Sortering:

Startliste Hu&Hei Gampeløpet 8. oktober 2016

Klasse: Damer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

Anna Jensen

NTNUI-LANGRENN

09:30:00

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

09:30:00

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

09:30:00

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

09:30:00

Ida Lindkvist

NTNUI

09:30:00

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

09:30:00

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

09:30:00

Julie Hjortland

Larvik OK

09:30:00

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

09:30:00

Kristin Lønsethagen

NTNUI orientering

09:30:00

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

09:30:00

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

09:30:00

Marit Vala

Ntnui Alumni

09:30:00

Martine Åstebøl

NTNUI

09:30:00

Martine Holm Frekhaug

SB&F

09:30:00

Synnøve Bruland

NTNUI

09:30:00

327

0

Tone Almås

IL Leik

09:36:23

316

0

Kari Mørkved Sylten

NTNUI langrenn

09:36:39

75

Martine Ranum Lehn

Byaasen Skiklub

09:37:58

55

Mali Kanstad

NTNUI

09:38:17

324

Sara Ehrenpohl Sand

Byåsen SSL

09:39:53

1

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI

09:40:00

45

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

09:40:00

72

0

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

09:40:00

79

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

09:40:00

2

0

Anette Kleppestø

NTNUI-Alumni

09:45:00

4

Anne Melkild

Freidig

09:45:00

5

0

Åsne Salte Håland

NTNUI

09:45:00

8

0

Aurora Fossøy

NTNUI

09:45:00

9

0

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

09:45:00

10

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

09:45:00

11

Elise Furuheim Bryn

NTNUI

09:45:00

14

0

Elise Øien Sørnes

NTNUI

09:45:00

15

0

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI Supperådet

09:45:00

16

0

Ellen Øksendal

NTNUI Friidrett

09:45:00

19

Else Bull Jenssen

Klubbløs

09:45:00

20

Erin Bachynski

Trondheim triatlonklubb

09:45:00

21

0

Gina Mølnvik

Freidig

09:45:00

22

Gunhild Johansen

Ntnui

09:45:00

24

0

Hanna Josie Nordgård

Team Syre

09:45:00

25

Hanne Hellebust Strand

Trondheim

09:45:00

26

0

Hedvig Åstebøl

NTNUI

09:45:00

27

0

Helene Salte Håland

Trondheim

09:45:00

28

0

Hildegunn Heggøy

NTNUI

09:45:00

29

Ida Estenstad

NTNUI

09:45:00

31

Ida Margaretha Aglen

Trondheim Triatlonklubb

09:45:00

32

Ingeborg Blumer

NTNUI

09:45:00

36

Ingrid Berge

NTNUI alumni

09:45:00

38

Ingvild Brekke

NTNUI

09:45:00

39

0

Johanna Røst Wehinger

Blaker IL

09:45:00

41

Johanne de Presno

NTNUI

09:45:00

43

0

Kaja Krogh

NTNUI

09:45:00

48

0

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

09:45:00

50

Kristine Ausen

NTNUI

09:45:00

52

Kristine Birkeli

NTNUI

09:45:00

53

Maja Berger

Byåsen IL

09:45:00

57

0

Margrete Øie Langåker

Malvik IL

09:45:00

59

Mari Bergendahl

NTNUI

09:45:00

60

0

Mari Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink

09:45:00

61

Maria Fjose

NTNUI friidrett

09:45:00

62

Maria Thonhaugen Raastad

NTNUI

09:45:00

63

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

09:45:00

64

0

Marie Bakken Sørensen

Freidig

09:45:00

65

Marit Nersten

Fossum IF

09:45:00

66

Marit Owren

Nydalen SK

09:45:00

68

0

Marte Gammelsæter

Nydalen SK

09:45:00

69

Marte Hoff Hagen

NTNUI

09:45:00

76

Mette Liset

IL Ivrig

09:45:00

77

Mona H. Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

09:45:00

78

Nanna Norderud

Tyrving IL

09:45:00

80

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

09:45:00

81

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Påmelding

09:45:00

83

Sara Profors

Frol IL

09:45:00

84

Sigrid Alexandersen

NTNUI

09:45:00

85

Solveig Blandkjenn

NTNUI

09:45:00

86

Stephanie Knudtzon

NTNUI

09:45:00

88

Stina Johanne Sandberg

Nydalen

09:45:00

90

Vera Melkild

Freidig

09:45:00

91

Vilde Naja Moi

NTNUI

09:45:00

191

0

Marta Ulvensøen

NTNUI

09:45:00

311

Chiara Dalla Santa

Frol IL

09:45:00

313

Elise Tveita

NTNUI Roing

09:45:00

314

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

09:45:00

317

0

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

09:45:00

318

Maren Grande

Frol IL

09:45:00

319

0

Marte Aarøen

Medisinernes Løpetropp

09:45:00

320

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

09:45:00

326

0

Synnne Osaland Hådem

NTNUI Triatlon

09:45:00

390

10

Hanna Sæverås Breivold

NTNUI

09:45:00

391

11

Hilde Bjerkreim

NTNUI

09:45:00

401

65

Monica Hegstad

Stjørdals-Blink Orientering

09:45:00

414

Elise Rivenes Hagen

NTNUI Langrenn

09:45:00

419

31

Mari Angell-Petersen

Freidig

09:45:00

423

34

Camilla Hengebøl

NTNUI

09:45:00

435

40

Siri Selvig

NTNUI

09:45:00

440

43

Charlotte Lindkvist

Leksands OK

09:45:00

Klasse: Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

211

100

Mathias Melby

Energi FK

09:30:00

143

Isak Bergset

NTNUI

09:30:00

215

0

Mikkel Sørensen

NTNUI

09:30:33

236

0

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

09:30:36

157

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

09:31:02

355

Paul Sirum

Frol IL

09:31:04

213

Mattis Holt

Freidig

09:31:39

427

2

Per Often

NTNUI

09:31:46

115

Erik Gustafsson

NTNUI

09:32:02

252

0

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

09:32:19

280

Truls Hestengen

Klubbløs

09:32:24

246

Simen Aamodt

NTNUI

09:32:39

360

Simen Eid Nielsen

NTNUI

09:32:44

94

Anders Felde Olaussen

Halden SK

09:33:01

237

0

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

09:34:03

160

0

Jørgen Tegdan

Trollelg

09:35:35

93

Adrian S. Opheim

Freidig

09:35:43

92

Adrian Opheim

NTNUI

09:36:03

212

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand Orienteringsklubb

09:36:25

351

0

Ola Keiserås

Korsvegen

09:36:27

111

Eirik Marthinsen

Trondheim

09:36:50

146

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

09:37:59

174

Kristoffer Nesland

NTNUI

09:38:05

142

Henrik Upsal

NTNUI orientering

09:39:12

176

Lars Owren

Freidig

09:39:21

130

Gustav Fiskum

NTNUI

09:39:26

102

Didrik Graham Henriksen

NTNUI Langrenn

09:40:00

131

0

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

09:40:00

149

0

Joachim Klungseth

NTNUI

09:40:00

154

Jonas Kittelsen

NTNUI

09:40:00

158

Jonas Riseth

NTNUI / Bøcks Toppidrett

09:40:00

172

Kristian Joten Andersen

NTNUI

09:40:00

232

0

Øyvind Berg

NTNUI

09:40:00

238

0

Robert "RF" Fredriksen

Notodden OL

09:40:00

262

0

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

09:40:00

286

Vegard Joten Andersen

NTNUI

09:40:00

345

0

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg

09:40:00

95

0

Arne Johannes Løkken

NTNUI

09:45:00

96

Benjamin Smeltzer

NTNUI

09:45:00

97

0

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

09:45:00

98

0

Bjørn Fredriksli

Trondheim triatlonklubb

09:45:00

99

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI Orientering

09:45:00

100

Christian Dunker Furuly

Biri IL

09:45:00

101

Claus Martinsen

Heming Orientering

09:45:00

103

Drazen Polic

Ingen

09:45:00

104

Edvard Vasdal

NTNUI Langrenn (Bøcks Toppidrett)

09:45:00

106

Egil A. Behrens

NTNUI

09:45:00

107

Einar Aastveit

Svingen

09:45:00

109

0

Einar Bjørkaas Helle

Askvoll og Holmedal IL

09:45:00

112

Eivind Juvik

Statens vegvesen BIL

09:45:00

113

0

Erik Langørgen

EPT NTNU

09:45:00

114

0

Erik Andre Lorås

Byaasen Skiklub

09:45:00

116

Erik Hallberg

Statoil Bergen BIL

09:45:00

117

0

Erlend Bjerkås

Jernbanens Idrettslag Trondheim

09:45:00

118

Erlend Nydal

NTNUI

09:45:00

120

Espen Storslett

NTNUI

09:45:00

122

Fredrik Johannessen

Nidarøst

09:45:00

123

Fredrik Storflor Moen

NTNU Technolgy Transfer

09:45:00

124

Frode Hallberg

Klubbløs

09:45:00

126

Gaute Hagen Hallingstad

Gol il

09:45:00

127

Geir Arnesen

Freidig

09:45:00

128

0

Gøran Gustafsson

OK Nackhe

09:45:00

129

Gunnar Fiskum

NTNUI

09:45:00

132

Halvor Steinsholt

Ås-NMBUI-Orientering

09:45:00

134

0

Hans Jørgen Rambech

TVK

09:45:00

136

0

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

09:45:00

137

0

Håvard Øksnevad Solvin

NTNUI

09:45:00

138

Henning Schei

NTNUI

09:45:00

139

Henrik Foss

Kongsberg Seatex BIL

09:45:00

141

Henrik Gjemdal

NTNUI

09:45:00

145

Ivar Aukrust Osmoen

NTNUI

09:45:00

147

Jens Balstad

Byåsen Festlangrenn

09:45:00

148

Jens Einar Kielland Vaskinn

Q-Free BIL

09:45:00

151

0

Johan Landrø

Vestbyen IL / Multiconsult BIL

09:45:00

152

0

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

09:45:00

153

0

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt

09:45:00

159

0

Jørgen Longva

Byåsen IL

09:45:00

162

0

Jørgen Tveita

NTNUI Triatlon

09:45:00

163

Jostein Gjevre

NTNUI

09:45:00

164

Kim Bjerkevoll

Powel BIL

09:45:00

165

Kjell Baardsgaard

Trollelg

09:45:00

166

Knut Hjertvik

Powel BIL

09:45:00

167

Knut Solheim

Munkholmen Orienteringslag

09:45:00

169

Kristen Nyhamar

NTNUI orientering

09:45:00

170

102

Krister Karlsson

OK Nackhe

09:45:00

171

Kristian Jenssen

Klubbløs

09:45:00

173

Kristian Opsahl Bredesen

Frol IL

09:45:00

175

Lars Langdal

Contiga AS

09:45:00

177

0

Ludvig Sæle

Munkholmen Orienteringslag

09:45:00

178

Mads Fornes

Trondheim

09:45:00

180

Magnar Nedland

Telenor BIL

09:45:00

181

Magne Jutulstad

NTNUI

09:45:00

184

Magnus Nygaard

NTNUI

09:45:00

186

Markus Glad

Nydalens SK/Team Lerkendal

09:45:00

199

Martin Tverdal

Løvetann

09:45:00

205

Mathias Borgnes

IL Heming

09:45:00

214

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

09:45:00

217

Morten Korsvold

Wing

09:45:00

218

Odd Kristian Hagen

Markane IL

09:45:00

220

Ola Skatvedt

Åsen IL

09:45:00

225

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

09:45:00

226

Ole Sollien Hulbak

NTNUI langrenn

09:45:00

229

Ole Sollien Hulbak

NTNUI langrenn

09:45:00

230

0

Ørjan Tønnessen

Svingen

09:45:00

231

0

Øystein Wiggen

Byåsen IL / Lindorff

09:45:00

233

0

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

Vestbyen IL

09:45:00

234

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

09:45:00

235

0

Per Øyvind Valen

NTNUI Orientering

09:45:00

239

0

Robert Tellvik

Tumba Mälarhöjden OK

09:45:00

240

Rune Muller

Tynset IF

09:45:00

241

Sebastian Torgersen

NTNUI

09:45:00

242

0

Sigurd Helle Opedal

Kaldell

09:45:00

243

0

Sigurd Sætherø Steen

Sofaen IL

09:45:00

244

Sigve Wahl Evensen

Trysil hundekjørerklubb

09:45:00

247

Simen Ellingsdalen

-

09:45:00

248

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

09:45:00

251

Sindre Haverstad

NTNUI

09:45:00

254

Snorre Nordbo Olsen

CK NOR

09:45:00

257

Sondre Halden

Skanska Aktiv

09:45:00

258

Sondre Kristiansen

IL Veten

09:45:00

259

Steffen Bakker

NTNUI Ski og Fjellsport

09:45:00

268

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

09:45:00

272

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

09:45:00

274

0

Terje Magnus Bakken Sørensen

NTNUI langrenn

09:45:00

275

Thomas Maudal Gilje

NTNUI

09:45:00

276

0

Toralf Husevåg

NTNUI

09:45:00

277

0

Torbjørn Vala

Team Nardo / Team88

09:45:00

278

Torgeir Kruke

Malvik IL

09:45:00

279

0

Trond Håkon Trondsen

Team Sparebanken Sør

09:45:00

281

Truls Ryum

NTNU-BIL

09:45:00

284

Ulf Lilleengen

Koseklubben

09:45:00

285

Vegard Fredriksen

NTNUI

09:45:00

287

Wilson Guachamin

Ecuador ama la vida

09:45:00

328

0

Anders Østmo Stubban

AF Gruppen

09:45:00

329

0

Asbjørn Dahl

Henning Triatlonklubb

09:45:00

331

0

Børge Lønnebakke Norberg

NTNUI / Freidig

09:45:00

333

Dag Sulheim

SB&F

09:45:00

339

Einar Sulheim

Byåsen Vin og Alpin

09:45:00

340

Erik Storaas

Byåsen il

09:45:00

341

Even Nyhus

NTNUI

09:45:00

342

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

09:45:00

343

Jakob Graabak

Janus Ski- og Løpeklub

09:45:00

344

0

Jérôme Coveliers

NTNUI

09:45:00

347

0

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

09:45:00

348

Lukas Berglund

Trondheim

09:45:00

349

0

Marius Altern Øvrehus

Freidig

09:45:00

352

0

Pål Coldevin

Statoil BIL

09:45:00

354

0

Pål Kittilsen

Freidig

09:45:00

356

Per Ole M. Gundersen

Eidsvoll O-lag/Mårhundens venner 2

09:45:00

359

Sebastian Aas

OL Trollelg

09:45:00

361

Simon Larsen Mikaelsen

Byåsen IL

09:45:00

363

Snorre Sulheim

SB&F

09:45:00

364

0

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

09:45:00

365

Torgeir Sulheim

SB&F

09:45:00

377

3

Sondre Lima

NTNUI

09:45:00

381

5

Ola Esten Røssum

NTNUI Langrenn

09:45:00

383

6

Jacob Emil Tønnesen

NTNUI Langrenn

09:45:00

384

7

Jakob Meløy

NTNUI

09:45:00

386

8

Lars Jutulstad

Strindheim

09:45:00

392

12

Gjermund Norheim

NTNUI

09:45:00

394

13

Håkon Kindem

NTNUI

09:45:00

396

14

Ola Johan Singsdal

NTNUI

09:45:00

399

16

Vegard B Johnson

NTNUI

09:45:00

402

17

Håkon Langberg

NGI

09:45:00

403

18

Øyvind Lavoll

NTNUI

09:45:00

406

19

Bastian Solbakken

NTNUI

09:45:00

407

20

Torleif Sandnes

Telenor

09:45:00

408

21

Dag Atle Eksund

Intervallkollegiet

09:45:00

409

22

Tor Borgen

Intervallkollegiet

09:45:00

410

23

Petter Berntsen

Intervallkollegiet

09:45:00

411

24

Antti Rauhala

Klubbløs

09:45:00

412

25

Christian Berge Foyn

NTNUI

09:45:00

413

26

Esten Wøren

NTNUI

09:45:00

415

28

Eivind Klokkehaug

NTNUI Langrenn

09:45:00

416

29

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

09:45:00

417

30

Vebjørn Hordnes

NTNUI

09:45:00

420

32

Marcus Braathen

NTNUI

09:45:00

422

33

Fredrik Widerøe

NTNUI

09:45:00

426

36

Bjarte Haugen

Haugen Hotell

09:45:00

429

37

Bjarne Nes

Haugen Hotell

09:45:00

431

38

Jørgen Langeland

Haugen Hotell

09:45:00

433

39

Tore Skogen

Haugen Hotell

09:45:00

436

41

Jens Winsnes

Heia

09:45:00

438

42

Johan Petter Winsnes

Heia

09:45:00

442

44

Richard Lindkvist

Leksands OK

09:45:00

443

45

Christian Gulliksen

NTNUI

09:45:00

444

0

Martin Hovda Haugsand

Klubbløs

09:45:00

Klasse: Parløp Ungdom

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

290

0

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

09:00:00

291

0

Håkon Holstad

Freidig

09:00:00

293

Jo Even Kolstad

Freidig

09:00:00

295

0

Jostein Mauseth Rø

Team 02Elite

09:00:00

296

0

Lars Sandstad

Freidig

09:00:00

297

Lene Berg Hanssen

Byåsen il

09:00:00

298

Mikkel Holt

Team 02Elite

09:00:00

299

Simen Spets Storhov

Freidig

09:00:00

300

Vegard Kittilsen

Freidig

09:00:00

367

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

09:00:00

370

Tobias Alstad

Team 02Elite

09:00:00

375

Vilde Lereim Storli

Team 02Elite

09:00:00

368

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

09:45:00

Klasse: Veteran Herrer

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

08:45:00

Atle Støyva

Breimsbyda IL

08:45:00

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

08:45:00

0

Harald Fløgstad

Freidig

08:45:00

Tore Heggem

HiNT

08:45:00

304

0

Frank Bjarkø

Wing OK

08:45:00

306

Magnus Landstad

Freidig

08:45:00

307

Nils Olav Vennevik

Freidig

08:45:00

308

0

Olav Strømmen

TVK

08:45:00

309

0

Robert Strøm

WING

08:45:00

378

4

Klaus Livik

Powell

08:45:00

305

1

Kjetil Lehn

Byaasen Skiklub

09:30:00

310

9

Trond Lillealtern

Selbu OK

09:30:00

Klasse: Feltherre

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

99

C.G. Armfeldt

NTHI

09:30:00

Klasse: Superbabes

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

56

0

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

09:30:00

7

0

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

09:30:32

30

0

Ida Lindkvist

NTNUI

09:30:43

37

0

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

09:37:08

3

0

Anna Jensen

NTNUI-LANGRENN

09:45:00

6

0

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

09:45:00

23

0

Guro Heimstad Kleiven

NTNUI

09:45:00

34

0

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

09:45:00

42

0

Julie Hjortland

Larvik OK

09:45:00

47

0

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

09:45:00

49

0

Kristin Lønsethagen

NTNUI orientering

09:45:00

67

0

Marit Vala

Ntnui Alumni

09:45:00

73

0

Martine Åstebøl

NTNUI

09:45:00

89

0

Synnøve Bruland

NTNUI

09:45:00

322

0

Martine Holm Frekhaug

SB&F

09:45:00

398

15

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

09:45:00

Klasse: Superveteran

Startnr

Brikkenr

Navn

Klubb

Starttid

301

0

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

08:45:00

302

0

Atle Støyva

Breimsbyda IL

08:45:00

303

0

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

08:45:00

376

0

Tore Heggem

HiNT

08:45:00

135

0

Harald Fløgstad

Freidig

09:30:00



Sist oppdatert:

15 oktober 2016, 15:11:01

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

331