Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Normarkskarusellen 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen 6 13 5. september 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

23:52

+0:00

2.

Hanne Wærp Hauge

KjELSÅS

25:18

+1:26

3.

Ingrid Skard

KjELSÅS

27:05

+3:13

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens Skiklub

32:21

+0:00

2.

Live Østvold

HEMING Orientering

1:05:06

+32:45

3.

Emilie Flø

LILLOMARKA

1:17:28

+45:07

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

41:42

+0:00

2.

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

41:44

+0:02

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eline Bryne

HEMING Orientering

1:29:52

120

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

44:15

+0:00

Klasse: D17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

54:44

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Kjenseth

HEMING Orientering

35:01

+0:00

2.

Emma Green

Savedalen

38:04

+3:03

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

41:23

+6:22

4.

Ida Bolin

PRIVAT

43:02

+8:01

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

46:07

+0:00

2.

Siri Larønningen

KRILL

1:32:05

+45:58

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

38:25

+0:00

2.

Marie Arneberg

KjELSÅS

43:56

+5:31

3.

Trude Fixdal

Koll IL

44:26

+6:01

4.

Vigdis Thingelstad

ASKER

57:51

+19:26

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:06:52

+0:00

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:16:05

+9:13

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

30:03

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

35:34

+5:31

3.

Lise Hugdahl

COOP

35:38

+5:35

4.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

51:42

+21:39

5.

Lene Hammer

UDI

52:08

+22:05

6.

Elle Melbye

Elle BIL

53:48

+23:45

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

45:31

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

51:49

+6:18

3.

Eilen Vik

Koll IL

1:07:39

+22:08

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

35:19

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

44:05

+8:46

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

50:15

+14:56

4.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

56:06

+20:47

5.

Sidsel Sandelien

Veidirektoratet

1:00:03

+24:44

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

46:23

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

46:31

+0:08

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

57:21

+10:58

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:10

+12:47

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:25:37

+39:14

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Gudim

KjELSÅS

41:22

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

22:40

+0:00

2.

August Syrdal Øen

HEMING Orientering

49:28

+26:48

2.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

49:28

+26:48

4.

Johannes Halvorsen

Nydalens Skiklub

50:18

+27:38

5.

Elias Stubberud

Nydalens Skiklub

50:19

+27:39

DSQ

Martin Dege

HEMING Orientering

1:11:00

123

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

33:36

+0:00

2.

Sindre Vestengen Lian

LILLOMARKA

45:04

+11:28

DSQ

Kristoffer Bryne

HEMING Orientering

1:04:27

121 120

Klasse: H17-34 bedrift(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Angell-Petersen

Nydalens Skiklub

44:57

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Ingvaldsen

Nydalens Skiklub

37:10

+0:00

2.

Thomas Nipen

TYRVING

37:46

+0:36

3.

STeinar Låg

DNV

38:14

+1:04

4.

Per-Ivar Nikolaisen

OPpsal IF

39:21

+2:11

5.

Dag Aalvik

LILLOMARKA

41:08

+3:58

6.

Mathias Nipen

TYRVING

42:40

+5:30

7.

Claus Martinsen

HEMING Orientering

51:00

+13:50

8.

Øyvind Glendrange

Årvoll

54:10

+17:00

9.

Erlend Bjerkestand

ÅRVOLL IL

54:22

+17:12

10.

Mats Olav Berg

TYRVING

56:53

+19:43

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

37:12

+0:00

2.

Henning Rødberg

NITTEDAL

38:12

+1:00

3.

Olav Eide

SKBO

38:33

+1:21

4.

Rolv Anders Systad

LyN

44:08

+6:56

5.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

44:15

+7:03

6.

Lars Karelius Noer

NRK

45:49

+8:37

7.

Halvard Koren

OK MOSS

50:59

+13:47

8.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:14:47

+37:35

9.

Marius Burmo

Privat

1:27:20

+50:08

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

31:58

+0:00

2.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

39:52

+7:54

3.

Terje Blindheim

LILLOMARKA

41:41

+9:43

4.

Guttorm L Egge

SParbank 1-gruppen

42:58

+11:00

5.

Øyvind Grandum

FFI BIL

54:57

+22:59

6.

Mats Carlin

FBI

57:01

+25:03

7.

Nils Ihlen

Holte consulting

57:40

+25:42

8.

Uno Hanslien

Bilpost

1:07:23

+35:25

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

38:58

+0:00

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

39:43

+0:45

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

42:20

+3:22

4.

Johan Lunde

Koll IL

46:43

+7:45

5.

Mons Løvfald

Nydalens Skiklub

49:10

+10:12

6.

Andreas Erichsen

COWI BIL

52:26

+13:28

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

53:38

+14:40

8.

Truls Angell

LILLOMARKA

55:12

+16:14

9.

Tore Kjølseth

Lundin

56:55

+17:57

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

25:53

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

28:58

+3:05

3.

John Hansen

AB PIL

32:07

+6:14

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

33:01

+7:08

5.

Per Schanche

Asker SK

33:11

+7:18

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

34:23

+8:30

7.

Leif S Thingsrud

Østmarka OK

35:17

+9:24

8.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

35:28

+9:35

8.

Martin Veastad

Thales

35:28

+9:35

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

36:31

+10:38

11.

Endre Hallan

Norconsult BIL

36:58

+11:05

12.

Ketil Berge

DNB NOR Bil

36:59

+11:06

13.

Tormod Øvergaard 

Intero

39:24

+13:31

14.

Matias Martinsen

HEMING Orientering

40:33

+14:40

15.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:20

+18:27

16.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

49:50

+23:57

17.

Arild Lund

NORGES BANK

51:22

+25:29

18.

Bjørn Rossow

Thales

1:08:44

+42:51

19.

Bent Vale

NORGES BANK

1:14:27

+48:34

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:53

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

30:02

+1:09

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

30:07

+1:14

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

36:13

+7:20

5.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

40:13

+11:20

6.

Per Magnus

FHI

41:54

+13:01

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

42:44

+13:51

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:43

+15:50

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

45:05

+16:12

10.

Helge Sigurd Hansen

HEMING Orientering

55:40

+26:47

11.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:34:27

+1:05:34

DSQ

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

58:12

202 126 117 119 121 123 101

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

29:07

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

29:33

+0:26

3.

Jon Færden

Kredinor

29:52

+0:45

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

31:20

+2:13

5.

Ivar Strømstad

Raumar

34:34

+5:27

6.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

38:36

+9:29

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:20

+10:13

8.

Kaare Solhjell

Privat

39:28

+10:21

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

43:25

+14:18

10.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

45:49

+16:42

11.

Per Haugen

NEDERMAN

46:20

+17:13

12.

Tom Ibsen

OUS

46:54

+17:47

13.

Torstein Østen

MAESTRO

47:38

+18:31

14.

Arne Holmgren

OPIL

48:13

+19:06

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

34:04

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

34:18

+0:14

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

35:42

+1:38

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:21

+2:17

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

37:22

+3:18

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

37:39

+3:35

7.

Sigfred Fagervik

Thales

40:05

+6:01

8.

Hans Petter Jensen

Privat

41:18

+7:14

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

41:32

+7:28

10.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

42:05

+8:01

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:21

+8:17

12.

Arne Reistad

Thales BIL

43:04

+9:00

13.

Eyvind Aas

GEOFORM

47:51

+13:47

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

50:54

+16:50

15.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

51:59

+17:55

16.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:08

+23:04

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

37:39

+0:00

2.

Åge Øyvann

NORSK Hydro

39:49

+2:10

3.

Annar Brustad

FOBIL

42:02

+4:23

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

42:59

+5:20

5.

Odd kletteli

BSk

43:53

+6:14

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

45:22

+7:43

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

51:07

+13:28

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:00:10

+22:31

9.

Harald Birkeland

OUS

1:07:58

+30:19

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:11:42

+34:03

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

41:19

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

41:28

+0:09

3.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

49:58

+8:39

4.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

51:38

+10:19

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

53:15

+11:56

6.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:05:47

+24:28

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:12:41

+31:22

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Windju

NVE

18:42

+0:00

2.

Vemund Kostøl

Nittedal

19:34

+0:52

3.

Simen Fritzner

Nittedal

19:41

+0:59

4.

Sigve Kostøl

Nittedal

19:49

+1:07

5.

Rita Dege

HEMING Orientering

44:27

+25:45

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjertrud Pettersen

PRIVAT

50:16

+0:00

2.

Nina Gilberg

STatENS VEGVESEN

53:53

+3:37

3.

Roger Østvold

HEMING Orientering

58:19

+8:03

4.

Trine Olsen

PRIVAT

1:16:42

+26:26

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hildrum

LILLOMARKA

42:51

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Systad

LYN

37:21

+0:00

2.

Anne Flø

LILLOMARKA

44:07

+6:46

3.

Christine Parnemo

SLV

53:30

+16:09

4.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

55:09

+17:48

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Thorstensen

Kamp Vestheim

38:17

+0:00

2.

Guttorm Graffer

NEts Active

46:31

+8:14

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

46:57

+8:40

4.

GEir Grønvold

NEts Active

52:12

+13:55

5.

Geir Hansen

NEts Active

55:43

+17:26

6.

Nils Olav Solheim

AkeR SOLUTIONS

57:40

+19:23

7.

Vidar Bjørkli

Idrettenshus Ullevål

1:01:39

+23:22

8.

Arild Sundt

STatENS VEGVESEN

1:03:07

+24:50

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

42:21

+0:00

2.

Audun Bergan

Nydalens Skiklub

45:17

+2:56

3.

Fredrik Steiwer

LILLOMARKA

53:10

+10:49

4.

Kjetil Ask

PRIVAT

1:04:56

+22:35

DSQ

Lars Eirik Eggen

Nydalens Skiklub

36:40

120 121 122

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Jomaas

FOSSUM

49:02

+0:00

2.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

56:28

+7:26

DSQ

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

34:52

117 123 124 101 57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2013, 15:19:02

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

197

Antall startet:

197