Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2021Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P15 Låkeberget 26. august 2021

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Ekerholt

Asker Skiklubb

1:03:42

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

Heming Orientering

1:01:28

+0:00

60 40

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:00:54

+0:00

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

1:33:39

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Torgesrud

Rudsbygd Idrettslag

48:41

+0:00

51

2.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

53:52

+5:11

51

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

50:42

+0:00

51

2.

Per Christian Stenshorne

Nydalens Skiklub

57:33

+6:51

51

3.

Lars Onstad

OSI

1:01:39

+10:57

51

4.

Fredrik Saugestad

Nydalens Skiklub

1:03:38

+12:56

51

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Arnesen

HEMING

51:29

+0:00

51

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

54:16

+2:47

51

3.

Erik Sauar

Koll

1:03:41

+12:12

51

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:53

+0:00

2.

Kjetil Espedal

Nydalens Skiklub

40:56

+4:03

3.

Paul Hinsch

Kustein

45:49

+8:56

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

34:17

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

39:50

+5:33

3.

Martin Granly

SIemens

42:05

+7:48

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

42:34

+8:17

5.

Claus Frymann Clasen

Lyberg

53:43

+19:26

6.

Knut Bjarnr Sætre

Bærum kom.

57:53

+23:36

7.

Paal W Hanssen

BDO

58:15

+23:58

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Hultgren Karlsen

Geoform

42:21

+0:00

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:34

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

48:50

+18:16

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:39

+19:05

4.

Per Nermo

COWI BIL

49:50

+19:16

5.

Fridulv Sagberg

FBI

52:24

+21:50

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

40:53

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal

42:47

+1:54

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:24

+3:31

4.

Knut Møgedal

AkerSolutions

45:16

+4:23

5.

Bjørn Myhr

Bækkelagets Spkl.

51:28

+10:35

6.

Einar Skåre

Brevpost

55:00

+14:07

7.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

57:31

+16:38

34 46

8.

Roar Gudding

Fossum IF

58:02

+17:09

9.

Per Haugen

NEDERMAN

1:05:12

+24:19

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

56:52

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

59:00

+2:08

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:00:19

+3:27

4.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:03:59

+7:07

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:07:00

+10:08

32 34 46 48 36 37 47 249

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:15:57

+19:05

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:33:25

36

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

36:16

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes

37:58

+1:42

3.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

42:02

+5:46

4.

Birk Blyverket

Nydalens Skiklub

1:04:15

+27:59

5.

Aksel Victor Sanchis

Heming Orientering

1:25:23

+49:07

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Horntvedt

Larvik OK

54:13

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Iver Bakken

Nydalens Skiklub

44:00

+0:00

51

2.

Brita Oppheim Sauar

KolL

1:03:40

+19:40

51

3.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:09:02

+25:02

51

4.

Rune Hultgren

GEOFORM

1:31:13

+47:13

51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 august 2021, 07:05:54

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56