Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen 2 13 30. mai 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Koll IL

24:56

+0:00

2.

Stine Østmoe

KjELSÅS

27:30

+2:34

3.

Pauline Myklebust

Koll IL

28:24

+3:28

4.

Kamilla Kildal

HEMING Orientering

36:16

+11:20

5.

Ingrid Skard

KjELSÅS

38:04

+13:08

6.

Tia Jansen

HEMING Orientering

39:31

+14:35

7.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

39:36

+14:40

8.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

47:10

+22:14

9.

Hanne Wærp Hauge

KjELSÅS

47:46

+22:50

10.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

48:25

+23:29

11.

Guro Linnebo

HEMING Orientering

48:29

+23:33

12.

Karen Skauge

HEMING Orientering

48:32

+23:36

13.

Frederike Skisaker

HEMING Orientering

48:39

+23:43

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens Skiklub

33:31

+0:00

2.

Eline Bryne

HEMING Orientering

45:57

+12:26

3.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

54:27

+20:56

4.

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

54:38

+21:07

5.

Emilie Flø

LILLOMARKA

1:10:28

+36:57

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

1:00:33

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Iversen

HEMING Orientering

1:01:58

+0:00

2.

Martine Engebretsen

HEMING Orientering

1:08:24

+6:26

DSQ

Louise Mari Baardsen

HEMING Orientering

52:15

32 36 37 48 49 69 73 75 76

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marøy

HEMING orientering

51:20

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:05:54

+0:00

2.

Anne Flø

LILLOMARKA

1:07:20

+1:26

DSQ

Maren Edvardsen

Aquateam

52:58

33

DSQ

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

53:00

33

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Vareg

47:20

+0:00

2.

Alexandra Devik

OSI Orientering

50:12

+2:52

3.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

1:04:55

+17:35

DSQ

Antonina Naydinova

OSI Orientering

1:14:32

32

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

42:49

+0:00

2.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

49:15

+6:26

3.

Mali TronshaugUnni Drage

Aker Solutions

57:24

+14:35

4.

Liv Paltiel

Folkehelsa

57:43

+14:54

5.

Tone Kvåle

PRIVAT

58:50

+16:01

6.

Elisabeth Myhre

Bærums Skiklub

1:07:07

+24:18

7.

Rikke Gåsholt

UiO

1:07:27

+24:38

DSQ

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

51:24

76

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren

42:30

+0:00

2.

Signe Arnesen

HEMING Orientering

44:39

+2:09

3.

Nina Elise Jørgensen

Steria

50:24

+7:54

4.

Siv Johanne Moen

Nydalens Skiklub

56:13

+13:43

5.

Marie Arneberg

KjELSÅS

56:15

+13:45

6.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:24:51

+42:21

7.

Susannah Malm

STATNETT

1:29:25

+46:55

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

49:10

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

30:35

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

51:23

+20:48

3.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

54:00

+23:25

4.

Aud Gran

TYRVING

1:05:29

+34:54

5.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:20:44

+50:09

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

53:30

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

54:04

+0:34

3.

Eilen Vik

Koll IL

1:13:51

+20:21

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

48:35

+0:00

2.

Kaare Solhjell

Privat

53:34

+4:59

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

56:48

+8:13

4.

Nora Ursin

Bærum kom.

58:17

+9:42

5.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

58:48

+10:13

6.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:02:16

+13:41

7.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:11:50

+23:15

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

56:29

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:08:06

+11:37

3.

Astrid Kvamme

HEMING Orientering

1:10:23

+13:54

4.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:13:31

+17:02

5.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:15:14

+18:45

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:16:00

+19:31

7.

Lajla Tiedemann

Gjøvard

1:19:44

+23:15

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:23:00

+26:31

DSQ

Turid Bratland

Fossum

1:14:48

33 34

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

26:23

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

Koll IL

27:26

+1:03

3.

Johannes Lunde

Koll IL

27:43

+1:20

4.

Torjus Hoel Bjoraa

Koll IL

27:54

+1:31

5.

Peder Daniel Bogerud Dyrnes

Koll IL

27:59

+1:36

6.

Martin Christoffer Borg

Koll IL

28:02

+1:39

7.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

31:22

+4:59

8.

Martin Dege

HEMING Orientering

38:51

+12:28

9.

Nicolai Gudim

KjELSÅS

43:45

+17:22

10.

Joakim Kildal

HEMING Orientering

55:40

+29:17

11.

Balder Gammeli-Messel

Koll IL

1:17:16

+50:53

DSQ

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

42:03

60 70 47 71 44

DSQ

Bendic Jensen Raisanen

Koll IL

43:13

71 45 43 44 61 76

DSQ

Jørund Tolleshaug Skaugen

Koll IL

43:26

71 45 43 44 61 76

DSQ

Stian Alexander Lie Rese

Koll IL

1:19:39

45 43

DSQ

Emil Kristianson

Koll IL

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsen

Nydalens Skiklub

24:08

+0:00

2.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

27:10

+3:02

3.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

31:12

+7:04

4.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

37:10

+13:02

5.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

43:36

+19:28

6.

Henrik Reusch

HEMING orientering

47:39

+23:31

7.

Lea Trong-jOHansen

Nydalens Skiklub

51:38

+27:30

DSQ

Rolf Andreas Berg

Nydalens Skiklub

56:26

62 45 43 61 76

DSQ

Ellia Thorvik

Nydalens Skiklub

56:36

62 45 43 61 76

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Philip Stark-Johansen

HEMING Orientering

34:46

63 62

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

37:51

+0:00

2.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

43:52

+6:01

3.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

50:03

+12:12

4.

Håvard Høymork

Heming Orientering

58:56

+21:05

DSQ

Nicolai Andersen

HEMING Orientering

1:09:33

65 48 64

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

41:58

+0:00

2.

Ander Langås

NYDALEN

49:22

+7:24

Klasse: H17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Sundt

STatENS VEGVESEN

33:25

+0:00

2.

Erik Skiaker

STatENS VEGVESEN

48:11

+14:46

DSQ

Sindre Fougner

KjELSÅS

1:23:17

57 63 62 45 43 61

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Larsen

INdre Østfold

44:28

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

58:40

+14:12

Klasse: H17-34 bedrift(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lien Johnsen

Powell BIL

1:11:53

+0:00

2.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:15:22

+3:29

3.

Dennis Rahbek

FFI

1:34:37

+22:44

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Raumar OL

47:29

+0:00

2.

Henrik Gjemdal

HEMING Orientering

58:03

+10:34

3.

Stein blomseth

LILLOMARKA

1:01:17

+13:48

4.

Finn Gjerull Rygh

HEMING Orientering

1:01:33

+14:04

5.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

1:12:15

+24:46

6.

John Kjenseth

HEMING Orientering

1:23:19

+35:50

DSQ

Ivar Haugen

Kristiansand OK

1:06:36

33 52 46 54 51 75

DSQ

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:38:56

52 46 54 51 41 48 49 69 73 75 76

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

52:34

+0:00

2.

Inge Gunnes

Norconsult

54:10

+1:36

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

56:44

+4:10

4.

Gard Lindseth

Nydalen SK

59:03

+6:29

5.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:01:46

+9:12

6.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

1:01:49

+9:15

7.

Bjørn Hauge

Fet O-Lag

1:02:12

+9:38

8.

Lars Grande

FBI

1:04:31

+11:57

9.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:04:49

+12:15

10.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:09:52

+17:18

11.

Tor Ringstad

Cisco

1:11:30

+18:56

12.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:14:41

+22:07

13.

Christian Barstad

ÅRVOLL IL

1:22:08

+29:34

14.

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

2:44:28

+1:51:54

DSQ

Olav Eide

SKBO

1:06:17

76

DSQ

Jørgen Frøyd

Vega BIL

1:06:41

56

DSQ

Lars Ringerike

SEctech AS

1:19:07

36 56 67 52 46 54 51 41

DSQ

Marius Burmo

Privat

1:43:24

36

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

49:48

+0:00

2.

Magne Knudsen

Østmarka OK

52:30

+2:42

3.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

56:10

+6:22

4.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:01:07

+11:19

5.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:01:59

+12:11

6.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:03:48

+14:00

7.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:04:40

+14:52

8.

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:12:30

+22:42

9.

Mats Carlin

FBI

1:15:46

+25:58

10.

Uno Hanslien

Bilpost

1:21:45

+31:57

11.

Bent Kverme

Fossum IF

1:33:12

+43:24

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

40:58

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:42

+0:44

3.

Eirik Nass-Ulseth

Nydalens Skiklub

42:23

+1:25

4.

Morten Aamodt

Sandnes IL

43:17

+2:19

5.

Olav Johannessen

DNB

46:11

+5:13

6.

Eivind Hoff

Nordea

46:45

+5:47

7.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

46:52

+5:54

8.

Martin Granly

Siemens

50:16

+9:18

9.

Pål Therkelsen

Privat

51:04

+10:06

10.

Per Kaarby

Overtoppen

52:54

+11:56

11.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

53:00

+12:02

12.

Knut Anders Løken

Fossum IF

55:10

+14:12

13.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

55:27

+14:29

14.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

56:46

+15:48

15.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

58:40

+17:42

16.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

1:01:11

+20:13

17.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:03:03

+22:05

18.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:03:52

+22:54

19.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:09:31

+28:33

20.

Per Stedje

BASEFARM

1:11:36

+30:38

21.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:12:47

+31:49

22.

Nils Olav Solheim

AkeR SOLUTIONS

1:26:18

+45:20

DSQ

Paul Hinsch

MIC

53:53

31 34 33 56 40 41

DSQ

Frode Martinussen

Fossum IF

1:30:02

33

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

32:48

+0:00

2.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

40:09

+7:21

3.

John Hansen

AB PIL

41:51

+9:03

4.

Leif S Thingsrud

Østmarka OK

42:59

+10:11

5.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

47:02

+14:14

6.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

49:35

+16:47

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

50:45

+17:57

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:48

+18:00

9.

Tom Pettersen

KPP/Runners

51:49

+19:01

10.

Frode Vaksvik

AGR Energy

58:52

+26:04

11.

John Ravlo

Ecohz

1:18:20

+45:32

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:19

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

37:58

+0:39

3.

Are Eriksen

OSI

38:58

+1:39

4.

Johan T Jensen

UD

47:23

+10:04

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

47:46

+10:27

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

50:10

+12:51

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:24

+17:05

8.

Per Nermo

COWI BIL

59:24

+22:05

9.

Tore Ringerike

DNB

59:42

+22:23

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:09:33

+32:14

11.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:11:16

+33:57

12.

Tom Gyran

PRIVAT

1:23:49

+46:30

DSQ

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:13:24

73 75 76

DSQ

Tom Edvardsen

Aquateam

1:40:41

48

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets Spkl.

30:27

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

33:51

+3:24

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

33:53

+3:26

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

37:47

+7:20

5.

Ivar Strømstad

Raumar

38:49

+8:22

6.

Knut G Karlsen

Omega AS

42:05

+11:38

7.

Einar Skåre

Brevpost

48:12

+17:45

8.

Ernst Aandalen

PRIVAT

50:45

+20:18

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

52:40

+22:13

10.

Torstein Østen

MAESTRO

58:56

+28:29

11.

Knut Møgedal

Aker Solutions

59:10

+28:43

12.

Tom Ibsen

OUS

1:08:45

+38:18

13.

Per Haugen

NEDERMAN

1:11:16

+40:49

14.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:14:31

+44:04

DSQ

Thor Erik Aas

DNB

57:36

49 69

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

38:01

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

39:41

+1:40

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

40:34

+2:33

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

44:12

+6:11

5.

Tor Ommundsen

Veritas

45:34

+7:33

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:50

+7:49

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

48:30

+10:29

8.

Eyvind Aas

GEOFORM

50:50

+12:49

9.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

50:52

+12:51

10.

Terje Throndsen

PeCon

51:20

+13:19

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:53

+16:52

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

56:37

+18:36

13.

Hans Petter Jensen

Privat

58:20

+20:19

14.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:00:48

+22:47

15.

Karl A Langerød

Louisenberg BIL

1:02:16

+24:15

16.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:08:25

+30:24

17.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:08:35

+30:34

18.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:19:24

+41:23

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

54:39

69

DSQ

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:07:28

76

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

41:07

+0:00

2.

Odd kletteli

BSk

43:57

+2:50

3.

Per Ongstad

PRIVAT

50:22

+9:15

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

53:26

+12:19

5.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:04:24

+23:17

6.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:04:43

+23:36

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:05:59

+24:52

8.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:10:07

+29:00

9.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:27:27

+46:20

10.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:34:11

+53:04

11.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:36:21

+55:14

DSQ

Åge Øyvann

NORSK Hydro

39:24

57 33 34 49 69 73 75 76

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

OSI

49:23

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

58:00

+8:37

3.

Hans Larsen

Privat

1:01:12

+11:49

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:06:03

+16:40

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:12:39

+23:16

6.

Per Gjermo

Asker SK

1:13:05

+23:42

7.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:13:52

+24:29

8.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:21:54

+32:31

9.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:38:40

+49:17

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:54:59

+1:05:36

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Brevik Formo

LYN

1:04:23

+0:00

57 63 62 45 43 61

2.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

1:07:22

+2:59

3.

Christina Engebregtsen

HEMING Orientering

1:10:33

+6:10

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Reusch

HEMING Orientering

36:22

+0:00

2.

Anne Dahl

Nydalens Skiklub

55:46

+19:24

3.

Trude Fixdal

Koll IL

1:00:21

+23:59

DSQ

Lena Simes

Enerhaugen

55:42

32 58 57

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

35:50

+0:00

2.

Dag Langseth

Ringnes

52:22

+16:32

3.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

52:27

+16:37

4.

Torstein Schelle

Aimit AS

54:05

+18:15

5.

Thomas Johannson

PRIVAT

54:38

+18:48

6.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

57:46

+21:56

7.

Niels hygum nielsen

FFI BIL

1:01:30

+25:40

8.

Knut Engebretsen

HEMING Orientering

1:03:39

+27:49

9.

Nicolai Nordstrand

SpareBank 1

1:05:25

+29:35

10.

Kristian Gjemdal

HEMING Orientering

1:10:38

+34:48

11.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:14:02

+38:12

12.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:36:35

+1:00:45

DSQ

Vidar Thorvik

Nydalens Skiklub

56:36

34 36 37 49

DSQ

Kristian Hovet

HEMING Orientering

1:17:20

58 57 34 32

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

1:02:12

+0:00

2.

Anders Bråten

HEMING Orientering

1:04:53

+2:41

3.

Birgit Korvald

NYDALEN

1:10:26

+8:14

4.

Eivind Melleby

HEMING Orientering

1:16:47

+14:35

5.

Andreas Flø

LILLOMARKA

1:41:15

+39:03

DSQ

Andreas Barstad

ÅRVOLL IL

1:40:00

56 40 41 48 49 69 73 75 76

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolv Anders Systad

LyN

1:05:29

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:15:51

+10:22

3.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:19:56

+14:27

4.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:23:56

+18:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 desember 2013, 20:38:53

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

286

Antall startet:

286