Sortering:

Startliste NM terrengløp kort løype 18. april 2015

Klasse: J 15

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

1

Mathilde Jensen

Larvik Turn og IF

12:15:00

2

Josefine Tomine Eriksen

Larvik Turn og IF

12:15:00

3

Sanne Njaastad

Sportsklubben Vidar

12:15:00

4

Emilie Hov Andreassen

Ullensaker/Kisa IL

12:15:00

5

Marianne Kure

Ås IL

12:15:00

6

Margrethe Gjerde

Tyrving IL

12:15:00

7

Camilla Ziesler

Sandnes IL

12:15:00

8

Siri Vestengen

Nittedal IL

12:15:00

9

Kamomilla Sunde

Brandbu IF

12:15:00

10

Mina Lilleheier

Ås IL

12:15:00

11

Sirianne Carlsen Rymoen

Moss IL

12:15:00

12

Vilde Våge Henriksen

Haugesund IL

12:15:00

13

Mari Robøle Lien

Hamar IL

12:15:00

14

Malin Jenssen Lirhus

Skjalg IL

12:15:00

15

Iris Sørbye Bore

IF Sturla

12:15:00

Klasse: J 16

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

20

Lena Skaatan Vik

Haugesund IL

12:15:00

21

Marie Skjæggestad

Tyrving IL

12:15:00

22

Frida Kullerud

Varteig IL

12:15:00

23

Ida Guldbrandsøy

Skjalg IL

12:15:00

24

Malin Edland

Larvik Turn og IF

12:15:00

25

Julie Flatner Hansen

Ullensaker/Kisa IL

12:15:00

26

Karoline Daland

Sørild FIK

12:15:00

27

Marte Bergsland

Varteig IL

12:15:00

28

Solveig Hernandez Vråle

IF Sturla

12:15:00

29

Ingvild Wollebek

Ås IL

12:15:00

30

Kristine Lande Dommersnes

Haugesund IL

12:15:00

31

Malin Edland

Larvik Turn og IF

12:15:00

32

Marie Berg

Steinkjer Friidrettsklubb

12:15:00

33

Ingrid Nordbotten

Skjalg IL

12:15:00

34

Maria Wiig

Skjalg IL

12:15:00

35

Marie Eide Roalkvam

Skjalg IL

12:15:00

36

Anine Lome

FIK Orion

12:15:00

Klasse: J 17

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

40

Marianne Aske

Skjalg IL

12:15:00

41

Kaja Lunde Ellingsen

Skjalg IL

12:15:00

42

Marie Løken Benedicte

IF Sturla

12:15:00

43

Amalie Panman

IL Sandvin

12:15:00

44

Eugenie Gulowsen

Nittedal IL

12:15:00

45

Caroline Foss Høistad

Ullensaker/Kisa IL

12:15:00

46

Christine Sekkesæter

Skjalg IL

12:15:00

47

Eloïse Elisdotter Kask

Sportsklubben Vidar

12:15:00

48

Amanda Marie Grefstad Frøynes

Sem IF

12:15:00

49

Liv Nordengen

Ringerike Friidrettsklubb

12:15:00

50

Solveig Dyrdal

Selbu IL

12:15:00

Klasse: G 15

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

60

Andreas Vågen

FRI IL

12:35:00

61

Johannes Irgens Herlofson

Sportsklubben Vidar

12:35:00

62

Sivert Eggen

Bøler IF

12:35:00

63

Geir Blom Breivik

IL Sandvin

12:35:00

64

Amund Korsæth

Varteig IL

12:35:00

65

Petter Østreng

Sportsklubben Vidar

12:35:00

66

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

12:35:00

67

Petter Myhr

FIK Orion

12:35:00

68

Kristian Vatne

BUL-Tromsø

12:35:00

69

Sondre Rishøi

Varteig IL

12:35:00

70

Marcus Vammeli Wiik

Askim IF

12:35:00

71

Mathias Lange

Nittedal IL

12:35:00

72

Jonatan Andersen Vedvik

Tønsberg Friidrettsklubb

12:35:00

73

Jakob Solli Lind

BUL-Tromsø

12:35:00

74

Trym Tønnesen

Halden IL

12:35:00

75

Simon Østreng Veland

Haugesund IL

12:35:00

76

Ole-Martin Evensen Sandness

Sørum IL

12:35:00

77

David Thorvik

Sportsklubben Vidar

12:35:00

78

Elias Nævdal

Ås IL

12:35:00

Klasse: G 16

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

80

Sander August Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL

12:35:00

81

Henrik Bjørnstad Koppang

Tyrving IL

12:35:00

82

Martinius Tangen

IK Tjalve

12:35:00

83

Vetle Storvik

Nittedal IL

12:35:00

84

Halvor Elverum

Sem IF

12:35:00

85

Ravn Elnæs

Halden IL

12:35:00

86

Didrik Hexeberg Warlo

Tyrving IL

12:35:00

87

Anders Rogne

Nittedal IL

12:35:00

88

Simen Halle Haugen

IL Runar

12:35:00

89

Vetle Bergsvik Thorn

Norna-Salhus IL

12:35:00

90

Simen Gudbrandsen

Modum Friidrettsklubb

12:35:00

91

Torbjørn Espeseth

Norna-Salhus IL

12:35:00

Klasse: G 17

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

100

Ola Martin Gåsvær

Ranheim IL

12:35:00

101

Herman Andreas Andersen

Ås IL

12:35:00

102

Fredrik Sandvik

Askim IF

12:35:00

103

Mathias Gløersen

Tønsberg Friidrettsklubb

12:35:00

104

Henrik Irgens Gravdal

IL Gneist

12:35:00

105

Sander Asrat Schartau Berrefjord

Tyrving IL

12:35:00

106

Markus Høgne

Ullensaker/Kisa IL

12:35:00

107

Jacob Brenna Christophersen

Sportsklubben Vidar

12:35:00

108

Sebastian Kristoffer Endrestad

Oppegård IL

12:35:00

109

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

12:35:00

110

Bendik Lillemoen Skaalerud

Kristiansand Løpeklubb

12:35:00

111

Jan Espen Spydevold

Varteig IL

12:35:00

Klasse: K junior

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

126

Judith Westerlund

Sem IF

12:55:00

121

Rebekka Thorkildsen Sem

Gjerpen IF Allianse

12:55:00

127

Johanne Lægran

Sportsklubben Vidar

12:55:00

123

Silje Lindstad

Norna-Salhus IL

12:55:00

124

Hanne Mjøen Maridal

Vollan I.K.

12:55:00

125

Ingrid Halvorsen Folvik

IL Gular

12:55:00

9999

Heidi Kristine Halling

Ullensaker/Kisa IL

12:55:00

138

Emilie Fossumstuen Grøterud

Moelven IL

12:55:00

128

Mari Aarskog Nesse

Stord IL

12:55:00

129

Ingrid Næss Johansen

IL Gneist

12:55:00

122

Andrea Rekdal

Skjalg IL

12:55:00

131

Christina Ellefsen Hopland

Varegg Fleridrett

12:55:00

132

Elisabeth Angell Bergh

Haugesund IL

12:55:00

133

Hanna Eid

Selsbakk IF

12:55:00

134

Anne Katrin Berg Mauritzen

Skjalg IL

12:55:00

130

Ine Bakken

Sportsklubben Vidar

12:55:00

136

Tyra Andersen

Sem IF

12:55:00

137

Maren Hansen-Møllerud Hauen

FIK Ren-Eng

12:55:00

140

Malene Fjellestad

Ullensaker/Kisa IL

12:55:00

139

Live Solheimdal

Steinkjer Friidrettsklubb

12:55:00

120

Andrea Furuseth

Ullensaker/Kisa IL

12:55:00

141

Clara Wågan

Namsen Friidrettsforening

12:55:00

Klasse: M junior

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

150

Are Flekke

Norna-Salhus IL

13:15:00

151

Joakim Gustavsen

Dimna IL

13:15:00

152

Jon Alfsen

Ullensaker/Kisa IL

13:15:00

153

Joakim Sødal

Kyrksæterøra IL

13:15:00

154

Endre Wigaard

IL i BUL

13:15:00

155

Halldor Espe

IL Gneist

13:15:00

156

Markus Borge Harbo

Skjalg IL

13:15:00

157

Mathias Berntzen Engevik

IK Tjalve

13:15:00

158

Jonas Gjesdal

Varegg Fleridrett

13:15:00

159

Øystein Huse Vik

Askim IF

13:15:00

160

Abdurrahman Hir

Selsbakk IF

13:15:00

161

Hakim Murema

Sportsklubben Vidar

13:15:00

162

Sigurd Ruud Skjeseth

FIK Orion

13:15:00

163

Eldar Thomassen Fagerbakke

Bøler IF

13:15:00

164

Anders Krona Haflan

Sem IF

13:15:00

165

Håvard Lalit Øglænd

Stavanger Friidrettsklubb

13:15:00

166

Abdi Bashir

Halden IL

13:15:00

167

Andreas Wathne

Skjalg IL

13:15:00

168

Kasper Stornes

Ask Friidrett

13:15:00

169

Jens Åstveit

IL Gneist

13:15:00

170

Håvard Irgens

Fossum IF

13:15:00

171

John-Atle Rasmussen

Haugesund IL

13:15:00

172

Olai Lillevold

Fossum IF

13:15:00

173

Mats Hauge

Haugesund IL

13:15:00

174

John Gopal Bjerga

Skjalg IL

13:15:00

175

Henrik Hanssen

Ullensaker/Kisa IL

13:15:00

176

Sigurd Blom Breivik

Ullensaker/Kisa IL

13:15:00

177

Sigurd Agnalt

Varteig IL

13:15:00

178

Tore Klungland

Ullensaker/Kisa IL

13:15:00

179

Johannes Osnes Låbakk

Dimna IL

13:15:00

Klasse: K senior

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

200

Maria Wågan

Namdal løpeklubb

13:45:00

201

Ida Meli Narbuvoll

FIK Ren-Eng

13:45:00

202

Sigrun Gjølberg

Ås IL

13:45:00

203

Runa Falch

Sportsklubben Vidar

13:45:00

204

Maria Aure

Sportsklubben Vidar

13:45:00

205

Marie Synnøve Qvale

IK Tjalve

13:45:00

206

Rebecca Snekkenes

IK Tjalve

13:45:00

207

Hanne Steinstø

Haugesund IL

13:45:00

208

Anniken Amos Ruud

Strindheim IL

13:45:00

209

Christina Toogood

IK Tjalve

13:45:00

210

Christina Bus Holth

IK Tjalve

13:45:00

211

Heidi Hestmark

Namdal løpeklubb

13:45:00

212

Maren Høibø

Ås IL

13:45:00

213

Ida Marie Dahl

Ringerike Friidrettsklubb

13:45:00

214

Kjersti Fresvik

IL Gular

13:45:00

215

Heidi Mårtensson

Modum Friidrettsklubb

13:45:00

216

Anniken Johansen

IL i BUL

13:45:00

217

Vienna Dahle

Skjalg IL

13:45:00

218

Juni Osnes Lund

IK Tjalve

13:45:00

219

Ane Bakken Hodt

IF Sturla

13:45:00

Klasse: K veteran 40-44

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

220

Siri Rostoft

IL i BUL

13:45:00

221

Marianne Opsahl

Ullensaker/Kisa IL

13:45:00

Klasse: K veteran 45-49

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

230

Vigdis Bringedal Holst

Skjalg IL

13:45:00

231

Kari-Anne Veen

Skjalg IL

13:45:00

Klasse: K veteran 60-64

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

240

Herdis Elin Lexau

Florø Tog IF

13:45:00

Klasse: M senior

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

250

Jan Christian Kaltenborn

IK Tjalve

14:05:00

251

Snorre Holtan Løken

IK Tjalve

14:05:00

252

Bjørnar Lillefosse

IL Gular

14:05:00

253

Fredrik Sætran

BUL-Tromsø

14:05:00

254

Henrik Nordtug

Steinkjer Friidrettsklubb

14:05:00

255

Ørjan Grønnevig

Stavanger Friidrettsklubb

14:05:00

256

Jonas Krossøy

Ullensaker/Kisa IL

14:05:00

257

Dag Einar Bøtun

Stavanger Friidrettsklubb

14:05:00

258

Håvard Austevoll

Stavanger Friidrettsklubb

14:05:00

259

Øyvind Wiger

Modum Friidrettsklubb

14:05:00

260

Trond Steinar Gjønnes

Tyrving IL

14:05:00

261

Ola Doksrød Strande

Gjerpen IF Allianse

14:05:00

262

Svein Bjarne Sandvik

Ås IL

14:05:00

263

Håkon Mushom

Sportsklubben Vidar

14:05:00

264

Tom Erik Lukkedal

Ringerike Friidrettsklubb

14:05:00

265

Sindre Sandven

Fossum IF

14:05:00

266

Stian Grastveit

IL Heming

14:05:00

267

Harald Solhaug Næss

Sportsklubben Vidar

14:05:00

268

Eivind Knutsen

Kristiansand Løpeklubb

14:05:00

269

Roald Hagbart Frøskeland

Steinkjer Friidrettsklubb

14:05:00

270

Espen Roll Karlsen

IL Gneist

14:05:00

271

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

14:05:00

272

Elias Ottosen

Ullensaker/Kisa IL

14:05:00

273

Bjørn Rusten Lundberg

Norna-Salhus IL

14:05:00

274

Ola Berg Fines

Mosvik IL

14:05:00

275

Ola Sakshaug

Selsbakk IF

14:05:00

276

Eirik Gramstad

Sportsklubben Vidar

14:05:00

277

Stian Vestbø

Haugesund IL

14:05:00

278

Pål Jostein Petersen Onsrud

Ås IL

14:05:00

2000

Eirik Sjurseth

Oslo Politis IL

14:05:00

280

Ulrik Hovig

Sportsklubben Vidar

14:05:00

281

Marius Schneider

IL i BUL

14:05:00

282

Matthew Speake

Lørenskog Friidrettslag

14:05:00

283

Hågen Urseth

FIK Ren-Eng

14:05:00

284

Johan Bugge

Eidsvåg IL

14:05:00

285

Stian Bekkevoll

Kristiansand Løpeklubb

14:05:00

286

Magnus Sirnes Hjellum

IL Gular

14:05:00

287

Erik Udø Pedersen

IK Tjalve

14:05:00

288

Svein Roar Kvamme

Norna-Salhus IL

14:05:00

289

Mhretu Dessalegn

Norna-Salhus IL

14:05:00

290

Johan Asphjell Bjørnaas

Steinkjer Friidrettsklubb

14:05:00

291

Rik Wemmenhove

Oslostudentenes IK

14:05:00

292

Halfdan-Emil Færø

Varegg Fleridrett

14:05:00

293

Hans Kristian Fløystad

IK Tjalve

14:05:00

294

David Gottfridsson

Slevik IL

14:05:00

295

Per Svela

IL Gular

14:05:00

296

August Flø

Sportsklubben Vidar

14:05:00

297

Simen Bergseth

Skjalg IL

14:05:00

298

Kristian Tjørnhom

Kristiansand Løpeklubb

14:05:00

299

Ragnar Stølsmark

Glad Trim International idrettslag - gr.

14:05:00

300

Marius Vedvik

IL Gular

14:05:00

301

Ole Mikal Tørsdal

Haugesund IL

14:05:00

302

Eivind Jenssen

Steinkjer Friidrettsklubb

14:05:00

303

Morten Hansen

Lørenskog Friidrettslag

14:05:00

304

Stian Stensland

Ås IL

14:05:00

305

Jens Høiås

Steinkjer Friidrettsklubb

14:05:00

Klasse: M veteran 35-39

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

310

Inge Hasund

Bøler IF

14:30:00

311

Roger Thompson

Driv Idrettslag

14:30:00

312

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

14:30:00

313

Ronny Losoa

Modum Friidrettsklubb

14:30:00

Klasse: M veteran 40-44

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

320

Robert Sørlie

Valsøyfjord IL

14:30:00

321

Terje Aggvin

IL Gular

14:30:00

Klasse: M veteran 45-49

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

330

Gjermund Tønnesen

Halden IL

14:30:00

331

Arild Christophersen

Røa IL

14:30:00

332

Carlos Silva De Brito

Ogndal IL

14:30:00

333

Morten Gammelsæter

Oppegård IL

14:30:00

334

Lars Petter Glomsrud

Driv Idrettslag

14:30:00

Klasse: M veteran 50-54

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

340

Terje Skinstad

IF Sturla

14:30:00

341

Steinar Lien

Oppegård IL

14:30:00

342

Bård Brune

Kråkstad IL

14:30:00

343

Gunnar Eiterjord

Skjalg IL

14:30:00

Klasse: M veteran 55-59

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

350

Atle Nordbotten

Skjalg IL

14:30:00

351

Lars Sverdrup-Thygeson

Høvik IF

14:30:00

352

Sjur Agdestein

Steinkjer Friidrettsklubb

14:30:00

Klasse: M veteran 60-64

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

360

Finn Erhard Johanessen

Oslostudentenes IK

14:30:00

361

Per O. Pedersen

Tønsberg Friidrettsklubb

14:30:00

Klasse: M veteran 65-69

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

370

Gunnar Lauritz Pedersen

Lørenskog Friidrettslag

14:30:00

371

Bjørn Lauglo

Stovnerkameratene

14:30:00

372

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

14:30:00

373

Hjalmar Schiøtz

Tønsberg Friidrettsklubb

14:30:00

374

Rolf Meek

Minerva Friidrett

14:30:00

375

Harald Ødegård

Raumnes og Årnes IL

14:30:00

Klasse: M veteran 70-74

Startnr

Navn

Klubb

Starttid

380

Hagbart Vebostad

Strindheim IL

14:30:00

381

Arvid Johannes Bjørsvik

Viking, TIF

14:30:00



Sist oppdatert:

18 april 2015, 15:33:08

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

247