Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen 5 13 29. august 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

24:15

+0:00

2.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

28:52

+4:37

3.

Orla Stray Pedersen

HEMING Orientering

29:30

+5:15

4.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

29:32

+5:17

5.

Hanne Wærp Hauge

KjELSÅS

30:47

+6:32

6.

Lea Wisløff

KjELSÅS

32:35

+8:20

7.

Guro Linnebo

HEMING Orientering

34:48

+10:33

8.

Karen Skauge

HEMING Orientering

34:50

+10:35

9.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

35:06

+10:51

10.

Astrid Borge

Røa

39:32

+15:17

11.

Ingeborg Lie Søvold

HEMING/NJÅRD

51:04

+26:49

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Østvold

HEMING Orientering

37:26

+0:00

2.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

56:28

+19:02

3.

Kamilla Kildal

HEMING Orientering

1:00:48

+23:22

4.

Emilie Flø

LILLOMARKA

1:22:11

+44:45

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

45:26

+0:00

2.

Martine Sogn-Larssen

HEMING Orientering

1:04:18

+18:52

3.

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

1:14:21

+28:55

DSQ

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

1:06:41

133 84

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

32:07

+0:00

2.

Eli Marøy

HEMING orientering

39:28

+7:21

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Flø

LILLOMARKA

56:00

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Aquateam

58:59

+2:59

DSQ

Julie Bøbel

Nydalens Skiklub

47:07

53

Klasse: D 17-34 bedrift(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Juliussen

STatnett BIL

1:07:18

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Lye

STatnett

42:05

+0:00

2.

Nanna Fløgstad Solberg

HEMING

55:43

+13:38

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

49:08

+0:00

2.

Tone Kvåle

PRIVAT

55:39

+6:31

3.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

1:00:39

+11:31

4.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

1:07:12

+18:04

5.

Berit Herstad

Bækkelagets Spkl.

1:13:13

+24:05

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

HEMING Orientering

44:41

+0:00

2.

Trude Fixdal

Koll IL

58:45

+14:04

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:20:19

+35:38

DSQ

Anne Danielsen

LYN

32:35

78 90 95 132 84 100

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:26:29

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

45:15

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

54:02

+8:47

3.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

55:17

+10:02

4.

Frøydis Langsholt

Skanska aktiv

1:17:02

+31:47

100

5.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:32:25

+47:10

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

58:02

+0:00

2.

Eilen Vik

Koll IL

1:12:00

+13:58

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:14:12

+16:10

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:12

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

55:16

+2:04

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

59:04

+5:52

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:03:34

+10:22

5.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:07:53

+14:41

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

59:50

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:18:00

+18:10

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:46:04

+46:14

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:46:05

+46:15

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:14

55

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Lie Søvold

HEMING Orientering

26:38

+0:00

2.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

27:27

+0:49

3.

Nicolai Gudim

KjELSÅS

35:54

+9:16

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

29:24

+0:00

91

2.

Henrik Reusch

HEMING orientering

34:22

+4:58

3.

Elias Stubberud

Nydalens Skiklub

49:56

+20:32

4.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

50:17

+20:53

5.

Magnus Sparre Hovet

HEMING Orientering

1:24:18

+54:54

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Gjerde

HEMING Orientering

37:34

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Fremming

HEMING Orientering

41:40

+0:00

2.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

42:40

+1:00

3.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

45:32

+3:52

4.

Bendik Hovet

HEMING Orientering

45:47

+4:07

5.

Håvard Høymork

Heming Orientering

46:11

+4:31

DSQ

Sølve Nordahl

Heming orientering

1:03:50

91 130

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nore Rystad

HEMING Orientering

1:10:24

+0:00

DSQ

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

1:09:10

52

Klasse: H17K(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar o-klubb

57:27

+0:00

77

Klasse: H17-34 bedrift(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Daniel Rees

TNS Gallup

2:31

46 50 51 52 55 77 87 79 80 81 83 78 7...

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

Nydalens Skiklub

45:16

+0:00

2.

Charles Halaas

Aibel

57:51

+12:35

3.

Skage Grønneberg

HEMING Orientering

1:01:41

+16:25

DSQ

Haakon Ingvaldsen

Nydalens Skiklub

55:25

87

DSQ

Erlend Gjestrud

NOtodden o-lag

1:16:42

90

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

51:18

+0:00

2.

Ulf Brenna

DnB

53:59

+2:41

3.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets Spkl.

1:01:05

+9:47

4.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:01:46

+10:28

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:03:38

+12:20

6.

Helge Weydahl

FFI

1:08:04

+16:46

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:09:27

+18:09

8.

Lars Grande

FBI

1:11:57

+20:39

9.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:26:19

+35:01

10.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:58:57

+1:07:39

DSQ

Harald Iwe

IL Geoform

1:04:38

87

DSQ

Bo Engdahl

BS-akustikk

1:06:47

81 83 78 76 90 95 132 133 84

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

47:30

+0:00

2.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

52:10

+4:40

3.

Lars Krüger

Gabler

54:00

+6:30

4.

Lasse Arnesen

HEMING Orientering

55:08

+7:38

5.

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:10:25

+22:55

6.

Rune Jensen

HEMING Orientering

1:24:24

+36:54

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Koll IL

45:57

+0:00

2.

Egil Wikstrand Iversen

HEMING/NJÅRD

57:16

+11:19

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

59:06

+13:09

4.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

1:01:08

+15:11

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:01:15

+15:18

78

6.

Håvard Christiansen

FoRSVARSBYGG

1:01:43

+15:46

7.

Per Kaarby

Overtoppen

1:02:27

+16:30

8.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:02:50

+16:53

9.

Tore Ringerike

DNB

1:06:46

+20:49

84

10.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:07:06

+21:09

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:07:36

+21:39

12.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:14:43

+28:46

13.

Jarand Rystad

HEMING/NJÅRD

1:15:10

+29:13

14.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:17:38

+31:41

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

40:43

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

42:03

+1:20

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

49:26

+8:43

4.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

51:09

+10:26

5.

Magne Vollen

OSI

53:58

+13:15

6.

Richard Blom

FBI

54:32

+13:49

7.

Frode Vaksvik

AGR Energy

55:23

+14:40

8.

Leif S Thingsrud

Østmarka OK

55:37

+14:54

9.

Tom Andreassen

DNB NOR Bil

1:01:16

+20:33

10.

John Ravlo

Ecohz

1:19:33

+38:50

11.

John Jacobsen

Statnett

1:22:29

+41:46

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

40:28

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

45:36

+5:08

3.

Are Eriksen

OSI

46:12

+5:44

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

54:28

+14:00

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:01:23

+20:55

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:03:37

+23:09

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:04:57

+24:29

8.

Einar Lande

ULLEVÅL SYKEHUS

1:07:32

+27:04

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:08:32

+28:04

10.

Per Nermo

COWI BIL

1:15:48

+35:20

11.

Helge Stenseth

DNK

1:19:42

+39:14

12.

Tom Edvardsen

Aquateam

1:27:33

+47:05

13.

Helge Sigurd Hansen

HEMING Orientering

1:28:21

+47:53

Brutt

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

34:08

95 132 84 100

Brutt

Reidar Kierulf

RKP

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

46:36

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

48:00

+1:24

3.

Trond Wettergreen

Andvord

48:30

+1:54

4.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

51:06

+4:30

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

56:03

+9:27

6.

Per Haugen

NEDERMAN

56:11

+9:35

7.

Tom Ibsen

OUS

1:02:43

+16:07

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:04:26

+17:50

9.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:20:48

+34:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

45:31

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

46:34

+1:03

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:52

+3:21

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:20

+3:49

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:29

+9:58

6.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

55:50

+10:19

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

56:15

+10:44

8.

Tor Ommundsen

Veritas

59:00

+13:29

9.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:00:33

+15:02

10.

Arne Reistad

Thales BIL

1:05:36

+20:05

11.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:11:03

+25:32

84

12.

Kjell Løvold

HEMING Orientering

1:22:09

+36:38

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:23:40

+38:09

14.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:30:44

+45:13

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

1:03:24

55

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

51:53

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

55:30

+3:37

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

57:15

+5:22

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:05:14

+13:21

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:06:20

+14:27

6.

Annar Brustad

FOBIL

1:06:51

+14:58

7.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:11:59

+20:06

8.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:27:01

+35:08

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:29:41

+37:48

10.

Harald Birkeland

OUS

1:50:26

+58:33

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:01:10

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:03:01

+1:51

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:03:32

+2:22

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:04:12

+3:02

5.

Magne Grande

FBI

1:07:52

+6:42

6.

Hans Larsen

Privat

1:08:33

+7:23

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:11:58

+10:48

8.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:13:42

+12:32

9.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:22:28

+21:18

10.

Aage Mella

Østmarka OK

1:31:42

+30:32

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

55:48

43 132 84 100

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Gjølstad

PRIVAT

41:49

+0:00

2.

Kristine Amlie

Røa

51:17

+9:28

3.

Eva Fixdal

HEMING Orientering

1:01:45

+19:56

DSQ

Roger Østvold

HEMING Orientering

33:17

131

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Rolvsen

HEMING Orientering

43:33

+0:00

2.

Anne Dahl

KjELSÅS

46:09

+2:36

3.

Ivar Skauge

HEMING Orientering

49:01

+5:28

4.

Arnfinn Baardsen

HeMING Orientering

50:58

+7:25

5.

Elisabeth Mork Fjeldvær

OSI Orientering

59:45

+16:12

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

42:47

+0:00

2.

Tor Eigil Hodne

STatnett

52:03

+9:16

3.

Marte Edvardsen

Aquateam

59:56

+17:09

4.

Karen Qvale

Sweco

1:09:01

+26:14

5.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:09:16

+26:29

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Wästerberg

PEAB IL

43:58

+0:00

2.

Karsten Borge

AIMIT AS

56:10

+12:12

3.

Morten Mo

RIngnes

56:26

+12:28

100

4.

Dag Langseth

Ringnes

1:01:20

+17:22

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

1:02:53

+18:55

6.

Torstein Schelle

Aimit AS

1:13:36

+29:38

7.

Johnny Pedersen

RiNGNES

1:16:17

+32:19

8.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:22:20

+38:22

9.

Evald Nergaard

RINGNES

1:32:28

+48:30

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Thengvald

PIA Bil

53:20

+0:00

100

2.

Ingunn Weltzien

56:27

+3:07

3.

Bjørn Mo Østgren

AKER SOLUTIONS

57:54

+4:34

4.

Anne Marie Aarnes

Fossum IF

58:38

+5:18

5.

Tove Strand

Måren

58:57

+5:37

6.

Atgeir Takle

GLT

59:06

+5:46

7.

Knut Bårtveit

PRIVAT

1:03:10

+9:50

8.

Rune Egeland

PRIVAT

1:06:15

+12:55

9.

Anders Fremming

Heming Orientering

1:08:41

+15:21

10.

Christian Reusch

HEMING Orientering

1:09:03

+15:43

11.

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

1:11:07

+17:47

12.

Kristian Gjemdal

HEMING Orientering

1:11:57

+18:37

13.

Kristian Hovet

HEMING Orientering

1:17:34

+24:14

14.

Andreas Flø

LILLOMARKA

1:32:15

+38:55

15.

Allain Ferber

FBI

1:35:24

+42:04

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

HeMING/NJÅRD

57:32

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

1:13:48

+16:16

3.

Liv Klemetsaune

OUS

1:20:00

+22:28

4.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:20:09

+22:37

5.

Anders Bråten

HEMING Orientering

1:25:56

+28:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2013, 15:18:49

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

225

Antall startet:

225