Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 3 13 6. juni 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Østmoe

KjELSÅS

28:24

+0:00

2.

Lea Wisløff

KjELSÅS

49:09

+20:45

3.

Hanna Syrdal Øen

HEMING Orientering

53:03

+24:39

4.

Nillle Briseid Johansen

HEMING Orientering

53:51

+25:27

DSQ

Aurora Vigen

HEMING Orientering

51:26

130

DSQ

Julie Sand

HEMING Orientering

51:29

129 130

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Bryne

HEMING Orientering

52:21

+0:00

2.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

57:21

+5:00

3.

Emilie Flø

LILLOMARKA

1:38:54

+46:33

DSQ

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

59:45

137

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Sogn-Larssen

HEMING Orientering

1:02:18

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

1:07:08

+0:00

2.

Henriette Krohg Stabel

HEMING Orientering

1:13:16

+6:08

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

56:25

+0:00

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Flø

LILLOMARKA

45:30

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Aquateam

1:10:24

+24:54

3.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

1:12:41

+27:11

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Næss Ulsett

Nydalens Skiklub

1:04:35

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

PRIVAT

1:11:06

+6:31

3.

Frøydis Aakenes

Statoil Oslo BIL

1:17:46

+13:11

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

56:06

+0:00

2.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

58:42

+2:36

3.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

1:01:33

+5:27

4.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:09:47

+13:41

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Danielsen

LYN

1:03:13

+0:00

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:19:03

+15:50

130

DSQ

Evy Stabell

HEMING Orientering

1:17:11

134 110

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

52:09

+0:00

2.

Toril Eine

Fossum IF

1:09:34

+17:25

3.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:14:06

+21:57

4.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:25:09

+33:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

38:00

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

41:57

+3:57

3.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

44:04

+6:04

4.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

53:36

+15:36

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:24

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

58:14

+11:50

3.

Liv Haugli

HEMING Orientering

1:06:13

+19:49

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:14

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

53:28

+8:14

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:00:04

+14:50

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:12

+15:58

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

50:15

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

50:35

+0:20

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

52:49

+2:34

4.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:00:40

+10:25

5.

Turid Bratland

Fossum

1:07:44

+17:29

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lauritz Sogn-Larssen

HEMING orientering

26:51

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

33:12

+6:21

3.

Martin Dege

HEMING Orientering

55:35

+28:44

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

38:22

+0:00

2.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

47:07

+8:45

3.

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

49:57

+11:35

4.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

53:10

+14:48

5.

Halfdan Baumann

HEMING orientering

1:09:43

+31:21

6.

Arild Baumann

HEMING Orientering

1:17:45

+39:23

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølve Nordahl

Heming orientering

1:36:53

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Nyland

Nydalens Skiklub

41:03

+0:00

2.

Tobias Fremming

HEMING Orientering

46:38

+5:35

3.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

48:23

+7:20

4.

Sindre Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

54:59

+13:56

5.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

1:09:26

+28:23

DSQ

Håvard Høymork

Heming Orientering

56:17

137 140 135 138 139

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

1:14:05

+0:00

2.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

1:20:07

+6:02

3.

Finn Gjerull Rygh

HEMING Orientering

1:21:29

+7:24

4.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:52:07

+38:02

DSQ

Andreas Krohg Stabell

HEMING Orientering

1:25:43

105 111 112 141 143

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

58:20

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:06:30

+8:10

3.

Anders Storbråten

IFK Lidingö SOK

1:07:20

+9:00

4.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

1:09:06

+10:46

5.

Tor Ringstad

Cisco

1:12:59

+14:39

6.

Lars Grande

FBI

1:23:58

+25:38

7.

Eirik W. Moe

Lierbygda

1:25:31

+27:11

8.

Lasse Nederhoed

NRK

1:28:32

+30:12

9.

Vidar Fossli

STatoil Oslo BIL

1:32:38

+34:18

10.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

2:33:51

+1:35:31

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

37:56

105 107 108 110 111 112 141 143 135 144 145 130

DSQ

Ola Nakken

AHUS BIL

54:26

105 107 108 110 111 141 143 135 144 145 130 175

DSQ

Simen Sogn Larsen

HEMING Orientering

1:10:45

105 107 108 110 111 112 141 143

DSQ

Terje Martinsen

LØRENSKOG KOMM

1:29:49

107 108 110 111 112 141 143 135 144 145 130 175

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

54:02

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

54:47

+0:45

3.

Rolv Anders Systad

LyN

54:49

+0:47

4.

Børge Pedersen

Nydalens Skiklub

55:55

+1:53

5.

Lars Krüger

Gabler Wassum

1:08:44

+14:42

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:27:47

+33:45

7.

Mats Carlin

FBI

1:37:07

+43:05

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

54:29

+0:00

2.

Pål Therkelsen

Privat

57:12

+2:43

3.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

57:29

+3:00

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:00:18

+5:49

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:02:44

+8:15

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:04:11

+9:42

7.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

1:04:46

+10:17

8.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:06:06

+11:37

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:08:39

+14:10

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:13:48

+19:19

11.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

1:20:40

+26:11

12.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:29:18

+34:49

13.

Frode Martinussen

Fossum IF

1:31:01

+36:32

DSQ

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:12:25

144

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

36:06

+0:00

2.

Leif S Thingsrud

Østmarka OK

43:58

+7:52

3.

John Hansen

AB PIL

46:16

+10:10

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

47:13

+11:07

5.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

50:46

+14:40

6.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

51:46

+15:40

7.

Tormod Øvergaard 

Intero

52:27

+16:21

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

58:42

+22:36

DSQ

Jørn Ourom

Oppsal IF

36:35

102 103 132

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:41

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

41:51

+2:10

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

51:21

+11:40

4.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

52:24

+12:43

5.

Per Nermo

COWI BIL

59:21

+19:40

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

59:38

+19:57

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:02:26

+22:45

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:03:32

+23:51

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:11:00

+31:19

10.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:13:53

+34:12

11.

Atle Søvig

TYRVING

1:28:55

+49:14

DSQ

Tom Gyran

PRIVAT

1:28:43

143 135 144 145 130

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

30:01

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

38:50

+8:49

3.

Ivar Strømstad

Raumar

42:29

+12:28

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

43:02

+13:01

5.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

43:40

+13:39

6.

Einar Skåre

Brevpost

44:36

+14:35

7.

Roar Gudding

VETBIL

52:35

+22:34

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

53:55

+23:54

9.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

55:39

+25:38

10.

Per Haugen

NEDERMAN

56:30

+26:29

11.

Ernst Aandalen

PRIVAT

56:36

+26:35

12.

Tom Ibsen

OUS

58:45

+28:44

13.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:01:15

+31:14

DSQ

Dag Sletten

Skogselskapet

55:29

135

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

37:03

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:52

+0:49

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

39:30

+2:27

4.

Tor Ommundsen

Veritas

40:55

+3:52

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

44:32

+7:29

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

45:40

+8:37

7.

Sturle Hånes

GeoFORM

46:21

+9:18

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

48:53

+11:50

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:07

+13:04

10.

Terje Throndsen

PeCon

50:25

+13:22

11.

Leif Bråten

HEMING Orientering

51:01

+13:58

12.

Hans Petter Jensen

Privat

51:15

+14:12

13.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

52:27

+15:24

14.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

55:51

+18:48

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:25

+21:22

16.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:01:03

+24:00

17.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:03:09

+26:06

18.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:03:49

+26:46

19.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:04:54

+27:51

20.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:17:33

+40:30

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:10

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

48:56

+5:46

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

49:31

+6:21

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

51:41

+8:31

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

52:52

+9:42

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

56:17

+13:07

7.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

59:27

+16:17

8.

Harald Birkeland

OUS

1:05:40

+22:30

9.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:09:50

+26:40

10.

Per Meiland

DNB NOR

1:10:05

+26:55

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:41:07

110 143 135 144 145 130

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

45:50

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

47:54

+2:04

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

56:46

+10:56

4.

Per Gjermo

Asker SK

1:00:28

+14:38

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:02:45

+16:55

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:04:15

+18:25

7.

Magne Grande

FBI

1:06:47

+20:57

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monique Erard

NORGES BANK

33:43

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Gunnar Haugmo

HEMING Orientering

47:31

+0:00

2.

Vegard Ness

HEMING Orientering

1:03:15

+15:44

3.

Nora Berlin

HEMING Orientering

1:03:16

+15:45

DSQ

Kaja Strande

PRIVAT

54:07

128 135 138 139 130

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

49:30

+0:00

2.

Jørgen Strøm Gundersen

Joda Cons

51:41

+2:11

3.

Eyvind Fredriksen

SiNTEF BIL

55:47

+6:17

4.

Anne Dahl

KjELSÅS

1:12:28

+22:58

DSQ

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

1:01:44

137 140 135 138 139

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

HEMING orientering

30:47

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

41:20

+10:33

3.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

49:07

+18:20

4.

Ane Myre

PRIVAT

53:05

+22:18

5.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

56:08

+25:21

6.

Rikke Gåsholt

UiO

56:14

+25:27

7.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

59:12

+28:25

DSQ

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

21:28

103 101 110 143 135 144 145

DSQ

Erik Rolfsen Haugmo

HEMING Orientering

55:05

103 110 143

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

41:18

+0:00

2.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

53:51

+12:33

3.

Arne Klaveness

AkeR SOLUTIONS

1:02:26

+21:08

4.

Nils Ihlen

Holte consulting

1:03:20

+22:02

5.

Kjetil Østvold

Gjensidige

1:14:47

+33:29

6.

Per Ongstad

PRIVAT

1:16:37

+35:19

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

1:09:46

+0:00

2.

Anders Bråten

HEMING Orientering

1:20:51

+11:05

DSQ

Eivind Melleby

HEMING Orientering

2:11:58

132

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:29:01

+0:00

2.

Antonina Naydinova

OSI Orientering

1:29:24

+0:23

3.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:38:55

+9:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2013, 22:37:34

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

207

Antall startet:

207