Klasse: D17-34(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maia Flood Kjeldsen | NCC | 57:14 | +0:00 | ||||
Klasse: D35-44(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torunn Drage Roti | Fossum IF | 56:40 | +0:00 | ||||
2. | Rikke Kristin GÃ¥sholt | UIO | 1:27:54 | +31:14 | ||||
Klasse: D45-49(Kort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Njåstein | Tyrving, IL | 46:01 | +0:00 | ||||
2. | Hanne RÃ¥dstoga | Asker SK | 54:41 | +8:40 | ||||
3. | Berit Danielsen | IL Tyrving | 55:37 | +9:36 | ||||
4. | Eva Schanche | Asker SK | 58:40 | +12:39 | ||||
5. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:02:34 | +16:33 | ||||
Klasse: D50-54(Kort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eli Marie Wiig | Porsgrunn OL | 56:59 | +0:00 | ||||
2. | Kjersti Skantze | Tyrving, IL | 1:05:30 | +8:31 | ||||
3. | Mari Birkeland | Maris interiørhjelp | 1:24:07 | +27:08 | ||||
Klasse: D55-59(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aud Gran | TYRVING | 40:59 | +0:00 | ||||
2. | Grete Hjermstad | Asker Skiklubb | 48:47 | +7:48 | ||||
3. | Nina Kolberg | Bærum Kommune | 58:37 | +17:38 | ||||
4. | Christine Frogner Brath | HYDRO OSLO | 1:31:44 | +50:45 | ||||
Klasse: D60-64(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marit VÃ¥gsnes | OUS BIL | 44:57 | +0:00 | ||||
2. | Nora Ursin | Bærum kom. | 56:12 | +11:15 | ||||
3. | Aud I Spjelkavik | FBI | 1:05:34 | +20:37 | ||||
Klasse: D65-69(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 45:37 | +0:00 | ||||
2. | Brynhild Fanuelsen | Bærum sykehus | 58:44 | +13:07 | ||||
3. | Elisabeth Ibsen | UiO | 1:04:56 | +19:19 | ||||
4. | Inger Elisabeth Kvaase | Privat | 1:04:58 | +19:21 | ||||
5. | Astri Rogstad | GE Healthcare | 1:11:22 | +25:45 | ||||
Klasse: D70-74(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 52:25 | +0:00 | riktig klasse er D70 | |||
2. | Unni Drage | Aker Solutions | 57:11 | +4:46 | ||||
3. | Marit Økern Jensen | Bærum Skiklub | 59:17 | +6:52 | ||||
4. | Anne-Britt Nilsen | HIO | 1:00:42 | +8:17 | Klasse D 70 (det er nå femårsklasser også for d... | |||
5. | Hjørdis Egner | OSLO ARKITEKTENE | 1:27:44 | +35:19 | ||||
Klasse: H17-34(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Florian Bochud | TANDBERG TELECOM | 1:01:43 | 142 | ||||
Klasse: H35-44(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Svein Nygård | Norges Bank BIL | 55:43 | +0:00 | ||||
2. | Tor Ringstad | Cisco | 1:01:06 | +5:23 | ||||
3. | Hallvard Koren | OK Moss | 1:10:17 | +14:34 | ||||
4. | Torbjørn Olderheim | Olderheim Consulting | 1:11:08 | +15:25 | ||||
5. | Knut Jostein Sætnan | OpIL | 1:12:39 | +16:56 | ||||
6. | Marius Burmo | PRIVAT | 1:23:22 | +27:39 | ||||
7. | BÃ¥rd Kyrkjedelen | Tomra | 1:31:28 | +35:45 | ||||
8. | Audun Bjerknes | PrivaT | 1:57:58 | +1:02:15 | ||||
DSQ | Olav Eide | SKBO | 59:22 | 146 | ||||
DSQ | Tommy Jauhojærvi | Asker Skiklubb | 1:02:03 | 146 | ||||
Klasse: H45-49(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 46:44 | +0:00 | ||||
2. | Anders Asdøl | Tyrving, IL | 46:55 | +0:11 | ||||
3. | Øivind Due Trier | FBI Norsk Regnesentral | 49:17 | +2:33 | ||||
4. | Tore Kalhovd | Aker Solutions | 59:47 | +13:03 | ||||
5. | Trond Westgaard | REC | 1:05:57 | +19:13 | ||||
6. | Tore Fagervold | Jernbaneverket BIL Oslo | 1:12:16 | +25:32 | ||||
Klasse: H50-54(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Terje Mathisen | Statoil Oslo BIL | 46:12 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Grinde | Folkehelsa | 50:04 | +3:52 | ||||
3. | John Hansen | AB PIL | 52:33 | +6:21 | ||||
4. | PÃ¥l Therkelsen | Privat | 54:44 | +8:32 | ||||
5. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 57:16 | +11:04 | ||||
6. | Tormod Øvergaard | INTERO AS | 58:00 | +11:48 | ||||
7. | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | 58:29 | +12:17 | ||||
8. | Per Schanche | Asker SK | 58:31 | +12:19 | ||||
9. | Ola Nyhus | Yara | 59:52 | +13:40 | ||||
10. | Per Kaarby | Overtoppen | 1:00:22 | +14:10 | ||||
11. | Bjørn Solbergseter | BILPOST | 1:00:33 | +14:21 | ||||
12. | Knud Bjørne-Larsen | Norsk Filmstudio | 1:04:08 | +17:56 | ||||
13. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:04:20 | +18:08 | ||||
14. | Øystein Kildahl | AHS | 1:04:52 | +18:40 | ||||
15. | Ivar Refsland | Antidoping Norge | 1:05:55 | +19:43 | ||||
16. | Knut Erik Østengen | Thales | 1:28:05 | +41:53 | ||||
DSQ | Morten Kongsberg | Tyrving, IL | 7:41 | |||||
DSQ | Hallvard Bjørgum | Veritas | 1:21:44 | 167 | ||||
DSQ | Don Skantze | I.L. Tyrving | 1:38:20 | 167 158 | ||||
Klasse: H55-59(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Reidar Fossum | Asker Skiklubb | 41:04 | +0:00 | ||||
2. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 53:45 | +12:41 | ||||
3. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 1:10:58 | +29:54 | ||||
DSQ | Jon Foss | Friskis&Svettis | 54:33 | 160 | ||||
Klasse: H60-64(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro | 40:35 | +0:00 | ||||
2. | Hasse Bergstrøm | Ski VG Skole | 52:19 | +11:44 | ||||
3. | Kjell Stenstadvold | Hydro Oslo | 55:57 | +15:22 | ||||
4. | Bjørn Egner | OSLO ARKITEKTENE | 56:16 | +15:41 | ||||
5. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 57:25 | +16:50 | ||||
6. | Reidar Kierulf | RKP | 58:32 | +17:57 | ||||
7. | Knut G Karlsen | KGK Management | 59:08 | +18:33 | ||||
8. | Olav Hygen | Belisa | 59:59 | +19:24 | ||||
9. | Per Øhlckers | IL Tyrving | 1:02:33 | +21:58 | ||||
10. | PÃ¥l Benjaminsen | Kamp Vestheim | 1:02:43 | +22:08 | ||||
11. | Trond Damås | Skanska | 1:04:04 | +23:29 | ||||
12. | Erling Ruge | HYDRO OSLO | 1:04:37 | +24:02 | ||||
13. | Sigfred Fagervik | Thales | 1:07:27 | +26:52 | ||||
14. | Bjørn Spjelkavik | FBI | 1:08:31 | +27:56 | ||||
15. | Per Nermo | COWI BIL | 1:11:44 | +31:09 | ||||
16. | Magne Osmundsen | NILU | 1:11:56 | +31:21 | ||||
DSQ | Geir Arnesen | BÆRUM KOMMUNE | 79 143 162 160 161 163 149 157 158 249 | |||||
Klasse: H65-69(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | KÃ¥re Kirkevik | Asker SK | 38:36 | +0:00 | ||||
2. | Knut Møgedal | Aker Solutions | 39:17 | +0:41 | ||||
3. | Trond Wettergreen | Andvord | 40:07 | +1:31 | ||||
4. | Arne H Reistad | Alcatel-Lucent BIL | 44:35 | +5:59 | ||||
5. | Knut Tore Solheim | FUGRO | 44:41 | +6:05 | ||||
6. | Oddvar Hagen | Alcatel-Lucent BIL | 48:52 | +10:16 | ||||
7. | Klaus Engen | Innovasjon Norge | 50:39 | +12:03 | ||||
8. | Bjørn Elvevold | Oslo Lærerne | 51:06 | +12:30 | ||||
9. | Per Haugen | NEDERMAN | 54:47 | +16:11 | ||||
10. | Bjørn Larssen | OSLO LÆRERNE | 57:49 | +19:13 | ||||
11. | Bjørn Sandelien | Vegdirektoratet | 57:53 | +19:17 | ||||
12. | Tor Sandby | Skattedirektoratet | 58:00 | +19:24 | ||||
13. | Einar Skåre | BREVPOST | 58:13 | +19:37 | ||||
14. | Karl A Langerød | Lovisenberg | 1:04:12 | +25:36 | ||||
15. | Tom Ibsen | OUS | 1:04:16 | +25:40 | ||||
Klasse: H70-74(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sven Erik Rognes | Universitetet i Oslo | 41:00 | +0:00 | ||||
2. | Jon C. Fougner | FUGRO | 44:49 | +3:49 | ||||
3. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 45:59 | +4:59 | ||||
4. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 51:16 | +10:16 | ||||
5. | Hangeraas, Knut | Geoform | 51:41 | +10:41 | ||||
6. | Per Eric Ståhlbrand | OUS | 51:50 | +10:50 | ||||
7. | Arne Jordal | SAS | 56:14 | +15:14 | ||||
8. | Arne Øfsthus | FUGRO | 56:41 | +15:41 | ||||
9. | Bjørn Berre | UMB | 56:51 | +15:51 | ||||
10. | Sverre Farstadvoll | Petec | 57:51 | +16:51 | ||||
11. | Arild Andenæs | Asker Skiklubb | 1:00:20 | +19:20 | ||||
12. | Tor Ommundsen | Veritas | 1:00:34 | +19:34 | ||||
Klasse: H75-79(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvald Sevaldson | PERMAKEM | 48:53 | +0:00 | ||||
2. | Per Gjermo | Asker SK | 49:34 | +0:41 | ||||
3. | Tor E. Henriksen | Lillomarka OL | 50:19 | +1:26 | ||||
4. | Ole Sannes | Lillomarka OL | 52:21 | +3:28 | ||||
5. | Kjell H. Eriksen | Norges Bank | 55:19 | +6:26 | ||||
6. | Tor Drage | Aker Solutions | 55:34 | +6:41 | ||||
7. | Sveinung Bleikvin | Asker SK | 56:31 | +7:38 | ||||
8. | Einar Hoff | NORCONSULT | 57:20 | +8:27 | ||||
9. | Harald Birkeland | OUS | 59:48 | +10:55 | ||||
10. | Magne Grande | FBI | 1:03:31 | +14:38 | ||||
11. | Johann Theisen | KLP FORSIKRING | 1:05:33 | +16:40 | ||||
12. | Aage Øyvann | Hydro Oslo | 1:06:05 | +17:12 | ||||
13. | Helge Kvaase | HIAK | 1:06:48 | +17:55 | ||||
14. | Einar Ersdal | Hydro Oslo | 1:18:06 | +29:13 | ||||
15. | Svein Kildal | Telenor BIL | 1:28:23 | +39:30 | ||||
Klasse: H80-(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjell Teigland | PRIVAT | 1:04:58 | +0:00 | ||||
Klasse: Ã…(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Ahlbãck | Fossum IF | 51:18 | +0:00 | ||||
2. | Erlend Gylver | Asker Skiklubb | 1:03:49 | +12:31 | ||||
3. | Håkon Løvli | Asker Skiklubb | 1:04:10 | +12:52 | ||||
4. | Erland Kvisle | Asker Skiklubb | 1:14:14 | +22:56 | ||||
5. | Erlend Isachsen | Asker Skiklubb | 1:15:01 | +23:43 | ||||
6. | Anton Plaian | Asker Skiklubb | 1:24:45 | +33:27 | ||||
7. | Martin Langaas | Oppsal IF | 1:26:09 | +34:51 | ||||
DSQ | BÃ¥rd Gylver | Asker Skiklubb | 1:06:22 | 149 | ||||
Klasse: Ã…(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Kristian Ekeberg | Tyrving, IL | 51:37 | +0:00 | ||||
2. | Thomas Olsen | Asker Skiklubb | 53:58 | +2:21 | ||||
3. | Gjermund Gravir | Asker Skiklubb | 54:37 | +3:00 | ||||
4. | Jeppe Hansson | Fossum IF | 57:15 | +5:38 | ||||
5. | Markus Knapp Kongsberg | Tyrving, IL | 1:00:51 | +9:14 | ||||
6. | Arne Vilberg | Lillomarka O-lag | 1:03:01 | +11:24 | ||||
7. | Jacob Haldorsen | GeoFORM | 1:45:50 | +54:13 | ||||
8. | Gunnar Bøthun | NRK BIL | +0:0-37 | |||||
DSQ | Dzimitry Karpenka | Asker Skiklubb | 1:12:19 | 163 149 167 158 | ||||
Klasse: Ã…(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigurd Tandberg Ryan | Asker Skiklubb | 39:24 | +0:00 | ||||
2. | Einar Opsahl | Gambit | 41:24 | +2:00 | ||||
3. | Atgeir Takle | GLT | 45:38 | +6:14 | ||||
4. | Sindre Engzelius Gylver | Asker Skiklubb | 47:26 | +8:02 | ||||
5. | Øyvind Steinbekken | ODALEN | 48:13 | +8:49 | ||||
6. | Einar Markhus | Norconsult | 48:49 | +9:25 | ||||
7. | Bjarne Stavnes | Eltek | 1:14:51 | +35:27 | ||||
Klasse: Ã…(KORT-B) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Løvli | Asker Skiklubb | 45:51 | +0:00 | ||||
2. | Sjur Kvisle | Asker Skiklubb | 47:17 | +1:26 | ||||
3. | Nikoline Asdøl | Tyrving, IL | 53:53 | +8:02 | ||||
4. | Per Øyvind Fange | NRK | 1:01:51 | +16:00 | ||||
5. | Nora Synnøve Woxholt | Asker Skiklubb | +0:0-51 | |||||
DSQ | Halvor Øyen | Asker Skiklubb | 1:06:01 | 175 | ||||
Klasse: Ã…(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Guldbrandsen | Asker SK | 27:46 | +0:00 | ||||
2. | Ragne Berre | Voss | 33:18 | +5:32 | ||||
3. | Eivind Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 38:03 | +10:17 | ||||
4. | Knut Bjarne Sætre | Bærum KOMMUNE | 43:20 | +15:34 | ||||
5. | Fanni Markussen | Asker Skiklubb | 43:55 | +16:09 | ||||
6. | Nan Karlsson | Asker Skiklubb | 44:41 | +16:55 | ||||
7. | Tore Vaaje | Asker SK | 46:04 | +18:18 | ||||
8. | Anne Sagberg | Stabæk IF | 47:55 | +20:09 | ||||
9. | Enikø Bertalan | Asker Skiklubb | 53:42 | +25:56 | ||||
10. | Line Drange Ruud | SWECO | 54:30 | +26:44 | ||||
Klasse: Ã…(EKORT-C) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Katrine Erskine | Asker Skiklubb | 41:56 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Eide | Bærum KOMMUNE | 50:00 | +8:04 | ||||
3. | Siri Spjelkavik | Meteorologen | 52:48 | +10:52 | ||||
4. | Brete Hagfors | Bærum KOMMUNE | 1:11:13 | +29:17 | ||||
Klasse: Ã…(2.5km-N) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Mikkel Berre | Voss | 24:08 | 169 166 249 |
Sist oppdatert: | 15 september 2011, 05:45:50 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 173 |
Antall startet: | 173 |