50

4.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

48:22

+10:13

5.

Maren Edvardsen

Aquateam

57:12

+19:03

6.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

57:34

+19:25

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Vareg

46:33

+0:00

2.

Undis Ellevog

OSI Orientering

49:05

+2:32

3.

Alexandra Devik

OSI Orientering

51:47

+5:14

4.

Gunn Camilla Stang

OSI Orientering

55:29

+8:56

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

50:17

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

OUS

52:10

+1:53

3.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

53:21

+3:04

106

4.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:00:01

+9:44

5.

Elisabeth Myhre

Bærums Skiklub

1:00:39

+10:22

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING Orientering

42:31

+0:00

Arrangør

Hilde Ståhlbrand

OUS

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:06:34

+0:00

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:09:38

+3:04

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:30

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

37:34

+1:04

3.

Elle Melbye

Elle BIL

39:58

+3:28

4.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:00:18

+23:48

5.

Kjersit Viker

DNB

1:27:55

+51:25

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

55:11

+0:00

2.

Eilen Vik

Aquateam

1:02:46

+7:35

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

38:32

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

44:35

+6:03

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:37

+7:05

4.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

48:55

+10:23

5.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

54:12

+15:40

6.

Elisabeth Ibsen

UiO

55:18

+16:46

7.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:05:26

+26:54

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

41:48

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

47:53

+6:05

3.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

50:06

+8:18

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

54:22

+12:34

5.

Onelma Blomhoff

OUS

1:02:03

+20:15

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:04:00

+22:12

31 49 34 39 40 109 108 106 100

7.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:04:07

+22:19

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:25:35

+43:47

Arrangør

Anne-Britt Nilsen

HIOA

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Reusch

HEMING orientering

19:19

+0:00

2.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

21:36

+2:17

3.

Nicolai Gudim

KjELSÅS

35:47

+16:28

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

29:21

+0:00

2.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

32:51

+3:30

3.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

39:10

+9:49

4.

Rolf Andreas Berg

Nydalens Skiklub

47:18

+17:57

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

Heming Orientering

36:39

+0:00

2.

Tobias Fremming

HemING orientering

38:32

+1:53

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

43:22

+0:00

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Arnesen

HEMING Orientering

38:04

+0:00

2.

Ola Nakken

AHUS BIL

41:13

+3:09

3.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

43:35

+5:31

4.

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

51:56

+13:52

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Martner

Gøteborg

42:45

+0:00

2.

Morten Nilstad Pettersen

TYRVING

57:15

+14:30

3.

Fredrik Rosenqvist

TYRVING

1:00:19

+17:34

4.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

1:03:36

+20:51

DSQ

Erlend Bjerkestand

ÅRVOLL IL

56:10

33

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

SKBO

48:47

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

52:11

+3:24

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

52:37

+3:50

4.

Christian Vogelsang

NIVA

53:36

+4:49

5.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

56:15

+7:28

6.

Lars Grande

FBI

1:00:06

+11:19

7.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

1:02:02

+13:15

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:19

+13:32

9.

Lasse Nederhoed

NRK

1:06:56

+18:09

10.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:10:21

+21:34

11.

Christian Barstad

ÅRVOLL IL

1:18:45

+29:58

12.

Riune Myrland

Boklink

1:21:07

+32:20

13.

Marius Burmo

Privat

1:21:18

+32:31

14.

Erlend Gjetrud

NOtodden Olag

1:24:57

+36:10

15.

Torgeir Vaage

SAnto SOlve

1:36:58

+48:11

16.

Jul Fredrik Kaltenborn

GEOFORM

2:15:50

+1:27:03

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

37:12

+0:00

2.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

38:12

+1:00

3.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

38:45

+1:33

4.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

40:54

+3:42

5.

Carl Erik Wasberg

FFI

48:16

+11:04

6.

Einar Forvoll

HeMING Orientering

49:09

+11:57

7.

Dag Wang

LILLOMARKA

52:03

+14:51

8.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:04:41

+27:29

9.

Uno Hanslien

Bilpost

1:08:52

+31:40

DSQ

Karsten Borge

AIMIT AS

1:02:45

93 106

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

38:41

+0:00

2.

Terje Mathisen

Evry Oslo

38:48

+0:07

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:13

+2:32

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

42:36

+3:55

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:09

+5:28

6.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

44:26

+5:45

7.

Andreas Erichsen

COWI BIL

49:15

+10:34

8.

Martin Granly

Siemens

50:30

+11:49

9.

Per Schanche

Asker SK

52:15

+13:34

10.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:18

+14:37

11.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

54:38

+15:57

12.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

55:30

+16:49

13.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

55:32

+16:51

106

14.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

56:04

+17:23

15.

Knut Anders Løken

Fossum IF

57:19

+18:38

16.

Håvard Christiansen

FoRSVARSBYGG

59:01

+20:20

17.

Nils Olav Solheim

AkeR SOLUTIONS

1:00:47

+22:06

18.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:01:30

+22:49

19.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:01:32

+22:51

20.

Per Stedje

BASEFARM

1:19:20

+40:39

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

41:29

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

44:02

+2:33

3.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

44:08

+2:39

4.

Leif S Thingsrud

Østmarka OK

44:24

+2:55

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

46:44

+5:15

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

47:19

+5:50

7.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

52:53

+11:24

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

58:28

+16:59

9.

John Ravlo

Ecohz

1:11:00

+29:31

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:04:07

33

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

34:53

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:08

+5:15

3.

Are Eriksen

OSI

45:22

+10:29

4.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

46:29

+11:36

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

50:32

+15:39

6.

Tore Ringerike

DNB

50:50

+15:57

7.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

53:41

+18:48

8.

Tom Edvardsen

Aquateam

57:27

+22:34

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

58:47

+23:54

10.

Tom Gyran

PRIVAT

1:00:43

+25:50

11.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:02:59

+28:06

12.

Per Nermo

COWI BIL

1:03:16

+28:23

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kredinor

31:52

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

32:20

+0:28

3.

Einar Skåre

Brevpost

34:24

+2:32

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

36:09

+4:17

5.

Ivar Strømstad

Raumar

36:33

+4:41

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

37:42

+5:50

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:26

+6:34

8.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

38:59

+7:07

9.

Thor Erik Aas

DNB

39:07

+7:15

10.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

42:09

+10:17

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:37

+15:45

12.

Ernst Aandalen

PRIVAT

54:00

+22:08

13.

Tom Ibsen

OUS

54:30

+22:38

14.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:03:27

+31:35

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

35:22

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:40

+0:18

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

38:47

+3:25

4.

Hans Petter Jensen

Privat

39:34

+4:12

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

40:10

+4:48

6.

Arne Reistad

Thales BIL

41:25

+6:03

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

44:33

+9:11

8.

Tor Ommundsen

Veritas

45:20

+9:58

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

46:30

+11:08

10.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

52:06

+16:44

11.

Per Erik Sørensen

Haugerud

52:27

+17:05

12.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

54:37

+19:15

13.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

55:00

+19:38

14.

Sigfred Fagervik

Thales

1:00:42

+25:20

15.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:00:46

+25:24

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

36:20

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

37:12

+0:52

3.

Annar Brustad

FOBIL

41:58

+5:38

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:53

+6:33

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

43:40

+7:20

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

43:48

+7:28

7.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

45:26

+9:06

8.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

47:09

+10:49

9.

Tor Henriksen

HiO

53:33

+17:13

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

54:15

+17:55

11.

Jappe Blomhoff

OUS

55:24

+19:04

12.

Harald Birkeland

OUS

1:14:22

+38:02

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

44:39

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI

44:45

+0:06

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

46:53

+2:14

4.

Magne Grande

FBI

58:33

+13:54

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:07:25

+22:46

6.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:09:45

+25:06

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Berlin

HEMING

37:12

+0:00

1.

Vegard Ness

HEMING Orientering

37:12

+0:00

3.

Anne Dahl

KjELSÅS

44:39

+7:27

DSQ

Lena Simes

Enerhaugen

45:26

50

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østvold

Gjensidige

29:18

+0:00

2.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

53:06

+23:48

3.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:30:02

+1:00:44

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

43:49

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

49:25

+5:36

3.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

51:44

+7:55

DSQ

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

52:15

48

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Fredeheim

EBY

40:47

+0:00

2.

Mats Ringerike

Oppsal IF

51:42

+10:55

3.

Jon Solsrud

PRodon

54:18

+13:31

4.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

59:05

+18:18

106

5.

Ingrid Skantze

TYRVING

1:00:32

+19:45

106

6.

Birgit Korvald

NYDALEN

1:03:30

+22:43

7.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:19:15

+38:28

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:08:30

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:10:39

+2:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2013, 08:22:04

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

216

Antall startet:

216