Klasse: D35-44(MELLOM) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 55:09 | +0:00 | ||||
Klasse: D50-54(MELLOM) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Elise Jørgensen | Promis BIL | 57:59 | +0:00 | ||||
Klasse: D55-59(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sharon Broadwell | Folkehelseinstituttet | 50:15 | +0:00 | ||||
2. | Mari Birkeland Leholt | Maris interiørhjelp og systue | 50:58 | +0:43 | ||||
3. | Aina Grymyr | Haugerud | 1:14:03 | +23:48 | ||||
Klasse: D60-64(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lise Hugdahl | Coop | 48:35 | +0:00 | ||||
2. | Eva Helen Reistad | Thales BIL | 57:20 | +8:45 | ||||
3. | Bodil Klakegg | NORGES BANK | 1:22:08 | +33:33 | ||||
Klasse: D70-74(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 44:00 | +0:00 | ||||
2. | Sidsel Sandelien | Vegdirektoratets IF | 1:07:26 | +23:26 | ||||
3. | Ingrid Lome-Hagman | KOLBOTN &SKIMT | 1:11:42 | +27:42 | ||||
4. | Brynhild Fanuelsen | Fossum IF | 1:24:12 | +40:12 | ||||
Klasse: D75-79(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 1:14:06 | +0:00 | ||||
DSQ | Inger Lise Bjordal | Oppsal IF | 1:45 | 65 75 82 80 79 83 96 94 | ||||
Klasse: H17-34(LANG) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Nordhagen | Oppsal Orientering | 39:51 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Anders Flågen | Heming Orientering | 42:37 | +2:46 | ||||
3. | Erik Paulsen | Cardo BIL | 58:12 | +18:21 | ||||
4. | Filip Engebretsen | PRIVAT | 1:05:03 | +25:12 | ||||
DSQ | Sigurd Opedal | Betonmast | 1:06:32 | 79 | ||||
Klasse: H35-44(LANG) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Jacobsen | Tyrving, IL | 37:42 | +0:00 | ||||
2. | Morten Wettergren | Fossum IF | 53:28 | +15:46 | ||||
Klasse: H45-49(LANG) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Erik Gjein | Fossum IF | 46:57 | +0:00 | ||||
2. | Atle Pedersen | Reload | 50:56 | +3:59 | ||||
Klasse: H50-54(LANG) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thor Mella | SKD BIL | 37:07 | +0:00 | ||||
2. | Svein Nygård | NORGES BANK | 38:59 | +1:52 | ||||
3. | Stein Mella | Praxair | 52:34 | +15:27 | ||||
4. | Bjørne Syversten | PRIVAT | 53:32 | +16:25 | ||||
5. | Anders Flågen | HEMING Orientering | 59:29 | +22:22 | ||||
6. | Uno Hanslien | Bilpost | 1:09:20 | +32:13 | ||||
7. | Arne Kongsnes | Kongsnes Media | 1:20:07 | +43:00 | ||||
Klasse: H55-59(MELLOM) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Solbergseter | BILPOST | 37:40 | +0:00 | ||||
2. | Knud Bjørne-Larsen | Riksteatret | 44:03 | +6:23 | ||||
3. | Helge Vatn | Statoil Oslo BIL | 44:19 | +6:39 | ||||
4. | Hans Henrik Fremming | METEOROLOGEN bil | 52:05 | +14:25 | ||||
5. | Nils Olav Solheim | Aker Solutions | 59:47 | +22:07 | ||||
Klasse: H60-64(MELLOM) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 39:03 | +0:00 | ||||
2. | Leif Thingsrud | Riksarkivbygningens BIL | 42:50 | +3:47 | ||||
3. | Are Eriksen | OSI | 42:54 | +3:51 | ||||
4. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 45:19 | +6:16 | ||||
5. | Tom Pettersen | KPP/Runners | 50:40 | +11:37 | ||||
6. | Tore Ringerike | DNB | 1:06:32 | +27:29 | ||||
Klasse: H65-69(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 31:10 | +0:00 | ||||
2. | Per Magnus | FHI | 37:49 | +6:39 | ||||
3. | Per Nermo | COWI BIL | 40:10 | +9:00 | ||||
4. | Reidar Kierulf | RKP | 43:29 | +12:19 | ||||
Klasse: H70-74(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Geir Trøan | TELENOR | 38:43 | +0:00 | ||||
2. | Knut Karlsen | Omega AS | 39:14 | +0:31 | ||||
3. | Hasse Bergstrøm | HB Consult | 40:26 | +1:43 | ||||
4. | Bjørn Sandelien | Vegdirektoratets IF | 41:06 | +2:23 | ||||
5. | Einar Skåre | Brevpost | 42:37 | +3:54 | ||||
6. | Ivar Strømstad | Raumar Orientering | 43:12 | +4:29 | ||||
7. | Lars-Evan Pettersson | NVE | 43:32 | +4:49 | ||||
8. | Roar Gudding | VET BIL | 45:42 | +6:59 | ||||
9. | Johan Storsveen | OPIL | 48:13 | +9:30 | ||||
10. | Knut Tore Solheim | FUGRO | 48:50 | +10:07 | ||||
11. | Øyvin A. Brøymer | Intertrade Shipping | 51:12 | +12:29 | ||||
12. | Per Haugen | NEDERMAN | 53:34 | +14:51 | ||||
DSQ | Tor Sandby | Skattedirektoratet | 1:15:01 | 79 | ||||
Klasse: H75-79(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Erik Østengen | Thales BIL | 43:21 | +0:00 | ||||
2. | Jon C. Fougner | FUGRO | 47:39 | +4:18 | ||||
3. | Øystein Madsen | GE Healthcare | 49:02 | +5:41 | ||||
4. | Klaus Engen | Innovasjon Norge | 1:00:40 | +17:19 | ||||
5. | Per Eric Ståhlbrand | OUS | 1:18:09 | +34:48 | ||||
6. | Arne Øfsthus | Fugro | 1:27:53 | +44:32 | ||||
7. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 1:36:01 | +52:40 | ||||
DSQ | Arne H Reistad | Thales BIL | 1:00:09 | 79 | ||||
Klasse: H80-(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Egner | HEMING Orientering | 51:11 | +0:00 | ||||
2. | Hans Larsen | Raumar O-Lag | 52:23 | +1:12 | ||||
3. | Annar Brustad | FOBIL | 1:00:11 | +9:00 | ||||
4. | Ronald Inglingstad | Oppsal IF | 1:20:49 | +29:38 | ||||
5. | Kjell H. Eriksen | Norges Bank | 1:25:43 | +34:32 | ||||
DSQ | Ingvald Sevaldson | Permakem | 1:29:39 | 79 | ||||
Klasse: NÃ…(Ã…PEN-N) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Fosser | HEMING | 26:00 | +0:00 | ||||
2. | Joakim Kildal | HEMING | 39:23 | +13:23 | ||||
3. | Kristine Grimstad | BUL | 46:52 | +20:52 | ||||
4. | Kirsti Hugdahl | Norsk Hydro | 50:21 | +24:21 | ||||
5. | Sebastian Wettergreen | Fossum IF | 51:01 | +25:01 | ||||
6. | Magnus Jevanor | Fossum IF | 57:07 | +31:07 | ||||
7. | Anita Kristoffersen | PRIVAT | 1:15:47 | +49:47 | ||||
8. | Vibeke Gulbrandsen | PRIVAT | 1:15:56 | +49:56 | ||||
9. | Nina Karlsen | PRIVAT | 1:16:01 | +50:01 | ||||
Klasse: Ã…K(KORT) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tove Strand | MÃ¥ren | 42:34 | +0:00 | ||||
2. | Jan Ilseth | Hamar OK | 1:08:31 | +25:57 | ||||
Klasse: Ã…L(LANG) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ragnhild Ekerholt | Asker Skiklubb | 1:01:10 | +0:00 | ||||
2. | Kari Lien Johnsen | MULTICONSULT BIL | 1:07:04 | +5:54 | ||||
3. | Torbjørn Vadder | ABB bil | 1:15:12 | +14:02 |
Sist oppdatert: | 13 august 2018, 05:28:52 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 86 |
Antall startet: | 86 |