Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Nordmarkskarusellen 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen løp 5 -11 1. september 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lin MArte Andorsen

HEMING/NJÅRD

31:44

+0:00

1.

Ninni Lund Holter

HEMING/NJÅRD

31:44

+0:00

3.

Maria Lane

HEMING/NJÅRD

39:59

+8:15

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Iversen

HEMING/NJÅRD

42:18

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Seeberg

Heming/NJÅRD

56:46

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

45:26

+0:00

2.

Lina Mariusen

Elverum OK

47:08

+1:42

3.

Selma Tonjer

Nydalens Skiklub

51:47

+6:21

4.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

56:17

+10:51

5.

Charlotte Sanchis

Fugro

1:00:44

+15:18

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

54:59

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:00:55

+5:56

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:10:53

+15:54

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Grimnes

SWECO Norge

55:49

+0:00

2.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:00:39

+4:50

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

Nydalens Skiklub

52:36

+0:00

2.

Wenche Bjerkreim

Fossum IF

56:33

+3:57

3.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

57:49

+5:13

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

48:26

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:00:15

+11:49

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:04:59

+16:33

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

50:55

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:06:18

+15:23

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:01:09

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:03:39

+2:30

3.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:24:20

+23:11

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

1:09:03

50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

54:46

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Gabriel Krohn Gjessing

HEMING/NJÅRD

27:26

+0:00

2.

Ferdinand Fremming

HEMING/NJÅRD

28:25

+0:59

3.

Henrik Reusch

HEMIN

30:59

+3:33

4.

JOnas Rolfsen Haugmo

HEMING/NJÅRD

32:12

+4:46

5.

August Syrdal Øen

Høvdingen

35:17

+7:51

DSQ

Elliott Sjølie

KJELSÅS

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Høymork

HEMING/NJÅRD

24:52

+0:00

2.

Kasper Fosser

HEMING/NJÅRD

24:58

+0:06

3.

Tobias Fremming

HeMING/NJÅRD

32:44

+7:52

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

HEMING/NJÅRD

33:07

+0:00

Klasse: H15-16(Kort A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Martinsen

HEMING/NJÅRD

39:00

+0:00

57 58 59

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl MAgnus Berge

Lost BIL

50:25

+0:00

2.

Øystein Pettersen

Statnett BIL

50:28

+0:03

3.

Johan Svedberg

HEMING/NJÅRD

1:00:14

+9:49

4.

Anders Hammer

HEMING/NJÅRD

1:04:37

+14:12

5.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

1:06:26

+16:01

6.

Haakon Gimse

HEMING/NJÅRD

1:15:17

+24:52

DSQ

Sverre Waler Kaas

Nydalens Skiklub

46:36

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

DSQ

Ragnar Tonjer

Nydalens Skiklub

51:01

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

DSQ

Erik Paulsrud

OEC Consulting

57:57

57 58 59 61 49 50 40

DSQ

Torbjørn Digernes Jacobsensen

OSI

1:04:38

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

50:36

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HeMING/NJÅRD

51:06

+0:30

3.

Ulf Brenna

DnB NOR

51:50

+1:14

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

4.

Charles Halaas

Aibel

53:06

+2:30

5.

Lars Nordin

FoRSVARSBYGG

53:51

+3:15

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo Bil

54:29

+3:53

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

7.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

56:29

+5:53

8.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

56:48

+6:12

9.

Marius Fiskevold

Fossum

57:04

+6:28

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

10.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

1:01:04

+10:28

11.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:45

+14:09

12.

Geir Ødegård

BeneAgere

1:06:43

+16:07

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

13.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets Spkl.

1:20:25

+29:49

14.

Lasse Nederhoed

NRK

1:22:52

+32:16

15.

Marius Burmo

PRIVAT

1:26:30

+35:54

78 109 80 81 82 88 87 85 84 83 143 144 9...

16.

Frode Lillevold

FFI

1:43:07

+52:31

DSQ

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:22:37

61 49 50 40

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

42:17

+0:00

2.

Lasse Arnesen

Sweco Norge

43:49

+1:32

3.

Øivind Due Trier

FBI Norsk Regnesentral

47:27

+5:10

4.

Guttorm L Egge

SPAREBANK 1 GRUPPEN

48:08

+5:51

5.

Einar Forvoll

HEMING/NJÅRD

56:58

+14:41

6.

Jon Fixdal

Teknologirådet

57:20

+15:03

7.

Trond Westgaard

REC

57:34

+15:17

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:04:12

+21:55

9.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:16:04

+33:47

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:24

+0:00

2.

Kjell Markset

KolL

49:07

+2:43

3.

Bjørn Solhjem

AMESTO

49:20

+2:56

4.

Pål Therkelsen

Privat

51:47

+5:23

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

52:07

+5:43

6.

Øystein Kildahl

AHS

52:24

+6:00

7.

Jeppe Hansson

Fossum IF

54:17

+7:53

8.

Per Sandberg

Nydalens Skiklub

56:28

+10:04

9.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

57:21

+10:57

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

58:13

+11:49

11.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

59:11

+12:47

12.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

59:52

+13:28

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:02:31

+16:07

14.

Iain Mcleod

FuGRO

1:12:14

+25:50

15.

Bernt Lund

HEMING/NJÅRD

1:13:28

+27:04

16.

Arild Gimse

HEMING/NJÅRD

1:53:21

+1:06:57

DSQ

Per Osen

Clæfus

46:55

57 58 59

DSQ

Tore Ringerike

DNB

49:32

57 58 59

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Martinsen

HEMING/NJÅRD

38:36

+0:00

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

39:39

+1:03

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

44:18

+5:42

4.

Are Eriksen

OSI

44:37

+6:01

5.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:47

+6:11

6.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

50:40

+12:04

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

58:46

+20:10

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

KGK Management

50:46

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

52:16

+1:30

3.

Sverre Seeberg

Heming/NJÅRD

57:25

+6:39

4.

Reidar Kierulf

RKP

59:06

+8:20

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

59:26

+8:40

6.

Sigfrid Fagervik

Thales

1:02:44

+11:58

7.

Magne Osmundsen

NILU

1:06:11

+15:25

8.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:11:36

+20:50

9.

Tom Gyran

PRIVAT

1:12:56

+22:10

DSQ

Tom Edvardsen

Aquateam

1:00:09

46

DSQ

Arne Teslie

KolL

1:33:54

56 60 61 49 50 40

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

34:44

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

38:43

+3:59

3.

Ivar Strømstad

Raumar

47:22

+12:38

4.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

49:13

+14:29

5.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

50:45

+16:01

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

50:47

+16:03

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:55

+16:11

8.

Einar Skåre

Brevpost

51:23

+16:39

9.

Per Haugen

NEDERMAN

54:21

+19:37

10.

Torstein Østen

MAESTRO

54:54

+20:10

11.

Karl A Langerød

Lovisenberg

55:04

+20:20

12.

Tom Ibsen

OUS

58:49

+24:05

13.

Bjørn Larsen

OSLO LÆRERNE

1:04:05

+29:21

DSQ

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

53:45

50

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:25

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

44:38

+2:13

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

45:51

+3:26

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:11

+3:46

5.

Tor Ommundsen

Veritas

47:16

+4:51

6.

Eivind Aas

GeoFORM

49:03

+6:38

7.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

49:36

+7:11

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:16

+8:51

9.

Svrre Farstadvold

PEtec

56:08

+13:43

10.

Bjørn Berre

UMB

1:02:05

+19:40

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:10:01

+27:36

12.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:13:20

+30:55

13.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:13:56

+31:31

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:24:11

+41:46

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

47:36

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

53:55

+6:19

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

54:14

+6:38

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

55:16

+7:40

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:50

+8:14

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:00:53

+13:17

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:08:40

+21:04

8.

Harald Birkeland

OUS

1:14:37

+27:01

9.

Magne Grande

FBI

1:15:17

+27:41

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:15:31

+27:55

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

1:08:27

50 51 52 37

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:11:44

+0:00

2.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:18:07

+6:23

3.

Oddvar Andreassen

Romerikeslaget

2:07:35

+55:51

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Pettersborg

PRIVAT

31:19

+0:00

2.

Ida Mrie Flågen

Heming/Njård OL

31:37

+0:18

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Wassberg

HEMING/NJÅRD

43:56

+0:00

2.

Louise Baardsen

HEMING/NJÅRD

50:49

+6:53

3.

Mille Lund

HEMING/NJÅRD

52:02

+8:06

4.

Tor Simonsen

Privat

55:39

+11:43

5.

Liv Simonsen

Privat

55:42

+11:46

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Svane Bratset

OUS

44:38

+0:00

2.

Bjørn Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

44:55

+0:17

3.

Ann Elin Flågen

HEMING/NJÅRD

45:21

+0:43

4.

Eyvind Fredriksen

MULTICONSULT BIL

54:32

+9:54

5.

Maren Edvardsen

Aquateam

58:53

+14:15

6.

Katarzyna Najman

Sweco

1:09:30

+24:52

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Bergan

Nydalens Skiklub

52:30

+0:00

2.

Maiken Sandberg

Nydalens Skiklub

1:10:09

+17:39

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:11:33

+19:03

DSQ

Lars Benestad

Grane

43:57

42 45 47 48 50 51 52 37

DSQ

Nils Løw

Aimit AS

58:40

42 45 47 48 50 51 52 37

DSQ

Monica Syrdal

Hjort

1:00:02

47 48 50 51 52 37

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

AHus BIL

41:03

+0:00

2.

Anders Hole

MULTICONSULT BIL

44:58

+3:55

3.

Rune Egeland

PRIVAT

50:08

+9:05

4.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

51:00

+9:57

5.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

51:58

+10:55

6.

Per Christian Nielsen

Halden SK

53:11

+12:08

7.

Karsten Borge

AIMIT AS

54:13

+13:10

8.

Morten Sørlie

AimIT AS

58:12

+17:09

9.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

59:19

+18:16

10.

Kjetil Ramsland

AimIT AS

1:00:31

+19:28

11.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:01:24

+20:21

12.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:02:34

+21:31

13.

Knut Holter

HEMING/NJÅRD

1:48:51

+1:07:48

DSQ

Simon Holter

HEMING/NJÅRD

1:45:34

100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Fismen

Gassecure

54:45

+0:00

2.

Pål Tore Svendsen

Hydro Oslo

1:02:19

+7:34

3.

Erik Barlinn Korvald

HEMING/NJÅRD

1:05:12

+10:27

4.

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

1:19:37

+24:52

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Korvald

HEMING/NJÅRD

1:06:05

+0:00


Sist oppdatert:

23 september 2011, 08:02:32

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

191

Antall startet:

191